Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

העניין המוסרי הזה לא מסתדר לי עם העובדה שהחתמנו פעמיים את עטר אחרי שהורשע בסיוע לשוד (לא שאני חושב שזה לא בסדר לאור זה ששילם את חובו לחברה).

אם שחר ירצה הוא יקח

תסכימו איתי או לא, זאת דעתי

כל העליהום התקשורתי נועד לגרום למערכת שלנו להתערער ולגרום לגולדהאר לעשות מהלכים לא הגיוניים.

אם הם יחתמו בחיפה כבר לא יהיה יותר סדרות חינוך בתקשורת והכל ישכח, חיפה תשכח את זה שהם קיללו אותה ולא תבקר את ההתנהלות שלהם מולה  ...

גם לאלה פה שמגבים את המהלך של גולדהאר בצורה עיוורת, לא יודע איך אתם יכולים לישון עם המהלך הזה בשקט...

אתם מדלקמים פה משפטי חינוך ומוסר ושוכחים בסוף מה היה באמת והמהלך הזה נועד לערער את המערכת המקצועית שלנו(וזה קרה לגמרי) וכמה התקשורת היא אנטי מכבי בעליל וכל המהלך הצליח לפגוע באמון שלנו בגולדהאר, באמון השחקנים במערכת ולגרום לקהל להיות חלוק ל2 מחנות.

אגב: 

להלן הציטוט מהאתר

"אגב, גם בקרב אוהדי מכבי חיפה יש רצון גדול לראות את אצילי בקבוצה"

זה הציטוט של ספורט 5, האתר בית שלהם..אני מאמין לציטוט הזה..בסופו של יום הם יקראו לו פדופיל שהוא משחק אצלנו, יתעצבנו שהוא מקלל אותם חיזבאללה, אבל הם מתים שהוא יבוא כי הם יודעים שהוא ישדרג אותם מקצועית הוא ישדרג אותם בכמה רמות וזה מהלך שאנחנו יזמנו לא הם, אנחנו הורדנו חיזוק כזה לחיפה, חיזוק שלפני 4 חודש לא היה קורה גם לא בחלומות הורודים שלהם....אם אתם חושבים שאת חיפה זה מענין מה הם עשו אז לא, הם יקצרו את הפירות ואנחנו ניתן לעצמנו תמיכה על השכם על זה שאנחנו מוסריים וילדים טובים.

אני נותן לעצמי סטירה רק מלחשוב שהמהלך הזה יכול לקרות, יקרה או לא יקרה..זה יזכר לדיראון עולם. 

1 hour ago, erantheking21 said:

אם שחר ירצה הוא יקח

תסכימו איתי או לא, זאת דעתי

כל העליהום התקשורתי נועד לגרום למערכת שלנו להתערער ולגרום לגולדהאר לעשות מהלכים לא הגיוניים.

אם הם יחתמו בחיפה כבר לא יהיה יותר סדרות חינוך בתקשורת והכל ישכח, חיפה תשכח את זה שהם קיללו אותה ולא תבקר את ההתנהלות שלהם מולה  ...

גם לאלה פה שמגבים את המהלך של גולדהאר בצורה עיוורת, לא יודע איך אתם יכולים לישון עם המהלך הזה בשקט...

אתם מדלקמים פה משפטי חינוך ומוסר ושוכחים בסוף מה היה באמת והמהלך הזה נועד לערער את המערכת המקצועית שלנו(וזה קרה לגמרי) וכמה התקשורת היא אנטי מכבי בעליל וכל המהלך הצליח לפגוע באמון שלנו בגולדהאר, באמון השחקנים במערכת ולגרום לקהל להיות חלוק ל2 מחנות.

אגב: 

להלן הציטוט מהאתר

"אגב, גם בקרב אוהדי מכבי חיפה יש רצון גדול לראות את אצילי בקבוצה"

זה הציטוט של ספורט 5, האתר בית שלהם..אני מאמין לציטוט הזה..בסופו של יום הם יקראו לו פדופיל שהוא משחק אצלנו, יתעצבנו שהוא מקלל אותם חיזבאללה, אבל הם מתים שהוא יבוא כי הם יודעים שהוא ישדרג אותם מקצועית הוא ישדרג אותם בכמה רמות וזה מהלך שאנחנו יזמנו לא הם, אנחנו הורדנו חיזוק כזה לחיפה, חיזוק שלפני 4 חודש לא היה קורה גם לא בחלומות הורודים שלהם....אם אתם חושבים שאת חיפה זה מענין מה הם עשו אז לא, הם יקצרו את הפירות ואנחנו ניתן לעצמנו תמיכה על השכם על זה שאנחנו מוסריים וילדים טובים.

אני נותן לעצמי סטירה רק מלחשוב שהמהלך הזה יכול לקרות, יקרה או לא יקרה..זה יזכר לדיראון עולם. 

גולדהאר לא מושפע מהתקשורת בארץ, הוא יכול להקשיב אבל הוא לא מושפע. גולדהאר בעניין הזה לדעתי גם לא מושפע מהאם חיפה יחתימו אותם או לא. 

לדעתי, גולדהאר מסתכל נטו על שיקולי גולדהאר ללא רעשי רקע. רעשיי הרקע שיכולים להפריע לגולדהאר הם לא של מוטי פחשצקי \ אלמוג בוקר אלא פגיעה אמיתית

בערך המותג מכבי + פגיעה בתרבות אותה הוא מנסה שנים להנחיל. בגלל זה אני לדוגמא...הולך אחריו (גם במהלך הזה) בצורה עיוורת כפי שרשמת. 

כי אני מבין שמוטי פחשצקי או אוהדי חיפה הם לא העניין כאן. התקשורת זבלה אבל היא לא קשורה. שתזדיין התקשורת.

עד לאיפה תלך אחריו כעיוור?

לא הבנתי מה אמור להפריע לגולדהאר? יש פה תיק פלילי שאמור להגנז..הוא מחזיק שחקנים ללא תיק פלילי, ילדים טובים סה"כ שאין להם בעיות משמעת בקבוצה ולא עושים בעיות ומעדו פעם אחת בצורה מכוערת והתקשורת שיסתה בהם את שיניהם..בסדר בסוף אפשר לחנך אותם ולתקן...אבל לא לזרוק ישר לפח, נשבר לך הטלפון אתה הולך וזורק אותו לפח?

הלכנו אחריו כעיוורים עד עכשיו, מאמנים באו ועזבו..שחקנים טובים באו ועזבו...כמו שרשמתי אם זה מקצועי וכלכלי אני הולך אחריו כעיוור בכל דבר שיחליט ב99 אחוז מהדברים...

אבל שמדובר בצעד כזה אי אפשר לאכול את זה בצורה יפה, אני לא אקבל את זה שאצילי יהיה בחיפה כי יש פה ענין של מוסר של הקבוצה שלי , על מי אנחנו עובדים תגיד לי? נראה לך שהדברים האלה לא קרו לפני? זה פעם ראשונה שהם נתפסו..הטמבלים האלה היו על הכוונת אחרי הקללות שלהם על חיפה, אם אתה חושב שזה לא מקרי אז אתה נאיבי....

ואני אראה את אצילי מככב בחיפה, כן זה יפריע לי .

כמו שלהפועל זה הפריע עם זהבי ועד היום הם מתחרטים עליו.

יש לכם נטיה לזלזל בכח ההשפעה של התקשורת בארץ, היא יכולה להיות הרסנית

אם לשיקולך זה לא מפריע לגולדהאר הקטע התקשורתי הוא יכל להשאיר אותם ולחנך אותם.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

לא הבנתי מה אמור להפריע לגולדהאר? יש פה תיק פלילי שאמור להגנז..הוא מחזיק שחקנים ללא תיק פלילי, ילדים טובים סה"כ שאין להם בעיות משמעת בקבוצה ולא עושים בעיות ומעדו פעם אחת בצורה מכוערת והתקשורת שיסתה בהם את שיניהם..בסדר בסוף אפשר לחנך אותם ולתקן...אבל לא לזרוק ישר לפח, נשבר לך הטלפון אתה הולך וזורק אותו לפח?

הלכנו אחריו כעיוורים עד עכשיו, מאמנים באו ועזבו..שחקנים טובים באו ועזבו...כמו שרשמתי אם זה מקצועי וכלכלי אני הולך אחריו כעיוור בכל דבר שיחליט ב99 אחוז מהדברים...

אבל שמדובר בצעד כזה אי אפשר לאכול את זה בצורה יפה, אני לא אקבל את זה שאצילי יהיה בחיפה כי יש פה ענין של מוסר של הקבוצה שלי ואני אראה את אצילי מככב בחיפה, כן זה יפריע לי .

הם פגעו בשם של העסק זו בעיה 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אבל שמדובר בצעד כזה אי אפשר לאכול את זה בצורה יפה, אני לא אקבל את זה שאצילי יהיה בחיפה כי יש פה ענין של מוסר של הקבוצה שלי ואני אראה את אצילי מככב בחיפה, כן זה יפריע לי .

אלך אחריו בצורה עיוורת עד הרגע בו הוא ימסור את המפתחות של מכבי (אקווה שהיום הזה לא יגיע לעולם)

זו המשמעות של בצורה עיוורת. לא אמרתי שאני לא כועס על התקשורת ולא אמרתי שלא אכעס אם אראה אותם בחיפה או בכל קבוצה אחרת, אבל לפעמים צריך לבחור את המלחמות שלך.

מיטשל גולדהאר מהיום שהגיע לכאן ועד היום, רק הוכיח עד כמה הוא בן אדם ראוי להערצה. הוא לקח מועדון שהאוהדים בו על הגדרות והפך אותו למכונה וכל זה בתרבות הישראלית ובתקשורת הישראלית ששתיהן היו חזקות מאוד בתוך המועדון והרסניות מאוד. אחד שעשה דבר כזה ובהצלחה יתרה למועדון שאני אוהב, אני איתו עד הסוף. לא אומר שלא כואב לי אבל אין מה לעשות, לפעמים צריך להוריד את הראש.

1 דקה לפני, BRoi said:

הם פגעו בשם של העסק זו בעיה 

כבר ציינתי בפעם הקודמת

מכבי ת"א זה לא עסק, זה לא צעצוע...מכבי ת"א זה מועדון ספורט שיש בו מיטב ענפים, הוא שייך לכל מי שאוהד אותה ולכל מי שמזדהה איתה

הוא לא עסק שגולדהאר הקים, הוא היה הרבה לפניו, גולדהאר לא מרוויח שקל ממכבי אז הוא לא יכול להיות עסק, בעסק מרוויחים כסף.

השם של מכבי לא יכול להפגע בשום צורה גם אם הם היו נשארים, כבר היו מקרים גרועים יותר

אם התיק עומד להגנז אז איפה הבעיה עומדת פה? ברור שהתקשורת היא זאת שמשפיעה .

הם לא פגעו בשם של העסק, הם לא עשו שום דבר רע. מי שפגע בשם של העסק זה התקשורת, זה הבנות ששיקרו אותם, זה כל מיני נציגים מעמותות מטעם. גולדהאר טעה פה בגדול. כולם מדברים על הערכים שלו והסטנדרטים שלו, איך מיכה ואצילי קשורים לזה? הערכים שלו זה שלשחקנים אסור ללכת לשכב עם בחורות? הוא עצמו מתנזר ממין? איזה ערכים בדיוק ראבק. אין פה שום ערכים, יש פה טעות קולוסאלית בשיקול דעת. לא ערכים ולא כל שטות אחרת שקשקשו פה. וזה לא רק ההחלטה הסופית. כל ההתנהלות היא בזיונית ומתאימה יותר להפועל מאשר למכבי. מגעיל אותי איך שהתייחסנו לשחקנים האלה. לא האמנתי שמכבי מסוגלת להתנהל בצורה גועלית ובזיונית כזאת דווקא בגלל הסטנדרטים הגבוהים שגולדהאר הציב כשהגיע לכאן. 

ואישית אני מקווה שהם יקבלו כל שקל מהחוזה שלהם (בין אם מכבי תשלם אותו בעצמה או תשלים להם את המשכורת במועדון אחר). זה המעט שאני יכול לקוות עבורם אחרי היחס המכפיר שהם קיבלו על לא עוול בכפם. 

לא איכפת לי אם הם יקבלו כל שקל או לא

אם מכבי לא רוצים אותם סבבה לפחות שידאגו לזה שהם לא ישחקו בארץ וישאילו אותם לקבוצות בחו"ל

אין לי כאוהד שום רצון לראות את אצילי או מיכה חוגגים לי על התחת במדי הירוקים או משהו כזה.

יש גבול כמה אני יכול להכיל

22 דקות לפני, Krishi said:

הם לא פגעו בשם של העסק, הם לא עשו שום דבר רע. מי שפגע בשם של העסק זה התקשורת, זה הבנות ששיקרו אותם, זה כל מיני נציגים מעמותות מטעם. גולדהאר טעה פה בגדול. כולם מדברים על הערכים שלו והסטנדרטים שלו, איך מיכה ואצילי קשורים לזה? הערכים שלו זה שלשחקנים אסור ללכת לשכב עם בחורות? הוא עצמו מתנזר ממין? איזה ערכים בדיוק ראבק. אין פה שום ערכים, יש פה טעות קולוסאלית בשיקול דעת. לא ערכים ולא כל שטות אחרת שקשקשו פה. וזה לא רק ההחלטה הסופית. כל ההתנהלות היא בזיונית ומתאימה יותר להפועל מאשר למכבי. מגעיל אותי איך שהתייחסנו לשחקנים האלה. לא האמנתי שמכבי מסוגלת להתנהל בצורה גועלית ובזיונית כזאת דווקא בגלל הסטנדרטים הגבוהים שגולדהאר הציב כשהגיע לכאן. 

ואישית אני מקווה שהם יקבלו כל שקל מהחוזה שלהם (בין אם מכבי תשלם אותו בעצמה או תשלים להם את המשכורת במועדון אחר). זה המעט שאני יכול לקוות עבורם אחרי היחס המכפיר שהם קיבלו על לא עוול בכפם. 

שנים שאנחנו מדברים כמה מכבי דואגת לשחקנים אבל ברגע האמת לא איזו פציעה או דבר כזה זרקו אותם מתחת לאוטובוס ועוד בודקים אם האוטובוס עשה רוורס..

הסיפור הזה קשה מאוד רגשית ואין לי עניין להוכיח כאן אף אחד, חס וחלילה. אם זה מה שיובן מההודעה שלי - מחילה מראש. 

רק רוצה לעלות כמה נקודות לכל אלו שמתנגדים למהלך של גולדהאר:

"יהיה קשה להביא אליפות בלעדיהם"\"נחזק את חיפה"

הסיפור הזה מציב את מכבי בבעיה מקצועית ענקית. אי אפשר להתעלם מכך שיש חוסר וודאות לגבי הזמן שבו תתקבל ההכרעה בתיק שלהם. 

זה יכול להיות בעוד כחודש וזה יכול גם לקחת חצי שנה. ושניהם שחקנים דומיננטים מאוד עם חוזים גבוהים. מה מכבי אמורה לעשות אם בעוד חצי שנה, תתקבל החלטה שמגישים נגדם כתב אישום?

ובואו לא נקפוץ למסקנות מהירות כי אף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה יש בתיקים האלה לא לפה ולא לשם. ומקווה בשבילם שלא יהיה משהו דרמטי אבל אנחנו ניזונים כרגע משמועות.

הרי במקרה כזה, בוודאי גולדהאר לא ייתן להם לשחק וכל העונה של מכבי תידפק ואם זה יהיה בשלבים מכריעים של העונה והם השחקנים שבונים עליהם בעונה פיננסית כמו זאת - אז חבל לנו על הזמן ובכל מקרה יהיה לנו קשה להיאבק על האליפות. 

"לא עושים דבר כזה לשחקן בית שגדל במועדון" 

יש לא מעט שחקני בית לויאלים ומכביסטים מגיל ילדות, שלאורך השנים האחרונות לא המשיכו במכבי מסיבות כאלה ואחרות והעובדה שהם שחקני בית ומכביסטים לא עמדה לזכותם ברגע העזיבה ואני לא בטוח שנפתח עבורם נושא בפורום ולדעתי אפשר לספור על שתי ידיים את כמות האוהדים ששלחו להם הודעות פרידה\תודה. 

כך, שגם אם נשים את המוסר והתדמית של המועדון בצד - בסיטואציה כזאת זה לא פשוט לקבל החלטה להשאיר אותם במועדון.

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

יש לא מעט שחקני בית לויאלים ומכביסטים מגיל ילדות, שלאורך השנים האחרונות לא המשיכו במכבי מסיבות כאלה ואחרות והעובדה שהם שחקני בית ומכביסטים לא עמדה לזכותם ברגע העזיבה ואני לא בטוח שנפתח עבורם נושא בפורום ולדעתי אפשר לספור על שתי ידיים את כמות האוהדים ששלחו להם הודעות פרידה\תודה. 

כך, שגם אם נשים את המוסר והתדמית של המועדון בצד - בסיטואציה כזאת זה לא פשוט לקבל החלטה להשאיר אותם במועדון.

זה לא העניין של עזזיבת שחקן בגלל עניין מקצועי כזה או אחר שפה היו אולי תגובות נזעמות אבל לא ברמה הזאת. הדרך והקלות שבה זרקו שחקנים משמעותים שאחד מהם במועדון מגיל אפס עם משפחה שכולה מכבי זה ביזיון וכתם שחור על המועדון.

2 דקות לפני, הנדון said:

זה לא העניין של עזזיבת שחקן בגלל עניין מקצועי כזה או אחר שפה היו אולי תגובות נזעמות אבל לא ברמה הזאת. הדרך והקלות שבה זרקו שחקנים משמעותים שאחד מהם במועדון מגיל אפס עם משפחה שכולה מכבי זה ביזיון וכתם שחור על המועדון.

אני לא מבין מה אתם רוצים.

הסיטואציה דורשת שחור או לבן. או שהוא במכבי או שלא.

אם הוא לא במכבי הסיבות ברורות - הוא פגע בקוד האתי הגבוה מאוד של המועדון. אם הוא פגע בקוד האתי ולכן הועזב, אתם באמת חושבים שזה ריאלי או הגיוני שהמועדון יעשה לו פרידה מרגשת?

בחלל הזה צריכים להכנס ארגוני אוהדים או אוהדים פרטיים שרואים לנכון להיפרד כמו שצריך.

ברמת המועדון התקבלה החלטה קשה וכואבת, שצריך ללכת איתה עד הסוף. אי אפשר להעזיב שחקן בכוח ולעשות לו פרידה מרגשת. זה מגוחך, זה חסר היגיון.

10 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הסיפור הזה קשה מאוד רגשית ואין לי עניין להוכיח כאן אף אחד, חס וחלילה. אם זה מה שיובן מההודעה שלי - מחילה מראש. 

רק רוצה לעלות כמה נקודות לכל אלו שמתנגדים למהלך של גולדהאר:

"יהיה קשה להביא אליפות בלעדיהם"\"נחזק את חיפה"

הסיפור הזה מציב את מכבי בבעיה מקצועית ענקית. אי אפשר להתעלם מכך שיש חוסר וודאות לגבי הזמן שבו תתקבל ההכרעה בתיק שלהם. 

זה יכול להיות בעוד כחודש וזה יכול גם לקחת חצי שנה. ושניהם שחקנים דומיננטים מאוד עם חוזים גבוהים. מה מכבי אמורה לעשות אם בעוד חצי שנה, תתקבל החלטה שמגישים נגדם כתב אישום?

ובואו לא נקפוץ למסקנות מהירות כי אף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה יש בתיקים האלה לא לפה ולא לשם. ומקווה בשבילם שלא יהיה משהו דרמטי אבל אנחנו ניזונים כרגע משמועות.

הרי במקרה כזה, בוודאי גולדהאר לא ייתן להם לשחק וכל העונה של מכבי תידפק ואם זה יהיה בשלבים מכריעים של העונה והם השחקנים שבונים עליהם בעונה פיננסית כמו זאת - אז חבל לנו על הזמן ובכל מקרה יהיה לנו קשה להיאבק על האליפות. 

אני רואה שאף אחד לא מקבל את דעתי פה, וזה מאוד מבאס, אבל דעתי היא שמיכה הוא לא עוד שחקן בין ומכביסט

זה בנאדם שהביא לנו 5 אליפויות, אפשר לספור על יד אחת את כמות השחקנים שהביאו לנו 5 אליפויות

וברור שאולי זהבי או שחקן כזה או אחר היה יותר חשוב ממנו באליפויות מסוימות, אבל זה בכלל לא מוריד מערכו, כי כולנו פה יודעים שהוא היה שחקן מפתח בכל האליפויות האלו

אז מגיע לו את הכבוד

5 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אם הוא לא במכבי הסיבות ברורות - הוא פגע בקוד האתי הגבוה מאוד של המועדון. אם הוא פגע בקוד האתי ולכן הועזב, אתם באמת חושבים שזה ריאלי או הגיוני שהמועדון יעשה לו פרידה מרגשת?

בחלל הזה צריכים להכנס ארגוני אוהדים או אוהדים פרטיים שרואים לנכון להיפרד כמו שצריך.

ברמת המועדון התקבלה החלטה קשה וכואבת, שצריך ללכת איתה עד הסוף. אי אפשר להעזיב שחקן בכוח ולעשות לו פרידה מרגשת. זה מגוחך, זה חסר היגיון.

אתה הוזה...

על מה היא דורשת שחור או לבן?

זה התחום הכי אפור שקיים EVER!

הם הגיעו לרמה המשפטית הכי נחותה שקיימת- סגירת תיק פלילי מחוסר אשמה

זה בערך אותו רמה של מצב שמישהו סתם מדווח שקר למשטרה על מישהו אחר, קולטים שהבנאדם נקי ומשחררים אותו, זהו!(גם מבחינה פלילית אין שום כתם או תיק על הבנאדם)

זה הכי נקי שאפשר

אז זה תחום אפור ביותר, כי אולי מוסרית הם לא עשו את הדבר הכי טוב(למרות שזה גם תחום אפור כי לדעתי לזיין בחורות לא אמור לעניין מוסרית אף אחד וזה לא עניין של אף אחד, גם בגידה באישה)

אז איך בכלל זה סיטואציה של שחור או לבן?

הדבר היחיד שמשאיר כתם פה הוא בחינה תקשורתית, ועם זה מכבי היו אמורים להתמודד יפה, והם התמודדו יפה בעבר, בעיקר בתקופת ג'ורדי, שידע להרגיע הרבה רוחות רעות

11 דקות לפני, הילד משער 8 said:

לא חושב שהכוונה הייתה לפרידה מרגשת.

הדרך שבה הם עוזבים נראית מזלזלת וכוללת התעלמות, חוסר גיבוי- וגיבוי לא בהכרח צריך להיות קבלת המעשה אלא חיזוק כלשהו לשחקנים שלמרות מה שקרה אתם עדיין חלק מאיתנו גם אם ניפרד בהמשך, חוסר הערכה על כל מה שהשניים האלה עשו למועדון ועוד.

יש עדיין חקירה ונראה שבקרוב מאוד תיסגר וכנראה ללא כתב אישום. ברגע שאתה מתעלם מהם בכל התקופה הזאת ומודיע להם רשמית לחפש קבוצה, אתה מפיל עליהם את האשמה. מבין שעל עצם המעשה אפשר להחליט להיפרד (לא מסכים בעליל אבל מקבל) אבל המינימום הוא לחכות לסוף החקירה. בטח ובטח שמדובר בשני שחקנים שנמצאים פה ככ הרבה זמן ושנתנו כל כך הרבה למועדון

כמובן שהרבה מהדברים שאמרתי זה הזנה מהתקשורת אבל מה לעשות שזה מה שאני רואה ומהצד של מכבי לעומת זאת כלום.

15 דקות לפני, הנדון said:

אני גם לא אהבתי את זה בהתחלה וכתבתי על זה שלא ציינו את השמות שלהם בחגיגות אליפות, אבל אז הבנתי שאולי טעיתי במה שכתבתי כי אין לי באמת מושג מה קורה מאחורי הקלעים והתבססתי על שמועות. וואלה אחי יש כל כך הרבה אינפורמציה שאנחנו לא מכירים ולא מבינים וחבל לקפוץ למסקנות לא נכונות. אם קובעים שגולדהאר טעה צריך להבין את כל השיקולים ואין לנו כרגע את המידע או את היכולת להבין מה הוא יודע ומכיר מהאירועים. 

אם מיכה ואצילי היו ידועים כפרובלמטים, פול גסקווינקים, ויני ג'ונסים או רוי קינים היתי אומר סבבה זה זוג ילדים רעים ובעיתיים

אבל מדובר ב2 ילדים יחסית טובים מאוד, חוץ מהקטע אחרי חיפה לא היה סביבם שום קלון, גולדהאר חיבק נתן למיכה את הפרס של שחקן העונה, מכיר אותו הרבה שנים..אפילו לדבר איתו הוא לא יכול? מה נסגר? תענה לו תדבר איתו אני בטוח שאם היה דיסקשן במהלך הזה הדברים היו נגמרים הרבה יותר, גולדהאר לא היה מוכן להקשיב בשום זמן בפרשה הזאת וזה פגע באמון..

אם אתם מדברים על מוסר, אז האמון של השחקנים והאוהדים גם נפגע...זה מה שאני כאוהד רואה

8 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני גם לא אהבתי את זה בהתחלה וכתבתי על זה שלא ציינו את השמות שלהם בחגיגות אליפות, אבל אז הבנתי שאולי טעיתי במה שכתבתי כי אין לי באמת מושג מה קורה מאחורי הקלעים והתבססתי על שמועות. וואלה אחי יש כל כך הרבה אינפורמציה שאנחנו לא מכירים ולא מבינים וחבל לקפוץ למסקנות לא נכונות. אם קובעים שגולדהאר טעה צריך להבין את כל השיקולים ואין לנו כרגע את המידע או את היכולת להבין מה הוא יודע ומכיר מהאירועים. 

רואים מהצד איך התייחסו אליהם זה מספיק וזה משהו שגולדהאר חייב להוציא עליו איזו הודעה/ראיון יש דברים ששתיעקה רק מחמירה את המצב.

Just now, erantheking21 said:

אם מיכה ואצילי היו ידועים כפרובלמטים, פול גסקווינקים, ויני ג'ונסים או רוי קינים היתי אומר סבבה זה זוג ילדים רעים ובעיתיים

אבל מדובר ב2 ילדים יחסית טובים מאוד, חוץ מהקטע אחרי חיפה לא היה סביבם שום קלון, גולדהאר חיבק נתן למיכה את הפרס של שחקן העונה, מכיר אותו הרבה שנים..אפילו לדבר איתו הוא לא יכול? מה נסגר? תענה לו תדבר איתו אני בטוח שאם היה דיסקשן במהלך הזה הדברים היו נגמרים הרבה יותר, גולדהאר לא היה מוכן להקשיב בשום זמן בפרשה הזאת וזה פגע באמון..

אם אתם מדברים על מוסר, אז האמון של השחקנים והאוהדים גם נפגע...זה מה שאני כאוהד רואה

לשניהם היו תקופות שישבו על הספסל אף פעם לא שמעת מהם ציוץ או בעיות.

2 דקות לפני, הנדון said:

רואים מהצד איך התייחסו אליהם זה מספיק וזה משהו שגולדהאר חייב לוציא עליו איזו הודעה/ראיון יש דברים ששתיעקה רק מחמירה את המצב.

אבל אי אפשר באמת לדעת איך התייחסו אליהם או מה קרה שם. הכל ספקולציות שמנסות להצדיק את זה שגולדהאר פעל בצורה קרה. אני לא בטוח שזה מה שהיה או לא היה.

ואם לא מעניין אותך נושא המוסר, הדרך והדוגמא לנוער - אז בסדר. שים רגע בצד. תחשוב נטו מקצועית - יש פה החלטה דרמטית שיכולה להתקבל בפברואר ואין לאף אחד מושג מה הולך להיות במשפט. שופטים מונעים גם מלחץ ציבורי וסוביודיציה לא קיימת ולכן הם יכולים להחמיר איתם גם אם המעשים שלהם הם בגדר הסביר כביכול. 

נכון לדעתך שגולדהאר יסכן מקצועית את כל העונה של מכבי כדי שהם ישארו במועדון עם סימן שאלה לגבי מצבם? עזוב תדמית ומוסר. זה לא אחראי כלפי הקבוצה וגם לא כלפי הקהל. הרי כבר הבנו שהקבוצה מעל לכל שחקן וזו גם הדרך של גולדהאר. באמת שאין לנו שום יכולת לשפוט את המצב בצורה נכונה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.