Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

מצטער להגיד אבל אנחנו זרקנו אותם מתחת לגלגלי המשאית ודרסנו אותם הלוך וחזור.. ואחרי זה גררנו את הגופות שלהם למסילת הרכבת.

אני כל כך מרוגז על המועדון.

שחקנים עשו טעות פעם ראשונה, ועוד לא ברור בכלל אם זה פלילי או לא.

תהיו הוגנים עם השחקנים לפחות תכניסו להשהייה עד החלטת הפרקליטות גם אם יקח חצי שנה. תגיעו איתם לקיזוז משמעותי בשכר בתקופת ההשהייה אגב לא רוצה לעלות בדעתי שיש קשר לשכר שלהם. אני מאמין במועדון שלא.

אבל זה לא הוגן מה שעשו להם.

ערב שחור מבחינתי לא פחות, בעיקר בגלל החוסר הוגנות כלפיהם. ולא מעניין אותי שחקן בית או שחקן שחתם לפני חודש. שחקן עם חולצה צהובה זה שחקן עם חולצה צהובה. אצל שמעון זוכה פרס ישראל להזכירכם זה לא היה קורה.

ולמען הסדר הטוב, אם הדבר יגמר בפלילי אז הכל בטל ומבוטל מבחינתי אבל אם לא, דרסנו אותם לא בצדק.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

"אני רק בת 21"

אני גם יכול להמציא ציטוטים.

לך תעשן ווינסטון לייט זה ירגיע אותך זה יעשה לך טוב

יש לנו בעלים קנדי, הוא בא מתרבות ניהול מאוד מסוימת, וזו החלטה שמאוד מתאימה לבישת הניהול הזו.

זו לא בהכרח צדקנות או טהרנות או פופוליזם, אלא ענייני תדמית. גולדהאר שלח מסר, לפנים ולחוץ.

אני לא מסכים עם זה, אבל החלטה לגיטימית, ותמיד:

In Goldhar we trust

Just now, החתול הצהוב said:

ו-18? ואם זה מין מזדמן עם מישהו בת 18? או 19? הרי הפרוגרסיביות ימצאו גם בזה רבב ויכולים גם על זה לעשות רעש. אין שום בעיה למצוא צעקות של פעילות כאלו על מישהו מפורסם בסוף ה-20 שלו ששוכב עם מישהי בת 19-20 שלא במסגרת מערכת יחסים, והן קוראות לזה ניצול.

ולמה שאוהדים של קבוצות אחרות לא ינסו גם להמציא דברים בעתיד בסגנון הזה? מספיק לנסות לפוצץ דבר כזה, אפילו שלא היה , לפני משחק חשוב והופ- מכבי קודם כל תשעה . אפילו אם יתברר שלא היה כלום, עדיין ישעו את השחקן הסורר לכמה משחקים. 

באופן כללי אני מסכים איתך אבל אתה מתעלם לחלוטין משני דברים.

1. מיכה ואצילי הודו ואמרו שאכן ביצעו עבירה פלילית שדינה מאסר. זה לא שהייתה שמועה או משהו וישר מכבי זרקה אותם. היה שם משהו והם בעצמם מודים.

2. יש לך משימה אחת והיא פאקינג לא לזיין מישהי בת 15 (או פחות). גם אם היא נראית 17 ואומרת שהיא 17 ויש לה ציצים של בת 17 ות.ז. של בת 17 אתה צריך להיזהר. איך? לא יודע אבל צריך לוודא בכל דרך ואם עדיין זה מרגיש לך לא מאה אחוז אז תתרחק. והעדויות מתוך החקירות מראות שהם כן חשדו שהן צעירות מידי. זה תופס לכל אזרח בישראל (גם אני ואתה) וקל וחומר אם אתה מפורסם שפיצוץ פרשה כזאת ישר מגיע לחדשות 12 ופותח מהדורות. 

אז אמנם מכבי נהגה איתם ביד קשה ובחוסר סלחנות מוחלט בלי טיפה רגש והם שני שחקני בית שנתנו המון למועדון (אחד היה קפטן ו20 שנה במועדון) ומכבי עשו פה טעות נוראית. אבל מי שעשה פה טעות יותר נוראית זה הם ולצערי הם משלמים עליה בצורה הכי יקרה.

וכן, כל אחד שיעשה עבירה פלילית שדינה מאסר ויודה בזה יושעה מיידית עד לקבלת יותר פרטים בעניין - גם אם זה יום לפני משחק עונה/דרבי.

Just now, אביעד חנוך said:

זה הזמן להפעיל את המקורבים של גולדהאר (אנדי רם, זהבי וכד'). זה לא נגמר עד שאין הודעה רשמית

הם קיבלו הודעה אחי

מכבי לא יוציאו הודעה רשמית כי הם מתעלמים מהקיום שלהם...

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ולמה שאוהדים של קבוצות אחרות לא ינסו גם להמציא דברים בעתיד בסגנון הזה? מספיק לנסות לפוצץ דבר כזה, אפילו שלא היה , לפני משחק חשוב והופ- מכבי קודם כל תשעה . אפילו אם יתברר שלא היה כלום, עדיין ישעו את השחקן הסורר לכמה משחקים. 

זה הכי מפחיד אותי. באירופה זה קורה המון והקבוצות לא נותנות לזה יחס עד שיש משהו רציני.

למעשה שעשינו יהיו הרבה השלכות ומאוד יכול להיות שינצלו את זה בעתיד.

ולכל הרוקדים על הדם.. שחררו אותנו לשעה ותנו לנו לשחרר עצבים. נקבל אתכם בברכה כשנרגע קצת. לא צריך לדרוך לנו על הדם ובטח לא על הדם של השחקנים.

1 דקה לפני, liron1006 said:

מצטער להגיד אבל אנחנו זרקנו אותם מתחת לגלגלי המשאית ודרסנו אותם הלוך וחזור.. ואחרי זה גררנו את הגופות שלהם למסילת הרכבת.

אני כל כך מרוגז על המועדון.

שחקנים עשו טעות פעם ראשונה, ועוד לא ברור בכלל אם זה פלילי או לא.

תהיו הוגנים עם השחקנים לפחות תכניסו להשהייה עד החלטת הפרקליטות גם אם יקח חצי שנה. תגיעו איתן לקיזוז משמעותי בשכר בתקופת ההשהייה אגב לא רוצה לעלות בדעתי שיש קשר לשכר שלהם. אני מאמין במועדון שלא.

אבל זה לא הוגן מה שעשו להם.

ערב שחור מבחינתי לא פחות, בעיקר בגלל החוסר הוגנות כלפיהם. ולא מעניין אותי שחקן בית או שחקן שחתם לפני חודש. שחקן עם חולצה צהובה זה שחקן עם חולצה צהובה. אצל שמעון זוכה פרס ישראל להזכירכם זה לא היה קורה.

ולמען הסדר הטוב, אם הדבר יגמר בפלילי אז הכל בטל ומבוטל מבחינתי אבל אם לא דרסנו אותם לא בצדק.

מיכה ואצילי לא רצו לא הסכימו ולא יסכימו להצעה כזאת.

אתם חושבים שמדובר פה בבובות, שימו אותם חצי שנה במקרר ואחר כך אם הכל בסדר תחזירו. אתם חושבים שהם יסכימו לדבר כזה? מבחינתם או שהם במועדון או שלא - ובצדק. מבין אותם בעניין הזה.

2 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

באופן כללי אני מסכים איתך אבל אתה מתעלם לחלוטין משני דברים.

1. מיכה ואצילי הודו ואמרו שאכן ביצעו עבירה פלילית שדינה מאסר. זה לא שהייתה שמועה או משהו וישר מכבי זרקה אותם. היה שם משהו והם בעצמם מודים.

2. יש לך משימה אחת והיא פאקינג לא לזיין מישהי בת 15 (או פחות). גם אם היא נראית 17 ואומרת שהיא 17 ויש לה ציצים של בת 17 ות.ז. של בת 17 אתה צריך להיזהר. איך? לא יודע אבל צריך לוודא בכל דרך ואם עדיין זה מרגיש לך לא מאה אחוז אז תתרחק. והעדויות מתוך החקירות מראות שהם כן חשדו שהן צעירות מידי. זה תופס לכל אזרח בישראל (גם אני ואתה) וקל וחומר אם אתה מפורסם שפיצוץ פרשה כזאת ישר מגיע לחדשות 12 ופותח מהדורות. 

אז אמנם מכבי נהגה איתם ביד קשה ובחוסר סלחנות מוחלט בלי טיפה רגש והם שני שחקני בית שנתנו המון למועדון (אחד היה קפטן ו20 שנה במועדון) ומכבי עשו פה טעות נוראית. אבל מי שעשה פה טעות יותר נוראית זה הם ולצערי הם משלמים עליה בצורה הכי יקרה.

וכן, כל אחד שיעשה עבירה פלילית שדינה מאסר ויודה בזה יושעה מיידית עד לקבלת יותר פרטים בעניין - גם אם זה יום לפני משחק עונה/דרבי.

מיכה ואצילי ממש לא הודו שעשו עבירה פלילית שדינה מאסר. מיכה ואצילי אמרו שהוטעו בנוגע לגיל שלהן וחשבו שהן מעבר לגיל ההסכמה. 

אם הם היו אומרים "ידענו שהן בנות 15 ובכל זאת שכבנו איתן" - היית צודק. אם מיכה ואצילי היו מודים שביצעו עבירה פלילית , היה מוגש נגדם כתב אישום כבר. בינתיים, לפי מה שנרמז בתקשורת, זה נראה שזה לא הולך אפילו לשם.

2 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

מיכה ואצילי לא רצו לא הסכימו ולא יסכימו להצעה כזאת.

אתם חושבים שמדובר פה בבובות, שימו אותם חצי שנה במקרר ואחר כך אם הכל בסדר תחזירו. אתם חושבים שהם יסכימו לדבר כזה? מבחינתם או שהם במועדון או שלא - ובצדק. מבין אותם בעניין הזה.

מבחינתי שיפתחו את העונה אבל אני לא מחליט. שחרור זה כתם לשחקנים. ועוד לשחרר מהדלת האחורית בלי הודעה רשמית בלי כלום.. הדרך כואבת לי יותר מהכל

לגיטימי לבקר את גולדאהר לחלוטין ומאוד מבאס אבל בסופו של דבר זה הבן אדם.

אני חושב ומאמין שההחלטה לא נבעה מהעליהום התקשורתי שספק אם מזיז לו אלא בהסתכלות שלו על התדמית והמוניטין של הקבוצה.

בסופו של דבר, במאזן היתרונות והחסרונות גם לאחר המקרה המצער הזנ הוא עדיין הדבר הכי טוב שקרה למועדון ב-20 שנים האחרונות.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

מיכה ואצילי ממש לא הודו שעשו עבירה פלילית שדינה מאסר. מיכה ואצילי אמרו שהוטעו בנוגע לגיל שלהן וחשבו שהן מעבר לגיל ההסכמה. 

אם הם היו אומרים "ידענו שהן בנות 15 ובכל זאת שכבנו איתן" - היית צודק. אם מיכה ואצילי היו מודים שביצעו עבירה פלילית , היה מוגש נגדם כתב אישום כבר. בינתיים, לפי מה שנרמז בתקשורת, זה נראה שזה לא הולך אפילו לשם.

אמרת שכל אחד שעכשיו יתלונן על שחקן מכבי ישעו אותו עד לבירור וכו' וכו' והנקודה שלי הייתה שזה לא באמת יהיה ככה.

אם בחורה תגיד "יאניוטיס אנס אותי" ותגיש תלונה במשטרה והוא יגיד שאין לו מושג מי זאת/לא היה איתה - ישאירו אותו והוא ישאר שחקן כל עוד יוכח שהוא אנס.

אם בחורה תגיד "יאניוטיס אנס אותי" ותגיש תלונה והוא יגיד שהיה איתה וזה היה בהסכמה אז סביר להניח שיושעה עד שיתברר אחרת.

אני מסכים איתך על העניין שעכשיו כל אחת ששכבה עם אחד משחקני מכבי (וכנראה יש הרבה כאלה) תוכל להתלונן ולפגוע במכבי ובשחקן וזה הזוי, אבל קח בחשבון שלא כל אחת תרצה לגמור לעצמה את החיים עם תלונת שווא על אונס וסביר להניח שמקרים כאלה לא יקרו (או יקרו ממש מעט).

בכל מקרה, הם יצאו לא חכמים בלשון המעטה וחבל שהרסו לעצמם את הקריירה (וקצת את החיים) והשאירו על עצמם כתם גם בכדורגל וגם מחוץ לכדורגל בגלל טעות של רגע. הכי כואב לי שהם משלמים מחיר כל כך כבד על טעות של רגע ומכבי מוסיפה חטא על פשע. אבל זאת התרבות היום וכשבנאדם עושה טעות במקום לסלוח יוצאים עם קלשונים ושורפים אותו ברשת. זה הדור, זו התקופה ואלה החיים.

כואב.

מיכה בלי מעורבות בשער מהדרבי הראשון בבישול לאלמוג. 

תראו לי זר שהייתם משאירים עם סטטיסטיקה כזאת. אגב הזר הזה היה זר העונה בבלגיה בליאז'.  מבחינה מקצועית לא כואב לי על מיכה.  על אצילי יותר. 

אבל לא צריך להגזים בבכי הזה,  מכבי תהיה גם אחרי מיכה ואצילי תרגעו תנשמו יום לא קל במיוחד עם ביטון.. לאט לאט

12 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ו-18? ואם זה מין מזדמן עם מישהו בת 18? מבחינת החוק אין שום הבל בין 17 ל-18, אגב.  או 19? הרי הפרוגרסיביות ימצאו גם בזה רבב ויכולים גם על זה לעשות רעש. אין שום בעיה למצוא צעקות של פעילות כאלו על מישהו מפורסם בסוף ה-20 שלו ששוכב עם מישהי בת 19-20 שלא במסגרת מערכת יחסים, והן קוראות לזה ניצול.

ואם השחקן בת 22? מותר לו 17? אם כן, אז מאיזה גיל אסור לו? 

במילים אחרות : מי קובע מה המוסר? פעילות נעמ"ת? הפעילות של מצעד השרמוטות? הפרוגרסיביות של החוף המזרחי באמריקה ? מי? ומה הוא? מה מותר? מה אסור? 

שחקנים כאן שנים הרי ניצלו את מעמדם וחגגו במין מזדמן עם בחורות (ואני מדבר על מקרים שהם בהסכמה בלבד!). משנים להם את הכללים? שיתכבדו ויגידו להם מהם הכללים החדשים. עד לרמת הפסיק. 

גולדהאר קובע מה מותר. ויש הבדל בין שחקן בגיל 18 עם חברה בת 17 לבין שחקן בגיל 28 שמזמין יחד עם עוד חבר 2 נערות בנות 16-17 אליו הביתה. שותה איתן אלכוהול (בכוונה לא השתמשתי בפועל "משקה") ואז הם שוכבים איתן בתורות.

אתה לא מסכים שזה מגעיל? אתה לא רואה את ההבדל בין המקרים? וזה לפני שדיברתי על שכל  ראבק תפעילו שכל ימטומטמים. גם אם היא אמרה שהיא בת 16 וביררת ולפי החוק זה בסדר, תפעיל שכל!!!

אז אני לא אומר שהיה צריך לחתוך אותם בקיצוניות כזאת ואני רחוק מלעודד פרוגרסיבם או םמינזים ראדיקאלי אבל ראבק, אתם יודעים באיזה עולם אתם חיים. אתם מזמינים 2 בנות תיכון לערב של אלכוהול וסקס?! 

6 דקות לפני, liron1006 said:

מבחינתי שיפתחו את העונה. שחרור זה כתם לשחקנים. ועוד לשחרר מהדלת האחורית בלי הודעה רשמית בלי כלום.. הדרך כואבת לי יותר מהכל

גם מבחינתי. אבל לא מבחינת גולדהאר.

אין לי מושג מה הקו האדום של מיץ' אבל יכול להיות שאם התיק נגנז הוא היה מוכן לקבל אותם בחזרה. מה שבטוח הוא שכל עוד יש התנהלות בתיק אין מצב שהם יחזרו וזה משהו שיכול לקחת חודשים (וגם חצי שנה)

מיכה ואצילי רוצים לקבל תשובות עכשיו - או שאנחנו שחקנים של המועדון או שלא ולא לחכות חצי שנה שהם על הגדר ואוכלים את הזין מכל הכיוונים. התשובה כרגע היא לא וזה מה יש.

מבחינתי זה מתחלק ל2 עניינים נפרדים.

מקצועית לגבי השנה הקרובה, בכל מקרה הייתי שולח אותם לשנת התאווררות בקפריסין או משהו דומה.

לא נראה לי ששניהם מספיק בוגרים להתמודד עם מה שעבר עליהם בתקופה האחרונה, ועם הלחץ שיופעל עליהם מצד התקשורת והקהל.

מצד שני עצוב מאוד שהם עוזבים את הקבוצה בצורה כזאת.

3 דקות לפני, Shroud said:

מיכה בלי מעורבות בשער מהדרבי הראשון בבישול לאלמוג. 

תראו לי זר שהייתם משאירים עם סטטיסטיקה כזאת. אגב הזר הזה היה זר העונה בבלגיה בליאז'.  מבחינה מקצועית לא כואב לי על מיכה.  על אצילי יותר. 

אבל לא צריך להגזים בבכי הזה,  מכבי תהיה גם אחרי מיכה ואצילי תרגעו תנשמו יום לא קל במיוחד עם ביטון.. לאט לאט

האמת שמקצועית זה לא האישיו. 

הם שניהם שחקנים מעולים ויחסרו מקצועית אבל בטוח שיביאו תחליפים ראויים. יש לנו כנפיים חשמל גם בלי אצילי ואני בטוח שיביאו זר לעמדה של מיכה. 

מה גם שאלוהים יודע איך הם יחזרו מהבור הזה וגם ככה מקצועית הם די הימור לפחות בשנה-שנתיים הקרובות.

מה שכואב שהם שני שחקני בית שמזוהים עם המועדון ויש חיבור אמיתי לכל אחד מהם. אם זה היה קורה לניקוליץ' זה פחות היה כואב...

2 דקות לפני, itanar said:

לשחרר רק לחו"ל.

פנטזיה נחמדה... רואה לפחות שחקן אחד בבית"ר או בחיפה.

מרגיש לי שאצילי וכמובן שלא אבוא בטענות אליהם אם כך יחליטו...יכאב? אין ספק.

2 דקות לפני, liron1006 said:

פנטזיה נחמדה... רואה לפחות שחקן אחד בבית"ר או בחיפה.

מרגיש לי שאצילי וכמובן שלא אבוא בטענות אליהם אם כך יחליטו...יכאב? אין ספק.

אצילי לא יהיה בבית"ר בוודאות

Just now, snufkin said:

אצילי לא יהיה בבית"ר בוודאות

היה לי בראש. כמובן לא יודע כלום סתם תחושה שמיכה בבית"ר ואצילי בחיפה. הלוואי ולא.

אצילי בחיפה זה קטלני לצערי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.