Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 hour ago, הנדון said:

די מביך שלא מעלים פוסט יום הולדת.

די לחפש איפה שאין

ברור שבמכבי רוצים קצת שקט בעיצומו של קשה עמוס בבלאגנים

אז לא יאחלו לו יום הולדת, עומר ילד גדול והוא יתגבר

במכבי מחכים לפרקליטות וזהו, כל הפאניקה בכל פעם שלא קונים לאחד מהם עוגת יום הולדת מוגזמת

מבאס אותי שהנחת היסוד הייתה שמכבי לא תשאיר אותם, כי כדי להיות "ערכיים" צריך להעיף אותם.

וואלה לא מגיע להם לעוף, מקווה שגולדהאר מבין שמדובר בפופוליזם זול ושאין שום סיבה בעולם להעיף אותם.

1 hour ago, אדביסי said:

די לחפש איפה שאין

ברור שבמכבי רוצים קצת שקט בעיצומו של קשה עמוס בבלאגנים

אז לא יאחלו לו יום הולדת, עומר ילד גדול והוא יתגבר

במכבי מחכים לפרקליטות וזהו, כל הפאניקה בכל פעם שלא קונים לאחד מהם עוגת יום הולדת מוגזמת

אי אפשר לחכות לפרקליטות מה אם יקח להם עוד חצי שנה להחליט? מה יעשו ימחקו אותם ויהיו מנודים לחצי שנה זה לא נראה הגיוני לאף אחד.

32 דקות לפני, הנדון said:

אי אפשר לחכות לפרקליטות מה אם יקח להם עוד חצי שנה להחליט? מה יעשו ימחקו אותם ויהיו מנודים לחצי שנה זה לא נראה הגיוני לאף אחד.

זה לא יקח יותר מחודש .

אי אפשר לקפוץ כל פעם שיש כתבה או דיבור על שניהם שהנה עוד שנייה מעיפים אותם. 

אפילו בתקשורת כבר לא יודעים מה לכתוב יותר על הנושא הזה מרוב שהם הלכו על האופציה הכי דרמטית על ההתחלה ונשארו בלי כלום לכתוב.

אני עדיין מאמין שהם ישארו רק מקווה שההחלטה של הפרקליטות תהיה בזמן הקרוב. 

תשחררו, הם לא יישארו זה די ברור. 

מועדון אחר, או מכבי בתקופה אחרת וזה בכלל לא היה על הפרק.

הם היו מתאמנים ומשחקים כבר עכשיו עם הקבוצה כרגיל. 

אנחנו בעידן מכבי של גולדהאר, שאותו מעניין קודם כל ערכים ומוסר הרבה לפני שמעניין אותו כדורגל ולכן , ברגע שקרה מה שקרה הוא ככל הנראה כבר קיבל את ההחלטה שלו, ואנחנו אכלנו אותה בנושא הזה. 

כאוהד כדורגל זה די מעציב כי וואלה אלו כדורגלנים בחסד, בטופ הישראלי , והם לא אנסו או רצחו אלא עשו משהו שבואו נודה , כדורגלנים בכל העולם עושים עשו וגם יעשו. 

כאוהד מכבי זה פשוט מתסכל ומעציב, אבל כל עוד זה עידן מיטש ואני מקווה שזה יישאר כך עוד שנים רבות,

איט איז וואט איט איז.. 

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אחלה שמעון מזרחי!

אמר בקשר לאצילי ומיכה שמועדון צריך לעמוד מאחוריי שחקניו

בשלב הראשון, הוא לא נחרץ כל כך לגבי ההמשך. תקרא עד הסוף.

1 דקה לפני, המכבייה said:

מיטש מממן את מכבי רגל. מכבי סל, חיה על אוהדיה. זה גם הבדל בהתייחסות. 

בחייך גם הבעלים בכדורסל מביאים מלא כסף

2 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש מממן את מכבי רגל. מכבי סל, חיה על אוהדיה. זה גם הבדל בהתייחסות.  

אחי. את מה ששמעון מזרחי עשה בשביל השם הזה שנקרא מכבי תל אביב, אני, אתה, כל הפורום וכל שחקני הסגל לא יעשו גם בעוד עשרים גלגולי חיים ביחד, אני בטוח שלא חידשתי לך ואתה יודע את זה לבד. אם הוא אומר משהו, מומלץ להקשיב.

5 דקות לפני, Semper Fidelis said:

אחי. את מה ששמעון מזרחי עשה בשביל השם הזה שנקרא מכבי תל אביב, אני, אתה, כל הפורום וכל שחקני הסגל לא יעשו גם בעוד עשרים גלגולי חיים ביחד, אני בטוח שלא חידשתי לך ואתה יודע את זה לבד. אם הוא אומר משהו, מומלץ להקשיב.

הדיון פה הוא לא מה אנחנו מחליטים כי אם זה היה תלוי באוהדי מכבי היו פה לפי דעתי מעל 80% שהיו דורשים להחזיר אותם מיידית לסגל ללא שום סנקציות (כולל אני). 

לגולדהאר יש מנגנון קבלת החלטות אחר וצריך לקבל את זה בלי מחאות ושטויות כאלה, מותר להתבאס אבל צריך לכבד את מיץ' לפני כולם. 

שמעון מזרחי הוא אגדה בחייו וכנראה הדמות הכי מכביסטית בהיסטוריה והלוואי שבמקרה הזה מיץ' היה יותר בסגנון שלו. (הכל לכאורה כי כלום לא ידוע בתכלס)

10 דקות לפני, Semper Fidelis said:

בטח מקשיב. וגם מכבד. הוא גם התייחס לשלב הראשוני. מיטש לא נולד על מגרש אורלי הישן ועל שייע גלזר. 

כמה שזה נשמע תמוה ולמרות שמיץ' לא מרוויח אגורה מלהחזיק את מכבי אלא רק מוציא, גם אצילי, מיכה, זהבי וכ'ו הכניסו כמה אגורות לכיס המועדון עם תארים ומשיכת הקהל.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

כמה שזה נשמע תמוה ולמרות שמיץ' לא מרוויח אגורה מלהחזיק את מכבי אלא רק מוציא, גם אצילי, מיכה, זהבי וכ'ו הכניסו כמה אגורות לכיס המועדון עם תארים ומשיכת הקהל.

כן, וזה לא הספיק כדי להציל אותנו מהפייר פליי):

מעל 30 מיליון יורו חריגה בשלוש שנים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.