Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

3 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

אומר את זה 3 פעמים ביום גם, אם זה מה שמיצ החליט אז אנחנו נקבל את זה. 

לא תהיה לנו עוד הזדמנות להביא בעלים כזה, אסור לנו לתת לו להרגיש אפילו פיפס של חוסר תמיכה. 

צודק באלף אחוז

9 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

אומר את זה 3 פעמים ביום גם, אם זה מה שמיצ החליט אז אנחנו נקבל את זה. 

לא תהיה לנו עוד הזדמנות להביא בעלים כזה, אסור לנו לתת לו להרגיש אפילו פיפס של חוסר תמיכה. 

וואלק צודק.

יש אנשים שקמים בבוקר אומרים "מודה אני" 

אני בבקרים אומר תודה לגולדהאר. אם עברנו את אבי נעבור גם את זה. ביחד.

כמו שאמרתי אני לא מסכים עם ההחלטה של גולדהאר ועם הדרך של המועדון בחלק מהמקרים (למשל האיטיות בהחלטות כל קיץ ובמיוחד הקיץ), אבל הוא עדיין הבעלים הכי טוב שיש. אפשר להביע דעה נגד ההחלטה, ובכל זאת אל תשכחו על מי אתם מתלוננים. אין בעלים כאלה.

מיטש הוא המשיח. המלך המשיח. גאל אותנו מלא להיות מכבי כל כך הרבה שנים והפך אותנו לשיא המכביזם ההצלחה והחלומות של כולנו.

מיטש גם מתברר בתור בן אדם מדהים עם אישיות נדירה שלכולנו יש מה ללמוד ממנה.

הקרדיט שמגיע לו הוא קרוב לאינסופי. 

כעת, אחרי המון זמן במועדון מיטש עשה מבחינתי טעות. טעות פטאלית.

הוא נפרד משני שחקנים סופר חשובים בסיבה לא מוצדקת, אחד מהשחקנים הוא לא אחר מדור מיכה, אני לא צריך להסביר על הקשר והחיבור לדור מיכה.

זה שובר אותי - אומר לכם את האמת. קורע את הלב ובלתי נתפס שזה הסוף של דור מיכה במכבי והלוואי והייתה לי דרך כלשהי להשפיע על זה ולבטל את רוע הגזרה.

אבל לראשונה כל הטוב שמיטש הביא מגיע עם רע, האופי והייחוד התהפך עלינו עם אובר צדקנות בכיינות 2020 וכו' - משהו שלא קשור לנוף של הכדורגל, בטח לא בישראל. המחיר הוא כבד גם מקצועית וגם אישית - אבל בטל אל מול כל מה שגולדהאר עשה.

אסור לאף אוהד מכבי להתבלבל בנושא, אסור לעשות אף פעולה שעלולה לפגוע במיטש או ברצון שלו להוביל את המועדון הזה קדימה.

2 דקות לפני, Sawyer said:

מיטש הוא המשיח. המלך המשיח. גאל אותנו מלא להיות מכבי כל כך הרבה שנים והפך אותנו לשיא המכביזם ההצלחה והחלומות של כולנו.

הוא נפרד משני שחקנים סופר חשובים בסיבה לא מוצדקת, אחד מהשחקנים הוא לא אחר מדור מיכה, אני לא צריך להסביר על הקשר והחיבור לדור מיכה.

זה שובר אותי - אומר לכם את האמת. קורע את הלב ובלתי נתפס שזה הסוף של דור מיכה במכבי והלוואי והייתה לי דרך כלשהי להשפיע על זה ולבטל את רוע הגזרה.

אבל לראשונה כל הטוב שמיטש הביא מגיע עם רע, האופי והייחוד התהפך עלינו עם אובר צדקנות בכיינות 2020 וכו' - משהו שלא קשור לנוף של הכדורגל, בטח לא בישראל. המחיר הוא כבד גם מקצועית וגם אישית - אבל בטל אל מול כל מה שגולדהאר עשה.

אסור לאף אוהד מכבי להתבלבל בנושא, אסור לעשות אף פעולה שעלולה לפגוע במיטש או ברצון שלו להוביל את המועדון הזה קדימה.

הודעה שממצה את הכל

10 דקות לפני, Sawyer said:

בול.

גולדהאר כמו כל בן אדם בעולם עושה גם טעויות ופה לדעתי הוא טעה. אבל בניגוד לכל בעלים אחר בליגה הוא מנהל את המועדון בצורה שלא הייתה בכדורגל הישראלי מעולם. הכי קרוב לשלמות שיש.

עם כל הכאב  וכל התסכול עדיין מכבי מעל הכל וכרגע צריך ללכת עם מיץ' גם בטעויות שהוא עושה.

מותר לבקר, מותר לרשום בפורום שזה טעות ומותר להגיד שהוא מושפע מהPC והתרבות האמריקאית. אבל כל האהבלים שמתחילים לצאת על מיץ', להציע מחאות או לקלל את מיץ' וההנהלה - תעיפו תזבל הזה מאיתנו.

בגדול, אני גם חשוב שזו טעות, ואני חושב שמותר למיץ לטעות, ואני חושב שיכול להיות שאני מבין בנושא הזה פחות ממיץ.

מהרגע שזה מה שהוא החליט (ולכולנו ברור שמדובר בהחלטה של מיצ ולא של אף אחד בדרך) אני חי עם הטעות (לדעתי) הזאת בשלום, זו זכותו והוא צודק אלף אחוז גם כשהוא טועה. 

4 דקות לפני, matis said:

היחידים שעשו טעות בנושא הם השחקנים, כל החלטה של מיטש היתה לגיטימית לכן או לכן 

מיטש לקח החלטה קיצונית, יש דרכים אולי יותר מידתיות לטפל בנושא הזה (לתת להם להתאמן לבד עד החלטת הפרקליטות ואם אין אישום אז להחזיר אותם עם עונשים חינוכיים/תרומה לקהילה וכו')
אבל עדין - מסכים שלמרות שההחלטה קיצונית, היא לגיטימית

מיץ' טעה פה בענק.

יש קבוצות ומועדונים הרבה הרבה יותר גדולים ממכבי בעולם שידעו לתמוך בשחקנים שלהם בפרשיות עם בחורות ומקרים קיצונים אף יותר.

במיוחד שבמקרה הזה התיק הולך להסגר ככל הנראה ללא אישום כלשהו.

פה זה לא מפלגת מרצ של תמר זנדברג,אנחנו לא מאמה תרזה,

לא הגיוני שגולדהאר חסין מביקורות וכולם הולכים אחריו בעיניים עצומות,

יש כבוד למה שהוא עשה פה ולכל התארים וההישגים שהקבוצה עשתה אבל לעצום עיניים ולהגיד שניפוי הזה מהקבוצה הוא הגיוני?!

איך ולמה!?

בגלל כמה כלבות בנות 15-16 שרצו לספר לחברות שלהן איזה כיף היה לשתות וודקה עם אצילי ומיכה?

עצוב לי עליהם,עצוב לי על ההתנהלות הביזיונית וההחלטה,

אישית זה אחד הרגעים השחורים שאני זוכר מאז שאני אוהד מכבי,דווקא בגלל שאני מצפה מהמועדון הזה לחשיבה הגיונית ולא להכנע לתקשורת ולבעלי אינטרסים שרק רוצים שיהיה רעל במועדון.

הדבר היחידי שיש לי ביקורת קשה כלפי מיץ' עצמו שהוא לא משמיע את קולו עד כה בנושא

כל מה שאנחנו ניזונים זה אך ורק דרך האחים קצב שהוציאו הודעה לתקשורת, לא מכבי, לא כלום וגם לקצב וקובי מיכה זה נאמר דרך גורם....אני בתור אוהד היתי רוצה לשמוע את קולו בנושא

1 hour ago, snufkin said:

עדיף להם לסגור את זה בפיצוי מוסכם בפשרה. אם ילכו ראש בראש עד הסוף, זה יקח המון זמן ואני מניח שלמכבי יש קלפים שהיא תפתח בהליך בוררות. לא רואה בורר שפוסק להם את כל החוזה בסיטואציה הנוכחית ובהתחשב בהליך הפלילי וברגישות העבירה שהם חשודים בהם. מה גם שעד שהליך הבוררות יסתיים הם עוד יותר תקשו למצוא קבוצה אחרת.

אם התיק נגדם יסגר מחוסר אשמה, יקבל כל שקל עד האחרון (ובצדק)

4 hours ago, erantheking21 said:

זה לא שחקן אחד או שחקן שני, הנקודה פה היא לא דור מיכה, ערן זהבי(שתמכתי פה במאה אחוז שמיץ' מכר אותו, עם כל הכאב, זה היה משהו בלתי נמנע ואם מיץ' לא היה עושה את זה מי יודע מה היה המצב הכלכלי שלנו היום מול הפייר פלי) אבי נמני או אחר.

מדובר פה בנטו בסטנדרטים ודרישות לא מציאותיות מצד מיץ', אם כולם היו בסטנדרטים שלו הוא לא היה מיוחד, דור מיכה הוא ילד שמיץ' מכיר המון המון שנים ויש מקום גם למחילה, אין שום הצדקה במה שהם עשו אבל גם בסופו של דבר הם יצאו בשן ועין מהפרשה הזאת לא היה צריך לירות בהם ..הם סה"כ בני אדם

אני אוהב את מכבי בלי פשרות, אבל לצערי הרב יש לי הרבה קלקול בנפש עכשיו וכל החוסן שהיה לי כלפי הקבוצה והאנשים בה נפגע.

אני אגלה לך סוד - דור מיכה בן 28. מיץ' מכיר אותו כל כך הרבה שנים, שהוא כבר לא ילד, כבר איזה 5-6 שנים.

כל הקטע הזה של בסה"כ בני אדם (גם אם הוטעו, כמה בני אדם מהשורה נופלים בדבר כזה?) ושאפשר למחול ובלה בלה בלה, זה פשוט התעלמות מוחלטת מאחריות אישי של אנשים בוגרים. הם נפלו, התוצאות הנוכחיות היו אופציה תמיד, זו החלטה של מי שמפרנס אותם שנלקחה אחרי שיקולים רבים, וזהו. לא ירו בהם, הם בסך הכל "מפוטרים".

אפשר להתבאס, גם אני מבואס, ואני גם יודע שזה לא נגמר פה וכנראה שיהיה גם עניין משפטי בין הצדדים על החוזים, אבל צריך להמשיך הלאה.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

אני אתקן רק משפט אחד ממה שאמרת

לא הוא עשה

הוליכו אותו לעשות את הטעות הזאת דרך כל התקשורת, הארגונים וכ'ו

נראה לי קרדיט מוגזם לתקשורת ולכל מיני ארגונים, לא חושב שמיץ' פועל ככה ובטח לא נחרץ לגבי זה.

שמע אני יותר גדול ממיכה במספר שנים טובות ואני יכול לטעות בגילי גם, אני רחוק מלהיות מושלם, יש סיכוי לא תיאורטי שהיתי נופל בפח הזה גם ..אני בטוח שהדברים האלה כל הזמן קורים, הם פשוט נפלו על בוני וקלייד...

אין התעלמות ממה שהם עשו, אף אחד לא מגן עליהם, גם אם הם היו בגירות זה עדין לא נראה טוב, אבל אני לא אמור להכנס לכדורגלן לחיים שלו, אני אמור להנות ממנו בדשא ותאכלס אם הוא לא עבר על עבירה פלילית ועבר למוסרית זה כבר ענין של מה שהמתבונן רואה, זכותו של מיץ' להחליט את החלטותיו, אני אישת היתי מחליט אחרת אבל מיץ' זה הבעלים.

אוהב ומעריך מאוד את גולדהאר, כנראה כי גדלתי על לוני מימון חיצוני, דריקס מפיל עסקאות כי אחרי שסוגרים מחיר פתאום מבקשים מהצד השני להוריד עוד, שחקנים לא רצו לבוא לפה בכלל כך שכל שבחון או קמאנן שהצלחנו להביע היה הישג מטורף אז  כל מה שהוא יגיד אני אגיד אמן

ועדיין כואב לי מאוד בעיקר על מיכה, מכביסט  מלידה עם המון זכויות בהצלחות שלנו בעשור האחרון וגם בתור אדם שחשוב לו צדק זה מרגיז אותי כל כך שמישהו רווקה הציגה עצמה כבגירה בפניו לכאורה, קיימה איתו יחסים מרצון, ובסוף דופקים לו את השם ואת הקריירה כאילו הוא קורא מחשבות יהיה צריך לדעת שהיא משקרת לו, למה לעזאזל להאשים את הקורבן, את זה שרימו אותו? 

זה כל כך מכעיס אותי גם אם לא היה מדובר השחקן שאני אוהב וזה עוד יותר מכעיס אותי שזה שחקן כזה משמעותי ומחובר למועדון. 

אני כועס , עצוב, חושב שיש פה חוסר צדק כלפיו, 

ועדיין לא אומר מילה רעה על גולדהאר, רק שישאר פה ואני אכבד כל החלטה שיחליט, אפילו החלטות כואבות.

33 דקות לפני, erantheking21 said:

אני אתקן רק משפט אחד ממה שאמרת

לא הוא עשה

הוליכו אותו לעשות את הטעות הזאת דרך כל התקשורת, הארגונים וכ'ו

מיץ' לא באמת מקשיב לתקשורת פה בארץ ולמה שהם אומרים כי אם כן הוא לא היה מוציא אותם לחופשה אלא מעיף אותם באותו רגע עם הלינץ' התקשורתי שעשו להם. 

מאמין שהוא חשב הרבה זמן עד שהגיע להחלטה הזאת ואם נסכים איתה או לא חייבים לכבד אותה.

מיץ' אינו על-אדם ואינו זכאי לחסינות מיידית ועיוורת על כל החלטה שהוא לוקח, זו לא רק זכותו אלא חובתו של כל אוהד מכבי שחושב שהחלטתו שגויה להעלות את העניין הזה לדיון בנושא. ועדיין אני חושב שנפתח פה פער מוגזם בערעור על היותו הבעלים והסמכות הניהולית העליונה במועדון שנותן את המילה האחרונה, והמעטה גדולה בערך הכספי/ספורטיבי/ארגוני שהאיש מנחיל במועדון למעלה מעשור. סביר מאד בעיניי שאלמלא הוא כביש הגישה לקריית שלום עדיין היה דרך עפר עלובה ובסופה שלט מתקלף עם הסמל של מכבי ובאימוני פתיחת העונה שחקני הרכש שהיו מורמים על הכתפיים היו יניב עזרנים למיניהם.

אני חושב שזו החלטה אומללה שמושפעת מהלך רוח צדקני ומנורמות מוסריות ותרבותיות שנפוצות במדינות כמו קנדה, ומדאיגה אותי ברמה האישית אווירת משפט השדה והתלייה בכיכר העיר כי זה עלול לפגוש כל אחד ואחד מהמשתמשים כאן בפורום. משתמשים רבים וביניהם אני העלו את הנושא הכאוב הזה פעמים רבות לאורך הנושא. לצערי הרב מיכה ואצילי הם עוד פרט בסטטיסטיקה העגומה הזו שלצערי מסתמן שעתידה לפגוע באנשים נוספים, לעתים ללא כל הצדקה וללא שום התחשבות בהשלכות הקשות והצלקות התדמיתיות והנפשיות שהעניין הזה טומן בחובו לכל החיים בהנחה ובאמת יימצא שאינך אשם בדבר. 

אין לי עניין אישי כלשהו עם מיכה ואצילי, אתוודה ואומר שהם בין השחקנים שאני פחות מחבב ברמה האישית והמקצועית במכבי, אבל כשאני בוחן את זה ברמה האנושית זה כואב לי מאד ואני בטוח שלחלקים נרחבים מהקהל זה כואב גם ברמה הרגשית/מקצועית/סמלית שאמנם פחות פוגשת אותי, אבל אני לא חושב שהתחושות הקשות מאד האלו הן הצדקה לערער על משבצתו של גולדהאר ולנסות לאמץ או לתת לגיטימיות כלשהי למאפיינים ממחאת "יענקלך" ואווירת הלפידים שנפתחת בחיפה אחת ל2-3 שנים. זו כפיות טובה שאין כדוגמתה.

1 hour ago, Sawyer said:

איפה עובר הגבול שבו אתה כאוהד אומר אני לא מוכן לקבל את ההחלטה הזו?

מה ש"מותר" לנו, לאדם הפשוט ברחוב אסור לשחקן מכבי, הם מרוויחים בהתאם, חיים את החלום עם התהילה והכסף, הם צריכים להיזהר הרבה יותר מסתם אדם פשוט 

כשאתה הולך על הגבול הדק בכל הקשור לגיל של בנות באינסטוש אתה מסתכן, כשאתה הולך למסיבה ששון מלכה מארגן "פגזים" אתה משחק באש, מי משמשחק באש לפעמים נכווה

זה לגמרי עליהם, אני ממש לא קונה את פני עגל של מיכה ואצילי. מבחינה משפטית כניראה שאי אפשר להוכיח כלום, לכן אם מיטש היה מוחל להם הייתי לגמרי מבין

אבל אני גם מבין מקבל את מה שהוא החליט 

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

איפה עובר הגבול שבו אתה כאוהד אומר אני לא מוכן לקבל את ההחלטה הזו?

ואיך זה יעזור לך לא לקבל את ההחלטה הזו? זה יגרום למיץ' להגיד "יאללה נחזיר אותם"?

יש עובדה קיימת מיכה ואצילי לא במכבי ולא יחזרו גם למכבי. אין לאף אוהד מה לעשות עם זה שיגרום למשהו חיובי רק לשלילי.

מיטש לא רוצה אותם לא בגלל הליך פלילי/תקשורת. בעיניו, הם חדלו מלהיות ראויים לייצג אותו. לא נכנס לוויכוח על מהות הערכים. זה האיש(שמממן אותנו), וזאת דרכו. הדיווחים הם שהם קיבלו הודעה כבר לפני שבועיים. ההליך הפלילי לא עניין אותו. וזאת בטח לא התקשורת. ומה שקורה פה בעשור האחרון מאד תואם את זה. 

נגמרו הימים של  " 8 זה בדם"

המועדון מעל הכל,

מיכה ואצילי שחקנים טובים אבל .....

מאחל להם בהצלחה,

מיץ ענק,

זהבי חוזר הבייתה,

הכל טוב ממשיכים קדימה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.