Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 דקה לפני, idan12 said:

אני מקבל כל ביקורת על המהלך הזה אבל להגיד שההנהלה מנותקת מהקהל בנושא הזה זה כמו להגיד שביבי מנותק מהמפגינים, מה נראה לכם שגולדהאר לא מודע לזה שהרבה בקהל רוצים אותם בקבוצה? לאיש יש חזון ואם זה מה שהוא החליט אז אנחנו צריכים לקבל את זה, הוא ימשיך לשלם להם את המשכורת לא אתם, הבן אדם פה לא כי הוא חייב.

ההנהלה לא מנותקת מהקהל? זה לא התחיל כאן, זה היה עם חוסר שיתוף הפעולה עם הפנאטיקס, המשיך עם הצבת המצלמות וכל מה שהיה שם והמשיך לשחרור שני שחקנים משמעותיים מאוד בניגוד לדעת רוב הקהל.

מתנצל, יש דברים שהם בעדיפות עליונה גם מתארים. זה שאנחנו מכבי וזה שיש מכביזם ולדרוס ולהיות מקום ראשון, לא אומר שזה חשוב יותר מערכים בסיסיים של משפחתיות. 

יש לי כרגע שבר עצום. 

מה קורה איתנו??? דור מיכה סיים את דרכו במכבי!!!!! אתם קולטים בכלל? 

אם הם ילכו לקבוצה אחרת ובהליך הפלילי לא יהיה דבר, נזכור את זה לשנים, בזמן שהם ישחקו פה בקבוצה אחרת ואף אחד לא יזכור כבר מהסיפור הזה. 

יום עצוב שהולך להשפיע עלינו בענק על השנים הבאות,הקרדיט לגולדאהר נגמר.

דור מיכה 20 שנה במועדון נזרק כמו כלב פשוט בושה!

שוב, החלטה אומללה אבל זה מה יש כרגע.

לא יעזור עכשיו מחאות או בלאגן כלפי ההנהלה/גולדהאר כי זה לא יחזיר אותם.

צריך להתמקד במה שיש ובמי שכן נמצא במועדון כרגע ולתמוך כל הדרך לעבר אליפות שלישית ברציפות שתגיע בסוף השנה.

1 דקה לפני, אדביסי said:

מבקש מכם לגבות את גולדהאר. הוא יותר חשוב למועדון מכל שחקן!

נמאס לי מההודעות האלה.

מעריך את פועלו של גולדהאר, לא אומר לרגע שצריך לעוף ואנחנו צריכים להיות אסירי תודה על שדרך פה.

אבל בכל זאת, צריכה להגיע ביקורת, והיא צריכה להגיע עכשיו.

לא לצאת בהצהרות חיפאיות של גולדהאר הביתה, אבל כן להשמיע את קולנו.

כניעה לכל השונאי מכבי בתקשורת. ראו שבדרל ספורטיבית לא הולך אז רכבו על השתי שרמוטות האלה. מגיע לנו שחיפה תקח אותם והם יחגגו לנו אליפות על הראש

Just now, zeudemort said:

ההנהלה לא מנותקת מהקהל? זה לא התחיל כאן, זה היה עם חוסר שיתוף הפעולה עם הפנאטיקס, המשיך עם הצבת המצלמות וכל מה שהיה שם והמשיך לשחרור שני שחקנים משמעותיים מאוד בניגוד לדעת רוב הקהל.

אתה לא יודע מה היה בשיחות של ההנהלה עם המשטרה אחרי מה שהיה בדרבי, כולנו הרגשנו בעצמנו במשחקים שהיו אחרי הדרבי שהמשטרה מחפשת אותנו יתר על המידה, אתם זוכרים טוב טוב את התורים הארוכים בכניסה והבידוק הקפדני שמעולם לא היה בעבר, מה המועדון עשה בהקשר הזה אני לא יודע אז אני לא אכנס לזה, בקשר לשיתוף פעולה עם הפאנטיקס, מצטער אבל אני דוגל בזה שכל אוהד של הקבוצה הוא קודם כל של הקבוצה ולא של הארגון או של שחקן, אנשים שם חושבים דברים אחרים, אין לי שום דבר עם אף אחד באופן אישי, כשהם מעמידים תצוגות עידוד זה ברמה הכי גבוהה אבל ראינו גם סתימת פיות לאוהדים שכן רצו לשיר באחד המשחקים השנה, לצערי אני לא יודע גם מה היה בשיח בין הצדדים אבל אני ממשיך לתמוך במועדון, האובדן המקצועי של מיכה ואצילי כואב לי כי הוא פוגע בקבוצה ובאופן אישי הייתי מאוד שמח שיישארו, יש מי שמקבל את ההחלטות ותמיד יהיו אנשים שלא יהיו מרוצים.

נמאס לי מההודעות האלה.

מעריך את פועלו של גולדהאר, לא אומר לרגע שצריך לעוף ואנחנו צריכים להיות אסירי תודה על שדרך פה.

מה זה יעזור? ממילא זה לא יגיע לגולדהאר.

וגם אם יגיע... זה לא ישפיע.

הקבוצה בסחרור רציני, נעשו טעויות רציניות בקיץ, עכשיו מעדיף לבלוע את הרוק ולתת להם שקט לעבוד.

יש פה מועדון, הוא יותר חשובמכל שחקן

דיי כבר עם מיץ׳ וההשתחוות הטוטאלית הזאת אליו. 

אפשר לכעוס היום, למחות. 

זה לא יסתור את ההערכה אליו, ממש לא. 

נמאס לי מההודעות האלה.

אז אתה בא מחר לשרוף את המשרדים של המועדון?

הפור נפל ההחלטה התקבלה שום דבר לא ישנה אותה. אפשר להתבאס ולהמשיך הלאה ואפשר לשרוף את המועדון ולהכניס אותו לסחרור שבאמת יחזיר אותנו לימי לוני.

צרעל להתבגר אין מה לעשות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.