Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

אם כל הכבוד, השחקנים צריכים לזכור משהו חשוב, המועדון הוא מעל הכל והם רק שכירים. אל תטעו, אם מיכה היה יכול הוא היה עובר ממכבי אותו הדבר אצילי, ממש כמו כל שחקן. 

ממש תמוהה לי כל הדברים שאנשים אומרים למען השחקנים כאילו מדובר האסירים ציון, אל תשכחו שמזמן מה שקובע הוא רק הסמל של הדולר. אין יותר שחקנים כמו אוחנה לדוגמא שחזר אחרי זכיה בגביע אופא להעלות את ביתר ליגה. כל הזמנים האלו נגמרו.

תכניסו לראש, שחקנים ילכו ויבואו ורק רוח המועדון תמיד תישאר וזה תלוי בנו. אם שחקנים חס וחלילה יעשו סבוטאז בגלל זה מצידי שיעופו אחד אחרי השני ממכבי, יש מספיק אנשים שיעמדו בתור כדי לשחק אצלינו.

5 דקות לפני, amilov said:

אם כל הכבוד, השחקנים צריכים לזכור משהו חשוב, המועדון הוא מעל הכל והם רק שכירים. אל תטעו, אם מיכה היה יכול הוא היה עובר ממכבי אותו הדבר אצילי, ממש כמו כל שחקן. 

ממש תמוהה לי כל הדברים שאנשים אומרים למען השחקנים כאילו מדובר האסירים ציון, אל תשכחו שמזמן מה שקובע הוא רק הסמל של הדולר. אין יותר שחקנים כמו אוחנה לדוגמא שחזר אחרי זכיה בגביע אופא להעלות את ביתר ליגה. כל הזמנים האלו נגמרו.

תכניסו לראש, שחקנים ילכו ויבואו ורק רוח המועדון תמיד תישאר וזה תלוי בנו. אם שחקנים חס וחלילה יעשו סבוטאז בגלל זה מצידי שיעופו אחד אחרי השני ממכבי, יש מספיק אנשים שיעמדו בתור כדי לשחק אצלינו.

זה הקטע, רוח המועדון נפגעה פה בגלל היחס שבו מתייחסים למיכה ואצילי. 

כל מה שקרה מרגע ההשעיה ועד ההתעלמות המוחלטת מהקיום שלהם זה הכל חוץ ממכביזם. 

יש בן אדם אחד בארץ שמשקף מעל לכל את ההגדרה של מכביסט וזה שמעון מזרחי. לכולנו ברור איך הוא היה מתנהג במצב הזה. 

אגב, בינתיים יש כתבה בספורט שתיים, שתתפרסם בסופש, על סקר שעשו בקרב בעלי ליגת העל, על האם לגיטימי לקחת את אצילי ומיכה. שחר ענה, שכל עוד יש עננה פלילית אין מה לדבר על זה...

זו גישה שאולי נותנת קצת אופטימיות לגבי מה שגולדהאר יעשה.

• מנהלים ראשיים
38 דקות לפני, Krishi said:

זה הקטע, רוח המועדון נפגעה פה בגלל היחס שבו מתייחסים למיכה ואצילי. 

כל מה שקרה מרגע ההשעיה ועד ההתעלמות המוחלטת מהקיום שלהם זה הכל חוץ ממכביזם. 

זה בכלל לא רוח המועדון, רוח המועדון הוא תמיד להיות מקום ראשון וטובים בכל ולהיות השראה לכל השאר. אם זה לא ככה אז שלא יהיו כאן. בסופו של דבר גם אני לא מרוצה מהמערכת עכשיו אבל אנחנו לא באמת יודעים מה קורה מאחורה, יש יתרונות וחסרונות שמיץ לא כאן אבל בטווח של העשור האחרון, הוא מוכיח את עצמו מעל ומעבר לכל ספק. 

3 hours ago, amilov said:

זה בכלל לא רוח המועדון, רוח המועדון הוא תמיד להיות מקום ראשון וטובים בכל ולהיות השראה לכל השאר. אם זה לא ככה אז שלא יהיו כאן. בסופו של דבר גם אני לא מרוצה מהמערכת עכשיו אבל אנחנו לא באמת יודעים מה קורה מאחורה, יש יתרונות וחסרונות שמיץ לא כאן אבל בטווח של העשור האחרון, הוא מוכיח את עצמו מעל ומעבר לכל ספק. 

רוח המועדון היא בהחלט לתת גב לאנשיו מול כל העולם, אם זה שחקנים ואם זה אוהדים/אנשי מקצוע וכו. לא פחות מאף אידיאל אחר, וההיסטוריה עדה לכך

נקודה שעלתה לי בראש במהלך היום: אלירן עטר הגיע למכבי אחרי שהורשע בפלילים ונידון לששה חודשי מאסר שהומרו בעבודות שרות - אם גולדהר בכבודו ובעצמו החתים אדם שנאשם בפלילים אז למה מיכה ואצילי שכנראה בכלל לא יהיה נגדם אפילו משפט פלילי צריכים להיזרק מהקבוצה?

20 דקות לפני, erantheking21 said:

כי אז היה מי שידבר עם גולדהאר(נמני) היום יש את הקפריסאי שיש הרגשה שהוא מחבל בהכנות באופן קבוע.

אישית, לא רע לי עם זה שנמני לא מדבר עם מיטש על נושאים כאלה. אני חושב שג'ק עשה טוב למכבי. אני גם חושב שמיטש מקבל שיט סטורם על הפרשה הזאת כל יום כל היום. הוא לא זקוק לג'ק כדי להבין. 

אני גם לא חושב שצריך ליפול על אנגלידיס.

אבל אני בטוח שאם היה מנהל דברים היו מרגישים אחרת.

אין לי שום דבר נגד ג'ק ברמה האישית , אבל הוא לא בתפקיד הוא בא כחבר ולא כאיש שחווה את המועדון ולכן ההתנהלות שלו תהיה כלכלית לפני חברתית

51 דקות לפני, erantheking21 said:

אין לי שום דבר נגד ג'ק ברמה האישית , אבל הוא לא בתפקיד הוא בא כחבר ולא כאיש שחווה את המועדון ולכן ההתנהלות שלו תהיה כלכלית לפני חברתית

וזה דבר רע?

יש לו אינטרס מובהק

הוא לא במכבי אז אין לו שום אינטרס לראות את מכבי כמועדון מקצועי אלא יותר בפאן הכספי של גולדהאר, לא שיש לי בעיה עם זה , אבל אם הוא עושה הכל שיקח כבר את התפקיד באופן רשמי ויהיה בתוך המועדון גם..

1 דקה לפני, erantheking21 said:

יש לו אינטרס מובהק

הוא לא במכבי אז אין לו שום אינטרס לראות את מכבי כמועדון מקצועי אלא יותר בפאן הכספי של גולדהאר, לא שיש לי בעיה עם זה , אבל אם הוא עושה הכל שיקח כבר את התפקיד באופן רשמי ויהיה בתוך המועדון גם..

דווקא באחד הראיונות שהוא נתן פעם לקופמן , הוא דיבר מדהים, אז לא יודע למה אתה חושב שהוא הבעיה

כל מי שחושב שצריך להחזיר אותם יכול להיות שהוא צודק אבל בסוף זה 

אצילי , מיכה או גולדהר ועם כל הכאב אני מעדיף גולדהר שיביא לי עוד הרבה מיכה ואצילי , 

שמעתי רעיון עם אנדי רם שאמר שגולדהר נותן את הכל עד שעושים טעות איתו , אז עוד פעם הם עשו טעות אם היו שופטים אותם לפי סטנדרטים שלנו אז היו מחזירים אותם . 

אבל לשמחתי הסטנדרטים הם של גולדהר . 

ואל תעצבנו לי אותו!!

10 hours ago, micsho3 said:

נקודה שעלתה לי בראש במהלך היום: אלירן עטר הגיע למכבי אחרי שהורשע בפלילים ונידון לששה חודשי מאסר שהומרו בעבודות שרות - אם גולדהר בכבודו ובעצמו החתים אדם שנאשם בפלילים אז למה מיכה ואצילי שכנראה בכלל לא יהיה נגדם אפילו משפט פלילי צריכים להיזרק מהקבוצה?

הודה באשמה, שילם את חובו לחברה ולמיטב זכרוני גם התנצל ולקח את האחריות. 

איו לי דעה מגובשת לכאן או לכאן בעניין מיכה ואצילי, משני הצדדים יש טיעונים טובים. מה שכן צריך לזכור שפרשה כזאת והיחס של מיץ' אליה יכולה להשפיע גם על עסקיו בחול, חוץ מזה שלמדנו כבר ממזמן שלבן אדם יש עקרונות. 

16 hours ago, amilov said:

ועם זאת, יש שחקנים שתמיד ירגישו שמכבי זה הבית ואופציה הראשונה. אפילו שחקנים שלא גדלו כאן, כמו עטר, בן חיים, זהבי וכו'... העדפה הראשונה שלהם מאז ששיחקו כאן תמיד תהיה מכבי כי הם מרגישים חלק. אז בוודאי שאם המועדון לא ירצה אותם מספיק הם לא ישבו בבית, אבל כן יש איזושהי הרגשת שייכות למועדון. לגבי סבוטאז'? חד משמעית מסכים, להעיף על טיל.

דבר שני, רוח המועדון היא לא להפקיר שחקנים ועל זה חלק גדול בקהל מוחה. אם שחקן עשה מעשה והוא אשם אז כמובן שמכבי מעל הכל, אבל אם בסופו של דבר הוא לא יצא אשם, גם אם ההד התקשורתי פגע בתדמית המועדון, המועדון חייב לעמוד לצידו ולא לזרוק אותו כדי לרצות את התקשורת העויינת. מועדון חייב לדעת גם להגן על שחקניו, גם אם הזאבים יבואו אחרי זה לתקוף.

2 דקות לפני, eyali said:

כל מי שחושב שצריך להחזיר אותם יכול להיות שהוא צודק אבל בסוף זה 

אצילי , מיכה או גולדהר ועם כל הכאב אני מעדיף גולדהר שיביא לי עוד הרבה מיכה ואצילי , 

שמעתי רעיון עם אנדי רם שאמר שגולדהר נותן את הכל עד שעושים טעות איתו , אז עוד פעם הם עשו טעות אם היו שופטים אותם לפי סטנדרטים שלנו אז היו מחזירים אותם . 

אבל לשמחתי הסטנדרטים הם של גולדהר . 

ואל תעצבנו לי אותו!!

סליחה אני לא מסכים איתך, להגיד שהם עשו טעות זה חכמה בדיעבד.

זכותו להתעצבן אבל הוא הולך ישר כמו פלס עם המקרה בגלל הלחץ התקשורתי וזה עצוב מאוד שהוא נכנע לתכתיבים מאשר להפעיל את חוק ההגיון.

שבנות מפתות אותך באינסטגרם ואתה רווק ואין לך מושג שהן לא קטינות כי הן נכנסו למסיבה במסיבה עם תעודה מזויפת והן אומרות שהן מעל 18 זה לא טעות, זה נקרא שגגה.

עם כל הכבוד למיץ', גם הוא היה ילד ועשה דברים אני בטוח בזה, לשחקנים מותר לעשות הכל בשעות הפרטיות שלהן על עוד זה בחוק ולא פוגע בהן מבחינת החוקים שהמועדון הקציב, השחקנים עצמם לא עברו על החוק מבחינתם זה לא המקרה וזה הוכח ברגע שייהיה הוכחה שהם טעו דבר איתנו

בוא נגיד על אצילי ניחא,

אבל דור זה שחקן שמגיל 0 במועדון ואני יודע באופן אישי כמה המשפחה שלו מחוברת למועדון,אי אפשר להתנהל בחיים לפי ספקולציות

של ''אם'',חובת ההוכחה עלינו בתור קהל שיש כאן שחקן בית שמחובר לזהות של המועדון ואמנם יכול להיות שעשה טעות אבל ככל הנראה אותה בחורה גם הטעתה אותו בהקשר לגיל שלה..

להתנהג אליו כמו שמתנהגים זאת פשוט בושה וחרפה לדעתי,גם אם לא רוצים אותו צריכים לתת תשובות ברורות ולא כמו שקורה עכשיו,אם במידה ויעיפו אותו אני באמת מאחל רק רע לכל אחד שיחליט את הדבר הזה

כולל גולדאהר,ודרך אגב ההשפעה של מהלך כזה על הקבוצה תיהיה הרסנית לשנה הזאת ואני מוכן לחתום על זה.

הדבר היחידי שהשחקנים צריכים לעשות זה להמשיך להתאמן ולהוריד פרופיל. כל המכבש לחצים על מכבי דרך התקשורת הוא מביך, לא דרך האינסטגרם ולא דרך שחקני מכבי, זה רק מזיק להם.

25 דקות לפני, erantheking21 said:

סליחה אני לא מסכים איתך, להגיד שהם עשו טעות זה חכמה בדיעבד.

זכותו להתעצבן אבל הוא הולך ישר כמו פלס עם המקרה בגלל הלחץ התקשורתי וזה עצוב מאוד שהוא נכנע לתכתיבים מאשר להפעיל את חוק ההגיון.

שבנות מפתות אותך באינסטגרם ואתה רווק ואין לך מושג שהן לא קטינות כי הן נכנסו למסיבה במסיבה עם תעודה מזויפת והן אומרות שהן מעל 18 זה לא טעות, זה נקרא שגגה.

עם כל הכבוד למיץ', גם הוא היה ילד ועשה דברים אני בטוח בזה, לשחקנים מותר לעשות הכל בשעות הפרטיות שלהן על עוד זה בחוק ולא פוגע בהן מבחינת החוקים שהמועדון הקציב, השחקנים עצמם לא עברו על החוק מבחינתם זה לא המקרה וזה הוכח ברגע שייהיה הוכחה שהם טעו דבר איתנו

לא נראה לי שהוא עושה משהו בגלל לחץ תקשורתי , ועוד פעם לשמחתי הסטנדרטים שלו אחרים משלנו 

2 hours ago, erantheking21 said:

יש לו אינטרס מובהק

אתה מפספס. מיטש מעדיף את ג'ק במקומות שבהם מיטש מתפרנס.

האינטרס של ג'ק זהה לאינטרס של הבוס שלו. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.