Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

טעות ענקית של גולדהאר, כנראה הכי גדולה שלו פה, יריה ברגל הכל נכון.

מאד מפתיע אותי שלא חיכו עם זה כמה שאפשר, כנראה שההחלטה התקבלה מזמן.

אני מאד מאכזב אבל אני בחיים לא אצא למחות נגד מיטש, עם כמה שזה חרא וכואב אני לא מסוגל לחשוב על זה בכלל.

אני בעיקר מבולבל כרגע ומאוכזב מהטעות הגדולה, צריך לנסות להתאושש ולבנות כמה שאפשר איך שאפשר, ולקוות שלא ילכו לקבוצה אחרת בארץ כי זאת תהיה מכה אפילו יותר כואב מזאת.

1 דקה לפני, אדביסי said:

אין קשר בין מה שיצחקי עשה למיכה ואצילי!

ושוב אתם מדברים על פגיעה מקצועית, זה לא רלוונטי מבחינת מיץ'

צודק או לא צריך לעמוד מאחורי כל החלטה שלו

אין קשר בין מה שיצחקי עשה לבין מיכה ואצילי אבל הפתרון שעשו עם יצחקי היה פתרון טוב יותר גם למיכה ואצילי מאשר להעיף לאותם וזהו בזמן שיודעים שרוב הסיכויים שהם יחתמו בחיפה

אני חושב שהפגנה זה צעד לגיטימי מאוד.

הזכות שלנו כקהל זה להביע את דעתנו על הקבוצה. (כמו שלכל לקוח מותר לתת דעתו על מוצר או שירות שקנה)

זאת חלילה לא צריכה להיות הפגנה אלימה שתפגע או תשבית את אימוני הקבוצה.

אבל את המסר שלנו חייב להעביר גם לשחקנים וגם למיץ, שאנחנו אוהבים אותם מאוד אבל לא מסכימים איתם בכלל.

יום עצוב מאוד למועדון, אבל את הזעקה שלנו צריך לשמוע

Just now, i.d.a.n said:

אין קשר בין מה שיצחקי עשה לבין מיכה ואצילי אבל הפתרון שעשו עם יצחקי היה פתרון טוב יותר גם למיכה ואצילי מאשר להעיף לאותם וזהו בזמן שיודעים שרוב הסיכויים שהם יחתמו בחיפה

הם לא יחתמו בחיפה! חותם לך על זה

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

מניח שבקיץ הזה הם ילכו לחפש בחו"ל. מכבי, לטוב ולרע, קבעה רף שלדעתי בגללו קבוצות אחרות כאן לא יקחו אותם.

מדהים ששחקן בב"ש היה מעורב בהכאת אישתו , והכל המשיך כאילו כלום. שלא לדבר על אלו שדרסו והמשיכו לשחק עד הכלא.

אל תהיה בטוח שקבוצות אחרות בארץ לא יקחו אותם. 

אני מאוד מקווה שאני טועה אבל לי זה נשמע כמו פעולה שמושפעת מ"cancel culture" שמאוד נפוצה היום במערב וכנראה שגולדהאר מושפע מזה. על כל מעידה קטנה היום נהוג לשרוף בני אדם ולזרוק אותם לאלף עזאזל רק כדי לרצות אוכלוסיות הזויות. 

קודם כל מאחורי כל החלטה של מיץ אני אעמוד.

אבל, ההבנה שאשכרה דור מיכה שכל החיים שלו צהוב ושאצילי שכל כך חשוב מקצועית עוזבים קשה רצח. וזה למרות שנפגעתי מכל הדבר הזה מאוד, ושידעתי שגם אם ישארו אני לא אסתכל עליהם לעולם אותו דבר כמו קודם, במיוחד דור. זו טעות גדולה בעיני. גם מוסרית אגב, כי זה מרגיש לי כמו חריצת דין מוגזמת עוד לפני שאנחנו יודעים לגמרי לאן זה מתפתח. 

מקווה מאוד שזה לא יהרוס לנו את העונה, אבל מה שבטוח זה שאופטימית אני לא. 

9 דקות לפני, אדביסי said:

מה זה יעזור? ממילא זה לא יגיע לגולדהאר.

וגם אם יגיע... זה לא ישפיע.

הקבוצה בסחרור רציני, נעשו טעויות רציניות בקיץ, עכשיו מעדיף לבלוע את הרוק ולתת להם שקט לעבוד.

יש פה מועדון, הוא יותר חשובמכל שחקן

אתה כל הזמן חוזר על זה שאסור לתת למיטש לעזוב ואז אומר שהמועדון יותר חשוב מכל אינדיבידואל, זה לא עובד ככה.

Just now, אדביסי said:

הם לא יחתמו בחיפה! חותם לך על זה

בטוח אין שום דבר בחיים חוץ מדבר אחד. 

עדיין אני מאמין שבארץ חוץ ממכבי לאף קבוצה אין אפילו חצי מהסכומים שהם ידרשו מלבד חיפה. 

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מניח שבקיץ הזה הם ילכו לחפש בחו"ל. מכבי, לטוב ולרע, קבעה רף שלדעתי בגללו קבוצות אחרות כאן לא יקחו אותם.

מדהים ששחקן בב"ש היה מעורב בהכאת אישתו , והכל המשיך כאילו כלום. שלא לדבר על אלו שדרסו והמשיכו לשחק עד הכלא.

יקחו כאילו כלום ותוך חצי שנה לא יהיה כלום. הסטנדרטים של מכבי הם כמו המשכורות במכבי, לא רלוונטיים לשום מועדון אחר בארץ.

2 דקות לפני, מרגוליס said:

אני חושב שהפגנה זה צעד לגיטימי מאוד.

הזכות שלנו כקהל זה להביע את דעתנו על הקבוצה. (כמו שלכל לקוח מותר לתת דעתו על מוצר או שירות שקנה)

זאת חלילה לא צריכה להיות הפגנה אלימה שתפגע או תשבית את אימוני הקבוצה.

אבל את המסר שלנו חייב להעביר גם לשחקנים וגם למיץ, שאנחנו אוהבים אותם מאוד אבל לא מסכימים איתם בכלל.

יום עצוב מאוד למועדון, אבל את הזעקה שלנו צריך לשמוע

אתה מכיר את הנפשות הפועלות. זה יילך לכיוונים לא טובים בסוף.

2 דקות לפני, i.d.a.n said:

אל תהיה בטוח שקבוצות אחרות בארץ לא יקחו אותם. 

Just now, bister said:

יקחו כאילו כלום ותוך חצי שנה לא יהיה כלום. הסטנדרטים של מכבי הם כמו המשכורות במכבי, לא רלוונטיים לשום מועדון אחר בארץ.

ברור שבסוף הם יגיעו לקבוצה אחרת כלשהי פה, ולאף אחד זה גם לא יזיז. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.