Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

Just now, ביג ליבובסקי said:

דיי כבר עם מיץ׳ וההשתחוות הטוטאלית הזאת אליו. 

אפשר לכעוס היום, למחות. 

זה לא יסתור את ההערכה אליו, ממש לא. 

לכעוס מותר, למחות מיותר.

מה שהוא עושה כאן יותר גדול משני שחקנים, טובים ככל שיהיו

שלא יובן אחרת, שוב, אני מת על מיץ'. הוא זכיה בפיס. אבל אני חושב כרגע שבעניין הזה, נכון להיום, הוא טעה בענק.

בדצמבר 1982 אולסי פרי לא הגיע למשחק חשוב מאוד של מכבי בהיכל מול ריאל מדריד. בימים שהרוטציה הייתה 7 שחקנים. הפסד היה פוגע קשות בסיכוי לעלות לגמר. אולסי שכב מסומם בבית שלו, והיה מסובך בסמים מעל הראש. מכבי עזרו וניסו לעזור כמה שאפשר. גם אחרי שהיה לו משפט בעקבות פרשת סמים אחרת במרץ 85'.

כשאולסי יצא מהכלא ב-94' אחרי שהיה שם בכלא פדרלי 8 שנים בגלל סמים,  והגיע לכאן ב-96', מכבי לא שכחו אותו ושיקמו לו את החיים. 

התנהלות אומללה של מכבי. חוסר אחריות.

פאקינג דור מיכה עוזב את מכבי. ועוד לא התחלתי לדבר על הפגיעה המקצועית.

מאכזב מאוד וגורם לי לרצות שמעון מזרחי בכדורגל. 

4 דקות לפני, idan12 said:

אני מקבל כל ביקורת על המהלך הזה אבל להגיד שההנהלה מנותקת מהקהל בנושא הזה זה כמו להגיד שביבי מנותק מהמפגינים, מה נראה לכם שגולדהאר לא מודע לזה שהרבה בקהל רוצים אותם בקבוצה? לאיש יש חזון ואם זה מה שהוא החליט אז אנחנו צריכים לקבל את זה, הוא ימשיך לשלם להם את המשכורת לא אתם, הבן אדם פה לא כי הוא חייב.

ההנהלה מנותקת מהקהל חד משמעי, אי אפשר להתווכח על זה.

אני כמובן לא אצא נגד גולדהאר בפומבי כי זה יכול לגרום לעזיבתו וזה יהיה רע אבל הוא עשה מהלך בזוי ומגעיל שהקשיב לתקשורת, בחר להיות היפה נפש במקום לעמוד מאחורי השחקנים שלו.

הלוואי וגולדהאר היה את האופי של שמעון מזרחי, אפילו קצת.. קצת.  והיה פה הרבה יותר טוב.

להעיף 2 שחקני בית בגלל שטות כזאת? על מה ולמה?

אני כאוהד סורסתי, אני פוחד לאבד את גולדהאר אז אני שותק, אז לפחות פה תן לי להביע את דעתי ולהוציא כעסים.

Just now, החתול הצהוב said:

שלא יובן אחרת, שוב, אני מת על מיץ'. הוא זכיה בפיס. אבל אני חושב כרגע שבעניין הזה, נכון להיום, הוא טעה בענק.

בדצמבר 1982 אולסי פרי לא הגיע למשחק חשוב מאוד של מכבי בהיכל מול ריאל מדריד. בימים שהרוטציה הייתה 7 שחקנים. הפסד היה פוגע קשות בסיכוי לעלות לגמר. אולסי שכב מסומם בבית שלו, והיה מסובך בסמים מעל הראש. מכבי עזרו וניסו לעזור כמה שאפשר. גם אחרי שהיה לו משפט בעקבות פרשת סמים אחרת במרץ 85'.

כשאולסי יצא מהכלא ב-94' אחרי שהיה שם בכלא פדרלי 8 שנים בגלל סמים,  והגיע לכאן ב-96', מכבי לא שכחו אותו ושיקמו לו את החיים. 

יש הבדל בין משבר אישי כמו שתיארת למה שקרה פה...

ויש הבדל ע-צ-ו-ם בין שמעון ומיץ'... לטוב ולרע

אני ממש כועס וממש עצוב. החלטה נוראית של מכבי, התנהלות נוראית של מכבי. מהלך הכי אנטי מכביסט שיכול להיות. פעם ראשונה שאני ממש מתבייש באיך שהמועדון שלי מתנהג. 

ההשלכות של השחרור שלהם מפחידות אותי מאוד, מאוד מפחידות אותי בכל האספקטים (מקצועית, קרמתי, יחס סגל שחקנים-מועדון, יחס קהל-מועדון).

ימים רעים ושחורים צופים לפננו 

8 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

מתבייש בהנהלה. 

היום? מצטער, לא מעניין אותי התארים, ההישגים, מעניין אותי הדבר שנקרא ״מכבי״. והיום מי שבהנהלה מבחינתי ביזה ובייש את המועדון ואת הסמל. 

אני מתבייש בכל מי שהיה חלק מהצדקנות הפופוליסטית והמבישה הזאת. 

מתבייש, בוכה, כואב, שבור לב, מאוכזב, זועם. הכל ביחד. 

איזה מגזיםםםם 

מכבי הייתה הרבה לפני שניהם, תהיה הרבה אחריהם.

וואלק אם גולדהאר החליט לשרוף אותם אז שיישרפו.

Just now, זיפו said:

ההנהלה מנותקת מהקהל חד משמעי, אי אפשר להתווכח על זה.

אני כמובן לא אצא נגד גולדהאר בפומבי כי זה יכול לגרום לעזיבתו וזה יהיה רע אבל הוא עשה מהלך בזוי ומגעיל שהקשיב לתקשורת, בחר להיות היפה נפש במקום לעמוד מאחורי השחקנים שלו.

הלוואי וגולדהאר היה את האופי של שמעון מזרחי, אפילו קצת.. קצת.  והיה פה הרבה יותר טוב.

להעיף 2 שחקני בית בגלל שטות כזאת? על מה ולמה?

אני כאוהד סורסתי, אני פוחד לאבד את גולדהאר אז אני שותק, אז לפחות פה תן לי להביע את דעתי ולהוציא כעסים.

כל עוד זה נשאר פה והשיחה עניינית אין בעיה להביע פה כל דעה, אין פה אף אחד שצודק באמת לצערנו

Just now, אדביסי said:

יש הבדל בין משבר אישי כמו שתיארת למה שקרה פה...

ויש הבדל ע-צ-ו-ם בין שמעון ומיץ'... לטוב ולרע

משבר אישי? האיש היה מפוצץ בבעיות משמעת שפגעו מקצועית בקבוצה. ממש. 

שלא לדבר על זה שאח"כ היה בכלא 8 שנים. 

לא נטשו אותו. 

אז נכון, אני מסכים איתך שזה לא אחד לאחד. ועדיין, כאן זרקו אותם עוד לפני שהוחלט שיש אפילו משפט. שלא לדבר שאחד מהם הוא שחקן בית שמילדות נמצא  במועדון ברצף. 

חבל בעיניי.

1 דקה לפני, ביג ליבובסקי said:

דיי כבר עם מיץ׳ וההשתחוות הטוטאלית הזאת אליו. 

אפשר לכעוס היום, למחות. 

זה לא יסתור את ההערכה אליו, ממש לא. 

אם זה היה מחזיר אותם אני הראשון שהיה פותח אוהל מחאה בקריית שלום ועושה רעש 24/7. זה לא יעזור ולצערי כל התעסקות בזה רק תגרום יותר נזק.

נגרם נזק אדיר, כואב הלב על שחקן שכל החיים שלו זה מכבי ונזרק על טעות אחת. שחקן שכל החיים לובש צהוב והיה הקפטן שלנו לשחקן העונה שעברה. כואב גם על שחקן ששיחק במכבי שנים והוא אחד הכוכבים והשחקנים הכי טובים בליגה.

כואב לי עצוב לי רע לי ומבאס לאללה. זה לא יעזור עכשיו למחות ולעשות בלאגן.

שום מחאה לא באמת תעזור... עצבים יש ובצדק. אפשר היה לפתור את העניין הזה עם השאלה של שניהם לקפריסין או משהו כמו שעשה עם יצחקי גם היה שקט לכל הצדדים וגם היו חוזרים אחרי שנה. 

חבל שבחרו בדרך הכי לא נכונה שיכולה להיות. 

1 דקה לפני, מרגוליס said:

החלטה מזעזעת.

פשוט נתנו לתקשורת וללינץ חסר ביסוס משפטי לנצח.

יום עצוב מאוד למכבי תל אביב

נראה לך באמת שמיץ' נתן לתקשורת להשפיע לו על ההחלטה?

תאמין לי שהוא חשב על זה לעומק, לאורך ולרוחב. יש לו קרדיט לכל החלטה שיקבל על בסיס הניהול שלו בעשור האחרון.

אין קשר בין מה שיצחקי עשה למיכה ואצילי!

ושוב אתם מדברים על פגיעה מקצועית, זה לא רלוונטי מבחינת מיץ'

צודק או לא צריך לעמוד מאחורי כל החלטה שלו

הזוי, עצוב ומכעיס איך המועדון שבמשך 8 שנים היה מנותק מהתקשורת ומכל השפעה חיצונית מקבל כזאת החלטה נגררת. אין לי ספק בכלל שאם לא העליהום התקשורתי והמטופש אפילו לא היתה נשקלת כזאת החלטה.

יום אבל.

התנהלות מחפירה שממש אבל ממש לא מתאימה למועדון ואין על כך עוררין.

עשו טעות חמורה? לא מתאימים לך? תרים טלפון ושחרר אותם. תן להם גב בכל התקופה הנוראית הזו. גועל נפש. אף אחד לא חסין מביקורת גם לא מיטשענק. אכזבה שלא ניתן לתאר במילים.

אוהבים אותך דור מיכה לנצח !

מניח שבקיץ הזה הם ילכו לחפש בחו"ל. מכבי, לטוב ולרע, קבעה רף שלדעתי בגללו קבוצות אחרות כאן לא יקחו אותם.

מדהים ששחקן בב"ש היה מעורב בהכאת אישתו , והכל המשיך כאילו כלום. שלא לדבר על אלו שדרסו והמשיכו לשחק עד הכלא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.