Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

4 דקות לפני, Taz said:

ברור שזה יפגע בנו מקצועית

וברור שזאת תהיה שנה קשה - גם בגלל השחרור שלהם וגם בגלל מיליון סיבות אחרות

אבל שוב - זה מיץ׳ ותן לי אותו לעוד 20 שנה גם. אמן.

ועל איזה זין אתה מרגיש ששמים עלינו בתור קהל? 

היית מרגיש יותר טוב אם היו הדלפות כל החודשים האלו של מה קורה בשיחות בין הצדדים? 

יש פה מיליון שיקולים משפטיים ואנושיים והמועדון בחר להתנהל בנתיים בדממה - תתמודד. המועדון שמשקיע הכי הרבה בקהל שלו זה מכבי.

הייתי מרגיש קצת פחות רע אם היו יוצאים אלינו לקהל  בהודעה ומסבירים את המהלך ולא פשוט ממשיכים לעלות פוסטים כרגיל בדף של הקבוצה כאילו כלום לא קורה.

אין לי מה להגיב יותר בנושא,תמשיכו להשתחוות ולהגיד אמן על כל דבר אבל תזכרו שלכל דבר יש תוקף ויגיע היום שגם גולדאהר יעזוב כאן,אחרי שכמובן השקיע הרבה כסף ופיתח את המועדון,אבל הזהות של המועדון הזה

כבר לא תיהיה קיימת כי אנחנו כבר לא אוהדים אנחנו לקוחות.

6 דקות לפני, BRoi said:

הייתי מרגיש קצת פחות רע אם היו יוצאים אלינו לקהל  בהודעה ומסבירים את המהלך ולא פשוט ממשיכים לעלות פוסטים כרגיל בדף של הקבוצה כאילו כלום לא קורה.

אין לי מה להגיב יותר בנושא,תמשיכו להשתחוות ולהגיד אמן על כל דבר אבל תזכרו שלכל דבר יש תוקף ויגיע היום שגם גולדאהר יעזוב כאן,אחרי שכמובן השקיע הרבה כסף ופיתח את המועדון,אבל הזהות של המועדון הזה

לא מסכים איתך. רשמתי פה יותר מפעם אחת את דעתי על ההתנהלות אבל בוא, המורשת שגולדהאר בונה כאן תימשך לעוד שנים רבות. 

עם כמה שההחלטה הזו קשה - כבר אין דרך חזרה. צריך לכבד את ההחלטה ולהמשיך קדימה. בדיוק כמו שהשחקנים יעשו.

8 hours ago, NewGeneration said:

מבין את ההחלטה ומגבה את מיץ' ב100%, המועדון לא יכול לקשור את עצמו תדמיתית ל2 בגירים שקיימו יחסי מין עם קטינות, ולא משנה שיש להם "נסיבות מקלות"... כשמיכה ואצילי חשבו עם הזין במקום המוח, הם ידעו שיש ריזיקה בהתעסקות עם ילדות בתיכון, לקחו את הצ'אנסה, שיחקו באש ונשרפו על מלא

על אצילי באמת שלא כואב לי, כי הוא בכלל לא היה צריך להגיע לסיטואציה הזו, יש לך אישה וילדים בבית, איזה אפס מבחינה ערכית אתה צריך להיות בשביל לבגוד בה עם ילדה בתיכון?

מיכה עוד יש טיפה סנטימנטים כי בכל זאת שחקן בית שהיה חלק מכל השושלת של העשור האחרון, חבל שהסיפור שלו נגמר ככה. רק מראה שהחינוך בארץ בכל הקשור לכדורגל הוא לקוי מיסודו, באקדמיות באירופה הדבר הראשון שמלמדים עוד לפני שנוגעים בכדור זה את כל הפיתויים בחוץ ואת האחריות שיש עליך כשחקן ואיך לא להגיע לסיטוצאיות שיסבכו לך את הקריירה

תגובה של אפס שלא מחובר למציאות שהוא נמצא בה, אתה יכול לגבות את ההחלטה אבל לפחות אל תקלל את השחקנים.

12 hours ago, amilov said:

אתם מגעילים אותי, ממש. לא מאמין שאחרי הרבה זמן אני באמת חושב על להוריד את השאלטר. 

תשתקו, תסתמו ואם כואב לכם ממש על 2 השחקנים תדברו עם שאדמי השקרן שיעזור לכם להעיף את גולדהאר כמו שהוא העפיף את לוני.

כפויי טובה אתם, לא מגיע לכם מישהו כמו גולדהאר בכלל.

49 דקות לפני, Marco_Reus said:

תגובה של אפס שלא מחובר למציאות שהוא נמצא בה, אתה יכול לגבות את ההחלטה אבל לפחות אל תקלל את השחקנים.

מה גם מי ישמע באירופה אין פרשיות מין

לא רואה אותם מעיזים לבקש שקל ממכבי.

להתראות 2 שחקנים נהדרים טופ5 ישראלים בליגה, אני עצוב להיפרד ומצד שני שמח שיש את מיץ' שהצליח לנתק בין האהדה העיוורת לניהול המועדון, גם כשהוא העיף את נמני הייתי עצוב והרגשתי שזה לא נכון אבל בדיעבד כולנו נסכים שהוא צדק ..

איך מאיר אריאל שר? "נעבור גם את את זה"

כל אחד כותב פה טור והפכו את מיץ' לקדוש

בפועל הם חוגגים כי הם הצליחו במשימתם להוליך אותו שולל ולגרום לו לשחרר את שני הנכסים הכי גדולים שלו

בליגה שקונט, עובדיה חטאב, אספה, זריהן ועוד כמה כוכבים משחקים ואף אחד מהם לא שוחרר ולא נעשה שום רעש תקשורתי זה רק מוכיח כמה מפגרים יצאנו מהסיפור הזה.

9 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

להתראות 2 שחקנים נהדרים טופ5 ישראלים בליגה, אני עצוב להיפרד ומצד שני שמח שיש את מיץ' שהצליח לנתק בין האהדה העיוורת לניהול המועדון, גם כשהוא העיף את נמני הייתי עצוב והרגשתי שזה לא נכון אבל בדיעבד כולנו נסכים שהוא צדק ..

למה שלא יבקשו שקל? לדעתי ילחמו על כל שקל שמגיע להם.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

כל אחד כותב פה טור והפכו את מיץ' לקדוש

בפועל הם חוגגים כי הם הצליחו במשימתם להוליך אותו שולל ולגרום לו לשחרר את שני הנכסים הכי גדולים שלו

בליגה שקונט, עובדיה חטאב, אספה, זריהן ועוד כמה כוכבים משחקים ואף אחד מהם לא שוחרר ולא נעשה שום רעש תקשורתי זה רק מוכיח כמה מפגרים יצאנו מהסיפור הזה.

אתה באמת רוצה סטנדרטים של אשדוד?

25 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

רואה גם רואה. למה שיוותרו על הכסף?

15 דקות לפני, צח צחצוח said:

למה שלא יבקשו שקל? לדעתי ילחמו על כל שקל שמגיע להם.

עדיף להם לסגור את זה בפיצוי מוסכם בפשרה. אם ילכו ראש בראש עד הסוף, זה יקח המון זמן ואני מניח שלמכבי יש קלפים שהיא תפתח בהליך בוררות. לא רואה בורר שפוסק להם את כל החוזה בסיטואציה הנוכחית ובהתחשב בהליך הפלילי וברגישות העבירה שהם חשודים בהם. מה גם שעד שהליך הבוררות יסתיים הם עוד יותר תקשו למצוא קבוצה אחרת.

2 דקות לפני, nirc2 said:

רואה גם רואה. למה שיוותרו על הכסף?

פגעו בשם של המועדון, לקחו 2 קטינות לערב של אלכוהול וסקס.. גם אם הם חשבו שהן בנות 16-17 ולא ידעו שהן בנות 15, זה עדין עבירה משמעתית שעל הרבה פחות ממנה שחקנים חוטפים קנסות גבוהים. בנוסף, יש קיצוץ רוחבי לכולם של 30%.

1 דקה לפני, snufkin said:

עדיף להם לסגור את זה בפיצוי מוסכם בפשרה. אם ילכו ראש בראש עד הסוף, זה יקח המון זמן ואני מניח שלמכבי יש קלפים שהיא תפתח בהליך בוררות. לא רואה בורר שפוסק להם את כל החוזה בסיטואציה הנוכחית ובהתחשב בהליך הפלילי וברגישות העבירה שהם חשודים בהם. מה גם שעד שהליך הבוררות יסתיים הם עוד יותר תקשו למצוא קבוצה אחרת.

פיצוי מוסכם זה כבר משהו אחר..  ועדיין מספיק שמכבי תצטרך לשלם לשניהם באיזור60% מהחוזה, זה הרבה כסף ובמצב שלנו זה על הפנים.

למה לא מנסים למכור אותם לחו"ל?

3 דקות לפני, צח צחצוח said:

פיצוי מוסכם זה כבר משהו אחר..  ועדיין מספיק שמכבי תצטרך לשלם לשניהם באיזור60% מהחוזה, זה הרבה כסף ובמצב שלנו זה על הפנים.

למה לא מנסים למכור אותם לחו"ל?

זה לא יגיע ל 60% לדעתי. בטח בהתחשב בעובדה שכולם גם ככה מקצצים 30%. יש להם חוזה רק לעונה הקרובה.
לדעתי הוגן יהיה השלמה של השכר שלהם על כל חוזה שהם יחתמו עליו בחו"ל, כשהתקרה היא 70% מהחוזה.

למכור אותם? לא חושב שזה ריאלי. קבוצות יודעות שהשחקנים מחוקים אצלך, למה להן לשלם עליהם אם יכולות לקבל אותם חינם?

1 דקה לפני, snufkin said:

זה לא יגיע ל 60% לדעתי. בטח בהתחשב בעובדה שכולם גם ככה מקצצים 30%. יש להם חוזה רק לעונה הקרובה.
לדעתי הוגן יהיה השלמה של השכר שלהם על כל חוזה שהם יחתמו עליו בחו"ל, כשהתקרה היא 70% מהחוזה.

למכור אותם? לא חושב שזה ריאלי. קבוצות יודעות שהשחקנים מחוקים אצלך, למה להן לשלם עליהם אם יכולות לקבל אותם חינם?

לא יקחו אותם ביוון/ קפריסין/ אוסטריה באיזה 300 אלף?

10 דקות לפני, snufkin said:

פגעו בשם של המועדון, לקחו 2 קטינות לערב של אלכוהול וסקס.. גם אם הם חשבו שהן בנות 16-17 ולא ידעו שהן בנות 15, זה עדין עבירה משמעתית שעל הרבה פחות ממנה שחקנים חוטפים קנסות גבוהים. בנוסף, יש קיצוץ רוחבי לכולם של 30%.

אני מסכים איתך שהם לא צריכים לבקש, מסכים איתך שהם יצאו מטומטים והאשמה לזריקה שלהם ממכבי היא נטו שלהם (לא עשו להם קלינגר 13.8, בלשון המעטה).

ועם זאת, אני עדיין לא רואה אותם מוותרים על הכסף. הם כבר לא שחקני מכבי ולא חייבים לנו שום דבר.

2 hours ago, BRoi said:

תשמע אני חייב להגיב לך כי הקיצוניות שאתה רושם דברים ב-24 השעות האחרונות עוברת את הגבול.

הקרדיט למיץ' נגמר?! מתי הוא בכלל נפגם שאתה רושם שטות כזאת? הוא מנהל כאן (מרחוק אמנם, אבל עדיין) את הקבוצה מס' 1 בארץ, בעשור וקצת שהוא כאן אני בטוח שלא צריך להזכיר לך מה השגנו. לטוב ולרע, יש לו את דרך הניהול שלו וכן - זה לא תמיד מתיישר עם הרצון שלנו האוהדים אבל במבחן התוצאה זה בינתיים עובד 'לא רע בכלל', בלשון המעטה. אם כבר, אחרי השנתיים האחרונות הקרדיט לא רק שלא נגמר, אלא עלה בעוד כמה דרגות.

אתה מדבר כאן על זהות המועדון, אז הרי שבמהלך האחרון יש כמעט לחלוטין מחשבה על זהות המועדון אל מול ההצלחה המקצועית. הוא שחרר כאן 2 מהשחקנים הבכירים בליגה, מה שבוודאי ישפיע עלינו מקצועית לעתיד הנראה לעין (ואולי אף יחזור לנשוך אותנו בתחת באיזשהו שלב), אבל כל זה מתגמד אם זה אומר שתדמית המועדון נשארת איתנה ונקייה לאורך זמן. אתה יכול אולי לצקצק ולהגיד 'אין שום בעיה חוקתית/מוסרית עם מה שמיכה ואצילי עשו'. אולי זה נכון, אני עד היום לא יודע מה אני חושב על כל הסיפור הזה. אבל זה ברור לכולנו שאם היו בוחרים להשאיר אותם במועדון אז הכתם היה נשאר על מכבי כארגון ועל מיץ' בפרט לעוד הרבה זמן. אולי לך זה לא ממש משנה בתור אוהד, כנראה שלמיץ' זה משמעותי מאוד והוא לא יכול להרשות לעצמו לעמוד בראש ארגון שממשיך להעסיק שניים שמעורבים בפרשה כזאת.

אנשי עסקים מצליחים הם לרוב כאלה שיודעים לקבל החלטות קרות וקשות. אם להסתמך על כל מה ששמענו בתקשורת, אז ההתנהלות של מיץ' מול השחקנים מעידה על תחושת הבגידה שהוא מרגיש מהם - בגידה בערכים ובתדמית שהוא רוצה בשביל מכבי וכנראה שהם באמת נמחקו מבחינתו מהרגע שהתפוצצה הפרשה. אני הייתי מתנהל מולם אחרת, אבל אני לא מקבל ההחלטות והמוניטין שלי (ושל הארגון שאני בראשו) לא עומדים במבחן. אני רק מקווה שאתה ואוהדים אחרים שחושבים כמוך לא ירחיקו מכאן את גולדהאר. המועדון שלנו יותר חזק משחקן או שניים - טובים ככל שיהיו - ואנחנו כבר ממזמן לא במציאות שבה הקהל משפיע על קבלת ההחלטות, וטוב שכך.

למה?

אעתיק תשובה של צברי:

במידה ויש בוררות אז מתחילים מ30% פחות, תפחית את השכר שיקבלו מהקבוצה הבאה ולזה צריך להוסיף את הטיעונים של מכבי של פגיעה במותג, ופגיעה ביכולת למכור אותה ופגיעה מקצועית.

בקיצור עדיף להם לא להילחם נגד המועדון שלאורך השנים טיפח אותם והם גמלו לו בעבירה כזו. וכל המלחמה הזו בשביל מה? 20 אחוז נגיד מהחוזה המקורי? מיותר לכולם

לא הייתי אומר שהוא מלך ומה שאומר קדוש

זה אף פעם(!) לא נכון בחיים.

כן אומר שצריך להבין את ההגיון במעשיו ואת המטרות שלו וכך לשפוט. צריך להוריד שנייה את האגו שלנו בתור אוהדים.

2 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לא הייתי אומר שהוא מלך ומה שאומר קדוש

זה אף פעם(!) לא נכון בחיים.

כן אומר שצריך להבין את ההגיון במעשיו ואת המטרות שלו וכך לשפוט. צריך להוריד שנייה את האגו שלנו בתור אוהדים.

אומר את זה 3 פעמים ביום גם, אם זה מה שמיצ החליט אז אנחנו נקבל את זה. 

לא תהיה לנו עוד הזדמנות להביא בעלים כזה, אסור לנו לתת לו להרגיש אפילו פיפס של חוסר תמיכה. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.