Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

5 hours ago, NewGeneration said:

רק מראה שהחינוך בארץ בכל הקשור לכדורגל הוא לקוי מיסודו, באקדמיות באירופה הדבר הראשון שמלמדים עוד לפני שנוגעים בכדור זה את כל הפיתויים בחוץ ואת האחריות שיש עליך כשחקן ואיך לא להגיע לסיטוצאיות שיסבכו לך את הקריירה

מה?

שחקנים באירופה, כולל כאלו שעברו באקדמיות וכו', מזיינים כאילו אין מחר בחלקם

יום עצוב שהולך להשפיע עלינו בענק על השנים הבאות,הקרדיט לגולדאהר נגמר.

ניהול אירופי ניהול אירופי ובינתיים כבר כמה שנים שההכנה בקיץ נעשת מאוחרת ופוגעת בנו ממש במוקדמות של אירופה,אין מנכל אין מנהל מקצועי שלא נדבר על מאמן אפילו ,לא מחתימים את גולסה.

אנשים כאן מדברים על כך שספונסרים וכו' לא ירצו שהם ישארו,אבל מה איתנו האוהדים? הדעה שלנו לא נחשבת? 

פשוט מרגיש גועל נפש,שחקן בית כמו דור שמשחק במועדון מגיל 0 נזרק כמו כלב בלי הודעת פרידה אפילו זה פשוט בושה,וכן גם על גולדאהר מותר למתוח ביקורת ולהתלונן על פי מה שזכור לי הוא עדיין לא אלוהים ולא מי שהמציא את מכבי תל אביב.

4 hours ago, maccabi-king said:

תכלס, הבחורות שיקרו להם 

זה לצערי ההבדל בין אוהד אמיתי(שמעון מזרחי) לביזנס מן(גולדאהר), השיקולים הם לא אותם שיקולים ומבחינתו גם שנירד ליגה, העיקר שלא יבזו את השם שלנו

השיקול של גולדהאר כאן הוא ממש לא עסקי אלא חברתי.

גולדהאר היה צריך לשאול את עצמו למה אני פה? האם ספורט הוא המטרה שלי או רק אמצעי? כלומר הוא היה צריך להחליט האם הוא במכבי על מנת לזכות בכמה שיותר תארים או שמא מסיבות אחרות של יצירת אימפקט והשפעה חיובית על החברה בישראל. הוא בחר את השני ואני מעריך אותו על כך כי לא הרבה היו עושים את זה.

ומה שהכי מגעיל בכל הנושא הזה זה לאו דווקא הזריקה שלהם,זו ההתנהלות של מכבי.

גולדאהר לא ענה להם למייל,לא הסכים לדבר איתם פעם אחת,ג'ק לא דיבר איתם ישירות רק עם הסוכן שלהם.

מה הם כלבים?התנהגות יהירה ושחצנית שאנחנו עוד נשלם עליה,מועדון בלי זהות עם הקהל הכי חלש בארץ ,לפעמים מביאים פה כ"דוגמא" רעה את מכבי סל,הלוואי והיינו חצי מהם בהתנהלות פשוט בושה.

ודרך אגב,לכל הצדקנים שאומרים שהמועדון גדול יותר מכל שחקן אז תזכרו תמיד שהמועדון יותר גדול מהכל כולל הבעלים שלו ושום דבר לא נמשך לנצח.

אם הם באמת מתעקשים על מלוא החוזים שלהם, אני צופה הליך בוררות ארוך ומכוער. חבל. הם לא יקבלו את כל החוזה שלהם לא משנה באיזו סיטואציה.
חשבו שהן בנות 16 או 17 - הם גרמו נזק למועדון. בעולם בו כולם גם ככה נדרשים לקצץ לפחות 30% מהשכר ואחרי שהתנהגו בטיפשות כמו ילדים קטנים, לא מבין איך יש להם פרצוף לדרוש את כל החוזה.

מצד שני, מכבי לא יכולה להתעקש לא לשלם להם שקל העונה. זה צריך להיגמר באיזו פשרה, שמכבי תשלים להם שכר עד 70% משכרם על כל חוזה שהם יחתמו עליו בעונה הקרובה.
אם השכר המלא שלהם הוא 450 אלף נניח, אז התקרה להשלמה תהיה 315,000. ימצאו חוזה ב 250? מכבי תשלים 75. וכך הלאה. ימצאו חוזה ב 315 - לא תשלים.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

יש רק החתמה אחת שיכולה לרכך את המכות שאנחנו עוברים בקיץ הזה...

גם אם יביאו לי את מסי זה לא ירכך אותי

זה לא קשור מי השחקן ומה מידת התרומה שלו

זה ההתנהגות המוגזמת והדרישות המוגזמות מצד הקבוצה, יש דרכים לטפל בדברים לא מוסריים, חוסר רחמים והוצאה להורג ללא משפט הוא לא אחד מהם.

לצערי הרב אני כרגע שבור כאוהד וזה די פגע בי כרגע אם בכלל ברצון שלי לראות.

5 hours ago, maccabi-king said:

זה לצערי ההבדל בין אוהד אמיתי(שמעון מזרחי) לביזנס מן(גולדאהר), השיקולים הם לא אותם שיקולים ומבחינתו גם שנירד ליגה, העיקר שלא יבזו את השם שלנו

שמע אתה שופך כאן טונות של רעל מגעיל וכפוי טובה ברמות שאני לא זוכר אפילו מאוהדי הפועל, כלפי הבעלים הטוב בהיסטוריה של מכבי-רגל ולדעתי הטוב בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי.

מיץ' יש שיקולים של ביזניס כשהוא מתעסק במכבי?! וואלה?! אתה אמיתי?! מיץ' שפך ושופך כאן כל שנה עשרות רבות של מליונים מכיסו הפרטי. 
מיץ' פילנטרופ יהודי שרוצה לעשות טוב לקהילה. אז אחרי שהפך אותנו לאימפריה בקנה מידה מקומי והביא לכאן שמות מקצועיים שרק יכולנו לחלום עליהם,
הוסיף לארון התארים שלנו כמויות של תארים. השקיע עשרות מליונים בתשתיות ובנוע, ניהל אותנו בצורה מופתית. אחרי כל זה אתה שופך עליו רעל כי לא הסתדר לך החלטה שלו עם 2 שחקנים  שנפתח לגביהם הליך פלילי כי התנהגו בטיפשות ?! כפוי טובה 

5 דקות לפני, snufkin said:

אם הם באמת מתעקשים על מלוא החוזים שלהם, אני צופה הליך בוררות ארוך ומכוער. חבל. הם לא יקבלו את כל החוזה שלהם לא משנה באיזו סיטואציה.
חשבו שהן בנות 16 או 17 - הם גרמו נזק למועדון. בעולם בו כולם גם ככה נדרשים לקצץ לפחות 30% מהשכר ואחרי שהתנהגו בטיפשות כמו ילדים קטנים, לא מבין איך יש להם פרצוף לדרוש את כל החוזה.

מצד שני, מכבי לא יכולה להתעקש לא לשלם להם שקל העונה. זה צריך להיגמר באיזו פשרה, שמכבי תשלים להם שכר עד 70% משכרם על כל חוזה שהם יחתמו עליו בעונה הקרובה.
אם השכר המלא שלהם הוא 450 אלף נניח, אז התקרה להשלמה תהיה 315,000. ימצאו חוזה ב 250? מכבי תשלים 75. וכך הלאה. ימצאו חוזה ב 315 - לא תשלים.

לא מסכים בכלל. 

מבטלים איתם חוזה, צריכים לשלם. 

הליך ארוך ומכוער? תכבד חוזה ולא תגיע למצב הזה. 

4 דקות לפני, גולם said:

לא מסכים בכלל. 

מבטלים איתם חוזה, צריכים לשלם. 

הליך ארוך ומכוער? תכבד חוזה ולא תגיע למצב הזה. 

לחוזה יש הרבה סעיפים. לא אני ולא אתה יודעים מה החוזה אומר על פגיעה במועדון. יש הליכי קנסות על דברים הרבה הרבה יותר קטנים מזה.
אז דבר כזה גדול? הליך פלילי? מין עם קטינות תחת השפעת אלכוהול? יתכן מאוד שגם על פי החוזה יגרור הפחתה גדולה בשכר שלהם.
קח את זה, תוסיף לזה את הסיטואציה של הקורונה בה כולם מקצצים כי אין קהל וההכנסות שהשחקנים יכולים לייצר למועדון פחתו, ואני לא רואה אותם מקבלים את כל החוזה.
בפרט שעל כל שקל שהם ירוויחו בקבוצה אחרת בעונה הבאה אתה מקזז 

15 דקות לפני, erantheking21 said:

גם אם יביאו לי את מסי זה לא ירכך אותי

זה לא קשור מי השחקן ומה מידת התרומה שלו

זה ההתנהגות המוגזמת והדרישות המוגזמות מצד הקבוצה, יש דרכים לטפל בדברים לא מוסריים, חוסר רחמים והוצאה להורג ללא משפט הוא לא אחד מהם.

לצערי הרב אני כרגע שבור כאוהד וזה די פגע בי כרגע אם בכלל ברצון שלי לראות.

שלא תבין אותי לא נכון, אני מבואס טיל מאתמול בלילה ויש לי יום הולדת היום חחחח.

הדרך שמכבי פעלו מסריחה בעיני ואני גם הגיעה ששיחרור כאן הוא ממש מעבר לכל פרופורציה הגיונית. אבל מהצד השני, האהבה שלי למכבי לא תלויה בשחקן כזה או אחר (פעם אחת טעיתי בזה) ולפחות הייתי רוצה לראות שגולדהאר לא מוותר על עונה בטיעון מוסרי או כלכלי.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

שלא תבין אותי לא נכון, אני מבואס טיל מאתמול בלילה ויש לי יום הולדת היום חחחח.

הדרך שמכבי פעלו מסריחה בעיני ואני גם הגיעה ששיחרור כאן הוא ממש מעבר לכל פרופורציה הגיונית. אבל מהצד השני, האהבה שלי למכבי לא תלויה בשחקן כזה או אחר (פעם אחת טעיתי בזה) ולפחות הייתי רוצה לראות שגולדהאר לא מוותר על עונה בטיעון מוסרי או כלכלי.

זה לא שחקן אחד או שחקן שני, הנקודה פה היא לא דור מיכה, ערן זהבי(שתמכתי פה במאה אחוז שמיץ' מכר אותו, עם כל הכאב, זה היה משהו בלתי נמנע ואם מיץ' לא היה עושה את זה מי יודע מה היה המצב הכלכלי שלנו היום מול הפייר פלי) אבי נמני או אחר.

מדובר פה בנטו בסטנדרטים ודרישות לא מציאותיות מצד מיץ', אם כולם היו בסטנדרטים שלו הוא לא היה מיוחד, דור מיכה הוא ילד שמיץ' מכיר המון המון שנים ויש מקום גם למחילה, אין שום הצדקה במה שהם עשו אבל גם בסופו של דבר הם יצאו בשן ועין מהפרשה הזאת לא היה צריך לירות בהם ..הם סה"כ בני אדם

אני אוהב את מכבי בלי פשרות, אבל לצערי הרב יש לי הרבה קלקול בנפש עכשיו וכל החוסן שהיה לי כלפי הקבוצה והאנשים בה נפגע.

10 hours ago, amilov said:

אתם מגעילים אותי, ממש. לא מאמין שאחרי הרבה זמן אני באמת חושב על להוריד את השאלטר. 

תשתקו, תסתמו ואם כואב לכם ממש על 2 השחקנים תדברו עם שאדמי השקרן שיעזור לכם להעיף את גולדהאר כמו שהוא העפיף את לוני.

כפויי טובה אתם, לא מגיע לכם מישהו כמו גולדהאר בכלל.

זו זכותו, בתור מעסיק, לסיים את עבודתם. אבל יש דרך. אם אכן הם ניסו ליצור איתו קשר והוא אפילו לא התייחס זו התנהלות בושה, בטח לשחקן שגדל במועדון מגיל 6.

אם אני טועה מוסרית לא במסגרת העבודה (אלא בזמני הפרטי!!) והמעסיק שלי מחליט לפטר אותי, באסה אבל מילא, אבל אם אנסה לדבר איתו ולהתנצל והוא אפילו לא יתייחס אליי כאילו אני כלב - אז כן, שיקח את כל הגנ'טלמניות האמריקאית הזו וידחוף אותה לתחת.

כפויי טובה? היינו פה לפניו ונהיה גם אחריו.

8 hours ago, סזאר מנדיונדו said:

אין לך מושג.

איך אתה מרשה לעצמך בכלל לדבר על מיץ' ככה שלא עשית אפילו פסיק ממה שהוא עשה בחיים?

מרוב שאתה עם שכל אתה במקרה הכי הכי הכי הכי הכי טוב מנהל  רשת של עשרה סניפים ומאה עובדים וחושב שאתה מלך העולם (כנראה אפילו חצי מזה אין לך אבל זורם) בזמן שהוא יושב על מיליארדים ומחזיק חברות ענק עם עשרות אלפי עובדים ומנהל את כולם כמו שעון שוויצרי.

שב בשקט

הצלחה כלכלית ועסקית לא אומרת שכל החלטה שהאדם אי פעם יקבל תתקבל ב"אמן" מיץ' הבעלים הכי מדהים שדרך פה, אין על כך עוררין, אבל אין מצב ביקום שההחלטה הזו הייתה נעשית אם לא ממניעים כלכליים, ופה נחצה קו אדום.

(כן אפשר לזיין ת'מוח על מוסר, אבל הפאן המוסרי מתחבר לפאן הכלכלי במקרה הזה) 

תגידו מה שתגידו, בהחלטה הזו הדבר היחיד שנלקח בחשבון הוא הפסד מול רווח, אתם יכולים להתנגח בי כמה שבא לכם למרות שבאותה מידה הניסנובים מצליחים כלכלית יותר מכל אחד בפורום הזה ועדיין איכשהו אנחנו מרשים לעצמינו לבקר ולצחוק על הפעולות שלהם, לא?

"שב בשקט".

10 hours ago, amilov said:

אתם מגעילים אותי, ממש. לא מאמין שאחרי הרבה זמן אני באמת חושב על להוריד את השאלטר. 

תשתקו, תסתמו ואם כואב לכם ממש על 2 השחקנים תדברו עם שאדמי השקרן שיעזור לכם להעיף את גולדהאר כמו שהוא העפיף את לוני.

כפויי טובה אתם, לא מגיע לכם מישהו כמו גולדהאר בכלל.

שאדמי הזה לא קיבל אגרוף לפני כמה שנים בבלומפילד בתקופה ששטראובר היה רב עם אוהדים?

in goldhar we trust. 

עם כל האהבה הגדולה לשחקני מכבי ובמיוחד למיכה, זה היה מהלך צפוי יש שיגידו מתבקש ובתור אוהד אני מקבל כל החלטה של גולדהאר וגם מבין אותה.

הניהול הזה של גולדהאר וההחלטה (שהייתה צפויה) לגבי מיכה ואצילי זה מה שמבדל את מכבי של היום ממכבי של תקופת לוני והכישלונות. 

אני שמח מאוד שהאוהדים כבר לא על הגדרות, שהאוהדים לא לוחשים כל היום למקבלי ההחלטות, שהשחקנים לא גדולים יותר מהמועדון.

אני אומנם סולד מהספורט האמריקאי וכועס על כל משחק הוא חוויה אבל מה לעשות, זה מביא תוצאות למכבי ולפעמים זה מתנגש עם רצון האוהד וצריך לדעת לקבל את זה.

מכבי זה מותג וצריך לדעת לנהל מותג, שמח שיש לנו בעלים שיודע ומבין דבר או שתיים ולא מתנהל כמו הצ'כונה של חוגג או נותן לקשקשנים להפריע לו בהחלטות כמו יעקב שחר.

זה המחיר של בעלים מהסוג הזה ואת זה אני מוכן לקבל ואני מאמין שעוד רבים אחרים שאוהדים את הקבוצה.

מעדיף להתבאס על שני שחקנים אהובים שטעו וקיבלו בעיטה מאשר לדשדש עוד עשור שלם ולתת לאוהדים לקבוע מדיניות. 

1 דקה לפני, מביך said:

הצלחה כלכלית ועסקית לא אומרת שכל החלטה שהאדם אי פעם יקבל תתקבל ב"אמן" מיץ' הבעלים הכי מדהים שדרך פה, אין על כך עוררין, אבל אין מצב ביקום שההחלטה הזו הייתה נעשית אם לא ממניעים כלכליים, ופה נחצה קו אדום.

(כן אפשר לזיין ת'מוח על מוסר, אבל הפאן המוסרי מתחבר לפאן הכלכלי במקרה הזה) 

תגידו מה שתגידו, בהחלטה הזו הדבר היחיד שנלקח בחשבון הוא הפסד מול רווח, אתם יכולים להתנגח בי כמה שבא לכם למרות שבאותה מידה הניסנובים מצליחים כלכלית יותר מכל אחד בפורום הזה ועדיין איכשהו אנחנו מרשים לעצמינו לבקר ולצחוק על הפעולות שלהם, לא?

"שב בשקט".

כשמך כן אתה - מביך

אם אתה באמת חושב שמיץ' לקח כאן החלטה כלכלית אתה הזוי. מיץ' לקח כאן סיכון שישלם את כל יתרת החוזה לשחקנים הכי יקרים שלו, למרות שלא ישחקו אצלו, ושעכשיו הוא יתקשה לבוא אליהם בדרישת קיצוץ במסגרת הקיצוץ הרוחבי. בקיצור, הפן הכלכלי לא קיים עד זניח. מיץ' רואה בזה עניין מוסרי-עקרוני, הוא פילנטרופ ובא כדי לתרום לקהילה ולהעביר ערכים בהם הוא מאמין, אמר את זה אלף פעם

2 דקות לפני, snufkin said:

כשמך כן אתה - מביך

אם אתה באמת חושב שמיץ' לקח כאן החלטה כלכלית אתה הזוי. מיץ' לקח כאן סיכון שישלם את כל יתרת החוזה לשחקנים הכי יקרים שלו, למרות שלא ישחקו אצלו, ושעכשיו הוא יתקשה לבוא אליהם בדרישת קיצוץ במסגרת הקיצוץ הרוחבי. בקיצור, הפן הכלכלי לא קיים עד זניח. מיץ' רואה בזה עניין מוסרי-עקרוני, הוא פילנטרופ ובא כדי לתרום לקהילה ולהעביר ערכים בהם הוא מאמין, אמר את זה אלף פעם

זכותך לחשוב ולהביע את דעתך איך שתרצה.

בניגוד לכמה חברה פה, אני לא צריך להוכיח כמה הזין שלי גדול כל וויכוח פה, מה גם שאין לי שום דבר נגד אף אחד כאן באופן אישי.

הלוואי שידעתם תרבות דיון מה היא לפני שאתם מקלידים ויורדים לפסים אישיים.

מיץ לא אדם מוסרי כמו שאתם כותבים פה, אין לו אובר מוסריות, הוא לא מירב מיכאלי צבועה, השחרור של השחקנים לא נבע משיקול כלכלי.

השיחרור של השחקנים נבע מניתוק מוחלט ממה שקורה פה בארץ, ניהול מרחוק שמשפיע על ההחלטות.

יועצים מסריחים שייעצו לו להעיף את השחקנים. הקשבה לתקשורת במקום לקהל.

מה להקשיב לקהל? למה שיקשיב לקהל בקשר לנושא כזה?! 

אתם אמיתיים? 

להקשיב לקהל זאת הטעות הכי גדולה בדברים האלו. הקהל לא מנהל את המועדון. אפשר להקשיב לקהל בקשר למרצ׳נדייס, בקשר לבעיות באיצטדיון, קשרי קהילה, מיליון דברים - אבל שום דבר שקשור למגרש. 

מיץ׳ החליט כי מיץ׳ החליט - זה מה שמתאים בבית ספרו. 

אני מעדיף את בית ספרו על כל מקום אחר גם אם זה אומר לוותר על 2 שחקנים מהטובים בליגה.

3 דקות לפני, Taz said:

מה להקשיב לקהל? למה שיקשיב לקהל בקשר לנושא כזה?! 

אתם אמיתיים? 

להקשיב לקהל זאת הטעות הכי גדולה בדברים האלו. הקהל לא מנהל את המועדון. אפשר להקשיב לקהל בקשר למרצ׳נדייס, בקשר לבעיות באיצטדיון, קשרי קהילה, מיליון דברים - אבל שום דבר שקשור למגרש. 

מיץ׳ החליט כי מיץ׳ החליט - זה מה שמתאים בבית ספרו. 

אני מעדיף את בית ספרו על כל מקום אחר גם אם זה אומר לוותר על 2 שחקנים מהטובים בליגה.

אתם תראו שהשחרור של 2 השחקנים האלו יביא שנה גיהנום מכל הבחינות,ובנוסף לעובדה ששמים עלינו זין בתור קהל ולא משתפים אותנו במידע לא מוציאים הודעה רשמית ומפרטים כלום כאילו אנחנו סמרטוטים ולא קשורים למועדון הזה.

2 hours ago, BRoi said:

יום עצוב שהולך להשפיע עלינו בענק על השנים הבאות,הקרדיט לגולדאהר נגמר.

ניהול אירופי ניהול אירופי ובינתיים כבר כמה שנים שההכנה בקיץ נעשת מאוחרת ופוגעת בנו ממש במוקדמות של אירופה,אין מנכל אין מנהל מקצועי שלא נדבר על מאמן אפילו ,לא מחתימים את גולסה.

אנשים כאן מדברים על כך שספונסרים וכו' לא ירצו שהם ישארו,אבל מה איתנו האוהדים? הדעה שלנו לא נחשבת? 

פשוט מרגיש גועל נפש,שחקן בית כמו דור שמשחק במועדון מגיל 0 נזרק כמו כלב בלי הודעת פרידה אפילו זה פשוט בושה,וכן גם על גולדאהר מותר למתוח ביקורת ולהתלונן על פי מה שזכור לי הוא עדיין לא אלוהים ולא מי שהמציא את מכבי תל אביב.

שמע, אני באמת מקווה שגולדהאר יתגבר על זה שנגמר לו הקרדיט אצלך. לא יודע איך הוא יחיה עם זה.

מיץ לא מקשיב לתקשורת או לאוהדים או לבלה בלה.

הבן אדם עשה את הונו בעשר אצבעות. הוא לא מושפע ממיקי זוהר ומקבל החלטות ע"פ אינטרסים זרים.

מיץ מקדם את המותג מכבי וכל החלטה שלו בינגו. סורי, עם כל האהבה לשחקנים הללו - אפשר וצריך להבין את מיץ וגם לעמוד מאחוריו ב100 אחוז.

התגובות פה של האנשים שכביכול אוהדים מסורים יותר מאחרים \ קיצונים יותר מאחרים הן מצחיקות....

אף אחד לא צריך לשתף אתכם או להתייעץ איתכם האוהדים, אם זה מה שאתם רוצים אתם יכולים לאהוד את הפועל כדורסל.

2 דקות לפני, BRoi said:

אתם תראו שהשחרור של 2 השחקנים האלו יביא שנה גיהנום מכל הבחינות,ובנוסף לעובדה ששמים עלינו זין בתור קהל ולא משתפים אותנו במידע לא מוציאים הודעה רשמית ומפרטים כלום כאילו אנחנו סמרטוטים ולא קשורים למועדון הזה.

ברור שזה יפגע בנו מקצועית

וברור שזאת תהיה שנה קשה - גם בגלל השחרור שלהם וגם בגלל מיליון סיבות אחרות

אבל שוב - זה מיץ׳ ותן לי אותו לעוד 20 שנה גם. אמן.

ועל איזה זין אתה מרגיש ששמים עלינו בתור קהל? 

היית מרגיש יותר טוב אם היו הדלפות כל החודשים האלו של מה קורה בשיחות בין הצדדים? 

יש פה מיליון שיקולים משפטיים ואנושיים והמועדון בחר להתנהל בנתיים בדממה - תתמודד. המועדון שמשקיע הכי הרבה בקהל שלו זה מכבי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.