Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

9 דקות לפני, Krishi said:

טוב אז אחרי שראיתי מה ביג לבובסקי התכוון אליו בשיחה פרטית בינינו, זה בטח לא יפתיע אותכם אבל הכיוון לגמרי לא טוב בקשר למיכה ואצילי.

בואו נגיד שבניסיון אחרון איכשהו כן בכל זאת להשפיע ולמנוע את המהלך הזה ננסה לפנות למיץ' בעזרת מכתב כלשהו שיהיה מנוסח בצורה יפה ומכובדת שבה נסביר למה לדעתנו זה מהלך שגוי ובקשה להחזירם לקבוצה ועד כמה הם השחקנים חשובים לנו האוהדים.

אמנם האנגלית שלי יחסית ברמה גבוה אבל לא עד כדי ניסוח מכתבים רשמיים, אז נשמח לכל עזרה ממישהו עם כושר ניסוח ואנגלית גבוהים שנחבר ביחד מכתב

בבקשה בואו ננסה לעשות משהו. 

כל הטרלול הזה התחיל בכלל מרצון של בני נוער מטומטמים שאוהדים קבוצה אחרת לפגוע במכבי. כמה חודשים אחרי, מי היה מאמין שזה יצליח להם כל כך.

On 31.7.2020 at 17:46, אורלנדו בלוף said:

מי שכתבה את זה היא עורכת דין שמתמחה בנפגעות מין.

היא כנראה מבינה יותר מאיתנו.

גם אני חשבתי שזה יגיע לשם אם זה ייסגר בלי אישום.

אני חושב שהיא כותבת את מה שהיא כותבת.מתוך אינטרס, אבל גם הדוגמאות שהיא נתנה לגבי שחקנים ששילמו לא באמת רלוונטיות למקרה של מיכה ואצילי, במקרה של רונאלדו הוא שילם לה כסף אבל זה קרה ב-2009, כי זה מה שייעצו לו לעשות, ברגע שהיא ביקשה ממנו כסף פעם שנייה הוא סירב, היא הגישה תלונה והוא יצא זכאי.

במקרה של קובי בראיינט הוא באמת שילם כסף למתלוננת תוך כדי הליך של תביעה אזרחית, אבל השתלשלות האירועים הייתה שונה, היא הגישה תלונה על אונס וזה הגיע למשפט פלילי שאף אחד לא יכול להגיד בביטחון מלא שקובי בראיינט היה יוצא זכאי והיא החליטה לחזור בה מההאשמות נגדו, וכמה חודשים לאחר מכן הגישה תביעה אזרחית.

אני ממש לא הייתי לוקח את המילה שלה יותר מדי ברצינות, בייחוד שהיא כותבת כמו אדם בעל אינטרס ומשמיטה חלק מהפרטים בתיקים שאותם היא לוקחת כדוגמא שיחזקו את הטענות שלה. מה גם שבעבירות מין שיש בהם זיכוי גם האדם שזוכה יכול לתבוע את המתלוננת בהליך אזרחי, וזה לא משהו נדיר שקורה.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

כל הטרלול הזה התחיל בכלל מרצון של בני נוער מטומטמים שאוהדים קבוצה אחרת לפגוע במכבי. כמה חודשים אחרי, מי היה מאמין שזה יצליח להם כל כך.

זה עצימת עניים... 

הייתי מצפה משחקן בן 28 שיש לו כמעט הכל קצת לשכל ולא לנסות להשכיב בת 18... למה לא איזה דוגמנית בת 23?

יש רק בן אדם שאולי יכול לנסות לדבר עם מיץ', קוראים לה אור אצילי

אם היא תכתוב מכתב שהיא סלחה לו אולי הוא יקשיב לה כאשה לא יודע עוד מה יכול להיות,

22 דקות לפני, erantheking21 said:

יש רק בן אדם שאולי יכול לנסות לדבר עם מיץ', קוראים לה אור אצילי

אם היא תכתוב מכתב שהיא סלחה לו אולי הוא יקשיב לה כאשה לא יודע עוד מה יכול להיות,

לפני שאור אצילי כותבת (אני לא יודע כמה זה מעניין אותה שעומר ישחק דווקא במכבי, ואני גם לא יודע מה מערכת היחסים בין מיכה לאצילי עכשיו... לא ברור לי כמה היא תשמח שהם יהיו חברים או באותה הקבוצה), צריך שהשחקנים יכתבו בעצמם, לא מכתב התנצלות כללי (שטוב שעשו), אלא מכתב התנצלות לגולדהאר ולמכבי, ולא, הוא לא חייב להיות פומבי. 

אני חושב שהם צריכים להבהיר לו שהם ממש ממש רוצים להישאר במכבי (אם הם עד עכשיו לא עשו את זה), הם צריכים להבהיר מה הם מוכנים לעשות (להוריד שכר, להרצות לבני נוער, לעשות פעילות במוסדות של נפגעות תקיפה מינית, למרות שהם לא תקפו). גולדהאר צריך לראות מה הרווח החינוכי.תדמיתי שיוצא לו מזה. 

זה שהרוב כאן חושבים שהם הקורבנות ושהם נפגעו הכי הרבה פחות מעניין אותו, אני לא באמת חושב שהוא יודע שהן התרברבו בזה ושלא באמת נגרם להן נזק. 

1 hour ago, Shroud said:

זה עצימת עניים... 

הייתי מצפה משחקן בן 28 שיש לו כמעט הכל קצת לשכל ולא לנסות להשכיב בת 18... למה לא איזה דוגמנית בת 23?

הויכוח הזה כבר נטחן בנושא מכל הכיוונים. אין צורך להתחיל מחדש.

דיברתי נטו על התוצאה הסופית.

11 hours ago, ביג ליבובסקי said:

יש לי עדכונים על מה שקורה עם העניין הזה. מעדיף לא לכתוב פה. 

מי שרוצה אשתף אותו בפרטי. 

גם אני אשמח לעדכונים

אפילו ירדן שועה יצא מרשימת העברות בחיפה, האיש הפר בידוד, חירבן על המועדון בכל פינה

הוציא את הבלבל והשועה שלו ועשה על יעקב קטנים וגדולים ועדין מקבל חמלה

בטוח גם עשה כמה טיילורים

יאללה מה מיץ'?

8 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אחד הימים הכי קשים שלי כאוהד מכבי. 

הכל מוזר מידי. 

יכול לשלוח לי בפרטי על מה מדובר? תודה

ואגב אני מקווה שכל מי שיש לו מידע פנימי לא ימהר לפרסם את זה על גבי הרשת, הכתבים שורצים פה

2 דקות לפני, אדביסי said:

ואגב אני מקווה שכל מי שיש לו מידע פנימי לא ימהר לפרסם את זה על גבי הרשת, הכתבים שורצים פה

3 דקות לפני, אדביסי said:

כמו שראית, לא פרסמתי פה כלום. 

Just now, ביג ליבובסקי said:

כמו שראית, לא פרסמתי פה כלום. 

כן, אני אומר את זה לזכותך חח

לפעמים מפרסמים פה דברים שלא צריכים להתפרסם בפורום ציבורי של אוהדי מכבי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.