Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 hour ago, eyali said:

לא נראה לי שהוא עושה משהו בגלל לחץ תקשורתי , ועוד פעם לשמחתי הסטנדרטים שלו אחרים משלנו 

סטנדרטים שלו אחרים? הוא בא מכוכב אחר ואני לא יודע? כל מי שמכיר אותו ודיבר אמר שהוא סה"כ גם בחור עממי, בטוח שגם הוא עשה כמו כל בן אדם צעיר שטיות

לא נראה לך? זה מאוד ניכר...המסקנות שכרגע אין שום דבר נגדם והתיק עומד להגנז, אפילו שמעון מזרחי עו"ד ואיש חוק טען שיש מקום להגן עליהם מכל מיני כנראה ידיעות.

יש אפילו איש בצוות המקצועי שהואשם בדברים דומים לא מזמן וראיתי אותו דווקא לאחרונה ממשיך לעבוד, במה הם שונים ממנו? השוני שהתקשורת והלחץ הציבורי דורש ואנחנו נכנעים בשבילי זה כמו להכנע לטרור לא פחות ולא יותר, מחר יגידו שעוד שחקנים היו איתם אז אותם יסלקו? אם זה עבד על 2  למה שזה לא ימשיך לעבוד.? הרי ברור שיש פה אינטרס מובהק לסלק אותם ממכבי

26 דקות לפני, erantheking21 said:

יש אפילו איש בצוות המקצועי שהואשם בדברים דומים לא מזמן וראיתי אותו דווקא לאחרונה ממשיך לעבוד, במה הם שונים ממנו? השוני שהתקשורת והלחץ הציבורי דורש ואנחנו נכנעים בשבילי זה כמו להכנע לטרור לא פחות ולא יותר, מחר יגידו שעוד שחקנים היו איתם אז אותם יסלקו? אם זה עבד על 2  למה שזה לא ימשיך לעבוד.? הרי ברור שיש פה אינטרס מובהק לסלק אותם ממכבי

אם אתה מדבר על האפסאני אז זאת הייתה טעות בזיהוי של המשטרה לפי הפרסומים.

אני רואה את הכתבה בואללה על זה שגם אם אין מישור פלילי, אז יפנו למישור אזרחי כדי לקבל פיצוי, וניכר שהאבא הסמרטוט של אחת מהנערות מסרסר בבת שלו בתקשורת כדי לקבל פיצוי כספי.

כלי לנקמה אישית ותו לא, הכל פה רקוב, בכל אופן אם הם מקבלים שקל אחד מקווה שלא ייהנו ממנו וזה יילך לטיפולים רפואיים של ששי גז והאבא.

איכס על העולם, אבא סרסור אמא שלא הכינה את הבת שלה לגברים שיינצלו אותה אבל אומרת לה אוקיי על דוגמנות בחצי עירום בסוכנות מזדיינת*. מדהים שעדיין לא חוקרים את זה שאחת מהבנות רשומה כ 16 בסוכנות, זה סרסור קטינות החרא הזה.

עולם מגעיל, באמת שאין תגובה שתכסה את כל האיחולים לחבורת מטליות רצפה האלה.

*ה-עולם וה-מקצוע בו קיים הכי הרבה ניצול מיני, מדהים שההיתממות הזאת עוברת ככה חלק או שהאמא הבנאדם הכי טיפש שיצא לי לראות אי פעם ברמת האסור לה לצאת מהבית, היא עוד תיסע ברוורס לאין כניסה ותגיד שלא הכינו אותה לזה.

אם זה קביל החרא הזה אז פשע יכול להיות מאוד משתלם.

47 דקות לפני, erantheking21 said:

סטנדרטים שלו אחרים? הוא בא מכוכב אחר ואני לא יודע? כל מי שמכיר אותו ודיבר אמר שהוא סה"כ גם בחור עממי, בטוח שגם הוא עשה כמו כל בן אדם צעיר שטיות

לא נראה לך? זה מאוד ניכר...המסקנות שכרגע אין שום דבר נגדם והתיק עומד להגנז, אפילו שמעון מזרחי עו"ד ואיש חוק טען שיש מקום להגן עליהם מכל מיני כנראה ידיעות.

האיש צוות שאתה מדבר עליו- היה מדובר בטעות בזיהוי. מה כל כך קשה לך לקבל שזה האיש? כל עוד יש עננה פלילית, הוא לא יחזיר אותם.

כל העניין הזה שרודפים אחרי מכבי, הוא פראנויה ידידי. אתה מדבר מתוך פחד מקצועי, מיטש לא מונע מהמקומות האלה. 

11 דקות לפני, אקיטה said:

אני רואה את הכתבה בואללה על זה שגם אם אין מישור פלילי, אז יפנו למישור אזרחי כדי לקבל פיצוי, וניכר שהאבא הסמרטוט של אחת מהנערות מסרסר בבת שלו בתקשורת כדי לקבל פיצוי כספי.

כלי לנקמה אישית ותו לא, הכל פה רקוב, בכל אופן אם הם מקבלים שקל אחד מקווה שלא ייהנו ממנו וזה יילך לטיפולים רפואיים של ששי גז והאבא.

איכס על העולם, אבא סרסור אמא שלא הכינה את הבת שלה לגברים שיינצלו אותה אבל אומרת לה אוקיי על דוגמנות בחצי עירום בסוכנות מזדיינת*. מדהים שעדיין לא חוקרים את זה שאחת מהבנות רשומה כ 16 בסוכנות, זה סרסור קטינות החרא הזה.

עולם מגעיל, באמת שאין תגובה שתכסה את כל האיחולים לחבורת מטליות רצפה האלה.

*ה-עולם וה-מקצוע בו קיים הכי הרבה ניצול מיני, מדהים שההיתממות הזאת עוברת ככה חלק או שהאמא הבנאדם הכי טיפש שיצא לי לראות אי פעם ברמת האסור לה לצאת מהבית, היא עוד תיסע ברוורס לאין כניסה ותגיד שלא הכינו אותה לזה.

אם זה קביל החרא הזה אז פשע יכול להיות מאוד משתלם.

זה היה יודע מתחילת הפרשה שהם שואפים לכסף - האמירות של האבא, לקיחת עורך דין כמו ששי גז, התשובות של הבת בחקירה.

לנו הגברים זה תקדים מסוכן, כל אחת שתשכב עם גבר ותתחרט אחר כך תוכל לתבוע.

בסופו של דבר אם הם יקבלו או יתבעו סכום כלשהו זה יהפוך את הבת שלו לזונה בתשלום, לא הייתי ממליץ להם ללכת לכיוון הזה.

מאחל לילדות, ובעיקר להורים שלהן רק רע. 

מנסים לצייר אותן כתמימות, אבל בפועל הן ערסיות שמתנהגות כמו שרמוטות (מי שראה אותן מספיק יסכים איתי). הבנות הרוויחו פרסום וזין ולשחקנים נהרסה הקריירה ויהיה להם כתם ענק בעתיד. 

אבל האשמים העיקריים הם ההורים המפגרים של הבנות. חינוך מסריח, נותנים להן ללכת למסיבות, לזייף תעודות, להזדיין עם מבוגרים ולהיות בסוכנות דוגמניות ובסוף במקום לתת להן כאפה הם מגבים אותן בתקשורת שבוע אחרי שבוע ויורדים על השחקנים במקום על הבנות שהם גידלו רק כדי להרוויח כסף. גועל נפש.

אולי גולדהאר רואה את הפרשה כאילו מיכה ואצילי הם הרשעים שפיתו שתי ילדות מסכנות ותמימות.

אולי אם הוא היה מבין איך זה באמת הוא היה נוהג אחרת. חבל על כל הסיפור.

18 דקות לפני, המכבייה said:

האיש צוות שאתה מדבר עליו- היה מדובר בטעות בזיהוי. מה כל כך קשה לך לקבל שזה האיש? כל עוד יש עננה פלילית, הוא לא יחזיר אותם.

כל העניין הזה שרודפים אחרי מכבי, הוא פראנויה ידידי. אתה מדבר מתוך פחד מקצועי, מיטש לא מונע מהמקומות האלה. 

לא רציתי ללכת יותר רחוק מכבוד לשחקן ששיחק בקבוצה והיה לו איזה מקרה כלשהו אח"כ ושיחק בקבוצה שהואשם יחד עם כמה שחקנים באונס והיה בסוף עסקת טיעון ולא קרה אחרי זה כלום

יש שחקנים שאשכרה הרגו ושיחקו בליגה עד לא מזמן, שחקנים בכדורסל שהיו חיות

נו זה יכול לקרות לכל אחד, אז מחר חס ושלום והתקשורת תראה שזה עבד מחר יתחילו לעלות דברים באוב ובחורות יתחילו לספר סיפורים, אז נסלק את כולם? יש משהו שנקרא עונש, יש עונש חמור ויש לחתוך לגמרי, כל עוד הקטע הפלילי כנראה לא ימומש אין סיבה ללכת על הקיצון.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

לא רציתי ללכת יותר רחוק מכבוד לשחקן ששיחק בקבוצה והיה לו איזה מקרה כלשהו אח"כ ושיחק בקבוצה שהואשם יחד עם כמה שחקנים באונס והיה בסוף עסקת טיעון ולא קרה אחרי זה כלום

יש שחקנים שאשכרה הרגו ושיחקו בליגה עד לא מזמן, שחקנים בכדורסל שהיו חיות

נו זה יכול לקרות לכל אחד, אז מחר חס ושלום והתקשורת תראה שזה עבד מחר יתחילו לעלות דברים באוב ובחורות יתחילו לספר סיפורים, אז נסלק את כולם? יש משהו שנקרא עונש, יש עונש חמור ויש לחתוך לגמרי, כל עוד הקטע הפלילי כנראה לא ימומש אין סיבה ללכת על הקיצון.

אתה מסכים איתי שאין עדיין החלטה שלא להגיש כתב אישום? מהרגע שמיטש החליט על השעייה(מעשה נכון לשעתו), הוא בעצם התחייב להמתין. לא מתייחס ספציפית למקרה הזה(אני לא חושב שידועים לנו רוב הפרטים) אבל לא תמיד "בחורות מספרות סיפורים".  אי אפשר לפטור את העניין רק בזה. מיכה ואצילי וכל אחד אחר, צריכים להפנים. עם גודל המעמד, כך גודל האחריות. הלוואי אמן שלא יוגש כתב אישום ושתימצא איכשהוא הדרך להחזירם. 

6 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אני לא בטוח שהיא צודקת (ואני לא מומחה משפט), אם כבר במצב כזה, הם יכולים לתבוע הפוך, כל ההתנהלות שלהן ברורה כנגועה. 

מי שכתבה את זה היא עורכת דין שמתמחה בנפגעות מין.

היא כנראה מבינה יותר מאיתנו.

גם אני חשבתי שזה יגיע לשם אם זה ייסגר בלי אישום.

היא מסתמכת על מקרי עבר, לא קראתי שיש פה מקרה מוכח. פה מדובר בקייב מחורר עם חורים גדולים גם ככה, יהיה קשה מאוד להוציא מהם שקל בצדק, המשפט הזה מן הסתם לא יהיה קצר והם יעדיפו אולי לסגור אותו מהר אבל אם הם ימתינו בסבלנות 

https://sport1.maariv.co.il/magazine/article/370948/

כתבה מעניינת, יוצא ממנה שרק קריית שמונה ובני יהודה היו לוקחים אותם עכשיו, הרוב יחכו להחלטה סופית וגם אז בכפוף אולי לאילו פעולות קהילה. לא חושב שזה משהו שלא הצענו שיהיה במכבי. 

12 hours ago, אליהו_הנביא said:

https://sport1.maariv.co.il/magazine/article/370948/

כתבה מעניינת, יוצא ממנה שרק קריית שמונה ובני יהודה היו לוקחים אותם עכשיו, הרוב יחכו להחלטה סופית וגם אז בכפוף אולי לאילו פעולות קהילה. לא חושב שזה משהו שלא הצענו שיהיה במכבי. 

לא כי אשדוד, הפועל וב"ש

4 hours ago, ביג ליבובסקי said:

יש לי עדכונים על מה שקורה עם העניין הזה. מעדיף לא לכתוב פה. 

מי שרוצה אשתף אותו בפרטי. 

מה זה ה "עניין הזה", ולמה לא לשתף את כולנו?

4 hours ago, Avogadro said:

מה זה ה "עניין הזה", ולמה לא לשתף את כולנו?

כי יש פה עיתונאים ששורצים פה ולא בא לי כותרות ראשיות באתרים על חשבוני. 

טוב אז אחרי שראיתי מה ביג לבובסקי התכוון אליו בשיחה פרטית בינינו, זה בטח לא יפתיע אותכם אבל הכיוון לגמרי לא טוב בקשר למיכה ואצילי.

בואו נגיד שבניסיון אחרון איכשהו כן בכל זאת להשפיע ולמנוע את המהלך הזה ננסה לפנות למיץ' בעזרת מכתב כלשהו שיהיה מנוסח בצורה יפה ומכובדת שבה נסביר למה לדעתנו זה מהלך שגוי ובקשה להחזירם לקבוצה ועד כמה הם השחקנים חשובים לנו האוהדים.

אמנם האנגלית שלי יחסית ברמה גבוה אבל לא עד כדי ניסוח מכתבים רשמיים, אז נשמח לכל עזרה ממישהו עם כושר ניסוח ואנגלית גבוהים שנחבר ביחד מכתב

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.