Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 דקה לפני, אלמוג מלול said:

אני חייב שתסביר לי מאיפה אתה מביא את זה.

מי אתה ומה אתה מבין באספקט המקצועי/אישי/ כלכלי במועדונים כמו ריאל וצלסי. ולמה החלטת שמכבי משום מה מתנהלים אחרת לגמרי.

מה זה משנה מה אני מבין או לא מבין. זה יעזור לך להבין מה אני מבין?! אתה או אני זה הסיפור פה?!? 

אם עד עכשיו לא הבנת שגולדהאר הוא לא כמו גיידמאק, ניסנוב או יעקב שחר ובטח לא כמו רומן אברמוביץ, הבעלים של מנצ'סטר סיטי, מנצ'סטר יונייטד או ריאל מדריד אז הגיע הזמן.

הוא לא קנה את מכבי כדי להתפרסם, לעשות כסף או לרוץ לפוליטיקה. הוא בא למכבי נטו ממניעים ציונים ורוצה להשפיע על הקהילה דרך המועדון ולא צריך להתפלא אם אלו הקווים המנחים שלו בקבלת ההחלטה.  

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה זה משנה מה אני מבין או לא מבין. זה יעזור לך להבין מה אני מבין?! אתה או אני זה הסיפור פה?!? 

אם עד עכשיו לא הבנת שגולדהאר הוא לא כמו גיידמאק, ניסנוב או יעקב שחר ובטח לא כמו רומן אברמוביץ, הבעלים של מנצ'סטר סיטי, מנצ'סטר יונייטד או ריאל מדריד אז הגיע הזמן.

הוא לא קנה את מכבי כדי להתפרסם, לעשות כסף או לרוץ לפוליטיקה. הוא בא למכבי נטו ממניעים ציונים ורוצה להשפיע על הקהילה דרך המועדון ולא צריך להתפלא אם אלו הקווים המנחים שלו בקבלת ההחלטה.  

שמע אתה חמוד. מעניין אותי מאיפה קבלת תמימות כזאת.

2 דקות לפני, אלמוג מלול said:

שמע אתה חמוד. מעניין אותי מאיפה קבלת תמימות כזאת.

האם שהוא צודק ....גולדהאר פילנטרופ... אין חיות כאלה בעולם כמעט .

21 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אנחנו לא ריאל מדריד ולא צ'לסי

הבעלים שלהם לא הגיע לקבוצות האלה כדי לקדם דרך ותרבות אלא להתפרסם. גולדהאר הגיע ממניעים אחרים. לא ברור איך כל כך הרבה שנים שהוא איתנו אנשים לא מבינים מה המניעים שלו.

הוא בא לכאן כדי לקדם תרבות וערכים ולהשפיע על החברה הישראלית. מה שיכול להטיל ספק במועדון או לתת דוגמא אישית שלילית לבני נוער פשוט לא יעבור מסך אצלו. אלא אם כן יהיה משהו חריג מאוד.

ריאל מדריד היא מועדון בדומה לברצלונה בבעלות האוהדים. הם עורכים בחירות וממנים את הנשיא. אין כאן שום מניעים של פרסום אלא אחריות טהורה של אוהדי הקבוצה שמחזיקים במניות.

אבל שוב - אני בדומה לכם נמצא ברגשות מעורבים מתחילת הפרשה. ככל ולא הוגשו כתבי אישום והשחקנים לא נמצאו אשמים בפרשה, למה שהמועדון יפסוק אחרת ? מקום העבודה אמור להודיע לך ״אני מאחוריך, לך תסדר את העניינים ותחזור״ . זה בדיוק מה שקורה ! השחקנים לא אשמים אחרת התקשורת הייתה ממשיכה לחגוג והפרקליטות בטח לא הייתה לוקחת את הזמן . אבל הכי חשוב שאנחנו רוצים לשמור על המותג . אני מבין מאיפה זה מגיע לא מבין את הראש בקיר . אני לא יס מן של אף אחד ואני לא צריך לכבד החלטות שאני לא מסכים איתם בגלל שהמועדון שלנו נהפך להיות מה שהוא בזכותו (אף אחד לא ישכח ולא שוכח לעולם ומכבד את מיטש על פועלו). בסוף החלקה הקטנה שלנו היא לראות את השחקנים שלנו מביאים תארים. מדובר פה על שחקני בית, שלעניות דעתי מהמובילים בארץ ואם בית המשפט לא פסק אחרת - אני לא רואה סיבה למה לפגוע בקבוצה עם ההחלטה לשחרר אותם . בנוסף אני לא חושב שהיה כאן מישהו שהיה חולק על השחרור שלהם במידה והיו נמצאים כאשמים. 

23 דקות לפני, תום כך said:

מצחיק...איך אנשים ונשים התלהמו כל כך ששרו את שיר 

אבל שתאכלס שקורה משהו בסגנון ....איפה כולם  ?

לפעמים ערכים חשובים יותר מניצחון , נראה שאנשים שכחו את זה ....

מבין מה שאתה אומר אז אני אומר את זה בישביל כל מי שמתבייש לומר את זה כאן ומחפש 

מילים אחרות,לא מעניין מה הם עשו קודם כל דור מיכה שחקן בית שגדל במועדון וזו לא מתקרבת להיות סיבה מוצדקת להעיף אותו על זה והדבר השני הלא פחות

חשוב הוא שהם 2 שחקנים מובילים בליגה הזאת שאסור לתת לקבוצות אחרות

לי אישית לא בא לחזור לימים שמשפילים אותנו בדרבים ובמשחקי עונה מול חיפה 

בישביל לרצות את התקשורת ועלק ה''ערכים'' כאילו אנחנו בצופים 

25 דקות לפני, תום כך said:

חחח להשוות אונס למקרה של מיכה ואצילי... יפה.

כשאתה משחק במכבי, ומקבל פרמייה בשכר לעומת שאר המועדונים בארץ אתה מחוייב לסך ערכים גבוה משאר הקבוצות, אין מה לעשות - זה מיטש

מיטש הוא לא שמעון מזרחי ולא אלכס פרגסון, היצחון והישגיות זה סופר חשוב אבל לא הכי חשוב, אצל פרגי או שמעון אני מאמין שהיו מעבירים את הפרשה הזאת כי זה הכי נכון מקצועית למכבי

מיטש הוא בעלים מיוחד, אין לו שום דבר להרוויח מהמיליונים שזורק פה על מכבי, רק לנסות ליצור מועדון עם ערכים מיוחדים, זה הדבר הכי חשוב לו.

ברור שלנו האוהדים הכי חשוב הצלחה מקצועית ולכן רובנו היינו רוצים לראות את דור ועומר ממשיכים, גם אני, למרות שהתחלה לא חשבתי ככה 

אבל אני גם יכול להבין את מיטש אם יחליט שהם לא יכולים להמשיך במכבי (למרות שהתיק יסגר)

הכי חשוב שנשאר מאוחדים בכל החלטה אשר תהיה 

12 דקות לפני, תום כך said:

מי אמר שהם לא אשמים ...זה שלא היו ראיות של בית משפט לא אומר כלום.

חכו יקבלו תביעה אזרחית של החיים מה אתם חושבים .

קשקשן

התקבלה פסיקה בשתי ערכאות שונות מצד שופטים שבחנו את התיק וקבעו כי חומר הראיות קלוש עד לא קיים

3 דקות לפני, matis said:

כשאתה משחק במכבי, ומקבל פרמייה בשכר לעומת שאר המועדונים בארץ אתה מחוייב לסך ערכים גבוה משאר הקבוצות, אין מה לעשות - זה מיטש

מיטש הוא לא שמעון מזרחי ולא אלכס פרגסון, היצחון והישגיות זה סופר חשוב אבל לא הכי חשוב, אצל פרגי או שמעון אני מאמין שהיו מעבירים את הפרשה הזאת כי זה הכי נכון מקצועית למכבי

מיטש הוא בעלים מיוחד, אין לו שום דבר להרוויח מהמיליונים שזורק פה על מכבי, רק לנסות ליצור מועדון עם ערכים מיוחדים, זה הדבר הכי חשוב לו.

ברור שלנו האוהדים הכי חשוב הצלחה מקצועית ולכן רובנו היינו רוצים לראות את דור ועומר ממשיכים, גם אני, למרות שהתחלה לא חשבתי ככה 

אבל אני גם יכול להבין את מיטש אם יחליט שהם לא יכולים להמשיך במכבי (למרות שהתיק יסגר)

הכי חשוב שנשאר מאוחדים בכל החלטה אשר תהיה 

אם הייתה להם פרמייה מיוחדת בחוזה שבאמת מדבר על סך ערכים גבוה מילא,הם שחקני כדורגל שמקבלים משכורת בסיס ופרמיות על ניצחונות גולים ובישולים בלבד,

הם לא חייבים דין וחשבון על החיים האישיים שלהם לאף אחד מצטער.

20 דקות לפני, תום כך said:

מי אמר שהם לא אשמים ...זה שלא היו ראיות של בית משפט לא אומר כלום.

חכו יקבלו תביעה אזרחית של החיים מה אתם חושבים .

כרגע מדברים על זיכוי מחוסר אשמה ולא בזיכוי מחוסר בראיות, אם זה באמת יגיע למצב כזה אני בספק אם הם ינצחו תביעה אזרחית.

11 דקות לפני, BRoi said:

אם הייתה להם פרמייה מיוחדת בחוזה שבאמת מדבר על סך ערכים גבוה מילא,הם שחקני כדורגל שמקבלים משכורת בסיס ופרמיות על ניצחונות גולים ובישולים בלבד,

זאת היתממות 

38 דקות לפני, תום כך said:

ברור שהערכים יותר חשובים מניצחון

אבל לא לכל הנספחים אוהדי ההצלחות שהגיעו מהכדורסל עכשיו שיש גם הצלחות בכדורגל ויעזבו כשיהיה קצת קשה

לפי האנלוגיה שלהם התארים קודמים לכל אחרת הם יעזבו. לפעמים האנשים האלה מעלים בי אנטיגוניזם כל כך גדול, שאינסטינקטיבית אני אומר לעצמי, הלוואי שנפסיד, העיקר שניפטר מכל ייצורי החננה מהכדורסל שהסתפחו 

דיי נמאסתם

הם גם השתלטו על הפורום הדור שלנו עזב :/

16 דקות לפני, BRoi said:

גם מיטש לא חייב דין וחשבון לאף אחד מעבר לחוזים שהוא התחייב עליהם. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

גם מיטש לא חייב דין וחשבון לאף אחד מעבר לחוזים שהוא התחייב עליהם. 

נכון מאוד ידידי,לכן אני מקווה שהם יעדיפו לשבת ביציע ולקבל כל אגורה מהחצי מיליון שמגיע להם 

17 דקות לפני, YNWA said:

ברור שהערכים יותר חשובים מניצחון

אבל לא לכל הנספחים אוהדי ההצלחות שהגיעו מהכדורסל עכשיו שיש גם הצלחות בכדורגל ויעזבו כשיהיה קצת קשה

לפי האנלוגיה שלהם התארים קודמים לכל אחרת הם יעזבו. לפעמים האנשים האלה מעלים בי אנטיגוניזם כל כך גדול, שאינסטינקטיבית אני אומר לעצמי, הלוואי שנפסיד, העיקר שניפטר מכל ייצורי החננה מהכדורסל שהסתפחו 

דיי נמאסתם

הם גם השתלטו על הפורום הדור שלנו עזב :/

מבחינתי שמדברים על ערכים יותר חשוב מניצחון זה לא לשחרר שני שחקנים שלך שלא אשמים בסופו של דבר(כמו שזה נראה כרגע).

32 דקות לפני, BRoi said:

מבין מה שאתה אומר אז אני אומר את זה בישביל כל מי שמתבייש לומר את זה כאן ומחפש 

מילים אחרות,לא מעניין מה הם עשו קודם כל דור מיכה שחקן בית שגדל במועדון וזו לא מתקרבת להיות סיבה מוצדקת להעיף אותו על זה והדבר השני הלא פחות

חשוב הוא שהם 2 שחקנים מובילים בליגה הזאת שאסור לתת לקבוצות אחרות

לי אישית לא בא לחזור לימים שמשפילים אותנו בדרבים ובמשחקי עונה מול חיפה 

בישביל לרצות את התקשורת ועלק ה''ערכים'' כאילו אנחנו בצופים 

לא על 2 השחקים האלה המועדון שלנו בנוי .....הרי אם היית שואל את כולנו באמצע העונה , היינו אומרים שסביר מאוד שבקייץ ילכו מסיבה מקצועית.

בכל מקרה שזה קצת לא רציני להגיד שבגלל 2 שחקנים נחזור לימים אחרים ....

33 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחח להשוות אונס למקרה של מיכה ואצילי... יפה.

לא אונס ....שיר על אונס , יש הבדל גדול.

29 דקות לפני, קמחי said:

קשקשן

התקבלה פסיקה בשתי ערכאות שונות מצד שופטים שבחנו את התיק וקבעו כי חומר הראיות קלוש עד לא קיים

אי העמדה לדין פלילי לא מונעת את הזכות להגיש תביעה אזרחית, יכול להיות שאין ראיות להכמיד לדין פלילךי אך יש מספקי בכדי לפצות אדם בגין הנזק שנגרם לו.

במיוחד שאין מחלקות שהיה מין בין הצדדים.

1 דקה לפני, תום כך said:

לא על 2 השחקים האלה המועדון שלנו בנוי .....הרי אם היית שואל את כולנו באמצע העונה , היינו אומרים שסביר מאוד שבקייץ ילכו מסיבה מקצועית.

בכל מקרה שזה קצת לא רציני להגיד שבגלל 2 שחקנים נחזור לימים אחרים ....

לא אונס ....שיר על אונס , יש הבדל גדול.

אי העמדה לדין פלילי לא מונעת את הזכות להגיש תביעה אזרחית, יכול להיות שאין ראיות להכמיד לדין פלילךי אך יש מספקי בכדי לפצות אדם בגין הנזק שנגרם לו.

במיוחד שאין מחלקות שהיה מין בין הצדדים.

תום, באמצע העונה היית אומר שאצילי או מיכה ילכו בגלל סיבה מקצועית? 

אם אני שואל אותך, אתה נגד להחזיר אותם לפעילות? אתה חושב שזה פוגע בערכים של המועדון אם השניים האלה יחזרו לשחק במכבי?

19 דקות לפני, BRoi said:

נכון מאוד ידידי,לכן אני מקווה שהם יעדיפו לשבת ביציע ולקבל כל אגורה מהחצי מיליון שמגיע להם 

אחלה. זה של מיטש לשלם על מנת להעביר נקודה. עם כל הכבוד להם ויש לי, הם לא מתחילים לדגדג את האהבה שיש לי למיטש. אתה יודע, הוא לא עשה שום דבר רע. הוא סופג את ההדף של הדבר הזה(גם הם בוודאי) לא על מעשיו.

1 דקה לפני, Insigne said:

תום, באמצע העונה היית אומר שאצילי או מיכה ילכו בגלל סיבה מקצועית? 

אם אני שואל אותך, אתה נגד להחזיר אותם לפעילות? אתה חושב שזה פוגע בערכים של המועדון אם השניים האלה יחזרו לשחק במכבי?

הכוונה שירכשו אותם מחול ...

אני נגד להחזיר אותם לפעילות....אם אני גולדהאר זה ההחלטה שאני מקבל .

חושב שזה פוגע בערכים ,  אני יודע שחודשים אני רואה את השם של מכבי תל אביב מתערבב עם פרשת בעילת קטינות., זה פגיעה במותג לא משנה איך תסובב את זה .

אגב השחקנים לא  מתנהגים  והתנהגו גלא כראוי לדעתי, אז זה בכלל לא מוסיף , להם נקודות 

אתם סוטים מהעניין,  ברור לכולם שאונס או משהו פלילי לא היה.

אבל, העובדה ששני השחקנים האלה שכבו עם קטינות (כן גם אם חשבו שהן בנות 18) מעורר טעם מאוד חמוץ שפוגע במה שהמועדון מסמל. 

תחשבו עליכם מנהלים חברה ואחד העובדים התברר ששכב עם ילדה בת 16, אותו עובד אגב הוא הפרזנטור הראשי של המוצר אותו אתם מוכרים, נראה לכם שתעברו על זה בשקט גם אם יתברר שהכל חוקי? לא נראה לי, זה פוגע בפירמה ובמוצר שלכם תרצו או לא תרצו. מבחינת מיץ כך הדבר.

1 דקה לפני, Shroud said:

אבל, העובדה ששני השחקנים האלה שכבו עם קטינות (כן גם אם חשבו שהן בנות 18) מעורר טעם מאוד חמוץ שפוגע במה שהמועדון מסמל. 

תחשבו עליכם מנהלים חברה ואחד העובדים התברר ששכב עם ילדה בת 16, אותו עובד אגב הוא הפרזנטור הראשי של המוצר אותו אתם מוכרים, נראה לכם שתעברו על זה בשקט גם אם יתברר שהכל חוקי? לא נראה לי, זה פוגע בפירמה ובמוצר שלכם תרצו או לא תרצו. מבחינת מיץ כך הדבר.

אתה סתם מקשקש ואפילו לא עקבי.

אם הם חשבו שהן בנות 18 וזה הוכח מספיק טוב, אז איך אתה מדבר אחכ על בנות 16?

בהנחה והגיל הוא 18 מיכה רווק שמזיין מה שבא לו, אצילי נשוי שבגד באשתו וזה עניינם...אם הוא היה הפרזנטור של הרבנות, שיפוטר...

1 hour ago, אלמוג מלול said:

ברור מכבי נוסדה ב2007. הגדרה מעולה להגדיר אותנו מועדון כושל. באליפויות של שנות ה70 וה90. השחקנים עבדו בהתנדבות הרי. אנחנו קליבלנד של הכדורגל. עד שגולדאהר בה מי ידע מזה צלחת בהסטוריה של המועדון.

אני לא מדבר על כל ההיסטוריה. אני מדבר על המצב שבו הוא לקח את המועדון. לא היינו "מועדון". היינו בקושי קבוצת כדורגל, רמת כדורגל מזעזעת, שחקנים שהיום לא פותחים בנערים א'. איך אתם בכלל משווים.

לא ברור לך שאם לא גולדהאר אנחנו מדשדשים בין פלייאוף תחתון לעליון כבר עשור?

24 דקות לפני, Shroud said:

אבל אם תפטר את הפרזנטור לא יקרה כלום לחברה שלך והיא לא תיפגע. להפך היא תקבל יחס אהוד מהתקשורת.

אם מכבי תזרוק את מיכה ואצילי היא גם תיפגע מקצועית, גם תחזק את היריבות שלה לאליפות וגם התדמית של המועדון יפגע, כי לא יאהבו את היחס לשחקנים.

6 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אני לא מדבר על כל ההיסטוריה. אני מדבר על המצב שבו הוא לקח את המועדון. לא היינו "מועדון". היינו בקושי קבוצת כדורגל, רמת כדורגל מזעזעת, שחקנים שהיום לא פותחים בנערים א'. איך אתם בכלל משווים.

לא ברור לך שאם לא גולדהאר אנחנו מדשדשים בין פלייאוף תחתון לעליון כבר עשור?

כסף לנייר טואלט לא היה. היינו הרבה יותר עלובים מחיפה של השנים האחרונות. מיטש ירש חורבה עם חוזי עתק לשחקני כדורגל עלובים. אני ראיתי אליפויות בשנות ה70, ולא חשבתי שאזכה לראות יותר. מין הסתם היינו עוברים הליך פירוק. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.