Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, לגבי התקשורת, גם אם נזרוק אותם הם יגידו שמכבי התנהלה בצורה מכוערת מול השחקנים. אם נשאיר אותם הם יגידו שאנחנו לא מוסריים. לא באמת חשוב מה אומרים עלינו. תמיד יהיה מה להגיד.

לפני עשר דקות אמרת שנכנעים ללחצים.

השנתיים האחרונות הוכיחו יותר טוב מהכל שלא משנה מה מכבי תעשה יבקרו אותה. אני תמיד מעדיף את זה על עוד ליקוק ל״נשיא״.

המועדון לא יקום וייפול על שחקן או שניים, העניין מבאס אבל יהיה בסדר.

3 דקות לפני, turgi said:

לפני עשר דקות אמרת שנכנעים ללחצים.

השנתיים האחרונות הוכיחו יותר טוב מהכל שלא משנה מה מכבי תעשה יבקרו אותה. אני תמיד מעדיף את זה על עוד ליקוק ל״נשיא״.

המועדון לא יקום וייפול על שחקן או שניים, העניין מבאס אבל יהיה בסדר.

זה נראה שנכנעים ללחצים, אבל זה לא משנה מה נעשה עדיין יהיה להם מה להגיד. בכל מצב התדמית של המועדון יפגע. לדעתי יותר גרוע שיצא למועדון שם של מועדון שלא תומך בשחקנים שלו, מאשר למועדון עם מוסריות. 

4 hours ago, המכבייה said:

אני מאמין שהמועדון בקשר ישיר איתם. אף אחד עוד לא זנח אותם. אבל אני כן מאמין שקיימת אכזבה הדדית. שלהם ממכבי ושל מכבי מהם. יש לי הרגשה טובה שזה יפתר טוב. אגב, אצל פרגי, הם היו ממשיכים. היה סוגר את זה בבית. אבל אנחנו בתקופה הרבה יותר מסובכת תקשורתית ועם המיטו. 

ומה שמעון מזרחי היה עושה?

מותר לי להיתלות על שמעון כסטנדרט? או שיגידו לי ״מגיע לך שמעון מזרחי״? כי אני לוקח את שמעון כל יום כל היום בלי למצמץ

5 hours ago, nirnir20 said:

אשכרה הבדיחה של מיכה לחיפה יכולה לקרות .. הזוי. 

מקווה שיחזירו אותם כמה שיותר מהר לקבוצה ואם לא אז שישלחו אותם לשנה השאלה בחו"ל בסגנון יצחקי. 

אני עוד מאמין שכל הסיפור הזה היה מעורבות שלהם

אני עוד מקווה שמכבי תוציא הודעה בנושא

כמו "אנחנו לא מגיבים לספקולציות שיהיה מה להגיד נגיד" וכ'ו כדאי להרגיע את השחקנים, הרוחות, הורדת הלחץ מהאוהדים והורדת הנפיחות התקשורתית

זה המינימום

מעריך עד אין סוף את גולדהאר ומקווה שכל הידיעות בשעות האחרונות הם לא נכונות ויסתמו לנו את הפה. 

אבל אם בכל זאת הכיוון לשחרר אותם קשה לי מאוד לבלוע את זה בגרון.

בני אדם טועים לפעמים זה טבע האדם, הייתי מעדיף בהרבה עונש חינוכי משמעותי מאשר שחרור. אני מאוד נגד השחרור אם יהיה, לפעמים צריך להטיף ולחבק וללמד ולא לזרוק ישר למכבש.

הלוואי שבכל זאת יש סיבה שישארו וילמדו את הלקח בתוך מסגרת המועדון.

שוב הכל בהנחה ששום דבר מזה לא נגמר בפלילים.

זה השנקל שלי בסיפור הזה.

הזייה שרוב המגיבים פה אשכרה מקבלים בצורה מובנת לאן נושבת הרוח וזה בסדר מבחינתכם.
נשבר הזין מהגישה הגנ'טלמנית הזו כלפי כולם - שופטים, מנהלת, בית דין, התאחדות, לציבור ולחברה הישראלית, (שיחרור שחקנים תחת חוזה בחינם!!)

המועדון הזה חרט על דגלו שאיפה להישגים ומצוינות בכל מחיר ולא שינוי ערכי המוסר בחברה בישראל.

השחקנים לא רצחו אף אחד וגם לא הואשמו במישור הפלילי, הם כבר קיבלו את העונש שלהם לא להיות חלק מהאליפות וכתם שילווה אותם לאורך כל הקריירה וכנראה גם בחיים האישיים לאחר הקריירה עם הד תקשורתי לא פורפורציונאלי בעליל. וכן, הם טעו והיו טיפשים וזה עדיין לא מצדיק ניפוי ויחס כזה. אפשר לחשוב על עונש חינוכי ו/או תרומה לקהילה במקום פיטורין.

אף אחד לא גדול מהמועדון, גם לא הבעלים. לא קורא פה לחרם או הפגנה אבל לא צריך להגיד אמן על כל החלטה, וזו החלטה רעה מאוד. אולי עוד כמה חודשים מהיום שתראו את אחד מהם (או שניהם) חוגגים אליפות אחרי עשור בצבע אחר, אז תבינו שאנחנו, כמועדון, עשינו להם חצי עבודה במו ידנו.

3 hours ago, Semper Fidelis said:

ומה שמעון מזרחי היה עושה?

מותר לי להיתלות על שמעון כסטנדרט? או שיגידו לי ״מגיע לך שמעון מזרחי״? כי אני לוקח את שמעון כל יום כל היום בלי למצמץ

שמעון יחיד ומיוחד בהיסטוריה

הלוואי היה לנו שמעון גם בכדורגל, היה ממנה את מיכה לקפטן וזין על כולם

19 דקות לפני, xeneize said:

הזייה שרוב המגיבים פה אשכרה מקבלים בצורה מובנת לאן נושבת הרוח וזה בסדר מבחינתכם.
נשבר הזין מהגישה הגנ'טלמנית הזו כלפי כולם - שופטים, מנהלת, בית דין, התאחדות, לציבור ולחברה הישראלית, (שיחרור שחקנים תחת חוזה בחינם!!)

המועדון הזה חרט על דגלו שאיפה להישגים ומצוינות בכל מחיר ולא שינוי ערכי המוסר בחברה בישראל.

השחקנים לא רצחו אף אחד וגם לא הואשמו במישור הפלילי, הם כבר קיבלו את העונש שלהם לא להיות חלק מהאליפות וכתם שילווה אותם לאורך כל הקריירה וכנראה גם בחיים האישיים לאחר הקריירה עם הד תקשורתי לא פורפורציונאלי בעליל. וכן, הם טעו והיו טיפשים וזה עדיין לא מצדיק ניפוי ויחס כזה. אפשר לחשוב על עונש חינוכי ו/או תרומה לקהילה במקום פיטורין.

אף אחד לא גדול מהמועדון, גם לא הבעלים. לא קורא פה לחרם או הפגנה אבל לא צריך להגיד אמן על כל החלטה, וזו החלטה רעה מאוד. אולי עוד כמה חודשים מהיום שתראו את אחד מהם (או שניהם) חוגגים אליפות אחרי עשור בצבע אחר, אז תבינו שאנחנו, כמועדון, עשינו להם חצי עבודה במו ידנו.

כל מילה.

אם המועדון משחרר אותם זה ביזיון אחד גדול ואסור לשתוק על זה. פתחו להם תיק ופסטיבל ובסוף לא היה כלום והם לא אשמים אלא להפך, רימו אותם, אז על מה לזרוק אותם? בגלל חוזים גבוהים? ככה זורקים שחקן בית ויש פה סבבה עם זה כל עוד לא נרגיז את מיץ'?

13 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

אם המועדון משחרר אותם זה ביזיון אחד גדול ואסור לשתוק על זה. פתחו להם תיק ופסטיבל ובסוף לא היה כלום והם לא אשמים אלא להפך, רימו אותם, אז על מה לזרוק אותם? בגלל חוזים גבוהים? ככה זורקים שחקן בית ויש פה סבבה עם זה כל עוד לא נרגיז את מיץ'?

סתם שאלה, אתה באמת מאמין שאם גולדהאר יחליט להיפרד מהשניים זה בגלל החוזה? כאילו עד לאן יגיע העיוורון. אפשר לא להסכים עם ההחלטה(ונעזוב בצד שאין כזו עדיין, בטח לא באופן פורמאלי)הרי שנים אנשים פה בוכים על זה שאנחנו ביטוח לאומי, משלמים לשחקנים פצועים הון תועפות כדי לא לזרוק אותם לכלבים ועכשיו פתאום הסיבה היא השכר??

1 hour ago, xeneize said:

בדיוק!!

עם כל הכבוד לגולדהר ויש ים כבוד לא על כל החלטה בזויה צריך להגיד אמן.

אנחנו נצא המועדון הכי מביך בארץ שמשחרר שני שחקני מפתח וזורק אותם ישר ליריבה ישירה.

המועדון יותר גדול מכל בעלים שהיה או שיהיה, היינו פה לפני גולדהר ונהיה פה גם הרבה אחריו, מבטיח.

בינתיים בספורט 1 אומרים שמעריכים שהתיק לא יסגר בקרוב, אז למה מכבי לא מגיבים? למה הם מנסים להיות צדיקים?

בימים שג'ראלדס, אמאדור וחצי סגל לא בטוח אין שום מקום לשחרר את אצילי ומיכה

1 hour ago, xeneize said:

״המועדון הזה״ חרט על דגלו שאיפה להישגים ומצוינות באמצעות שמירה על ערכים מוסריים ומקצועיים.
זה מה שמבדיל את מכבי של העשור האחרון וברוב שנות פעילותה משאר המועדונים בבישראל, במיוחד כשזה כואב ומפחיד.

החשש הוא מובן, אבל איפה עובר הגבול? מיץ׳, בשתיקתו לכאורה, הציב את הגבול וזוהי זכותו.
במהלך שנות פעילותיו במכבי הוא לא נתן לקהל האוהדים סיבה לחשוב שטובת המועדון לא עומדת בראש סדר העדיפיות.

למרות הקושי הרב של חלק מן האוהדים להבין/להסכים, נחצה פה קו אדום (שהוא לא פלילי) ומבחינת מיץ׳ לא ניתן להבליג על כך.

20 דקות לפני, ravid said:

שחרור שלהם יכול בהחלט להיות ההבדל בין עוד אליפות ומקום 3 בעונה הקרובה. אני מקווה שבמכבי מבינים את זה.

מיכה לא היה ממש פקטור באליפות האחרונה, מצד שני איביץ' כבר לא פה כדי להוציא מקסימום מהסגל.

אצילי כן היה משמעותי, אולי טב"ח יכול להחליף אותו אבל זה הימור.

מיכה לא היה פקטור, אבל פקטור בקבוצה כמעט עשור

שחקן שמגיל 6 פה

שחקן העונה שעברה..לשחרר אותו ואצילי עכשיו וחס וחלילה הם יחתמו בחיפה זה כבר יהיה מהלך התאבדות שלנו.

אני לא אצא להפגנות מן הסתם כי אני לא ילד, אבל בתור אוהד זה יפגע בי אישית וזה זכותי להפגע מהמהלך הזה..צריך לדעת מתי לסלוח הם לא רצחו אף אחד.

אם יצחקי חבר הנהלה שכולם יודעים מה יצחקי עשה למיץ' בימים עברו אז איך מיכה משוחרר?

אתם מאבדים את הנקודה.

מבחינת מכבי שום דבר בעניינם של מיכה ואצילי הוא לא מקצועי, הם לא חושבים מה יקרה אם נשחרר הרבה שחקנים ואיך נראה העונה. מבחינת מיץ' הם עשו דבר שפוגע במועדון ולא יעזור גם אם יהיו רונאלדו הם כנראה לא ישחקו פה בלי שום קשר לאיך נראה וכמה שחקנים נשחרר...

8 דקות לפני, eran_7 said:

מיכה לא היה ממש פקטור באליפות האחרונה, מצד שני איביץ' כבר לא פה כדי להוציא מקסימום מהסגל.

"מיכה לא היה ממש פקטור באליפות האחרונה"

ממש אבל ממש לא מעניין.

יש שחקנים שלא משחררים, ובטח שלא לקבוצה ישראלית.

שום, אבל שום קבוצה בארץ, לא הייתה משחררת שחקנים ברמתם בסיטואציה כזו ,ובטח לא בעת הזו.

אז תספיקו כבר לשכנע עצמכם ואת כל העולם כאילו שזה בסדר.

6 דקות לפני, eran_7 said:

אז בגלל עונה אחת גרועה של מיכה שוכחים ממנו? הכישרון שלו הוא מהגדולים בליגה. יש לו ראיית משחק מפחידה. אם הוא יחזור העונה לכושר יחד עם אצילי שנתן עונה טובה למרות פציעה ארוכה זה בהחלט יכול להיות  בין אליפות למקום שני. במיוחד שיכול מאוד להיות ששניהם עוברים מכאן לחיפה/לבית"ר.

כמו שאמרו פה, אין עניין מקצועי בשחרור. 

ניסיתי להעריך איך זה יכול לפגוע בקבוצה. מיכה יכול להפוך למפלצת גם אבל אין לו את האופי הזה אם עד עכשיו זה לא קרה.

2 דקות לפני, eran_7 said:

כמו שאמרו פה, אין עניין מקצועי בשחרור. 

ניסיתי להעריך איך זה יכול לפגוע בקבוצה. מיכה יכול להפוך למפלצת גם אבל אין לו את האופי הזה אם עד עכשיו זה לא קרה.

הוא לא יהפוך למפלצת, אבל הוא כבר נתן פה עונות טובות והוא שחקן משמעותי. 

אנשים חוצפנים עם זכרון קצר.

מי אתם שתצאו נגד מיץ'? מי אתם שתלמדו אותו מה זה DNA של הצלחה? עאלק "מצוינות בכל מחיר".

יש לנו בעלים שהפך מועדון עלוב וכושל למועדון פאר עם הישגים דימיוניים (הכל כמובן בקנה מידה מקומי).

הוא עשה את זה עם אמונה בדרך שלו, כשהוא מכתיב כללי התנהגות והתנהלות שלא הכירו ולא ידעו איך לאכול בארץ. היום אוכלים את הכובע.

גם אם אני לא מסכים עם דרך ההתנהלות לגבי מיכה ואצילי, לעולם לא אחשוב שמיץ' עושה משהו לא נכון. למדתי לסמוך עליו בתקופה הזו בעיניים עצומות.

הוא הפך במו ידיו את המועדון הזה למה שהוא היום, ולכן מגיע לו קרדיט שנים קדימה על כל צעד שיחליט שנכון למכבי. 

אם ישוחררו, אני רק מקווה שזה לא יהיה לקבוצה בארץ. מילא לירות לעצמנו ברגל, אבל שוב להגיש לקבוצה אחרת אליפות על מגש כשאנחנו נותנים לה שחקנים במתנה יהיה כואב ממש

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.