Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 דקה לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

תודה למיץ' על היכולת הניהולית הגבוהה.

אם היה מחזיר אותם בעקבות המלצת המשטרה, מכבי הייתה מקבלת עכשיו ביקורת על כך שהחזירו אותם לפני שיש תשובה מהפרקליטות .

בחיאת הם לא היו צריכים להיות מושעים מלכתחילה בלי קשר לכן חקירה לא חקירה. מעניין ת'תחת איזה ביקורת מכבי הייתה מקבלת, מכבי צריכה לעמוד מאחורי השחקנים שלה עד שיוכח אחרת. 

לא רואה פה שום "יכולת ניהולית גבוהה"

2 דקות לפני, Krishi said:

בחיאת הם לא היו צריכים להיות מושעים מלכתחילה בלי קשר לכן חקירה לא חקירה. מעניין ת'תחת איזה ביקורת מכבי הייתה מקבלת, מכבי צריכה לעמוד מאחורי השחקנים שלה עד שיוכח אחרת. 

אני חושב שאתה טועה לגבי ההתחלה, היינו בשיא מאבק האליפות והדבר האחרון שמכבי היית הצריכה זה רעש תקשורתי כל אימון ומלא מצלמות. 

היום לפתיחת האימונים אני חושב שצריך היה לזמן אותם, לפחות בתנאי עד ההחלטה הסופית.

19 דקות לפני, Krishi said:

אני בדעה שלך בכללי בנושא הזה אבל הם כן צריך להיות "מושעים" (אני לא חושב שזו הגדרה מדויקת לסיטואציה אבל אזרום)

האם בתור אוהד אתה רוצה שחקן על הדשא שכל מה שהראש שלו עסוק בו כרגע זה אם הוא נכנס לכלא או לא?

אם אשמים, זה כבר בכל מקרה הרבה מעבר למכבי, עד שהסיפור הזה לא נגמר הם לא צריכים לדרוך בקרית שלום.

3 דקות לפני, אקיטה said:

אני בדעה שלך בכללי בנושא הזה אבל הם כן צריך להיות "מושעים" (אני לא חושב שזו הגדרה מדויקת לסיטואציה אבל אזרום)

האם בתור אוהד אתה רוצה שחקן על הדשא שכל מה שהראש שלו עסוק בו כרגע זה אם הוא נכנס לכלא או לא?

אם אשמים, זה כבר בכל מקרה הרבה מעבר למכבי, עד שהסיפור הזה לא נגמר הם לא צריכים לדרוך בקרית שלום.

אני חושב שזאת צריכה להיות החלטה שלהם. 

12 דקות לפני, Krishi said:

אני חושב שזאת צריכה להיות החלטה שלהם. 

וואלה? לתת להם להחליט? מה זה קייטנה כרישי? בחייאת. יש עננה פלילית(עדיין), הגיוני להמתין. אף אחד לא מלין להם שכר להבנתי. לא הם צריכים לקבוע את לוח הזמנים. 

34 דקות לפני, erantheking21 said:

מאיפה מכבי ידעו את זה? מה הם משה ואהרון?

מכבי מחכה לפרקליטות. שום דבר מהותי לא השתנה מלבד הלחץ שקצב מנסה לייצר על מכבי. שום דבר לא קרה. 

33 דקות לפני, erantheking21 said:

אלמוג בוקר מבסוט מהחיים שלו

מאיפה הקריצו את היצר הזה?

בן זונה שדופק לאנשים את הקריירה ומחשיב את עצמו צדיק גדול (גם רוי בוי זה הדלפה של אלמוג בוקר)

אמן שיבואו כמה קולגות שיעידו שהוא מביא ביד מול נשים מלאות בגילאי 45-50 והזבל יעבור לגור ברחוב

Just now, המכבייה said:

וואלה? לתת להם להחליט? מה זה קייטנה כרישי? בחייאת. יש עננה פלילית(עדיין), הגיוני להמתין. אף אחד לא מלין להם שכר להבנתי. לא הם צרחכים לקבוע את לוח הזמנים. 

מה קשור קייטנה?

המועדון עשה בירור עם השחקנים וקיבל את הגירסא שלהם. 

מכאן והלאה זה אמור להסתכם רק באם הם עצמם מרגישים שהם יכולים להמשיך לתפקד רגיל ובאם המאמן מזהה שהם מתפקדים מקצועית כמו שצריך באימונים.

זהו. 

כן עננה פלילית לא עננה פלילית לא מעניין אותי. מועדון צריך לעמוד מאחורי השחקנים שלו עד שיוכח אחרת. להמשיך לשדר עסקים כרגיל ולתת להם לשחק אם המאמן רואה לנכון. 

1 דקה לפני, Krishi said:

מה קשור קייטנה?

המועדון עשה בירור עם השחקנים וקיבל את הגירסא שלהם. 

מכאן והלאה זה אמור להסתכם רק באם הם עצמם מרגישים שהם יכולים להמשיך לתפקד רגיל ובאם המאמן מזהה שהם מתפקדים מקצועית כמו שצריך באימונים.

זהו. 

כן עננה פלילית לא עננה פלילית לא מעניין אותי. מועדון צריך לעמוד מאחורי השחקנים שלו עד שיוכח אחרת. להמשיך לשדר עסקים כרגיל ולתת להם לשחק אם המאמן רואה לנכון. 

למה אתה חושב שהמועדון קיבל את הגרסה שלהם? הם הושעו עד לבירור העניין המשפטי. עננה פלילית לא מעניינת אותך אבל היא מעניינת את הכספומט שמממן אותנו. בעיני לא קרה שום דבר דרמטי. לא איתם ולא במכבי. ההמתנה מתסכלת, זה בטוח. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי מחכה לפרקליטות. שום דבר מהותי לא השתנה מלבד הלחץ שקצב מנסה לייצר על מכבי. שום דבר לא קרה. 

בדיוק.

אני עדיין בדיעה שאם לא יוגש כתב אישום הם יחזרו.

ובעיקר אנשים פה צריכים להשתחרר מהקטע של מיטש. אני לא חושב שמיטש בנאדם קפריזי לטוב ולרע שכל הזמן צריך לדאוג לרגשות שלו בסוף לדעתי מה שיקבע זה אם יש פה הרשעה פלילית או לא. אם ייצאו אשמים ואיכשהו יחזרו לקריירה מקצוענית (להזכירכם, אנשים שהרגו/רצחו עדיין משחקים פה כדורגל מקצועני) הם לא דורכים פה יותר כמה שיהיו שחקנים חשובים, זה מיטש בעיניי.

17 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

בן זונה שדופק לאנשים את הקריירה ומחשיב את עצמו צדיק גדול (גם רוי בוי זה הדלפה של אלמוג בוקר)

אמן שיבואו כמה קולגות שיעידו שהוא מביא ביד מול נשים מלאות בגילאי 45-50 והזבל יעבור לגור ברחוב

חחחחחחח

Just now, המכבייה said:

למה אתה חושב שהמועדון קיבל את הגרסה שלהם? הם הושעו עד לבירור העניין המשפטי. עננה פלילית לא מעניינת אותך אבל היא מעניינת את הכספומט שמממן אותנו. בעיני לא קרה שום דבר דרמטי. לא איתם ולא במכבי. ההמתנה מתסכלת, זה בטוח. 

אני כבר לא זוכר באיזה דיווח או פרסום קראתי את זה, בכל מקרה השחקנים הציגו את כל הראיות שלהם מול הקבוצה וגם העורכי דין אמרו שהם היו משוכנעים שהמועדון קיבל את הגירסא שלהם וכולם הופתעו כשהחליטו להשעות אותם, גם העורכי דין, גם השחקנים עצמם, גם שאר השחקנים בקבוצה. וברור שזה הגיע ממיץ' באופן אישי.

אז חבל לי מאוד שאת הכספומט שמממן אותנו פחות חשוב העמידה מאחורי השחקנים שלו עד שיוכח אחרת, ובטח גם לא כל צורת ההתנהלות מולם בהמשך. על זה בעצם הביקורת שלי. זה הדבר הכי לא מכביסטי שאפשר לעשות. בוא נגיד שכמו שאמרו פה, אצל שמעון זה לא היה קורה. אמנם מיץ' זה לא שמעון זה כבר כולנו הבנו, והוא מנסה להנחיל בכח גם נורמות אחרות, אבל לדעתי הוא מגזים יותר מדי במקרה הזה ולא בפעם הראשונה. 

2 דקות לפני, Krishi said:

אני כבר לא זוכר באיזה דיווח או פרסום קראתי את זה, בכל מקרה השחקנים הציגו את כל הראיות שלהם מול הקבוצה וגם העורכי דין אמרו שהם היו משוכנעים שהמועדון קיבל את הגירסא שלהם וכולם הופתעו כשהחליטו להשעות אותם, גם העורכי דין, גם השחקנים עצמם, גם שאר השחקנים בקבוצה. וברור שזה הגיע ממיץ' באופן אישי.

אז חבל לי מאוד שאת הכספומט שמממן אותנו פחות חשוב העמידה מאחורי השחקנים שלו עד שיוכח אחרת, ובטח גם לא כל צורת ההתנהלות מולם בהמשך. על זה בעצם הביקורת שלי. זה הדבר הכי לא מכביסטי שאפשר לעשות. בוא נגיד שכמו שאמרו פה, אצל שמעון זה לא היה קורה. אמנם מיץ' זה לא שמעון זה כבר כולנו הבנו, והוא מנסה להנחיל בכח גם נורמות אחרות, אבל לדעתי הוא מגזים יותר מדי במקרה הזה ולא בפעם הראשונה. 

טנקס. לא הייתי מודע לזה(יששששששש על יונייטד).

1 דקה לפני, המכבייה said:

טנקס. לא הייתי מודע לזה(יששששששש על יונייטד).

בכיף (ולגמרי יששש על יונייטד! ויש על לינגארד היו כאלה שהימרו באנגליה שהוא לא יכבוש העונה כבר אז הוא כבש בשניה האחרונה של העונה חח)

כל הסיפור הזה מתחמם בעיקר בגלל התקשורת שנהנית לפמפם כל יום עם כתורות טיפשיות אחרות וקצב (כנראה). לא באמת קיים שינוי כלשהו מאז אותו יום שהוציאו אותם לחופשה. 

ועדיין מקווה שבסופו של דבר יצאו נקיים כמו שאמור להיות ושיחזרו בהקדם.

אם זה משחק של קצב כדי להפעיל לחץ, יש מצב שבורה התחתונה זה יעמוד לרעתם. השחקן האחרון שעשה משחקים של סוכן עם גולדהאר קיבל הודעת פרידה בפנים.

בדרך כלל אני מדלג על תגובות בפייס  אבל היום קצת עברתי על תגובות

תחושה אישית שאם חס וחלילה דור ועומר יפוטרו/יזרקו תהיה מחאה שאני חושש מאוד מההשלכות שלה..

8 דקות לפני, hen34 said:

בדרך כלל אני מדלג על תגובות בפייס  אבל היום קצת עברתי על תגובות

תחושה אישית שאם חס וחלילה דור ועומר יפוטרו/יזרקו תהיה מחאה שאני חושש מאוד מההשלכות שלה..

חן אחי בפייסבוק אין מה לקרוא, גם אחרי שמנצחים ארבע אפס אתה קורא שם קללות

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

חן אחי בפייסבוק אין מה לקרוא, גם אחרי שמנצחים ארבע אפס אתה קורא שם קללות

אח שלי יקר

לא מאמין לך..

זה נראה כאילו שזה לא יעבור בשקט.

4 דקות לפני, hen34 said:

אח שלי יקר

לא מאמין לך..

זה נראה כאילו שזה לא יעבור בשקט.

אף אחד לא ישרוף.פחים, אפשר לעודד (בהפגנה כנראה) ואפשר למחות , אבל בינתיים עם ההחזרה למשטרה, נראה שזה לא יסגר כל כך מהר. זה ממש לא פייר לחתוך לפני שיודעים. אתה יודע שאני חושב שאסור לשחרר אותם ושהם צריכים לחזור עכשיו, כי מיץ' יבין מהר מאוד כמה התקשורת כאן צבועה ואינטרסנטית ברגע שהם יחתמו בחיפה, אבל אני לא הבעלים. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.