Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 דקה לפני, קמאנן said:

עם כל היתרונות של ניהול זר, הוא מגיע גם עם חסרונות. למיכה ואצילי יש תחליף, לגולדהאר כנראה שלא.

זה מה יש.

לא מבין למה זה מוביל לחשיבה הקיצונית הזאת.

למה אי הסכמה עם החלטה זה שילך הביתה? 

אף אחד לא אמר להעיף את גולדאהר אפילו אחד לא אמר את זה. מותר להעביר ביקורת ותודה לאל שאף אחד לא סופר אותנו מבחינה מקצועית או ניהולית. לא צריך להגזים בתגובות. אף אחד לא ירוץ עם לפידים לקנדה גם לא דרך הזום.

פרופורציות.

4 דקות לפני, kikoman said:

ואני מקווה שיצאו לחו''ל אולי לשנה ואולי יחזרו.

הם לא יהיו יותר במועדון הזה לא כשחקנים ולא כאנשי מקצוע. לפחות לא כל עוד הבעלים זה גולדהאר (נקווה שזה ימשך לעוד המון זמן למרות ההחלטה המרגיזה).

38 דקות לפני, קובי השועל said:

!!!!!!!!!!

סגור את הפורום ל-48 שעות עד לרגיעה

זו גם סגולה להחתמת מאמן וחלוץ זר

3 דקות לפני, מרגוליס said:

לא מבין למה זה מוביל לחשיבה הקיצונית הזאת.

למה אי הסכמה עם החלטה זה שילך הביתה? 

אני רק מתכוון שצריך לקחת את כל העניין בפרופורציה, זה הכל.

זאת אומרת, שאלה יהיו הצרות שלנו.

עוד חשבתי שהקיץ הקודם היה הזיה, תעירו אותי מהחלום הבהלות הזה

לפחות שהפועל וחיפה ניקוסיה יקחו אותם בהשאלה והם יחזרו זה השקט היחיד שיתן לי המהלך של היום

2 דקות לפני, קמאנן said:

אני רק מתכוון שצריך לקחת את כל העניין בפרופורציה, זה הכל.

זאת אומרת, שאלה יהיו הצרות שלנו.

לוקחים בפרופורציה כי זה בסופו של יום דיון בפורום.

גם אם יגיעו באיזה יום איזה אוהדים לשיר למיכה ולאצילי זה גם פרופורציה

מבטיח לכם שעוד כמה שנים שתצוץ פרשה דומה בקבוצה אחרת בליגה של שחקן בכיר כזה או אחר אנחנו נהיה גאים במה שהקבוצה שלנו עשתה עם מיכה ואצילי וכך גם יצופה מכל מועדון בספורט הישראלי.  אין שחקן מעל המועדון

במקום לכתוב אם מגיע לנו אחד כמוהו או לא, למה לא להביע דעה ספציפית על אופן המהלך ועל העיתוי שמצד אחד הוא מאוחר ככל וההחלטה כנראה נלקחה מראש ומצד שני מוקדם מדי מאחר וטרם התקבלה כל החלטה בתיק. מדוע אסור לבקר את המועדון על האופן שבו התבצע המהלך ? שמעון מזרחי ודיוויד פדרמן לעולם לא היו חשופים לביקורת ? אין עוררין על מיטש גולדהאר, החשיבות שלו ופועלו העצום והבלתי נגמר עבור המועדון וגם אין מקום לכך, בטח ובטח לא להפגנות שקטות ו/או אלימות . בסוף, על הזין שלו מה שנקרא. זה העסק שלו, זה הביזנס שלו והוא אפילו לא מטרת רווח. מכבי ב10 שנים האחרונות היא מועדון חדש בקנה מידה אירופאי וזה שייך לו בלבד. אחזור על עצמי בפעם ה100, הדרך של מכבי הייתה רחוקה מאוד מהאופן שבו הם התנערו מהשחקנים, וזה לא משנה מי השחקנים. הם שחקנים של המועדון, הם לא רצחו אף אחד ואין שום כתב אישום שמרחף להם אפילו מעל הראש. הם צריכים להיענש על כך, והיה ראוי לעשות זאת במסגרת המועדון (לאחר החלטה חד משמעית של גניזת התיק ללא כתב אישום פלילי) אפילו בהשעיה לחצי שנה - שנה (ואם זה לא מתאים לכו חפשו מי ינענע אותכם). ככה הייתה צריכה להיות הדרך. אם ההחלטה לשחרר כבר התקבלה ממזמן, למה להשאיר את כל העולם ואשתו באוויר ? ולהמשיך לשתוק ? בסופו של יום הייתה כאן ערבות הדדית. השחקנים האלו נתנו תוצרת 90% מהזמן שלהם בקבוצה כשהיו על הדשא, הכניסו כסף למועדון ממרצנדייז ומנויים ותוגמלו בהתאם . אחד מהם הוא סמל מובהק של הקבוצה עם 5 אליפויות, גביע, קמפיינים באירופה. אובדן קשה לעיכול. אין חשק לפתיחת עונה.

הרבה פה כותבים על היכולת של אצילי ומיכה אבל החשיבה של גולדהאר היא לא כמה השחקן תורם או לא תורם על הדשא. החשיבה  היא שהשחקנים שמו כתם על המועדון ושמו אותו באור שלילי  ולגולדהאר זה הספיק לקבל את ההחלטה.

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

במקום לכתוב אם מגיע לנו אחד כמוהו או לא, למה לא להביע דעה ספציפית על אופן המהלך ועל העיתוי שמצד אחד הוא מאוחר ככל וההחלטה כנראה נלקחה מראש ומצד שני מוקדם מדי מאחר וטרם התקבלה כל החלטה בתיק. מדוע אסור לבקר את המועדון על האופן שבו התבצע המהלך ? שמעון מזרחי ודיוויד פדרמן לעולם לא היו חשופים לביקורת ? 

ביקורת זה תמיד טוב אבל מן הראוי שלפחות יעשו את זה בצורה הוגנת ובמיוחד בלי צביעות וכפיות טובה.

13 דקות לפני, Shroud said:

מבטיח לכם שעוד כמה שנים שתצוץ פרשה דומה בקבוצה אחרת בליגה של שחקן בכיר כזה או אחר אנחנו נהיה גאים במה שהקבוצה שלנו עשתה עם מיכה ואצילי וכך גם יצופה מכל מועדון בספורט הישראלי.  אין שחקן מעל המועדון

שום קבוצה אחרת לא תנהג כמונו. יש בליגה שחקן שדרס בנאדם והפקיר אותו למות על הכביש, ואחרי זה הוא עדיין המשיך לשחק בליגה ואף אחד לא פצה פה מלבד משפחת הקורבן..

1 דקה לפני, כהן said:

שום קבוצה אחרת לא תנהג כמונו. יש בליגה שחקן שדרס בנאדם והפקיר אותו למות על הכביש, ואחרי זה הוא עדיין המשיך לשחק בליגה ואף אחד לא פצה פה מלבד משפחת הקורבן..

אתה מועדון בליגה אחרת. ברצינות.

זה כנראה יפגע בנו בטווח הקצר, אבל אני אוהב את זה שלא נותנים לאף אחד ללכלך את הסמל שלנו, גם אם זו פעם אחת ובטעות, וגם אם אתה כוכב. זה יעשה רק טוב בטווח הארוך

2 דקות לפני, Figo10 said:

ביקורת זה תמיד טוב אבל מן הראוי שלפחות יעשו את זה בצורה הוגנת ובמיוחד בלי צביעות וכפיות טובה.

100%

גם אני יכול להיות בכמה תגובות הפרזתי בתגובה בשל התסכול ואם כן מן הסתם שלוקח את הכל בחזרה. כבודו של מיטש במקומו מונח והוא בראש הפרמידה. המפקד תמיד צודק גם אם הוא טועה, לטוב ולרע. מה שכן, זו סיטואציה שהייתה מתקבלת אחרת עם שחקנים אחרים. אפשר גם להבין אל התסכול שיצא. היא מתנגשת עם ערכי המועדון והאידיאולוגיה שלו. אין בעיה לחתוך ולהיות מגה קר, שמור על הסטייל והאלגנטיות עד הסוף. כל זה כמובן תחושות שלי בלבד. אין לי אפילו בעיה עם הספקולציה שגם הכסף שיחק פה תפקיד ואם מיטש הוא אותו איש עסקים סופר מחושב שכל הגלגלים רצים אצלו אז תהיה בטוח שגם לזה היה אחוז מסוים בפאזל וזה מקובל. הדרך מבאסת ומדכאת אותי כפול בשל העובדה שמדובר בדור מיכה. 

לא אוהב את הדרך שמכבי נפרדה מהם ולא את זה שאין שום הודעה רשמית. גולדהאר היה צריך לדבר ולהבהיר לנו מאיפה באו ההחלטות שלו. 

אני בטוח שאם היו מדברים יותר עם הקהל התגובות היו אומנם עדיין נגד המהלך, אבל בצורה הרבה יותר מכובדת.

9 דקות לפני, Shroud said:

לא קראתי את כל ה107 עמודים אבל זה בכלל לא קשור. מותר להיות עצובים בשביל שני שחקנים שעשו טעות והמועדון מעיף אותם. לדעתי האישית איך שאני רואה את הדברים לפחות הם לא באו במטרה לפגוע באף אחד או באף אחת. עשו טעות והתנהלו לא כמו שמצופה מהם זה נכון, אבל מועפים על הטעות הזאת בבושת פנים ובלי הזדמנות לתקן. ובמיוחד דור מיכה, שנתן הרבה מאוד לקבוצה מהנוער ועד היום, והמועדון לא הראה לו תמיכה בשום רגע. וזה עצוב לא כי הוא מעל המועדון אלא כי הוא אוהב את המועדון וחלק חשוב מהמועדון.

1 hour ago, הצבר said:

סליחה על הבוטות

אבל למה אתה מבלבל את המוח על דברים שאין לך שום מושג בהם ? ועוד מדבר שטויות מוחלטות. 

במקרה של בוררות קודם כל לפני הכל ירד 30% שזאת הנחיה כללית לקיצוץ שההתאחדות והמנהלת חתמו מול האוצר. 

דבר שני תקטן ההקטנה של הנזק קריא כל הכסף שהם יקבלו מהחתימה בקבוצה הבאה שלהם, מפה מתחיל בעצם הדיון. 

בדיון מכבי גם תהיה צד תובע, נזק תדמיתי, נזק מקצועי , נזק כלכלי לדוגמא מכבי הפסידו את היכולת למכור את השחקנים
המריבה על הכסף פה לא תעשה טוב לאף אחד מהצדדים
עדיף היה לשחקנים לקבל את השחרור להגיד תודה וסליחה ולהמשיך 

אתה בטוח שהוא מקשקש?

בדיוק הפוך. קודם כל שום אוצר שמוצר לא יכול להחליט על קיצוץ חד צדדי בהסכם. ירצו לטעון קורונה - שיטענו. לדעתי הסיכויים לזה קלושים.

שנית, מההודעה שפורסמה היום מבינים שהליך משפטי כבר בדרך. לא סתם הודגש שם שההודעה נמסרה *בטלפון*, שההחלטה התקבלה *חד צדדית* ושמקווים להסדר כספי הוגן. והרי אם הודעת השחרור היא בערך כמו פיטורים, כל זב חוטם יודע שהיא מחייבת לכל הפחות הליך שימוע מקדים.

מעבר לכך, בהנחה שאין תיק פלילי, השאלה האם מעסיק רשאי לפטר עובד על סמך חיי מין (או סטוץ) היא שאלה כבדת משקל, ואני לא רואה פה איפה הצדק עם מכבי. אם זה חוקי - זה לא עניינו של המעסיק אם אני אוהב לזיין בנות 17 או בנות 70. אז יש כאן היבט בעייתי נוסף.

לטעמי אפשר גם לטעון שעצם השחרור יוצר נזק תדמיתי גם לשחקנים, אם כי לא הייתי הולך על קו כזה.

הערכה שלי (כרגע לא מבוססת על כלום), הם ישיגו חוזים בסביבות 3/4 מהחוזים שלהם במכבי, ומכבי תשלם בערך עוד חצי מהחוזה הקיים.

עד הערב הייתי בדעה הרווחת פה שיש מקום למחול להם ולהשאיר אותם בקבוצה. אחרי השחרור אני נאלץ להודות בלב כבד שזו ההחלטה הנכונה במקרה הזה.

מיטש לא מסתכל על ה"מוניטין" של המועדון אלא על כמה מאות ילדים במחלקות הנוער וכמה עשרות אלפים שאוהדים את הקבוצה. אם אצילי ומיכה היו נשארים איזה מסר זה היה שולח להם? 

לא היתה ברירה. זה רק בגלל הילדים.

זה היה שולח להם את המסר שכל בן אדם יכול לטעות. גם מיכה ואצילי, אבל צריך לדעת לסלוח ולתת הזדמנות שנייה. זה היה מלמד אותם גם לחשוב פעמיים לפני שהם עושים דברים כאלה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה היה שולח להם את המסר שכל בן אדם יכול לטעות. גם מיכה ואצילי, אבל צריך לדעת לסלוח ולתת הזדמנות שנייה. זה היה מלמד אותם גם לחשוב פעמיים לפני שהם עושים דברים כאלה.

לא

זה היה שולח להם את המסר שאם אתה יודע לתת גולים ובישולים יש סיכוי טוב שתצליח להתחמק מאחריות על השיט שלך

פעם ראשונה שאני מאוכזב מהחלטה של מיץ, לפני שיקפצו עלי אני מבין שזה זכותו והוא כנראה עושה מה שטוב למותג, אבל נמאס לי שסתם שופטים אנשים בפרשיות כאלה מבלי להסתכל על העובדות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.