Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

יום קשה ללא ספק, כנראה הכי קשה מאז שגולדהאר הגיע לפה, לא נעים בכלל.

לדעתי מדובר פה בטעות קשה שבמקורה בערכים וסטנדרטים שונים לגמרי ממה שנהוג פה, מיץ' מגיע מקנדה , שם, כמו בארה"ב ,  "תרבות הביטול" חזקה מהכל ודברים כאלו מקובלים שם, באירופה/מזרח תיכון החרא הזה פחות מקובל ולכן זה נראה לנו הזוי לגמרי. 

נראה לכם שאני באמת הולך להגיב לכולכם מה אין לי מה לעשות, במיוחד שברור לגמריי מראש שלא נסכים 

זו דעתי פשוט תשלימו איתה וזהו

נסכים שלא להסכים

אני ממש לא רוקד פה על הקבר של מישהו

וכן גאה במועדון על ההחלטה כאוהד ותיק חד משמעית אני גאה  עברתי כל סוגי תקופות ספורטיביות אפשריות עם הקבוצה וזה יותר גדול בעיניי מכל הישג מקצועי עם משחק בגרבג׳ טיים שאין על מה לשחק במקום 8 אני מסוגל להתמודד עם כזה גועל נפש לא 

Just now, Mario said:

אני מאוד אוהב את דור מיכה אבל הוא קיבל המון כסף כדי לא להסתכל לשום כיוון אחר (שמשלמים בו פחות) או לאירופה....

ממתי אסור לשכב עם ילדה בת 16? (זה הגיל שאמרו להם)?

אפשר אמנם להגיד שהמקרה הזה קרה בזמן שהם שחקני מכבי אבל אם גולדהאר קיבל פעמיים את עטר למרות העבר שלו אז זה מטומטם כל הסיפור הזה שבגלל המקרה הזה שרוב הסיכויים יצא ללא כלום להעיף אותם ככה. 

אני לא יכול לתאר כמה עצב אני מרגיש עכשיו בגלל ההחלטה לשחרר אותם, מכבי אכזבה כל כך בהחלטה הזאת, וואו.
כשהם יחתמו בחיפה ואולי יקחו לנו את האליפות, אנחנו נבין איזו טעות חמורה זו הייתה לשחרר אותם, אנחנו נשלם על הטעות הזו ביוקר.

וזה רק ברמה המקצועית.

פשוט חרצו את דינם ללא משפט וללא כל צדק.
והכי כואב לי על דור, 20 שנה במועדון, לא חשב לרגע לעזוב את המועדון בכל התקופה שלו איתנו.
מה שבטוח, את דור בחיים אני לא אקלל, מה שלא יהיה, גם אם יחתום בחיפה ויקח לנו אליפות, תמיד אזכור לו את הרגעים היפים במכבי.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כנראה שמכבי מועדון גדול יותר מבאיירן יונייטד ועוד מועדונים שהיו מעורבים בפרשות דומות והיא לא יכולה להתמודד עם החוסר מוסריות הזאת.

שם זה ביזנס.

מיץ' במכבי בשביל תרומה לקהילה, השחקנים האלה לא יכולים להיות הפנים שלה.

ממש כואב על דור,באמת

10 שנים הוא בבוגרים,שחקן בית ושחקן מדהים

אחד מאלה שאני הכי מחובר אליהם.

זה היה נשכח כמו שהכל נשכח והיינו נשארים עם שני שחקני בית ושני שחקני מפתח בליגת העל.

מתסכל מאוד

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כנראה שמכבי מועדון גדול יותר מבאיירן יונייטד ועוד מועדונים שהיו מעורבים בפרשות דומות והיא לא יכולה להתמודד עם החוסר מוסריות הזאת.

זה לא אומר שמכבי מועדון יותר גדול מהם, זה פשוט אומר שלבעלים יש סדר עדיפויות שונה.

כנראה שלמיץ' יותר חשוב החינוך, הדור הצעיר והמורשת מאשר המקצוענות, חתירה לתארים ומכביזם.

אפשר לאהוב את זה ואפשר לא אבל זה האדם. מבין את אלה שלא אוהבים את ההחלטה אבל זאת השקפת עולמו וכרגע מיץ' הוא הדבר הכי חשוב במועדון.

זה לא אומר שליונייטד/באיירן אין שום עניין עם חינוך ומסורת וזה גם לא אומר שלמכבי אין שום עניין בתארים ותחרותיות.

פשוט במאבק בניהם הסדר עדיפויות שונה.

12 דקות לפני, YNWA said:

יש לכם סטנדרטים איומים

הניצחון בשבילכם מקדש כל אמצעי

כל החלטה אחרת מצד המועדון הייתה מבזה בעיניי

נראה איזה קבוצה חסרת סטנדרטים ישראלית תיקח אותם

תמיד אפשר להוסיף בית לשיר " כולם היו יודעים אז טוב מאד למכבי יש יותר כבוד"

לשכב עם ילדה בת 15 שאתה גדול ממנה ב13 שנים ומעורב גם אלכוהול זה משהו שאי אפשר לסלוח עליו במסגרת אגודה ספורטיבית שמכבדת את עצמה

עכישו נראה מי באמת אגודת ספורט אמיתי ומי רק הכסף מדבר.

הכי מבסוט על גולדהר בעולם,הוא כאן בקטע של ערכים, זה מרגיע ונותן תחושה שהוא לא יעזוב גם עוד 30 שנה

שומע גבר

אל תזיין תמוח.

יש דרך לעשות דברים.

לא מתנערים ולא מתנתקים משחקן שנתן כל חייו למועדון , אני כועס יותר על הדרך לא על ההחלטה לשחרר אותם . עם כל ההערכה העצומה והבלתי נגמרת למיטש זו לא הדרך של מכבי . 

Just now, ת"א שלנו said:

זה לא קשור לעניין חוקי אלא לעניין מוסרי. והמוסר של איציק או שמואל הוא לא המוסר של גולדהאר. וגולדהאר הוא הבעלים.

לכן - הם בחוץ.

אם אני שחקן במכבי, אני מבקש לקבל קוד אתי מורחב על הכל.

מה פער הגילאים שמותר לשכב עם בחורה? ומה אם זה מין מזדמן (אם מותר בכלל?) לעומת מערכת יחסים?

ה-כ-ל.

אובר צדקנות מחורבנת.

בדיוק השיט האמריקאי שאני כל כך שונא.

אם אין דבר פלילי והמשטרה לא מוצאת רבב במעשיהם זה מעשה לא מוסרי.

כאילו שגולן שלא זיין שכבות שלמות בכווננ תחילה ממשיך להופיע כאילו כלום.

כאילו ששאר האומנים/שחקנים/מפורסמים הם צדיקים כולם.

אם אצילי או מיכה יהיו בחיפה יש פה פוטנציאל לזרנוק גדול.

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

שם זה ביזנס.

מיץ' במכבי בשביל תרומה לקהילה, השחקנים האלה לא יכולים להיות הפנים שלה.

די נו רוב המועדונים הגדולים בעולם תורמים לקהילה, זאת לא המצאה של מיץ'.

5 דקות לפני, זיפו said:

ממתי אסור לשכב עם ילדה בת 16? (זה הגיל שאמרו להם)?

זה לא אסור אבל בהחלט מגעיל ודבילי. בטח שחקני כדורגל מפורסמים וצעירים שלא חסרות להם אופציות

1 דקה לפני, cassano said:

אם אצילי או מיכה יהיו בחיפה יש פה פוטנציאל לזרנוק גדול.

גם אם הם לא יהיו בחיפה את הזרנוק הגדול כבר קיבלנו 

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אם אני שחקן במכבי, אני מבקש לקבל קוד אתי מורחב על הכל.

מה פער הגילאים שמותר לשכב עם בחורה? ומה אם זה מין מזדמן (אם מותר בכלל?) לעומת מערכת יחסים?

ה-כ-ל.

אם אתה בגיל 28 אז תתרחק מכל הגבוליות 15,16,17 . זה לא כל כך קשה, ביננו.

כמו שהרוב אומרים הבעיה זה עניין מיכה, עם אצילי זה מפריע והכל אבל נוכל להתמודד גם בלעדיו אבל העניין עם מיכה קשה יותר כי הוא במכבי מילדות. 

המצב הזה יעצבן עוד כמה ימים ונצטרך להתמודד עם העניין הזה ולהמשיך הלאה בסופו של דבר מאמין שכולם אוהדים קבוצה ומועדון ולא שחקן כזה או אחר

אביב, אני מעדיף לא לכתוב על משהו כלפי שחקן שאתה מעודד בטח עד היום ואחרי זה אני אתחרט אז תעשה טובה, בינתיים אל תכתוב פה אתה מעלה לאנשים פה את הדם לראש.

6 דקות לפני, snufkin said:

אם אתה בגיל 28 אז תתרחק מכל הגבוליות 15,16,17 . זה לא כל כך קשה, ביננו.

ו-18? ואם זה מין מזדמן עם מישהו בת 18? מבחינת החוק אין שום הבל בין 17 ל-18, אגב.  או 19? הרי הפרוגרסיביות ימצאו גם בזה רבב ויכולים גם על זה לעשות רעש. אין שום בעיה למצוא צעקות של פעילות כאלו על מישהו מפורסם בסוף ה-20 שלו ששוכב עם מישהי בת 19-20 שלא במסגרת מערכת יחסים, והן קוראות לזה ניצול.

ואם השחקן בת 22? מותר לו 17? אם כן, אז מאיזה גיל אסור לו? 

במילים אחרות : מי קובע מה המוסר? פעילות נעמ"ת? הפעילות של מצעד השרמוטות? הפרוגרסיביות של החוף המזרחי באמריקה ? מי? ומה הוא? מה מותר? מה אסור? 

שחקנים כאן שנים הרי ניצלו את מעמדם וחגגו במין מזדמן עם בחורות (ואני מדבר על מקרים שהם בהסכמה בלבד!). משנים להם את הכללים? שיתכבדו ויגידו להם מהם הכללים החדשים. עד לרמת הפסיק. 

ולמה שאוהדים של קבוצות אחרות לא ינסו גם להמציא דברים בעתיד בסגנון הזה? מספיק לנסות לפוצץ דבר כזה, אפילו שלא היה , לפני משחק חשוב והופ- מכבי קודם כל תשעה . אפילו אם יתברר שלא היה כלום, עדיין ישעו את השחקן הסורר לכמה משחקים. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.