Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

חברים, תרגעו.

מכבי חיפה לא יכולה לקחת את אצילי, הטרור שאני אפעיל דרך פמינאציות על יענקל'ה, המשפחה שלו, העסקים שלו.

על זה שהוא מעסיק שחקנים ששוחררו בגלל הסתבכות בפרשיית מין עם קטינות - המחיר יהיה כבר מדי. אנחנו נהרוג אותו.

2 hours ago, snufkin said:

גם אני חושב שאצילי יהיה בחיפה. נראה שהוא מתעקש להישאר בארץ ואין אף אחת אחרת שיכולה לעמוד בשכר.
זה לא כזה נעים מבחינתנו ועדיף שהוא יהיה בחו"ל אבל ההיסטריה כאן מזה שהוא ישחק בחיפה מוגזמת עד מביכה.
הוא לא גיימר-צ'יינג'ר בשום מצב. שחקן איכותי ומביא מספרים אבל בלי קשר אחורי איכותי ובלי בלמים ומגנים ראויים, אלף אצליים לא יעזרו להם.

איך אצילי זה לא גיים ציינג'ר? הבנאדם יכול להסריח את המגרש משחק שלם ובפעולה אחת קטנה יכול לנצח לך את המשחק ולסדר לך שער מכלום, זה בדיוק ההגדרה של גיים ציינג'ר, אני זוכר המון משחקים שיכולנו לאבד בהם נקודות ואצילי היה ההבדל הין 0-0 מסריח לניצחון, והמספרים שלו בעונה האחרונה מוכיחים את זה 8 שערים ו-9 בישולים ב-1544 דקות, מעורבות בשער כל 90 דקות, אם הוא היה משחק כל העונה היה נותן 15 ו-15, אולי אפילו יותר, ובניגוד לרוב הכוכבים הוא גם עושה לחץ והגנה לאורך כל המשחק.

אני לא יודע אם יש לו את האופי בשביל להתרומם מהפרשה הזו אבל מבחינת יכולת מדובר באבידה משמעותית, אמנם אצילי זה לא זהבי, אבל מדובר בשחקן ההתקפה הכי איכותי שיש לנו בקבוצה, ואני מאוד מקווה שהוא וגם מיכה יצאו לחו"ל.

13 דקות לפני, Sawyer said:

חברים, תרגעו.

מכבי חיפה לא יכולה לקחת את אצילי, הטרור שאני אפעיל דרך פמינאציות על יענקל'ה, המשפחה שלו, העסקים שלו.

על זה שהוא מעסיק שחקנים ששוחררו בגלל הסתבכות בפרשיית מין עם קטינות - המחיר יהיה כבר מדי. אנחנו נהרוג אותו.

קשה להאמין שיעשה את זה עם העסקים שלו כאן

אני מקווה שאף אחד לא יקניט את אצילי אם יהיה בחיפה, כל אחד מאיתנו שהיה רוצה להישאר בארץ היה הולך לחיפה אם מכבי סגורה עבורו.

באופן אישי איפה שלא יהיה אני אאחל לו בהצלחה, ואם יהיה בחיפה אאחל לו בהצלחה וכישלון לחיפה מבחינה קבוצתית.

מקצועית הוא 2 רמות מעל כולם שם, אולי שחקן או שניים מגרדים אותו.

חחחח איזה מדינה מטומטמת,  אז חיפה תחתים את השחקן שבעל את האוהדת שלהם ולכן שוחרר ממכבי? אין גבול לצביעות?
ההתנהלות הזאת שלהם תהיה מכוערת כמעט כמו התלבושת החדשה שלהם.

28 דקות לפני, Marco_Reus said:

איך אצילי זה לא גיים ציינג'ר? הבנאדם יכול להסריח את המגרש משחק שלם ובפעולה אחת קטנה יכול לנצח לך את המשחק ולסדר לך שער מכלום, זה בדיוק ההגדרה של גיים ציינג'ר, אני זוכר המון משחקים שיכולנו לאבד בהם נקודות ואצילי היה ההבדל הין 0-0 מסריח לניצחון, והמספרים שלו בעונה האחרונה מוכיחים את זה 8 שערים ו-9 בישולים ב-1544 דקות, מעורבות בשער כל 90 דקות, אם הוא היה משחק כל העונה היה נותן 15 ו-15, אולי אפילו יותר, ובניגוד לרוב הכוכבים הוא גם עושה לחץ והגנה לאורך כל המשחק.

אני לא יודע אם יש לו את האופי בשביל להתרומם מהפרשה הזו אבל מבחינת יכולת מדובר באבידה משמעותית, אמנם אצילי זה לא זהבי, אבל מדובר בשחקן ההתקפה הכי איכותי שיש לנו בקבוצה, ואני מאוד מקווה שהוא וגם מיכה יצאו לחו"ל.

יש לחיפה גם היום שחקנים מוכשרים. אצילי לא שחקן קלאץ' והוא אחד כזה שצריך שהקבוצה סביבו תהיה טובה ובפורמה ושיעשו בשבילו הרבה עבודה הגנתית.
לא אומר שאצילי לא שחקן סופר מוכשר. הוא כן. אבל זה לא מה שיעשה את ההבדל בין מקום 2 למקום 1

43 דקות לפני, Marco_Reus said:

קשה לי להאמין שהם ישחקו באותה קבוצה.

אני מאמין שאצילי דוחף להישאר בארץ וישחק בסוף בחיפה / בית״ר . באשר למיכה כולי תקווה שייצא לחו״ל.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

אתה לא מוותר על שחקן כזה שרוצה לבוא אליך

במקרים רגילים לא. 

עכשיו זה בעייתי להביא שחקן עם חוזה כזה שמן בזמן קורונה ועם הפרשה הזאת ברקע.

21 דקות לפני, YoC said:

חחחח איזה מדינה מטומטמת,  אז חיפה תחתים את השחקן שבעל את האוהדת שלהם ולכן שוחרר ממכבי? אין גבול לצביעות?
ההתנהלות הזאת שלהם תהיה מכוערת כמעט כמו התלבושת החדשה שלהם.

מבחינתי זאת לא אופציה ואני מקווה שאתה מכין את עצמך למספר רב של פעולות שיוודאו שאם שחר יחשוב על זה ברצינות - הוא יבין שזאת הטעות הגדולה ביותר שלו בחיפה.

אני לא הולך לעשות הכל לבד. תתכונן.

מה שהולך בקבוצות פייסבוק של מכבי על גולדהאר זה ביזיון כמות הקללות שהוא מקבל הזויה בעיני.

אני גם לא אוהב את הקטע הזה ששחררו אותם אבל מפה ועד לקלל את גולדהאר....

8 דקות לפני, tomer958 said:

מה שהולך בקבוצות פייסבוק של מכבי על גולדהאר זה ביזיון כמות הקללות שהוא מקבל הזויה בעיני.

יש לנו קהל שמורכב גם מהמון טיפשים, בדיוק כמו קהלים אחרים. בתוך עמנו אנחנו חיים. חלק מהטיפשים האלה הם גם בעלי קבוצות. פה, אנחנו נבדלים מהשאר. שלא נשכח את זה אף פעם. 

37 דקות לפני, Sawyer said:

מבחינתי זאת לא אופציה ואני מקווה שאתה מכין את עצמך למספר רב של פעולות שיוודאו שאם שחר יחשוב על זה ברצינות - הוא יבין שזאת הטעות הגדולה ביותר שלו בחיפה.

אני לא הולך לעשות הכל לבד. תתכונן.

ברור שזה לא יעבור בשקט, הוא הולך לקבל מתקפת ארגוני נשים פיקיטיביים שהוא לא חלם עלייה. 

1 hour ago, liron1006 said:

אני מקווה שאף אחד לא יקניט את אצילי אם יהיה בחיפה, כל אחד מאיתנו שהיה רוצה להישאר בארץ היה הולך לחיפה אם מכבי סגורה עבורו.

באופן אישי איפה שלא יהיה אני אאחל לו בהצלחה, ואם יהיה בחיפה אאחל לו בהצלחה וכישלון לחיפה מבחינה קבוצתית.

מקצועית הוא 2 רמות מעל כולם שם, אולי שחקן או שניים מגרדים אותו.

לא מסוגל לרצות בהצלחת שחקן מכבי חיפה, בשום מצב ולא משנה מי זה.

59 דקות לפני, tomer958 said:

זה מה שמגעיל בעסק.

גם אם חושבים שמיץ' בשלב הזה לא היה צריך לשחרר אותם (ואני חושב כך כרגע גם), אפשר גם להגיד "לדעתי גולדהאר טועה כי א' ב' ג'" וזהו. הבעיה היא שאנשים לא יודעים את ההבדל בין ויכוח לבין ריב. להתווכח זה אחלה. כשהופכים את זה לריב , והקנטות וגידופים- זה לא אחלה בכלל

אם אצילי יהיה בחיפה, זה יהיה העונש הכי סימלי על ההתנהלות הצדקנית והפופוליסטית מולו ומול מיכה. 

טעינו בענק. ובעצם - למה אני בכלל כותב טעינו? ההנהלה טעתה בענק. 

אנשים מדברים על מוסר גבוה ורף של ערכיות. לא מבינים שנוצר פה תקדים מסוכן כנגד המועדון בסיטואציות כאלה. הכל יבוא עלינו. 

3 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אם אצילי יהיה בחיפה, זה יהיה העונש הכי סימלי על ההתנהלות הצדקנית והפופוליסטית מולו ומול מיכה. 

טעינו בענק. ובעצם - למה אני בכלל כותב טעינו? ההנהלה טעתה בענק. 

אנשים מדברים על מוסר גבוה ורף של ערכיות. לא מבינים שנוצר פה תקדים מסוכן כנגד המועדון בסיטואציות כאלה. הכל יבוא עלינו. 

או להפך, כל מי שילבש את החולצה שלנו יחשוב כמה פעמים לפני כל פעולה בחייו הפרטיים.

9 דקות לפני, Insigne said:

כבר אבדה תקוותינו להשאלה לשנה וחזרה למכבי סטייל יצחקי\מדוניאנין?

שניהם בשנה האחרונה לחוזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.