Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

11 hours ago, הצבר said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=346447

הראיון עם המלך שמעון הראשון לשמו 

שמעון מזרחי: "מועדון צריך לעמוד מאחורי שחקניו"

יו"ר מכבי תל אביב בכדורסל דיבר ב-'5 באוויר' על פרשת המין בה מעורבים אצילי ומיכה: "לא צריך לחרוץ את דינם לפני החלטת הפרקליטות. חייבים לתמוך בהם ולתת להם גב"

יממה אחרי שמכבי תל אביב זכתה באליפות ה-54 בתולדותיה, היו"ר המיתולוגי שמעון מזרחי עלה לשידור ב-"5 באוויר", תוכנית הרדיו של ערוץ הספורט, ולצד חגיגות התואר נשאל על הנושא שמעסיק את קבוצת הכדורגל בחודשים האחרונים: פרשיית המין של עומר אצילי ודור מיכה.

"מיץ' גולדהאר השעה את שני השחקנים ולא זימן אותם למחנה האימונים, כנראה שהוא מחכה להחלטת הפרקליטות שיכולה לקחת זמן", אמר מזרחי בפתיחה. "אם השלמת התיק תעשה במהירות, אני חושב שגם החלטת הפרקליטות תהיה די מהירה כי עינוי הדין הוא גדול".

"השחקנים הביעו צער על מה שקרה", המשיך היו"ר. "גם אם אין כאן משהו פלילי, יכול להיות שיש כאן משהו מבחינה אתית. נראה לי שההשעיה מבחינה אחת נתנה להבין שמה שנעשה לא נראה טוב, ומצד שני לא צריך לשפוט אנשים ולחרוץ את דינם לפני שיש החלטה בכיוון הפלילי. יכול מאוד להיות שגולדהאר יחליט בכל מקרה, גם אם התיק ייסגר, שהוא רואה בזה עבירה אתית ויחליט שלא להחזיר אותם למועדון".

1030195.jpgיש לחכות להכרעת הדין. מזרחי (אלן שיבר)
מזרחי נשאל על מקרה העבר בו היה מעורב וויל ביינום, שקיבל תמיכה מצד המועדון: "הייתי שם וצעדתי יד ביד עם וויל ביינום, שהובל שלא כדין באזיקים לבית המשפט. ראיתם שבסופו של יום גם לא הוגש נגדו כתב אישום".

"אני חושב שבשלב הראשון חייבים לתמוך בשחקנים כי הם הבנים שלך, הם חלק מהמשפחה וצריכים לעמוד מאחוריהם מבלי לפגוע ב'נפגעי העבירה' אם יש כאלו, אבל מועדון צריך לתת את הגב לשחקנים שלו. לרגע לא אמרתי שצעדיו של מיץ' לא נכונים. המועדון צריך לעמדו בשלבים כאלו מאחורי השחקנים".

"אני חושב שהמקרים שונים" המשיך. "שם לא היו נפגעי עבירה, שם אנשים תקפו אותו והוא ניסה להימלט מהם. השליכו על הרכב שלו אבנים שניפצו את השמשות וסיכנו את חייו, והוא במנוסתו נסע אחורה. הוא נעצר באותו הלילה ולכן הגיע עם המדים של מכבי לבית המשפט. בסופו של יום לא יוחסה לו שום עבירה".

"אני מתעסק בתחומים אחרים ולא בתחומים הפליליים, אבל אני בטוח שהם מצאו את עורכי הדין שייצגו אותם נאמנה. בסופו של דבר הם צריכים להתאזר בסבלנות רבה עד שהפרקליטות תחליט לכאן או לכאן. אח"כ ההחלטה הלא פחות קשה של מיץ' - האם ימשיכו במועדון או לא, מבחינה מקצועית זו החלטה לא קלה. יצטרכו לחשוב איך למלא את השורות מבין השחקנים המושאלים", סיכם מזרחי.

• מנהלים ראשיים

דרך אגב, אל תשכחו מה שמעון מזרחי עושה בחיים הפרטיים שלו. ברור שבתור עורך דין הוא יגיד את זה.

6 דקות לפני, amilov said:

דרך אגב, אל תשכחו מה שמעון מזרחי עושה בחיים הפרטיים שלו. ברור שבתור עורך דין הוא יגיד את זה.

לחלוטין, מיץ' כאיש עסקים מעניק המון משמעות לתדמית המותג ואילו שמעון לתמיכה במיוצגים שלו..

נתעלם מהעובדה שעצם זה שנפרדים מהם למרות שלא יהיה כתב אישום מרתיח את הדם,אבל זה שלא נותנים להם תשובות חותכות מה קורה איתם ומשאירים אותם וגם אותנו באוויר בתור אוהדים זה עוד יותר ביזיון.

אליפות אנחנו לא נקח השנה על הקארמה הרעה הזו

אחד החששות הגדולים שלי הוא שניפוי השחקנים האלו זה מהלך נפיץ שיכול להרוס חדר הלבשה, ואין אף גורם חזק בארץ (כמו שאיביץ' היה למשל) שיכול להחזיק את זה.

כל כך כועס על זה שבמכבי עושים להם סוג של משפט שדה, הרי לפי החוק אדם הוא חף מפשע עד שיוכח אחרת אז למה במכבי זה הפוך?

למה במכבי הוא פושע עד שיוכח אחרת?

בטח כשנראה שאין לפרקליטות קייס ושהתיק ייגנז בסופו של דבר, מה המטרה של כל זה?

מה המטרה של לזרוק שני שחקנים מוכשרים כל כך?

מה המטרה של להביא מתנה כפולה ליריבות? כי הרי כולנו יודעים שלמרות הדיבורים של הקבוצות האחרות על נאורות כולן יחטפו את שניהם ברגע שהם יהיו חופשיים.

פשוט כועס ומתוסכל.

אני באמת חושב שיש פה משחק תקשורתי - פסיכולוגי של מכבי עם התקשורת ועל הדעת קהל

מכבי לא טיפשים, לא ישחררו אותם ככה סתם, אבל הם גם לא פיגעו במותג שלהם 

הם רוצים שיפעילו עליהם לחץ להחזיר אותם והם יצאו "הצד המתפשר" שהסכים לקבל את 2 השחקים שטעו ומבקשים סליחה והם נותנים להם בית חם 

הכל הצגה פה חברה, הם ישארו ואנחנו עוד נגיד להם תודה על זה 

30 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אחד החששות הגדולים שלי הוא שניפוי השחקנים האלו זה מהלך נפיץ שיכול להרוס חדר הלבשה, ואין אף גורם חזק בארץ (כמו שאיביץ' היה למשל) שיכול להחזיק את זה.

אגב, אותו חשש יש לי עם הקהל, שלא ידע לכבד את ההחלטה של מיץ'. פתאום נראה מחאות, שריקות בוז למיץ' - דברים שגם לא היינו רגילים אליהם וגם הרסניים לקבוצה. ועל כל זה אין אף אחד בארץ שיכול לתווך את זה לקהל

4 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אגב, אותו חשש יש לי עם הקהל, שלא ידע לכבד את ההחלטה של מיץ'. פתאום נראה מחאות, שריקות בוז למיץ' - דברים שגם לא היינו רגילים אליהם וגם הרסניים לקבוצה. ועל כל זה אין אף אחד בארץ שיכול לתווך את זה לקהל

וואלה אני אבין כל אוהד שיכעס יימחה על זה

אז השחקנים זיינים... סו וואט?? 

שיקרו להם על גיל, מה הם יכולים לעשות?? 

תכלס במצב כזה כל אישה שבטעות תתלונן על שחקן מכבי כי הוא לא בא לה טוב בעין יודעת שתוך יומיים מעיפים אותו ממכבי

11 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

הם רוצים שיפעילו עליהם לחץ להחזיר אותם והם יצאו "הצד המתפשר" שהסכים לקבל את 2 השחקים שטעו ומבקשים סליחה והם נותנים להם בית חם 

ככל שהזמן עובר הסיכוי שיישארו יורד.. 

יש לי תחושה שהפרשה הזאת תחזיר אותנו לזמנים קשים. המועדון מתנהג בצורה לא ראויה ולא מכבדת ולא הוגנת במקרה הזה. ממש יורים לעצמם ברגל. 

2 דקות לפני, maccabi-king said:

וואלה אני אבין כל אוהד שיכעס יימחה על זה

אז השחקנים זיינים... סו וואט?? 

שיקרו להם על גיל, מה הם יכולים לעשות?? 

תכלס במצב כזה כל אישה שבטעות תתלונן על שחקן מכבי כי הוא לא בא לה טוב בעין יודעת שתוך יומיים מעיפים אותו ממכבי

באופן כללי אני בדעה שהם צריכים להישאר אבל אבין לגמרי גם החלטה שלא להשאיר אותם 

ובגלל שזה נושא כל כך מורכב אני לא חושב שצריך למחות נגד ההישארות שלהם (כמו שלא צריך למחות נגד)

מסוג הדברים שבאמת צריך לקבל את החלטת הנהלה בעיניים עצומות ולעמוד מאחורייהם ולא לייצר עוד לחץ 

7 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

לא מסכים איתך, מרגיש לי שהלחץ על מכבי להשאיר אותם רק גדל והם בסוף "יסכימו להשאיר אותם נגד רצונם בלחץ הקהל" 

11 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

לדעתי זה הפוך, אני כמעט בטוח שעל ההתחלה קיבלו החלטה לחתוך אותם תוך שבועיים שלושה, פתאום הגיעו השופטים שאמרו שבסיס הראיות קלוש ביותר והתיק כנראה יסגר, עכשיו יש גם הרבה לחץ מצד הקהל, לדעתי דווקא אם היו רוצים לזרוק אותם הייתה הודעה שמגיעה בתחילת מחנה האימונים, אני כמובן לא שולל שזה מה שיקרה אבל לדעתי ככל שהזמן עובר יש סיכוי שיותר חושבים על זה ויותר ינסו לתת עונש חינוכי והשארה במערכת ובניית קוד התנהגות וכו' וכו'

1 hour ago, zeudemort said:

כל כך כועס על זה שבמכבי עושים להם סוג של משפט שדה, הרי לפי החוק אדם הוא חף מפשע עד שיוכח אחרת אז למה במכבי זה הפוך?

למה במכבי הוא פושע עד שיוכח אחרת?

בטח כשנראה שאין לפרקליטות קייס ושהתיק ייגנז בסופו של דבר, מה המטרה של כל זה?

מה המטרה של לזרוק שני שחקנים מוכשרים כל כך?

מה המטרה של להביא מתנה כפולה ליריבות? כי הרי כולנו יודעים שלמרות הדיבורים של הקבוצות האחרות על נאורות כולן יחטפו את שניהם ברגע שהם יהיו חופשיים.

פשוט כועס ומתוסכל.

מכבי לא עושה להפ משפט שדה. אף אחד לא הכניס אותם לכלא או ירה בהם. מכבי לא חייבת להעסיק אותם אם היא מחליטה שהם חצו קו אדום מבחינתה, היא משלמת את שכרם המלא ללא הלנת שכר עד היופ וכך זה ימשך.

הדבר היחיד שנפגע זה אי חזרתם לאימונים עם קבוצה, מה שדי קריטי להכנה של שחקן ומצויין בחוזה כחובה של הקבוצה לאפשר להם אם אני לא טועה. אני מאמין שבשבוע-שבועיים הקרובים מכבי יאפשרו להם להתאמן בצד או ינחו אותם לחפש קבוצות. 

31 דקות לפני, Krishi said:

יש לי תחושה שהפרשה הזאת תחזיר אותנו לזמנים קשים. המועדון מתנהג בצורה לא ראויה ולא מכבדת ולא הוגנת במקרה הזה. ממש יורים לעצמם ברגל. 

אם מכבי לא מחזירה את השחקנים למרות שאין דבר פלילי, זה ייצור תקדים מאוד מסוכן ולגיטימיציה בזויה בהקשר של התנהלות בסיטואציות כאלה. 

ברמה האישית כאוהד? פשוט יישבר לי הלב וכל העונה הזאת תהיה בסימן של המקרה הזה. 

הלוואי שדברים עוד יכולים להיות אחרת. 

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

אולי אני נאיבי אבל אני שותף לעמדה הזאת. או לפחות מקווה שכך זה יהיה.

On 27.7.2020 at 14:49, חןחן said:

ואני חשבתי שאתה איטלקי אלי באסה, מאחר ו"באסה" באיטלקית זה "נמוכה".

סחטיין שבגילך הצלחת לקלוט טורקית מהטלנובלות

:(

14 hours ago, הצבר said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=346447

הראיון עם המלך שמעון הראשון לשמו 

שמעון הוא המלך, באמת. 
לא קשור בכלל להצלחה של מכבי סל שכמובן אני בעדה תמיד אבל לא כזה מעניין אותי, אני לא יודע לתת יותר מ3 שמות של שחקנים שם, 
אבל הבנאדם ההגדרה המילונית של מכביסט, צריך להיות בצמרת רשימת היכל התהילה של מכבי, 
ביום חלילה עד 120, שהוא כבר לא יהיה פה, יהיה חור עצום בשם הזה של מכבי ת"א שאי אפשר יהיה למלא אף פעם.

42 דקות לפני, YoC said:

:(

אל תעלב, לפי התאוריה שלי אפשר לקלוט שפות ב*קלות* מסדרות עד גיל 12. אחרי הגיל הזה צריך להתאמץ יותר. 

וכן, שמעון מזרחי הוא המלך 

3 hours ago, BRoi said:

נתעלם מהעובדה שעצם זה שנפרדים מהם למרות שלא יהיה כתב אישום מרתיח את הדם,אבל זה שלא נותנים להם תשובות חותכות מה קורה איתם ומשאירים אותם וגם אותנו באוויר בתור אוהדים זה עוד יותר ביזיון.

אליפות אנחנו לא נקח השנה על הקארמה הרעה הזו

אני באמת מאמין שיש למעלה מחלקת קארמה מיוחדת שעוסקת רק בענייני ספורט.

תפסיקו להתרגש מהכתבות הסתמיות האלה. אלה בדיוק אותן כתבות שפורסמו כבר לפני שבוע, והדבר היחיד ששונה בהן זה התאריך.

הבנו, כנראה הם יעזבו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.