Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

26 דקות לפני, הצבר said:

דבר ראשון לא ברור אם הפרשה תסתיים כל כך מהר, סביר להניח שזה לא יקרה העונה הזאת ( פרקליטות וזה ). 

שחר לדעתי לא ייקח אותם לפחות עד שזה יקרה, חוגג לדעתי סביר שייקח אותם בשמחה ( במחיר הנכון ). 

חוגג לא יקח אותם בוודאות.הוא אמר את זה במפורש  לגבי אצילי ובעמדה של מיכה יש לו כבר שחקן שיושב על ארגזים (אוחנה). הוא בקטע של צמצומים דרסטיים. לא ישלם לישראלי נוסף 300+. אני חושב שהם ישחקו בחו"ל בעונה הקרובה, לודוגורץ/קפריסין/יוון וכאלו.

דווקא שחר יכל "להשתגע" ולהביא אחד מהם אבל כל עוד התי לא נסגר (וזה יכל לקחת חודשים) לא רואה אותו עושה את זה

מעבר לפגיעה המקצועית, אין לי ספק שהקבוצה תיחלש גם מנטלית, יום עצוב. ולמרות הכל, ויותר מתמיד, אני גאה להיות אוהד של המועדון הזה!!!!

1 דקה לפני, maccabi-king said:

נראלי אנשים בכלל לא מבינים שבלי הבול פגיעה של להביא את ג'ורדי היינו ממשיכים בדיוק באותה רמה

גם אם שחר היה מביא את ג'ורדי במקומנו סיכוי טוב שחיפה היו חוזרים לשנות התהילה שלהם ואנחנו ממשיכים לבכות

ניראה לי שאנשים לא מבינים שלא כל אחד יכל להביא את ג׳ורדי 

אני לא חושב שגם אם שחר היה מביא את ג׳ורדי הוא היה מצליח להתנהל עם ג׳ורדי כמו שמיץ׳ התנהל.

אני לא חושב שאנשים מבינים מספיק שהכל זה מיץ׳ בסופו של דבר - הוא החליט לבנות ארגון ברמה אחרת - המון כסף על תשתיות ניהוליות, על תשתית של המועדון (הנוער) על תוכניות לטווח ארוך - על מרצ׳נדייס - קשרי קהל, מיליון דברים. 

אם ג׳ורדי לא היה בה, ההצלחה היית מגיע בסופו של דבר בדרך אחרת. 

כי מי שפועל נכון לטווח הארוך, בסוף מצליח.

1 דקה לפני, Taz said:

ניראה לי שאנשים לא מבינים שלא כל אחד יכל להביא את ג׳ורדי 

אני לא חושב שגם אם שחר היה מביא את ג׳ורדי הוא היה מצליח להתנהל עם ג׳ורדי כמו שמיץ׳ התנהל.

אני לא חושב שאנשים מבינים מספיק שהכל זה מיץ׳ בסופו של דבר - הוא החליט לבנות ארגון ברמה אחרת - המון כסף על תשתיות ניהוליות, על תשתית של המועדון (הנוער) על תוכניות לטווח ארוך - על מרצ׳נדייס - קשרי קהל, מיליון דברים. 

אם ג׳ורדי לא היה בה, ההצלחה היית מגיע בסופו של דבר בדרך אחרת. 

כי מי שפועל נכון לטווח הארוך, בסוף מצליח.

הלוואי שהיה דרך להוכיח, אבל אני בטוח שהיינו ממשיכים להיות חלשים פשוט עם שחקנים טובים שלא יודעים מה לעשות

לך תראה את כל שנות מיץ' במכבי לפני ג'ורדי, המועדון נראה כמו פח זבל וכתבים עשו עלינו חגיגות כל שני וחמישי

ג'ורדי בא וניקה את כל החרא, ספק אם מישהו אחר היה עושה את זה

ואני בטוח באלף אחוז שאם ג'ורדי היה פה עכשיו, כל זה לא היה קורה, אנחנו חוזרים לשכונה שהייתה פרה-ג'ורדי

כל תקופת אחרי ג׳ורדי אנחנו סובלים מהפייר פלי שנפל עלינו הרבה גם באשמתו. 

בשנתיים האחרונות של ג׳ורדי הפורם היה חם עליו בטירוף.

5 דקות לפני, Taz said:

כל תקופת אחרי ג׳ורדי אנחנו סובלים מהפייר פלי שנפל עלינו הרבה גם באשמתו. 

בשנתיים האחרונות של ג׳ורדי הפורם היה חם עליו בטירוף.

אין בעיה, אבל את מה שג'ורדי עשה בהתחלה שלו פה אף אחד לא יקח ולדעתי גם אף קבוצה לא תוכל לשחזר את זה בחיים

גם שחר ניסה לעשות את זה עם קרלסן ונחל כישלון מפואר, כי אף אחד לא בא פה עם הראש של ג'ורדי שצריך לעקור הכל לגמרי ולהתחיל מחדש

אנשים פה כבר שכחו איך נראנו בלעדיו, גם עם מיץ' והכסף הגדול שלו(להזכיר לכם איך הוא נתן לנימני לעשות עם הכסף שלו מה שבא לו ומה יצא מזה?)

9 דקות לפני, maccabi-king said:

הלוואי שהיה דרך להוכיח, אבל אני בטוח שהיינו ממשיכים להיות חלשים פשוט עם שחקנים טובים שלא יודעים מה לעשות

לך תראה את כל שנות מיץ' במכבי לפני ג'ורדי, המועדון נראה כמו פח זבל וכתבים עשו עלינו חגיגות כל שני וחמישי

ג'ורדי בא וניקה את כל החרא, ספק אם מישהו אחר היה עושה את זה

ואני בטוח באלף אחוז שאם ג'ורדי היה פה עכשיו, כל זה לא היה קורה, אנחנו חוזרים לשכונה שהייתה פרה-ג'ורדי

ממש לא. למיץ' היתה עקומת למידה בשנתיים הראשונות, אם לא ג'ורדי היה בא מישהו אחר לא פחות טוב.

זה יותר המעטפת והניהול של מיץ' שמשפיע על כל המערכת.

3 דקות לפני, eran_7 said:

ממש לא. למיץ' היתה עקומת למידה בשנתיים הראשונות, אם לא ג'ורדי היה בא מישהו אחר לא פחות טוב.

זה יותר המעטפת והניהול של מיץ' שמשפיע על כל המערכת.

איזה שטויות יאללה, אולי אתם מסתכלים בצורה עקומה שנראית לכם כאילו יש פה עקומת למידה

הבנאדם מתעדכן פעם בשבוע על המועדון, למה נראה לכם שהוא ניהל את המועדון כמו שאתם חושבים??

זה רק ג'ורדי שעשה הכל פה וגם אחריו מנספורד

תסתכלו עכשיו מה קורה.... פאקינג מכבי נידו שחקנים וגם גירשו אותם על משהו שהם בכלל לא אשמים בו

לצערי זה היה צפוי. אני מבין את החשיבה מאחורי המהלך אבל עדיין זה כואב ברמות

אין פה שום שיקול מקצועי, נטו ערכי ותדמיתי.

יכול להבין את מיץ בקטע שהוא לא יכול להשאיר 2 שחקנים שמרוויחים הכי הרבה בלי שום ״ערך״ שיווקי. 

בכל מקרה מאוד מאוד עצוב בעיקר עבור דור, קשה לי לראות אותו עומד בזה מבחינה מנטלית ולדעתי בניגוד לאצילי תהיה לפרשה השפעה קטלנית על הקריירה שלו.

15 דקות לפני, Castor Troy said:

חזרתי במיוחד לכתוב שמדובר בהחלטה אומללה ובדרך מביכה עוד יותר.

ולטעמי הכל קשור כרגע בואקום ניהולי. אם ג׳ורדי פה לצורך העניין, אין מצב שהם נחתכים. היו נשלחים לעשות 100 שעות שירות במוסד לנשים מוכות או משהו כזה.

אולי, אבל ממש לא בטוח.

אחת הסיבות שאיביץ עזב זה כי הוא הבין ממיץ שהסיפור של שניהם גמור במכבי, ואיביץ רצה אותם בחזרה אפילו מעבר לצד המקצועי. 

זה גולדהר וזאת דרכו

אני לא בטוח שאפשר היה לשנות את זה.

האיש הזה פה בשביל ערכים 

Just now, maccabi-king said:

איזה שטויות יאללה

הבנאדם מתעדכן פעם בשבוע על המועדון, למה נראה לכם שהוא ניהל את המועדון כמו שאתם חושבים??

תסתכלו עכשיו מה קורה.... פאקינג מכבי נידו שחקנים וגם גירשו אותם על משהו שהם בכלל לא אשמים בו

אתה קצת לא מבין איך ארגון בסדר גודל כזה עובד, ראש המערכת משפיע ומתווה את המדיניות, הוא בוחר את העובדים ע"פ הערכים שהוא מאמין בהם.

זה כמו שתגיד שאם היית שם את יואב כץ וג'ורדי במכבי היתה מתקבלת אותה תוצאה.

5 דקות לפני, maccabi-king said:

איזה שטויות יאללה, אולי אתם מסתכלים בצורה עקומה שנראית לכם כאילו יש פה עקומת למידה

רוצה לספר לנו איך מיץ' באמת מנהל את מכבי ? אולי גם תייעץ לו איך על הדרך...

5 דקות לפני, maccabi-king said:

על זה אמרו חכמים: שב על זין יא כפוי טובה.

Just now, מכביסט לעד said:

עכשיו אנחנו צריכים לשלם להם גם את כל החוזה? או שהם הסכימו ללכת בחינם?

ישלמו כמעט את הכל, כמה שהשחקנים יסכימו לוותר. אם הם הולכים לבוררות הם יקבלו הכל

כואב הלב ואין לי יותר מידי חשק להרחיב, בגדול אני חושב שהחלטה כזו לא מתאימה לארגון/מועדון כדורגל אלא לארגונים בז'נארים שונים וזה מיץ' לטוב ולרע. אין ברירה כרגע שום דבר כבר לא ימנע את זה ופשוט צריך להמשיך הלאה.

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה שוכח את עיניין הזמן שמשחק תפקיד כי הם צריכים גם למצוא קבוצה

ואיזה מגעיל לשלוח ככה שחקני בית, יום מבאס

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

החלטה מטופשת. לתת להם כסף אפשר, אבל להביא את ג'ראדלש לא. 

יצא לי הודעה מעצבנת, אבל אוף איזה עצבים. מצב חרא.

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא נכון. זה מורכב הרבה יותר. לדעתי יקבלו באיזור השליש

איזו החלטה נוראית, עדיין קשה לי להאמין שקיבלו החלטה כל כך נוראית ומאכזבת, אני מאוד מקווה שהם יעברו לקבוצה בחו"ל ולא לקבוצה אחרת בארץ, ומי יודע אולי בעוד שנה - שנתיים שהסיפור הזה ישכח הם יחזרו לקבוצה.

1 hour ago, סלבה said:

מספרים מדויקים אין לי, אבל זה 15-20 מיליון שקל בשנה בלי פינגווין פיקאפ.

אשמח לדעת את הפירוט. אני מכיר שזה פחות מחצי ממה שתיארת (בגבול התחתון). זה בהינתן שכל הספונסרים איימו לעזוב, מה שנשמע מופרך בגלל שאנחנו קבוצת כדורגל והמפרסמים שלנו נוטים לפנות לקהל של גברים ככה שמאבקים כאלה פחות מפריעים להם.

בנוסף, זה לא שיהיה וואקום. תמיד אפשר למצוא ספונסרים אחרים. אנחנו הקבוצה הכי גדולה והכי תקשורתית במדינה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.