Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

18 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם אני במקומם, בעקבות היחס ממכבי הייתי מבקש שחרור מיידי, עובר כנראה לחו"ל.

הייתי פונה לקבוצה ואומר להם: אם אתם מתכוונים להושיב אותנו בחוץ עד החלטת הפרקליטות? אני רוצה שחרור מיידי, לא מתכוונים לשבת בחוץ חצי שנה או שנה למרות שלא נמצאנו אשמים כרגע.

בסופו של דבר הם יאבדו את הסבלנות.

תבינו גם אותם, למה לעזאזל שהם ישבו בצד ויפגעו למרות שכרגע אין נגדם שום הליך פלילי??

הם צריכים להמשיך בחייהם

מה יש להם לבקש שחרור מיידי?

הם יושבים על חוזה חלומי שאין להם סיכוי לקבל משהו שקרוב אליו עכשיו אפילו לא חצי כנראה בגלל הקורונה

1 דקה לפני, BRoi said:

מה יש להם לבקש שחרור מיידי?

הם יושבים על חוזה חלומי שאין להם סיכוי לקבל משהו שקרוב אליו עכשיו אפילו לא חצי כנראה בגלל הקורונה

ישיבה בחוץ בלי כדורגל איזה חצי שנה לפחות עד שנה יכולה לפגוע בקריירה של שחקן.

לפעמים כסף קצת פחות חשוב.

יכולים לקבל בחוץ בקלות איזה 350-400 באיזה לודוגורץ או אפואל כמו עם בן סהר

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

ישיבה בחוץ בלי כדורגל איזה חצי שנה לפחות עד שנה יכולה לפגוע בקריירה של שחקן.

לפעמים כסף קצת פחות חשוב.

יכולים לקבל בחוץ בקלות איזה 350-400 באיזה לודוגורץ או אפואל כמו עם בן סהר

לדעתי הם כבר בודקים אופציות בחו"ל. יקבלו איזה 300 בקבוצות בסגנון שהזכרת (לא חושב שהרבה יותר בתקופת הקורונה)

2 דקות לפני, Insigne said:

שניהם עוברים את ה400, לא?

אולי גולדהאר רוצה להוריד אותם ל250 אלף ומבחינתו כעת זה הזמן.

זה לא קשור. גם ככה כל השחקנים יצטרכו לקצץ בין 3- ל 40 אחוז. מתנהל עכשיו מו"מ מול נציגים של השחקנים

Just now, snufkin said:

זה לא קשור. גם ככה כל השחקנים יצטרכו לקצץ בין 3- ל 40 אחוז. מתנהל עכשיו מו"מ מול נציגים של השחקנים

1 דקה לפני, snufkin said:

אל תהיה כזה בטוח

מכבי אולי לפני מאמן, חייבת כבר מנכ"ל. גם אם יצחקי משמש כמנכ"ל, אז להגדיר את הסמכות שלו ככזה.

מכבי נפגעת מזה שאין צינור מלבד אנגלידס לקבל החלטות כבדות משקל. צריך מישהו קבוע על הפיי רול שמקום מושבו הוא תל אביב ולא יוון.

בכל אופן משאלת לב שלי, שגולדהאר תכף יעשה ראיון וידבר אל לב האוהדים, מקווה שזה בדרך.

סומך על מיץ' במאה אחוז.

גם אם יחליט לחתוך אותם ושניהם יעברו לחיפה.

זה יהיה כואב, לא נעים ואפילו קצת מעצבן אבל גולדהאר הוכיח שלנהל הוא יודע יותר טוב מכל אחד שכותב פה בפורום.

הולך איתו בעינים עצומות.

3 דקות לפני, Insigne said:

מכבי אולי לפני מאמן, חייבת כבר מנכ"ל. גם אם יצחקי משמש כמנכ"ל, אז להגדיר את הסמכות שלו ככזה.

מכבי נפגעת מזה שאין צינור מלבד אנגלידס לקבל החלטות כבדות משקל. צריך מישהו קבוע על הפיי רול שמקום מושבו הוא תל אביב ולא יוון.

בכל אופן משאלת לב שלי, שגולדהאר תכף יעשה ראיון וידבר אל לב האוהדים, מקווה שזה בדרך.

יצחקי ממש לא מנכל, רחוק מזה. אולי סוג של מנהל מקצועי של הבוגרת. מי שממנכל בפועל זאת הסמנכל שרון תמם ואני יודע שגם מאירי מאוד מעורב 

1 hour ago, snufkin said:

יצחקי ממש לא מנכל, רחוק מזה. אולי סוג של מנהל מקצועי של הבוגרת. מי שממנכל בפועל זאת הסמנכל שרון תמם ואני יודע שגם מאירי מאוד מעורב 

ברור שיצחקי לא מנכ"ל. בפועל אין מנכ"ל, הסמכויות מתחלקות.

בשביל זה כתבתי שצריך מנכל.

מרגש לראות את שרון תמם עושה ג'ורדי ומצטלמת עם רכש.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

תכלס הנערות צריכות להתנצל על זה שהן הרסו קריירה שלמה לשני השחקנים רק בשביל זין. 

מצחקקות עם חברות שלהן עכשיו ומעלות תמונות לאינסטגרם עם הביקיני החדש.

בזמן שהכלבות הורסות ל-2 שחקנים בכירים את הקרירה.

22 דקות לפני, Insigne said:

ברור שיצחקי לא מנכ"ל. בפועל אין מנכ"ל, הסמכויות מתחלקות.

בשביל זה כתבתי שצריך מנכל.

מרגש לראות את שרון תמם עושה ג'ורדי ומצטלמת עם רכש.

תכלס צחוק בצד, באמת מרגש אותי לראות אישה כל כך חזקה במכבי ושנותנים לה את המקום בפרונט גם בצילומים כאלה. הלוואי שיהיו עוד 

48 דקות לפני, המכביסטית15 said:

תכלס צחוק בצד, באמת מרגש אותי לראות אישה כל כך חזקה במכבי ושנותנים לה את המקום בפרונט גם בצילומים כאלה. הלוואי שיהיו עוד 

זה באמת מרגש.

אוסיף משהו קטן:  בעשור האחרון צלבו אותנו בכל אמצעי תקשורת בארץ שמכבי לא עובדת עם ישראלים. שמיץ לא מעוניין בישראליים בכוורות שלו. 

היו תקופות שהצורה והדרך בה נכתבו ונאמרו הדברים הייתה מזעזעת. הייתי מצפה מהתשקורת על אותו המשקל לתת מילה טובה למכבי, לכוורת ולמיץ בנושא.

המועדון היחיד בארץ. לא הבת של טביב או הבת של דמאיו סדר לי ואסדר לך, אלא אשת מקצוע רצינית.

איפה כל "אבירי החופש" שמנצלים כל במה בשביל לצאת על מכבי וכשצריך לפרגן הם שותקים(?)

שרון תמם לא התחילה כישראלית. התמזל מזלה והיא איטלקיה במקור, מהעיר שבה הגיע פרנצ'סקו טוטי אאלט

Screenshot_20200727-143900_Samsung Internet.jpg

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מה הסיכוי ששרון תמם אומרת לגולדהאר לא להחזיר אותם? לא באמת מכיר אותה, יש סיכוי שהיא מהפמיניסטיות?

לא

6 דקות לפני, חןחן said:

שרון תמם לא התחילה כישראלית. התמזל מזלה והיא איטלקיה במקור, מהעיר שבה הגיע פרנצ'סקו טוטי אאלט

איה קטע, חשבתי שהיא טורקייה מאחר ו"תמם" זה "בסדר" בטורקית

9 דקות לפני, YoC said:

ואני חשבתי שאתה איטלקי אלי באסה, מאחר ו"באסה" באיטלקית זה "נמוכה".

סחטיין שבגילך הצלחת לקלוט טורקית מהטלנובלות

17 דקות לפני, חןחן said:

בלי קשר לאזרחות שלה. העבודה שלה במכבי היא גושפנקה לזה שמי שטוב בתחומו, נמצא במכבי.

בלי קשר אם הוא ישראל\זר זכר\נקבה....

24 דקות לפני, YoC said:

שם יהודי אלג'ראי/טריפוליטאי, ומשם החיבור לאיטליה מובן. נראה לי שזה מערבית, תמם זה מושלם או משהו כזה.

אם זה נכון שמיטש מראה להם את הדרך החוצה (ואני ניזון מהפורום והתקשורת, כלומר לא יודע באמת) יותר מזה שאתבאס מקצועית -  אני אתבאס אישית על מיטש, לא ציפיתי שאדם ברמתו יתנהל ככה עם בני אדם ויחתוך אותם על פופוליזם זול.. 

אגב בגלל מיטש דווקא (שהוכיח שהוא לא רק מוסרי באמת אלא גם יודע לקרוא נכון את המציאות) אני אופטימי לגביהם, זה פשוט לא מתאים לו להתנהג ככה עם בני אדם,  עובדים שלו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.