Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

21 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

ישלמו כמעט את הכל, כמה שהשחקנים יסכימו לוותר. אם הם הולכים לבוררות הם יקבלו הכל

סליחה על הבוטות

אבל למה אתה מבלבל את המוח על דברים שאין לך שום מושג בהם ? ועוד מדבר שטויות מוחלטות. 

במקרה של בוררות קודם כל לפני הכל ירד 30% שזאת הנחיה כללית לקיצוץ שההתאחדות והמנהלת חתמו מול האוצר. 

דבר שני תקטן ההקטנה של הנזק קריא כל הכסף שהם יקבלו מהחתימה בקבוצה הבאה שלהם, מפה מתחיל בעצם הדיון. 

בדיון מכבי גם תהיה צד תובע, נזק תדמיתי, נזק מקצועי , נזק כלכלי לדוגמא מכבי הפסידו את היכולת למכור את השחקנים
המריבה על הכסף פה לא תעשה טוב לאף אחד מהצדדים
עדיף היה לשחקנים לקבל את השחרור להגיד תודה וסליחה ולהמשיך 

• מנהלים ראשיים

אתם מגעילים אותי, ממש. לא מאמין שאחרי הרבה זמן אני באמת חושב על להוריד את השאלטר. 

תשתקו, תסתמו ואם כואב לכם ממש על 2 השחקנים תדברו עם שאדמי השקרן שיעזור לכם להעיף את גולדהאר כמו שהוא העפיף את לוני.

כפויי טובה אתם, לא מגיע לכם מישהו כמו גולדהאר בכלל.

מיץ' לא מקבל החלטות בשליפה. כנראה שיש דברים שאנחנו לא יודעים ושלא זלגו לתקשורת ועל בסיסם מיץ' החליט שלא ראוי שהם ישארו במכבי אפילו אם זה לא הגיע להאשמה פלילית. 

אני מקווה שאנו נקצור בעתיד את מה שמיץ' זרע היום. 

1 דקה לפני, amilov said:

אתם מגעילים אותי, ממש. לא מאמין שאחרי הרבה זמן אני באמת חושב על להוריד את השאלטר. 

תשתקו, תסתמו ואם כואב לכם ממש על 2 השחקנים תדברו עם שאדמי השקרן שיעזור לכם להעיף את גולדהאר כמו שהוא העפיף את לוני.

!!!!!!!!!!

סגור את הפורום ל-48 שעות עד לרגיעה

2 דקות לפני, amilov said:

מסכים עם כל מילה

יש פה כמה תגובות ממש מגעילות, לא מאמין שאני קורא פה על מחאות וקול זעקה, האוהדים לא מנהלים את המועדון!

מציע לכם לנעול את הפורום ליום-יומיים שירגע, שאנשים יקיאו את החרא שלהם בפייסבוק, הפורום זאת פלטפורמה יותר רצינית

אוהב את אצילי, שרוף על מיכה, אבל המועדון יותר גדול מכל שחקן! וגם גולדהאר יותר חשוב מכל חדר ההלבשה ביחד, תפנימו את זה וכמה שיותר מהר

3 דקות לפני, amilov said:

21 דקות לפני, Elirandani said:

זה השכר שהובטח להם. על ג'ראלדש אין התחייבות.

אבל הם לא נותנים תרומה...

2 דקות לפני, אדביסי said:

מסכים עם כל מילה

יש פה כמה תגובות ממש מגעילות

אוהב את אצילי, שרוף על מיכה, אבל המועדון יותר גדול מכל שחקן! וגם גולדהאר יותר חשוב מכל חדר ההלבשה ביחד, תפנימו את זה וכמה שיותר מהר

חחחחח

3 hours ago, החתול הצהוב said:

טעות גדולה בעיניי. 

אם היו מורשעים, בוודאי. אבל אפילו אין עוד החלטה על משפט. 

סוג של פופוליזם בעיניי

מרגיש לי כאילו אנחנו(המועדון) ניפחנו את הסיפור יותר מידי

נתנו לו יותר מידי מקום למשמעות ממה שהוא היה צריך לקבל

אפשר להסכים, ואפשר גם שלא עם החלטתו של גודלהאר.

אך לי ברור בסיפור הזה דבר אחד - שמיץ' כאן כדי להישאר. אני מסופק מאוד אם היה מקבל את אותה החלטה על מיכהצלי אם היו מחשבות על נטישת הספינה. 

זהו מסר עוצמתי, שבסבטקסט שלו הוא מסמן לסביבה - זה שלי, אני פה ובענייני ערכים ומוסר אני לא אתפשר על דרכי.

ועל כך אני יוצא מעודד.  

מאחל לטיפשה (היועצת?) שפירסמה את המקרה הזה רק רע, אחריה והכי חשוב בעצם לאלמוג בןקר המזדיין שלא עשה טובה לאף אחד עם הפרסום שלו. הבן אדם מתפרנס מלהרוס לאנשים חיים. מאחל לו רק רע. גם לנערות המקולקלות ולהורים הטיפשים שלהם מגיע רע וכמובן לשאר התקשורת שיצרה לחץ.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאחל לטיפשה (היועצת?) שפירסמה את המקרה הזה רק רע, אחריה והכי חשוב בעצם לאלמוג בןקר המזדיין שלא עשה טובה לאף אחד עם הפרסום שלו. הבן אדם מתפרנס מלהרוס לאנשים חיים. מאחל לו רק רע. גם לנערות המקולקלות ולהורים הטיפשים שלהם מגיע רע וכמובן לשאר התקשורת שיצרה לחץ.

אמרתי את זה ומשום מה זה נפל פה בין כל התגובות, צריך לפרסם את השמות והטלפונים של הבחורות האלה ולהרוס להם את החיים כמו שהרסו לשתי שחקנים

לעשות להם מחאה

די כבר עם הPC המזדיין הזה, הנבלות האלה הרסו חיים של שתי שחקנים

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

אשמח לדעת את הפירוט

זה די מורכב, זו הערכה שלי.

דוח כספי פורסם בפעם האחרונה בנוגע ל-2016 (שנה קלנדרית) והסכום מסעיף פרסום וחסויות עמד על 7.28 מיליון, בנוסף להכנסת הלבשה שעמדה על 770 אלף שקל, כלומר זה היה סביב 8 מיליון שקל.

הפער נעוץ בזה שנכנסו עוד 4-5 נותני חסות נוספים מאז (את רובם רואים על המדים - פרגו ששווים 600 אלף בשנה, בס"ר עם סכום דומה, הייסנס שעברו מהמכנסיים לגב החולצה), במעבר לבלומפילד שהבטיח עוד הכנסה על בוקסים ממותגים לנותני חסות ובעיקר בשינוי במודל ההלבשה במכבי:

אדידס לקחו בזמנו 90% מההכנסות על מכירות של מוצרים שלהם, שזה חוזה סטנדרטי. פילה לעומת זאת זה חסות רגילה לחלוטין (בעלות דומה לזו שאדידס שילמה למכבי), זה ייצור עצמי לכל דבר כמו שהיה במשך שנתיים, ומכבי מכניסים הרבה יותר אחוזים על מכירת המוצרים, גם כאלה שפילה מופיעה עליהם, וזה שווה מיליונים בשנה.

Just now, maccabi-king said:

אמרתי את זה ומשום מה זה נפל פה בין כל התגובות, צריך לפרסם את השמות והטלפונים של הבחורות האלה ולהרוס להם את החיים כמו שהרסו לשתי שחקנים

לעשות להם מחאה

ופרס המגזים היומי הולך ל.....

א. מה נסגר? הם עדיין קטינות ומה שאתה אומר ומציע מסוכן ואני מניח שפלילי. (אם זה תלוי בי הודעתך הייתה נמחקת)

ב. החיים שלהם לא נהרסו...רק התקופה שלהם במכבי נגמרה. קצת פרופורציות.

ג. מקווה שימצאו קבוצה בחול..לפחות מיכה...יכאב לראות אותו בקבוצה אחרת בארץ.

ד.מיץ אוהבים אותך! תביא לנו כבר מנכל מאמן וזרים תותחים...וגולסה...וקהל ביציע...

אפאחד פה לא שוכח מי זה מיץ ומה הוא בשביל מכבי.

למרות הכל הקהל אוהב אותו ולא הולכים לקלל אותו במשחקים.

מיץ לקח החלטה שלא מקובלת על כולם וזה לגיטמי במועדון, אפאחד לא הולך לשרוף את המועדון אבל בתור צרכנים (ובעוד בעלי רגש עצום למוצר) מותר לנו לכעוס על החלטות גם.

לא מסכים עם ההחלטה של מיץ בכלל, לא אומר שאת המנוי שלי לא אחדש שנה הבאה.

3 דקות לפני, Avogadro said:

ופרס המגזים היומי הולך ל.....

א. מה נסגר? הם עדיין קטינות ומה שאתה אומר ומציע מסוכן ואני מניח שפלילי. (אם זה תלוי בי הודעתך הייתה נמחקת)

ב. החיים שלהם לא נהרסו...רק התקופה שלהם במכבי נגמרה. קצת פרופורציות.

ג. מקווה שימצאו קבוצה בחול..לפחות מיכה...יכאב לראות אותו בקבוצה אחרת בארץ.

ד.מיץ אוהבים אותך! תביא לנו כבר מנכל מאמן וזרים תותחים...וגולסה...וקהל ביציע...

הן כבר לא קטינות.

1 דקה לפני, מרגוליס said:

אפאחד פה לא שוכח מי זה מיץ ומה הוא בשביל מכבי.

למרות הכל הקהל אוהב אותו ולא הולכים לקלל אותו במשחקים.

מיץ לקח החלטה שלא מקובלת על כולם וזה לגיטמי במועדון, אפאחד לא הולך לשרוף את המועדון אבל בתור צרכנים (ובעוד בעלי רגש עצום למוצר) מותר לנו לכעוס על החלטות גם.

לא מסכים עם ההחלטה של מיץ בכלל, לא אומר שאת המנוי שלי לא אחדש שנה הבאה.

מסכים איתך לגמרי.

דרך אגב מיכה ואצילי הם 2 השחקנים שמוכרים הכי הרבה חולצות של מכבי

זה מכה כלכלית אמנם קטנה אבל עדיין הרבה ילדים היו מדפיסים את המספר והשם של אצילי ומיכה על החולצה, מה שעכשיו לא יקרה  

3 דקות לפני, maccabi-king said:

לעשות להם מחאה

לא נסחפת בכלל. 

בוא נודה על האמת, אחת הבנות הצילה לשניהם את התחת אם היא הייתה כלבה הם היו מסיימים עם אישום פלילי. 

השנייה ( זאת עם האבא החמדן ) כנראה יותר מושפעת מהאבא

הבנות אולי טיפשות כמו נעל והפוסטים שלהן באינסטרגם סיבכו את המצב, אבל מי שמספיק טיפש/חרמן להתעסק עם כאלה צריך לדעת לשלם את המחיר. 

מי באמת יצא בן זונה זה אלמוג בוקר שפוצץ את הסיפור בתקשורת ופגע בכולם.

יכל (אם רצה )ללכת למשטרה עם המידע ולעשות הכל בדיסקרטיות אבל הוא פגע בכולם בשביל הסקופ של עצמו.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הכל נכון, ויחד עם זה ההחלטה של מיטש היא לא של אוהד ואת זה צריך להבין, לנו זה כואב כאוהדים, מיטש דואג לשם של המועדון מנקודת המבט המוסרית שלו.

הוא גם לא אחד שישים ז על השחקנים האלה אני בטוח, אבל נקודת המבט המוסרית היא שלו,  הרי חלק גדול מההצלחה של מכבי זה האאוטסיידריות שהביא,

הערכים שהוא רוצה שיהיו כאן, הניתוק מאוהדים מקורבים ומהכדורגל הישראלי הסחל'ה, מקרה כמו שועה למשל לא היה קורה כאן בחיים,

כל מה שמנוגד לערכים שלו ולתפישה שלו אין לו מקום במכבי, וכואב לי מאד שהם לא ימשיכו, ואני מקווה שיצאו לחו''ל אולי לשנה ואולי יחזרו.

אומנם לא הגבתי עידן ועידנים, אבל הסיפור הזה גדול מכדי להתעלם ממנו. בשורה התחתונה אכזבה אדירה, השחקנים אומנם רחוקים מלהיות צדיקים גדולים, אבל הפחד מכל האינטרסנטים בתקשורת כנראה היה גדול מדי לאחראים על שאלטר המועדון. הסיפור הזה מזכיר לי את אותו הסיפור של גירוש נמני-בנין בשעתו(שבעטיו קיבלנו עשור שחון), גם פה אגב, לדעתי העניין הפיננסי היתה נדבך בהחלטה במידה כזו או אחרת (מיץ' בשנתיים-שלוש האחרונים ירד בהונו בצורה לא קטנה, לפחות ע"י העיתונים הכלכליים) ואם כבר מחליטים את ההחלטה הנ"ל, אז חבל שלא למכור אותם ולהכניס כמה גרושים לקופת המועדון, מה גם שהפייר פליי עדיין בתוקף לגבינו למיטב ידיעתי.

היבט נוסף ואולי הכי מרכזי(יותר מהצד המקצועי אפילו) זה משבר האמון שיכול לחול בין השחקנים לבין מיץ'. מה יקרה אם מחר בבוקר איזה פלוני אלמוני יטען שיוני או דן תקפו אותו באיזה מועדון לילה נידח, האם גם אותם השחקנים יזרקו מהקבוצה בצד חד צדדי בשל "תדמית המועדון" מבלי לנסות לשמוע ולהעניק לשחקניך את התמיכה הראשונית הבסיסית??.. בעל המאה הוא בעל הדעה, אבל אין זה אומר שצריך למחוא כפיים לכל החלטה שמתקבלת, וצריך להבין את ההבדל בין ביקורת בין אם מסכימים איתה או לא, לבין "לשרוף את המועדון" שזה תהיו בטוחים שלא יקרה (בניגוד למחאה ההיא הקודמת).

בכל מקרה, בהיותי צפוני, וככזה שחלק לא קטן מחבריי אוהדים מושבעים של "מכבי"(הם אשכרה בטוחים שהם המכבי האמיתיים) יכול לומר לכם שהחגיגות שרצות ברשתות החברתיות שלהם משולות לזכייה באליפות פחות או יותר, אפילו הם לא האמינו לזה שהמתמודדת העיקרית שלהם על התואר, פשוט תירה בעצמה, ותעניק להם את האליפות ובמשלוח חינמי עד הבית..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.