Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

13 דקות לפני, הילד משער 8 said:

יש לנו בעלים שהפך מועדון עלוב וכושל למועדון פאר עם הישגים דימיוניים (הכל כמובן בקנה מידה מקומי).

זה ממש לא נכון. מכבי תל אביב מאז ומעולם הייתה ותהיה המועדון הכי גדול בישראל. לפני גולדהאר ואחריו.

זה לא שהיינו מועדון קטן ללא תארים לפניו. 

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא יהפוך למפלצת, אבל הוא כבר נתן פה עונות טובות והוא שחקן משמעותי. 

שחקן משמעותי הוא שחקן שמשפיע כל עונה גם בעונות החלשות שלו.

העונה מיכה לא השפיע, לכן הוא לא משמעותי, הוא לא היה משמעותי לאליפות השנה

1 דקה לפני, Shroud said:

שחקן משמעותי הוא שחקן שמשפיע כל עונה גם בעונות החלשות שלו.

העונה מיכה לא השפיע, לכן הוא לא משמעותי, הוא לא היה משמעותי לאליפות השנה

חח טוב אחי.

2 hours ago, Yehudav said:

סתם שאלה, אתה באמת מאמין שאם גולדהאר יחליט להיפרד מהשניים זה בגלל החוזה? כאילו עד לאן יגיע העיוורון. אפשר לא להסכים עם ההחלטה(ונעזוב בצד שאין כזו עדיין, בטח לא באופן פורמאלי)הרי שנים אנשים פה בוכים על זה שאנחנו ביטוח לאומי, משלמים לשחקנים פצועים הון תועפות כדי לא לזרוק אותם לכלבים ועכשיו פתאום הסיבה היא השכר??

בעידן הקורונה אני לא פוסל שום דבר. אבל גם אם לא, אני לא חושב שהם עשו משהו לא בסדר אלא שיקרו אותם ועשו פסטיבל על גבם ולכן המועדון חייב לעמוד לצידם ולא לזרוק אותם. אם היו נמצאים אשמים אני הראשון שהייתי אומר לשחרר, אבל זה לא המצב.

פשוט התנהלות מסריחה,או שתגידו להם שהם בחוץ או שתקחו אותם למחנה אימונים מה זה הדבר הזה להשאיר אותם ככה באוויר?

אני במקומם נשאר גם אם לא רוצים אותי לוקח את החצי מיליון בעונה ושם זין על כל ההנהלה המתחסדת הזו,אם זה היה במכבי סל כבר בפלייאוף הם היו משחקים 

56 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה ממש לא נכון. מכבי תל אביב מאז ומעולם הייתה ותהיה המועדון הכי גדול בישראל. לפני גולדהאר ואחריו.

זה לא שהיינו מועדון קטן ללא תארים לפניו. 

בזמן שהוא קיבל אותו, כמובן.

זה לא יעקב שחר.

אין קשר בין הפרשה הזאת לבין ההתנהלות של מכבי בקיץ הזה. מיץ׳ הוא לא כספומט (למרות שאולי יש כאלה שחושבים שכן והתרגלו), וגם לו מותר להיפגע כלכלית וגם לו מותר לחשב מסלול מחדש כשחרב הפיירפליי מונחת על צוואר המועדון, כשלא ברור מתי הקהל יחזור למגרשים ויוכל להכניס את הכסף שמהווה חלק משמעותי בתקציב וכשמיץ׳ נפגע באופן אישי מהקורונה. הדיון על זה לא קשור לפה וסתם מסית את השיח ממה שחשוב באמת-

מכבי תל אביב מאז ומתמיד התנהלה לפי שלושה ערכים; זהות יהודית וציונית, מצוינות ספורטיבית ומשפחתיות. הערך האחרון בא לידי ביטוי בכדורסל, כשהמועדון במשך עשרות שנים כיבס את הכביסה המלוכלכת בבית ונתן גב לאנשים שלו, אם זה מוני פנאן ואם זה וויל ביינום, אם זה לקבל קנסות באופן מודע מהצרחות של רפי גינת בהיכל ואם זה להכניס קהל בחוואה בדרבי האחרון ביד אליהו. ובכדורגל, אם זה לעמוד לצד ראייקו אחרי שפאקינג דחף מאמן בליגת העל ואם זה לעמוד לצד ערן אחרי הדרבי ההוא. מאז ומתמיד זה הכתיב את ההתנהלות של המועדון, ועכשיו כשיש פה שני שחקנים, אחד מהם במועדון מילדות, בן 28 ומעולם לא לבד חולצה שהיא לא החולצה הצהובה כחולה עם המגן דוד הקדוש, הערך הזה נזנח וזה מאכזב. במיוחד כשנראה שהתיק בדרך לתהום הנשייה.  זו לא פעם ראשונה שהערך הזה נזנח, זה קורה כבר שנים כלפי ארגון האוהדים הנפלא שלנו שפעם אחר פעם נזרק מתחת לגלגלים ואף אחד לא נוקף אצבע לטובתו, למרות התרומה האדירה שלו ולמרות הערך החשוב שיש בו. אז הכל טוב, חולצות שחורות לא יהיו פה (מבחינתי גם בגלל העניין עם הארגון שציינתי מקודם, מי שלא נלחם בשביל הקהל ומשמיע את קולו, לא מגיע לו שילחמו בשבילו) ומיץ׳ הרוויח את האמון שלנו גם כשהוא עושה טעות פטאלית כמו זו, אבל מוצר להגיד את זה, מותר לבקר, מותר לכעוס ומותר להביע חוסר שביעות רצון גם בלי להיחשב לאויב האומה

2 דקות לפני, Semper Fidelis said:

אין קשר בין הפרשה הזאת לבין ההתנהלות של מכבי בקיץ הזה. מיץ׳ הוא לא כספומט (למרות שאולי יש כאלה שחושבים שכן והתרגלו), וגם לו מותר להיפגע כלכלית וגם לו מותר לחשב מסלול מחדש כשחרב הפיירפליי מונחת על צוואר המועדון, כשלא ברור מתי הקהל יחזור למגרשים ויוכל להכניס את הכסף שמהווה חלק משמעותי בתקציב וכשמיץ׳ נפגע באופן אישי מהקורונה. הדיון על זה לא קשור לפה וסתם מסית את השיח ממה שחשוב באמת-

מכבי תל אביב מאז ומתמיד התנהלה לפי שלושה ערכים; זהות יהודית וציונית, מצוינות ספורטיבית ומשפחתיות. הערך האחרון בא לידי ביטוי בכדורסל, כשהמועדון במשך עשרות שנים כיבס את הכביסה המלוכלכת בבית ונתן גב לאנשים שלו, אם זה מוני פנאן ואם זה וויל ביינום, אם זה לקבל קנסות באופן מודע מהצרחות של רפי גינת ואם זה להכניס קהל בחוואה בדרבי האחרון בהיכל. ובכדורגל, אם זה לעמוד לצד ראייקו אחרי שפאקינג דחף מאמן בליגת העל ואם זה לעמוד לצד ערן אחרי הדרבי ההוא. מאז ומתמיד זה הכתיב את ההתנהלות של המועדון, ועכשיו כשיש פה שני שחקנים, אחד מהם במועדון מילדות, בן 28 ומעולם לא לבד חולצה שהיא לא החולצה הצהובה כחולה עם המגן דוד הקדוש, הערך הזה נזנח וזה מאכזב. במיוחד כשנראה שהתיק בדרך לתהום הנשייה. אז הכל טוב, חולצות שחורות לא יהיו פה ומיץ׳ הרוויח את האמון שלנו גם כשהוא עושה טעות פטאלית כמו זו, אבל מוצר להגיד את זה, מותר לבקר, מותר לכעוס ומותר להביע חוסר שביעות רצון גם בלי להיחשב לאויב האומה

לגמרי, כל מילה.

44 דקות לפני, Semper Fidelis said:

מכבי תל אביב מאז ומתמיד התנהלה לפי שלושה ערכים; זהות יהודית וציונית, מצוינות ספורטיבית ומשפחתיות. הערך האחרון בא לידי ביטוי בכדורסל, כשהמועדון במשך עשרות שנים כיבס את הכביסה המלוכלכת בבית ונתן גב לאנשים שלו, אם זה מוני פנאן ואם זה וויל ביינום, אם זה לקבל קנסות באופן מודע מהצרחות של רפי גינת בהיכל ואם זה להכניס קהל בחוואה בדרבי האחרון ביד אליהו. ובכדורגל, אם זה לעמוד לצד ראייקו אחרי שפאקינג דחף מאמן בליגת העל ואם זה לעמוד לצד ערן אחרי הדרבי ההוא. מאז ומתמיד זה הכתיב את ההתנהלות של המועדון, ועכשיו כשיש פה שני שחקנים, אחד מהם במועדון מילדות, בן 28 ומעולם לא לבד חולצה שהיא לא החולצה הצהובה כחולה עם המגן דוד הקדוש, הערך הזה נזנח וזה מאכזב. במיוחד כשנראה שהתיק בדרך לתהום הנשייה.  זו לא פעם ראשונה שהערך הזה נזנח, זה קורה כבר שנים כלפי ארגון האוהדים הנפלא שלנו שפעם אחר פעם נזרק מתחת לגלגלים ואף אחד לא נוקף אצבע לטובתו, למרות התרומה האדירה שלו ולמרות הערך החשוב שיש בו. אז הכל טוב, חולצות שחורות לא יהיו פה (מבחינתי גם בגלל העניין עם הארגון שציינתי מקודם, מי שלא נלחם בשביל הקהל ומשמיע את קולו, לא מגיע לו שילחמו בשבילו) ומיץ׳ הרוויח את האמון שלנו גם כשהוא עושה טעות פטאלית כמו זו, אבל מוצר להגיד את זה, מותר לבקר, מותר לכעוס ומותר להביע חוסר שביעות רצון גם בלי להיחשב לאויב האומה

כתבת יפה מאוד.

אצילי בהקלטה: מאמין ב-99 אחוז שאנחנו בחוץ

כפי שפורסם ב-ONE בשבוע שעבר, הקשר ודור מיכה נמצאים בדרך החוצה ממכבי תל אביב. הדברים מקבלים חיזוק בהקלטה שנשלחה ככל הנראה לאוהד: "יהיה בסדר"

47 דקות לפני, Semper Fidelis said:

כל עוד לא יהיו מחאות וחולצות שחורות הכל טוב. מותר לכל אחד להביע את דעתו וגם אני חושב שאם התיק יסגר צריך להשאיר אותם, אך מצד שני מבין לגמרי גם החלטה אחרת והיא לא תהיה "טעות פאטלית" אלא הבנה שמיץ' מציב סטנדרט למועסקים שלו ובעיניו הם לא עמדו בו גם אם בעיננו זה זוטות. 

מותר לא להסכים להחלטה של מיץ'. הפחד שלי (ושל עוד האבה אוהדים) הוא שזה יוביל למחאות שבאמת יערערו את מיץ' ושהן הדבר האחרון שמגיע לאיש היקר הזה שבזכותו חווינו את העשור הכי טוב שהיה למכבי מאז שנולדתי

1 דקה לפני, snufkin said:

מותר לא להסכים להחלטה של מיץ'. הפחד שלי (ושל עוד האבה אוהדים) הוא שזה יוביל למחאות שבאמת יערערו את מיץ' ושהן הדבר האחרון שמגיע לאיש היקר הזה שבזכותו חווינו את העשור הכי טוב שהיה למכבי מאז שנולדתי

למה מחאות אמורות לערער את מיץ'? מדברים כל הזמן על כמה מיץ' הוא איש ערכי, אז למה שתהיה לו בעיה עם מחאה נגד ההחלטה שלו? כל עוד זה בגבול הטעם הטוב כמובן אין בעיה למחות כנגד ההחלטה וזה לא אמור לגרום לאף אחד לעזוב.

12 hours ago, המכבייה said:

מסכים עם הרוב, אתה מתעלם מהחלק בו שמאד רוצה תארים. אבל בדרך שלו. הוא אדם יותר תחרותי מרובנו כאן ובסדרי גודל. צריך גם את זה לזכור. 

אני מעודד את המציצה חסרת הפשרות לגולדהטר מהיום שהוא הגיע, היא מוצדקת.

אבל להגיד שהוא יותר תחרותי מרובנו אחרי מהלך כזה? סורי לא.

הוא בוחר בצדקנות, נראות והשמעות לחוקים מומצאים ב2020 לפני תחרותיות. לעזאזל, קונטה עדיין משחק בביתר, אסאפה וחטיב משחקים עד הכניסה לכלא, רונאלדו וניימאר קיבלו גב מלא מהקבוצות שלהם במקרי אונס!

אבל אצילי ומיכה הביתה ואחרי זה גולדהאר יותר תחרותי מאיתנו? לא. הוא לא. 

אני הכי אוהב את גולדהאר בעולם + אמשיך להגן עליו ולא אתן לאף אחד לתקוף אותו. אבל האמת צריך להאמר - הוא עושה כאן טעות פטאלית שתפגע בנו שנים קדימה. והסיבה? מפגרת. זהו. 

תמשיכו להשוות את מכבי ת"א לאשדוד.

אי אפשר לדרוש תרבות ניהולית אירופאית ואחרי זה לרצות לרדת לסטנדרטים של ג'קי וטביב.

אני סומך על כל החלטה של מיץ', אסור שנחזור לימי לוני שהאוהדים חושבים שהם מנהלים את הקבוצה.

כל אחד זכאי לדעה. 

אני למשל אומר שחייבים להחזיר אותם כבר מזמן, מהרגע שהשופטים אמרו שזה לא פלילי (סיכוי אפסי לפלילי ) הם היו צריכים לחזור. 

אבל צריך לזכור שהם משחקים למכבי רק בגלל שמיץ גולדהר מוכן לשלם להם את הסכומים שהם דרשו. 

גולדהר מוכן לשלם להם את הסכומים האלה מכיסו מסיבות שלו, חלק מהסיבות האלה הן חינוך והטמעה של מערכת ערכים. 

אז אם אצילי ומיכה מוכנים לשחק השנה בחינם ו/או נניח ברבע מחיר אפשר לבוא בטענות למיץ

אם מיץ צריך לממן אותם מכספו זה תלוי אך ורק בו האם ההוצאה הכספית הזאת מתאימה למה שהוא רוצה להשקיע בשבילו

5 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני הכי אוהב את גולדהאר בעולם + אמשיך להגן עליו ולא אתן לאף אחד לתקוף אותו. אבל האמת צריך להאמר - הוא עושה כאן טעות פטאלית שתפגע בנו שנים קדימה. והסיבה? מפגרת. זהו. 

אני חושב שטעות לוותר עליהם, אבל זה מנקודת המבט שלך שלי ושל רוב האוהדים. 

לגולדהר יש נקודת מבט אחרת ובגלל נקודת המבט הייחדית הזאת אנו זוכים לתקופה הכי טובה שלנו לפחות 50 שנה. 

אז קשה לי להסכים שזאת סיבה מפגרת ( שוב היא מפגרת בעיננו אבל כנראה מאוד חשובה בעיניי זה שמשקיע את הכסף ) 

16 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני מעודד את המציצה חסרת הפשרות לגולדהטר מהיום שהוא הגיע, היא מוצדקת.

אבל להגיד שהוא יותר תחרותי מרובנו אחרי מהלך כזה? סורי לא.

הוא בוחר בצדקנות, נראות והשמעות לחוקים מומצאים ב2020 לפני תחרותיות. לעזאזל, קונטה עדיין משחק בביתר, אסאפה וחטיב משחקים עד הכניסה לכלא, רונאלדו וניימאר קיבלו גב מלא מהקבוצות שלהם במקרי אונס!

אבל אצילי ומיכה הביתה ואחרי זה גולדהאר יותר תחרותי מאיתנו? לא. הוא לא. 

לא יודע איך הפרשה תסתיים מבחינתו אבל אדם לא תחרותי, לא מתברג ב1000 העשירים בעולם. זה לא יכול להתקיים(ולא מדובר בירושה אלא בעסק שבנה במו ידיו). גם במכבי זה בא לידי ביטוי בהמון דרכים ופעולות שעשה. יש הבדל בין לעודד מועדון מנצח לבין לנצח בחיים עצמם. זאת היתה הכוונה. 

4 hours ago, guyMTA said:

המועדון יותר גדול מכל בעלים שהיה או שיהיה, היינו פה לפני גולדהר ונהיה פה גם הרבה אחריו, מבטיח.

אל תתחיל עם המשפט המפגר הזה, ראינו איפה היינו לפני גולדהאר זה בנאדם שלא זוכים בו כל יום. זאת טעות שתשפיע על מאבק האליפות והאמינות של המועדון עם האוהדים לשנים הבאות וגולדהאר עושה כאן טעות ענקית אבל לרשום משפט מפגר כמו היינו לפני גולדהאר זה מעצבן ומנותק מהמציאות.

8 דקות לפני, הנדון said:

אל תתחיל עם המשפט המפגר הזה, ראינו איפה היינו לפני גולדהאר זה בנאדם שלא זוכים בו כל יום. זאת טעות שתשפיע על מאבק האליפות והאמינות של המועדון עם האוהדים לשנים הבאות וגללודהאר עושה כאן טעות ענקית אבל להרשום משפט מפגר כמו היינטו לפני גולדהאר זה מעצבן ומנותק מהמציאות.

כמו שרשמתי בהודעה שציטטת אני ארשום שוב, יש לי ים כבוד לגולדהר ולהשקעה האדירה שלו במכבי אבל גם אותו מותר לבקר ולהיות מאוכזב מהתנהלות במקרה מסויים.

המשפט הזה נכתב מהקשר של המשתמשים שסוגדים למיץ ומפחדים מהיום שהוא יעזוב אותנו.

1 דקה לפני, guyMTA said:

כמו שרשמתי בהודעה שציטטת אני ארשום שוב, יש לי ים כבוד לגולדהר ולהשקעה האדירה שלו במכבי אבל גם אותו מותר לבקר ולהיות מאוכזב מהתנהלות במקרה מסויים

מסכים שאפשר לבקר גם אני מאוד מאוכזב וחושב שזאת החלטה הרסנית לשנים קדימה אבל עדיין לא אוהב את המשפט היינו לפניו ונהיה אחריו כאילו זה טביב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.