Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

16 דקות לפני, מביך said:

כרגיל הפורום מתחלק ל2

כאלה שמאוננים למיץ' כי הם מפחדים לאבד תארים

ואנשים עם שכל.

אין לך מושג.

איך אתה מרשה לעצמך בכלל לדבר על מיץ' ככה שלא עשית אפילו פסיק ממה שהוא עשה בחיים?

מרוב שאתה עם שכל אתה במקרה הכי הכי הכי הכי הכי טוב מנהל  רשת של עשרה סניפים ומאה עובדים וחושב שאתה מלך העולם (כנראה אפילו חצי מזה אין לך אבל זורם) בזמן שהוא יושב על מיליארדים ומחזיק חברות ענק עם עשרות אלפי עובדים ומנהל את כולם כמו שעון שוויצרי.

שב בשקט

38 דקות לפני, מביך said:

כרגיל הפורום מתחלק ל2

ואנשים עם שכל.

איך לשחרר את השניים מתכתב עם ״מפחדים לאבד תארים״?

42 דקות לפני, מביך said:

כרגיל הפורום מתחלק ל2

ואנשים עם שכל.

מהראייה המאוד צרה שלי זה מרגיש כמו טעות של מיץ', ועדיין, מיץ' הוא הסמל הכי גדול של מכבי בעשור הזה ומהגדולים בהיסטוריה של המועדון הזה, בלעדיו אנחנו רק שם גדול בלי שום תכלס, אז כן, מאונן לו בכיף. 

הייתי שם וראיתי מה זה מכבי בלי בעלים כמו מיץ', מספיק לראות איזה שכונה מסביבנו ולהגיד תודה לאלוהים שאיכשהו הביא לפה את מיץ', וכן זה גם אומר לשמור עליו כמה שאפשר בלי מחאות ובלי שטויות. 

אתה כנראה צריך לקבל קצת סטירות עם הבולבול מק"ש ועכו כדי להתאפס ולקבל קצת שכל ולהבין שאנחנו חיים את החלום בעשור האחרון, ושזה בזכות אדם אחד מעל כולם. 

8 דקות לפני, nirnir20 said:

מהראייה המאוד צרה שלי זה מרגיש כמו טעות של מיץ', ועדיין, מיץ' הוא הסמל הכי גדול של מכבי בעשור הזה ומהגדולים בהיסטוריה של המועדון הזה, בלעדיו אנחנו רק שם גדול בלי שום תכלס, אז כן, מאונן לו בכיף. 

הייתי שם וראיתי מה זה מכבי בלי בעלים כמו מיץ', מספיק לראות איזה שכונה מסביבנו ולהגיד תודה לאלוהים שאיכשהו הביא לפה את מיץ', וכן זה גם אומר לשמור עליו כמה שאפשר בלי מחאות ובלי שטויות. 

אתה כנראה צריך לקבל קצת סטירות עם הבולבול מק"ש ועכו כדי להתאפס ולקבל קצת שכל ולהבין שאנחנו חיים את החלום בעשור האחרון, ושזה בזכות אדם אחד מעל כולם. 

מדויק.

45 דקות לפני, ravid said:

לא

זה היה שולח להם את המסר שאם אתה יודע לתת גולים ובישולים יש סיכוי טוב שתצליח להתחמק מאחריות על השיט שלך

בעיניי המסר היחיד שזה מעביר זה שאם אתה לא אשם בכלום ואפילו להפך אבל התקשורת עשתה מזה חגיגה, ארגוני הנשים קפצו וחברות הכנסת קמו לתחיה ובכך השם של המועדון התלכלך, אנחנו נזרוק אותך בבושת פנים, כי זה יגרום להרבה אנשים לטפוח לנו על השכם.

ובנימה יותר רצינית, לדעתי החלטה גרועה מאוד, כן יכול להבין אותה למרות הכל אך הייתי מצפה ממיץ' לנהוג אחרת. ואגב, מקצועית, אני אישית בכלל לא מחזיק ממיכה, אבל זה לא רלוונטי. בכל מקרה, מותר לא להגיד אמן לכל דבר שקורה במועדון, זה לא אומר שמישהו פה נגד מיץ', סך הכל אכזבה לגיטימית. 

2 דקות לפני, wddani said:

מקןוה מאוד שלפחות המועדון ישלם להם את כל החוזה שמגיע להם

אם אתה לא הרואה חשבון של אחד משניהם, לא מבין איך אתה מקווה דבר כזה במקום שמכבי תשתמש בכסף שהחוזים שלהם פינו (2 החוזים היקרים בקבוצה) לטובת רכש איכותי. 

לתת להם את הכרטיס ביד , זה פיצוי נפלא עבור שני שחקנים כאלה. 

53 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אין לך מושג.

איך אתה מרשה לעצמך בכלל לדבר על מיץ' ככה שלא עשית אפילו פסיק ממה שהוא עשה בחיים?

מרוב שאתה עם שכל אתה במקרה הכי הכי הכי הכי הכי טוב מנהל  רשת של עשרה סניפים ומאה עובדים וחושב שאתה מלך העולם (כנראה אפילו חצי מזה אין לך אבל זורם) בזמן שהוא יושב על מיליארדים ומחזיק חברות ענק עם עשרות אלפי עובדים ומנהל את כולם כמו שעון שוויצרי.

שב בשקט

שתדע שבתור קפיטליסט (קיצוני), גרמת לי להרהר בנכונות השיטה. היא אשכרה גורמת לאנשים לטעון שאנשים אחרים חסינים מביקורת כי הם מיליארדרים. זה פאקינג עצוב. 

27 דקות לפני, galacticos said:

אם אתה לא הרואה חשבון של אחד משניהם, לא מבין איך אתה מקווה דבר כזה במקום שמכבי תשתמש בכסף שהחוזים שלהם פינו (2 החוזים היקרים בקבוצה) לטובת רכש איכותי. 

לתת להם את הכרטיס ביד , זה פיצוי נפלא עבור שני שחקנים כאלה. 

וואלה מרגישים שהשחקנים נפגעו והם בני אדם בסוף וגם אנחנו

אז כן, אני אשמח אם יתנו להם את כל החוזה כדי שלא כל בעלים יחשוב שמותר לו ישר לזרוק שחקן בלי לתת לו פיצוי אמיתי(ולא כרטיס ביד)

וואלה, אני מקווה בשבילם שילכו לקבוצה טובה באמת, יפציצו שם ויגרמו לנו ולמיץ' להבין שעשינו טעות רצינית

Just now, maccabi-king said:

וואלה מרגישים שהשחקנים נפגעו והם בני אדם בסוף וגם אנחנו

אז כן, אני אשמח אם יתנו להם את כל החוזה כדי שלא כל בעלים יחשוב שמותר לו ישר לזרוק שחקן בלי לתת לו פיצוי אמיתי(ולא כרטיס ביד)

וואלה, אני מקווה בשבילם שילכו לקבוצה טובה באמת, יפציצו שם ויגרמו לנו ולמיץ' להבין שעשינו טעות רצינית

חבר, ההחלטה היא לא החלטה מקצועית.

גם אם יככבו בבארסה זה לא יצביע על טעות.

מבין את ההחלטה ומגבה את מיץ' ב100%, המועדון לא יכול לקשור את עצמו תדמיתית ל2 בגירים שקיימו יחסי מין עם קטינות, ולא משנה שיש להם "נסיבות מקלות"... כשמיכה ואצילי חשבו עם הזין במקום המוח, הם ידעו שיש ריזיקה בהתעסקות עם ילדות בתיכון, לקחו את הצ'אנסה, שיחקו באש ונשרפו על מלא

על אצילי באמת שלא כואב לי, כי הוא בכלל לא היה צריך להגיע לסיטואציה הזו, יש לך אישה וילדים בבית, איזה אפס מבחינה ערכית אתה צריך להיות בשביל לבגוד בה עם ילדה בתיכון?

מיכה עוד יש טיפה סנטימנטים כי בכל זאת שחקן בית שהיה חלק מכל השושלת של העשור האחרון, חבל שהסיפור שלו נגמר ככה. רק מראה שהחינוך בארץ בכל הקשור לכדורגל הוא לקוי מיסודו, באקדמיות באירופה הדבר הראשון שמלמדים עוד לפני שנוגעים בכדור זה את כל הפיתויים בחוץ ואת האחריות שיש עליך כשחקן ואיך לא להגיע לסיטוצאיות שיסבכו לך את הקריירה

1 hour ago, מביך said:

כרגיל הפורום מתחלק ל2

ואנשים עם שכל.

אני חושב שדווקא שכל הולך עם לאונן למיץ׳

הרגש הולך עם השחקנים,לפחות במקרה שלי

אני לא מבין איך אפשר כרגע לחשוב על הפן המקצועי. 

אז נכון, החיים ממשיכים והקבוצה תמשיך לשחק ותשאף להיות הכי הישגית שיש. 

אבל, איפה הרגש לשחקן בית שגדל פה מגיל 6? 

זה ממש בסדר שלילה אחד, או אולי אפילו יום אחד שלם נתאבל על לכתו של אותו בן משפחה. 

מדברים פה על אבידה מקצועית. יש פה אבידה אנושית. יש פה מעשה נטישה. 

ואגב, זה ממש בסדר לבקר ולחוות דעה על התנהלות בסיטואציה מסוימת. בשביל זה יש פורום. אף אחד לא חסין מביקורת. 

מותר לנו להיות פגועים. 

לא צריך להוריד את השאלטר על הפורום בגלל שיש לנו רגשות. 

5 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אני לא מבין איך אפשר כרגע לחשוב על הפן המקצועי. 

אז נכון, החיים ממשיכים והקבוצה תמשיך לשחק ותשאף להיות הכי הישגית שיש. 

אבל, איפה הרגש לשחקן בית שגדל פה מגיל 6? 

זה ממש בסדר שלילה אחד, או אולי אפילו יום אחד שלם נתאבל על לכתו של אותו בן משפחה. 

מדברים פה על אבידה מקצועית. יש פה אבידה אנושית. יש פה מעשה נטישה. 

ואגב, זה ממש בסדר לבקר ולחוות דעה על התנהלות בסיטואציה מסוימת. בשביל זה יש פורום. אף אחד לא חסין מביקורת. 

מותר לנו להיות פגועים. 

לא צריך להוריד את השאלטר על הפורום בגלל שיש לנו רגשות. 

לא עברתי על כל התגובות בנושא אבל אפילו אני (שיש לי דעה מאוד קרה על מיכה ואצילי) מתבאס מאוד. בעיקר על דור שהיה אמור לעשות 40 שנה רצוף במכבי.

4 דקות לפני, turgi said:

לא עברתי על כל התגובות בנושא אבל אפילו אני (שיש לי דעה מאוד קרה על מיכה ואצילי) מתבאס מאוד. בעיקר על דור שהיה אמור לעשות 40 שנה רצוף במכבי.

אני עברתי על הכל ויש פה תגובות קפואות ומנוכרות שגרמו לי לתהות. 

6 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אני עברתי על הכל ויש פה תגובות קפואות ומנוכרות שגרמו לי לתהות. 

יכול להיות.

דעה יש לכל אחד.

גולדהאר מחזיק רשת  מסחרית בגודל  שאנחנו לא מכירים בישראל.

בנוסף לתרומות של הרשת עצמה והדרך שלה, גולדהאר תורם בעוד מלא מקומות. 

אם הייתם שמים את עצמכם אפילו לדקה במקומו וגם אם בסוף מדובר בהחלטה של איש אחד לא היה ניתן לקבל החלטה אחרת בשלב הזה ולמשוך עד להחלטת הפרקליטות היה מיותר בשלב הזה. 

יש פה מערך שלם של עסקים, אידיאולוגיה ותרבות שאתם לא מכירים, באמריקה ארגון גדול כמו שיש לגולדהאר לא יכול להחליט על עצמו שהוא משאיר עובדים כאלו תחתיו.

בין אם זה קופאי, מחסנאי, או קפטן של קבוצת כדורגל בבעלותו. 

בעסקים כמו בעסקים הכל זה סיכון מול תועלת ובמקרה הזה הסיכון לפי החישובים של מיץ' (שלדעתי עם כל גדולתו לא מחליט לבד בכל זאת יש דירקטוריון וכו') הסיכון עולה על התועלת.

ועדיין במיקרו של הקבוצה הקטנה שלנו, אין שחקן מעל המועדון ונדע לעבור גם את זה. 

אני מוסיף פה בנוסף לתמונת התרומות את הישגי מכבי ב11 השנים שמיץ' במכבי והיד עוד נטויה. 

5 אליפויות 

5 פעמים במפעלים האירופים 

ועוד גביעים, שיאים וכדו'. 

In mitch we trust 

*עדיין אני בתור האזרח הקטן הייתי משאיר אותם, אבל אני(ואתם) לא מיץ' וטוב שכך לטובת הקבוצה.

IMG_20200803_023555.jpg

ועם כל זה לגבי מיץ׳ אי אפשר להתעלם מזה שסיפורים דומים מאירופה לא נגמרו בשחרור כזה. לא בריאל מדריד ולא באיירן מינכן ולא בפריימרליג.

1 hour ago, NewGeneration said:

מבין את ההחלטה ומגבה את מיץ' ב100%, המועדון לא יכול לקשור את עצמו תדמיתית ל2 בגירים שקיימו יחסי מין עם קטינות, ולא משנה שיש להם "נסיבות מקלות"... כשמיכה ואצילי חשבו עם הזין במקום המוח, הם ידעו שיש ריזיקה בהתעסקות עם ילדות בתיכון, לקחו את הצ'אנסה, שיחקו באש ונשרפו על מלא

על אצילי באמת שלא כואב לי, כי הוא בכלל לא היה צריך להגיע לסיטואציה הזו, יש לך אישה וילדים בבית, איזה אפס מבחינה ערכית אתה צריך להיות בשביל לבגוד בה עם ילדה בתיכון?

מיכה עוד יש טיפה סנטימנטים כי בכל זאת שחקן בית שהיה חלק מכל השושלת של העשור האחרון, חבל שהסיפור שלו נגמר ככה. רק מראה שהחינוך בארץ בכל הקשור לכדורגל הוא לקוי מיסודו, באקדמיות באירופה הדבר הראשון שמלמדים עוד לפני שנוגעים בכדור זה את כל הפיתויים בחוץ ואת האחריות שיש עליך כשחקן ואיך לא להגיע לסיטוצאיות שיסבכו לך את הקריירה

אוי נו אפשר להפסיק עם הפוליטיקלי קורקט הזה?

כאילו מי ישמע שאם יבואו לך הבחורות האלה אתה לא תרצה גם

בלי קשר לזה שמי ומה שאתה מזיין זה לא צריך להיות קשור לקריירה שלך בשום פנים ואופן וזה עניין אישי, גם אם אתה בוגד באשתך על בסיס יומי(ויש כאלה מלא כדורגלנים, פשוט אצילי כנראה עם מזל נאחס)

אי אפשר לשפוט אותם לפני שרואים את התמונה המלאה ואותה לא בטוח שנראה

אבל כן יודעים שדור בדיוק נפרד מחברה שלו של הרבה שנים, דבר שלא פשוט בכלל לאף בנאדם ולפעמים יכול לגרום למעשים לא טובים

ואולי בכלל דור זה שהזמין את אצילי לעניין ומה לעשות שהזין של הגברים עובד הרבה יותר שעות מהמוח

אנשים פה מדברים כאילו הם צדיקים כאלה שאף בחורה לא תשכב איתם לפני חתונה וגם הם בודקים במשרד הפנים פרטים על האישה לפני שמדברים איתה

תכלס, הבחורות שיקרו להם על הגיל, וגם אם לפי המראה נראה שהם יותר קטנות, היום קשה להבדיל כי לכו תראו מסיבות פורים בתיכונים, בחורות שם נראות כמו דוגמניות ותיקות ולא כמו ילדות תיכון

אז הם חשבו קצת עם הזין, מה זה קשור לקריירה שלהם אם המשטרה לא מצאה במה להאשים אותם, זה צריך להיות עניין פרטי שלהם ואני מאוד מבואס שגולדאהר לא ידע לחלק בעניין הזה

זה לצערי ההבדל בין אוהד אמיתי(שמעון מזרחי) לביזנס מן(גולדאהר), השיקולים הם לא אותם שיקולים ומבחינתו גם שנירד ליגה, העיקר שלא יבזו את השם שלנו

26 דקות לפני, maccabi-king said:

זה לצערי ההבדל בין אוהד אמיתי(שמעון מזרחי) לביזנס מן(גולדאהר), השיקולים הם לא אותם שיקולים ומבחינתו גם שנירד ליגה, העיקר שלא יבזו את השם שלנו

לא צריך להוכיח קיצוניות אחת באמצעות קיצוניות אחרת

אני לגמרי מסכים עם ההחלטה של גולדהאר.

משהו ששווה לעלות לדיון שלא ראיתי אף אחד מדבר עליו זה מקרה שהיה עם אפסנאי הקבוצה לא מזמן שגם היה מעורב בפרשת קטינות כלשהי. אם אני לא טועה במקרה ההוא הבחור חזר לעבוד כרגיל. יכול להיות שמיץ הבין שפעל לא נכון עם מקרה הזה ויצר תקדים שאיפשר את ההתנהגות של מיכה ואצילי

אני חושב שבסופו של שתי הגישות הגיוניות ולצערי אפילו יש רוב שתומך בשיחרור (בקהל הרחב). מה שאני לא מסכים איתה וממש מבואס ממנה, זו הדרך.

מה בעצם היה גורם לגולדהאר להחליט אחרת? כפי שזה נראה ,בעצם כלום (אני מניח לפי התוצאות המסתמנות בתיק). אז בעצם למה כל החודשיים האלה? למה לא לשחרר ישר במקום ההשעיה? למה להחזיק אותם (ואת האוהדים) באוויר? למה הייתה טובה כל העמדת הפנים הזאת? 

בנוסף לזה, הפרטים שמתגלים מראים שאף אחד לא דיבר איתם ואפילו לא הסכימו להקשיב להם אחרי ההשעיה. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.