Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

התגובה של מיטש לאירוע עם המכס בנתב״ג מעונת הצ׳מפיונס

אני חייב לשאול אותך על התקרית בשדה התעופה, בה שחקנים שלך הבריחו מוצרים במכס. אני מניח שלא אהבת לשמוע על זה.

"לא, לא אהבתי. אני לא אוהב שום דבר שנוגד את התרבות והערכים שלנו. אני לא הולך להיכנס לפרטים, ובבקשה אל תוציא את הדברים מההקשר".

איך טיפלתם בעניין?

"טיפלנו והשארנו אותו מאחורינו".

אומר לך מה אני חושב. כשאתה מדבר על הנוער ועל תרבות המועדון, דווקא חשוב שכולם יידעו איך פעלתם נגד עבירת המשמעת הזאת.

”בכל מקרה של הפרת משמעת שנגדה את התרבות והערכים שלנו, הגבנו מיד, בצורה ישירה והולמת. אלה דברים שקורים בתוך העסק ולא צריך לדון בהם דרך התקשורת".

ומה עם הדוגמה לנוער? הם יודעים שהכוכבים שהיו מעורבים בכך לא זכו ליחס מועדף?

"כן, טיפלנו בנושא כמו שצריך, והמסר הועבר לכולם. אף שחקן לא נמצא מעל למועדון. השחקנים בעצמם אימצו את תרבות המועדון ומבינים שזה הכי טוב עבורם".

לא יודע אם אפשר להסיק מזה משהו, אבל אפשר לראות בבירור את הקו מחשבה

מה שבטוח, מקווה שהדור הבא של הכדורגלנים למד משהו ל-20 שנה הקרובות כדי שלא נתעסק בפרשה כזו שוב

1 דקה לפני, המכבייה said:

הכל בסדר. אבל אתה מאד נחרץ בביקורת שלך כשלא לך ולא לי ידועים כל הפרטים. אף אחד עוד לא שיחרר אותם. מיטש תמיד היה זהיר ושקל לאט את הדברים. הב סם טראסט. הוא הרוויח את זה. 

אני כן יודע בוודאות שהם עדיין לא חזרו להתאמן עם הקבוצה כשהם היו צריכים כבר לחזור מזמן וכבר פה לדעתי יש כשל.

אני מאוד מאוד מאוד מקווה שלפחות בתוצאה הסופית הם יחזרו.

לא ברור מה יהיה בסופו של דבר, אין פה צודקים ולא צודקים, הדבר היחידי שבטוח זה שהסיטואציה קורעת את הלב. 

15 דקות לפני, Krishi said:

אני כן יודע בוודאות שהם עדיין לא חזרו להתאמן עם הקבוצה כשהם היו צריכים כבר לחזור מזמן וכבר פה לדעתי יש כשל.

אני מאוד מאוד מאוד מקווה שלפחות בתוצאה הסופית הם יחזרו.

אני לא מבין את- היו צריכים לחזור מזמן. זה בדיוק מה שטענתי קודם, מיטש זהיר וממתין. כל עוד לא מדובר בהלנת שכר(ולא נראה לי), זה תואם את הפעולות שלו בעבר. ואני בטוח שהם מיודעים בכל התהליך. וכן, יש מצב שהוא קיבל סיבוב עליהם, שחקנים שמרוויחים קרוב לחצי מיליון יורו לעונה. יש מצב שיש לו ציפיות אחרות מאנשים שמשתכרים אצלו טופ. לא הבנתי למה מכבי צריכה להחזיר אותם בגלל דד ליין של מחנה אימון/ ליגה. היא לא. היא אוטונומית ופועלת לפי הצרכים של הבוס והמממן שלה. 

אני חושב שהרוחות סוערות מאוד כי מדובר בשני שחקנים מעולים שנאמנים (למועדון) והתחברו לקהל בצורה יוצאת מן הכלל.

זה מועצם בגלל שהסגל, המאמן וההתנהלות בקיץ מבחינת רכש מעוררים לא מעט סימני שאלה לגבי הכוונות. לאוהדים זה אף פעם לא קל.

בנוגע לדור ועומר אפריד את תשובתי לשני חלקים:

1. האם צריך לשחררם? 

וואלה הם עשו ככל הנראה משהו שעומד בקנה מידה מוסרי ולא פלילי. בקבוצות רבות בשל היותם תותחים היו מוחלים להם כי הם באמת נכס במיוחד בתקופה הזאת.

מיץ הוא בעלים עם קו מחשבה מאוד מיוחד ושונה בנוף. יצא לי לא מעט לבוא איתו ועם נציגיו במגע ואני יכול להגיד שמה שמעניין אותו זה קודם כל ערכי המועדון כחלק ממצויינות מקצועית. אם יש משהו שיכול לגרום לו לשבור את הכלים זה לא כסף... זה אלמנט ערכי.

האם זה חלק מהתרבות שאנו רגילים בישראל? לא. האם זה משהו שנראה לא מובן בשעה כזאת של מצוקת סגל? לרובנו לא.

אבל הוא הבוס ואלה הם דרכיו מהיום הראשון שרכש את מכבי. אני לא אומר שמוכן לגבות אותו בכל מחיר אבל מי אני שאצא נגדו בדבר שכזה כשאני יודע שזה האלף בית שלו מההתחלה.

לא אומר שהוא צודק בוודאות.

אבל יש לי קרדיט למי שהרים את המועדון מבור גדול ונותן ים בשביל לשמר אותו כמועדון מוביל מקצועית וערכית.

2. ההתנהלות מול השחקנים -  כאן יש לי ביקורת עצומה כלפי מיץ.

לא יכול להיות שאתה יודע שאין אתה חפץ בהם? אל תשאיר אותם באוויר.( וסורי האלמנט המשפטי נראה די ברור ולמכבי יש  ככל הנראה את הכלים שלה להגיע למקום יחסית של וודאות שזה לא יילך למישור פלילי. וגם אם יש ספק? בשלב כזה אתה לא מחכה).

מדובר בשחקנים שעשו המון טוב למועדון. היו נאמנים לו ועשו הכל בשבילו. לא מתנהלים כך מולם.

תודיע  להם מה שתודיע... אל תשאיר אדם שזאת פרנסתו באוויר גם ללא כל מה שציינו.

כל החלטה יכולה להתקבל בצורה הגיונית חוץ מלגרום עוול לאנשים.

וואלה? מי שמצפה משחניו לעמוד בקוד מוסרי? צריך להתנהל כלפיהם באותה הצורה. נאה דורש נאה מקיים.

מדוע שחקנים אחרים שיש חוסר וודאות כלפיהם מקבלים סוג של הבהרות במהלך השנים?.

לא תקין ומאכזב.

57 דקות לפני, מכביסט לעד said:

השחקנים הודו שהם שכבו עם הילדות. לא שהם ידעו שהן קטינות.

אתה יודע כמה תלונות יש נגד כוכבים כל שנה מצד נשים? אולי יונתן כהן (סתם דוגמה) באמת שכב איתה, אבל היא תגיד שהוא סימם אותה/נתן לה מלא אלכוהול/אנס אותה והיא לא התלוננה ישר כי היה לא קשה? זה קורה כל הזמן למפורסמים. מכבי יזרקו אותו בלי לשאול?

יש למשטרה כלים כדי להבין אם זו תלונה אמיתית או שווא

4 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא מבין את- היו צריכים לחזור מזמן. זה בדיוק מה שטענתי קודם, מיטש זהיר וממתין. כל עוד לא מדובר בהלנת שכר(ולא נראה לי), זה תואם את הפעולות שלו בעבר. ואני בטוח שהם מיודעים בכל התהליך. וכן, יש מצב שהוא קיבל סיבוב עליהם, שחקנים שמרוויחים קרוב לחצי מיליון יורו לעונה. יש מצב שיש לו ציפיות אחרות מאנשים שמשתכרים אצלו טופ. לא הבנתי למה מכבי צריכה להחזיר אותם בגלל דד ליין של מחנה אימון/ ליגה. היא לא. היא אוטונומית ופועלת לפי הצרכים של הבוס והמממן שלה. 

היו צריכים לחזור מזמן כי לא עשו שום דבר רע ולא בגלל לו"ז כזה או אחר. כמו שאמרתי לא חושב שהיה צריך להשעות אותם מלכתחילה ובטח ובטח לא להמשיך עם ההשעיה הזאת אחרי שהחקירה הסתיימה. אם למיץ' יש ציפיות משחקנים בקבוצה שלו לא לשכב עם בחורות אז יש פה בעיה ברמת הציפיות קצת הייתי אומר...

5 דקות לפני, eran_7 said:

יש למשטרה כלים כדי להבין אם זו תלונה אמיתית או שווא

אין למשטרת ישראל שום כלים לזהות בסיטואציה של מילה כנגד מילה, וההתנהלות שלה במקרים מהסוג הזה זכתה לביקורת ממבקר המדינה ועד הפרקליטות

1 דקה לפני, קמחי said:

אין למשטרת ישראל שום כלים לזהות בסיטואציה של מילה כנגד מילה, וההתנהלות שלה במקרים מהסוג הזה זכתה לביקורת ממבקר המדינה ועד הפרקליטות

כל הליך החקירה שהיה במקרה של אצילי ומיכה אמור לעלות על זה. במקרה שהוא תיאר אין שום ראיות. 

2 דקות לפני, Krishi said:

היו צריכים לחזור מזמן כי לא עשו שום דבר רע ולא בגלל לו"ז כזה או אחר. כמו שאמרתי לא חושב שהיה צריך להשעות אותם מלכתחילה ובטח ובטח לא להמשיך עם ההשעיה הזאת אחרי שהחקירה הסתיימה. אם למיץ' יש ציפיות משחקנים בקבוצה שלו לא לשכב עם בחורות אז יש פה בעיה ברמת הציפיות קצת הייתי אומר...

אחי אתה אמרת שאתה מסתכל על התמונה הגדולה ואתה קצת נופל בזה, אני לא מזלזל בך חלילה ואני די מחבב אותך כאן בפורום.

למשמעות של חזרה לקבוצה לפני תום החלטת הפרקליטות יש כל כך הרבה משמעויות שהמעשה הנכון כרגע לשני הצדדים אגב, הוא הורדת פרופיל בעניין.

3 דקות לפני, eran_7 said:

כל הליך החקירה שהיה במקרה של אצילי ומיכה אמור לעלות על זה. במקרה שהוא תיאר אין שום ראיות. 

התיק של אצילי ומיכה קל בהרבה.

משטרת ישראל מונעת מפופוליסטיות ודעת קהל.

היו הרבה יותר מאינדיקציות לגבי שידול הקטינות מצד סוכנות הדוגמנות וסוכן מסויים. האם המשטרה פעלה בנושא? האם היה כתב אישום?

המסיבות הללו מוכרות למשטרה, במיוחד לאחר המקרה. האם המשטרה פועלת כדי למנוע השתתפות קטינות בהן?

המשטרה חיפשה כתב אישום ושני שופטים בערכאות שונות זרקו את התיק והביעו תמיהה על אורך החקירה והאמצעים שהופעלו על אף הראיות הברורות שמזכות את השחקנים.

12 דקות לפני, Dante Alighieri said:

אני חושב שהרוחות סוערות מאוד כי מדובר בשני שחקנים מעולים שנאמנים (למועדון) והתחברו לקהל בצורה יוצאת מן הכלל.

זה מועצם בגלל שהסגל, המאמן וההתנהלות בקיץ מבחינת רכש מעוררים לא מעט סימני שאלה לגבי הכוונות. לאוהדים זה אף פעם לא קל.

בנוגע לדור ועומר אפריד את תשובתי לשני חלקים:

1. האם צריך לשחררם? 

וואלה הם עשו ככל הנראה משהו שעומד בקנה מידה מוסרי ולא פלילי. בקבוצות רבות בשל היותם תותחים היו מוחלים להם כי הם באמת נכס במיוחד בתקופה הזאת.

מיץ הוא בעלים עם קו מחשבה מאוד מיוחד ושונה בנוף. יצא לי לא מעט לבוא איתו ועם נציגיו במגע ואני יכול להגיד שמה שמעניין אותו זה קודם כל ערכי המועדון כחלק ממצויינות מקצועית. אם יש משהו שיכול לגרום לו לשבור את הכלים זה לא כסף... זה אלמנט ערכי.

האם זה חלק מהתרבות שאנו רגילים בישראל? לא. האם זה משהו שנראה לא מובן בשעה כזאת של מצוקת סגל? לרובנו לא.

אבל הוא הבוס ואלה הם דרכיו מהיום הראשון שרכש את מכבי. אני לא אומר שמוכן לגבות אותו בכל מחיר אבל מי אני שאצא נגדו בדבר שכזה כשאני יודע שזה האלף בית שלו מההתחלה.

לא אומר שהוא צודק בוודאות.

אבל יש לי קרדיט למי שהרים את המועדון מבור גדול ונותן ים בשביל לשמר אותו כמועדון מוביל מקצועית וערכית.

2. ההתנהלות מול השחקנים -  כאן יש לי ביקורת עצומה כלפי מיץ.

לא יכול להיות שאתה יודע שאין אתה חפץ בהם? אל תשאיר אותם באוויר.( וסורי האלמנט המשפטי נראה די ברור ולמכבי יש  ככל הנראה את הכלים שלה להגיע למקום יחסית של וודאות שזה לא יילך למישור פלילי. וגם אם יש ספק? בשלב כזה אתה לא מחכה).

מדובר בשחקנים שעשו המון טוב למועדון. היו נאמנים לו ועשו הכל בשבילו. לא מתנהלים כך מולם.

תודיע  להם מה שתודיע... אל תשאיר אדם שזאת פרנסתו באוויר גם ללא כל מה שציינו.

כל החלטה יכולה להתקבל בצורה הגיונית חוץ מלגרום עוול לאנשים.

וואלה? מי שמצפה משחניו לעמוד בקוד מוסרי? צריך להתנהל כלפיהם באותה הצורה. נאה דורש נאה מקיים.

מדוע שחקנים אחרים שיש חוסר וודאות כלפיהם מקבלים סוג של הבהרות במהלך השנים?.

לא תקין ומאכזב.

הם יודעים. אנחנו עוד לא. 

12 דקות לפני, Krishi said:

אני לא יודע עם מה למיטש יש בעיה. אם יש לו, אני מכבד אותה. ולא מסכים איתך עם שום שורה שכתבת כאן. אתה לא החוקר/עורך דין/ הפרקליטות  בפרשה הזאת כדי להגיד לי שלא היתה בעיה מלכתחילה. לא הכל זה טבלאות, אליפויות ונצחונות עבורו. מכבד את זה. 

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אחי אתה אמרת שאתה מסתכל על התמונה הגדולה ואתה קצת נופל בזה, אני לא מזלזל בך חלילה ואני די מחבב אותך כאן בפורום.

למשמעות של חזרה לקבוצה לפני תום החלטת הפרקליטות יש כל כך הרבה משמעויות שהמעשה הנכון כרגע לשני הצדדים אגב, הוא הורדת פרופיל בעניין.

זה מציק לי מה לעשות,

זה כואב לי בתור אוהד לראות את היחס לשחקנים יקרים (לא במובן הכספי) שלנו שעוברים טיפול שהם לא אמורים לעבור רק בגלל איזה פגם במוסריות שלא באמת קרה פה ודאגה ליח"צ.

הייתי רוצה לראות הרבה יותר סולידריות ותמיכה מצד המועדון כלפי השחקנים שלנו מאשר מה שקורה עכשיו בפועל.

לדעתי גם לפי מה שמגיע מכיוון השחקנים וגם מהתקשורת זה שהם 99% בחוץ, לא עושה רושם שההחלטה טרם התקבלה (ולדעתי גם השחקנים יודעים את זה), רק מוזר לי שלא מחכים לאישום, כאילו מבחינת גולדהאר זה בכלל לא רלוונטי. עצם זה שחיפה וביתר עוקבות זו פשוט הבדיחה על חשבוננו ואני מאוד מקווה שמישהו במכבי מראה את זה לגולדהאר. כמה עצוב זה יהיה עם שחקן כמו אצילי יביא אליפות לחיפה (על מיכה הם בכלל מפנטזים שנים)

3 דקות לפני, itanar said:

כמה ספקולציות.

אולי התכוון שהם לא במחנה אימון?

אולי זה לא הוא?

להגיד בחוץ על לא לצאת למחנה אימון? קשה לי להאמין

וברור שזה הוא

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא יודע עם מה מה למיטש יש בעיה. אם יש לו, אני מכבד אותה. ולא מסכים איתך עם שום שורה שכתבת כאן. אתה לא החוקר/עורך דין/ הפרקליטות  בפרשה הזאת כדי להגיד לי שלא היתה בעיה מלכתחילה. לא הכל זה טבלאות, אליפויות ונצחונות עבורו. מכבד את זה. 

אפשר לכבד ואפשר גם לא להסכים.

אני קורא את המפה ואת הפרסומים כמו כולם, ולכולנו די ברור לאן התיק הזה ילך.

המועדון עצמו פרסם שהוא מאמין להסבר של השחקנים אז מה עוצר בעדם מלהחזיר אותם?

לא התייחסתי גם בכלל לפן המקצועי (למרות שזה עוד נדבך אבל כרגע לא העיקרי).

אשכרה הבדיחה של מיכה לחיפה יכולה לקרות .. הזוי. 

מקווה שיחזירו אותם כמה שיותר מהר לקבוצה ואם לא אז שישלחו אותם לשנה השאלה בחו"ל בסגנון יצחקי. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא יודע עם מה מה למיטש יש בעיה. אם יש לו, אני מכבד אותה. ולא מסכים איתך עם שום שורה שכתבת כאן. אתה לא החוקר/עורך דין/ הפרקליטות  בפרשה הזאת כדי להגיד לי שלא היתה בעיה מלכתחילה. לא הכל זה טבלאות, אליפויות ונצחונות עבורו. מכבד את זה. 

במישור הפלילי, הפרשה הזו מגוחכת.

2 דקות לפני, Krishi said:

זה מציק לי מה לעשות,

זה כואב לי בתור אוהד לראות את היחס לשחקנים יקרים (לא במובן הכספי) שלנו שעוברים טיפול שהם לא אמורים לעבור רק בגלל איזה פגם במוסריות שלא באמת קרה פה ודאגה ליח"צ.

הייתי רוצה לראות הרבה יותר סולידריות ותמיכה מצד המועדון כלפי השחקנים שלנו מאשר מה שקורה עכשיו בפועל.

הסולידריות איתם זה חצי מיליון יורו לעונה והתנאים האופטימלים שיש לשחקן כדורגל בישראל. עם המעמד והכסף, באה האחריות. כותב את זה ברמה התאורטית של מיטש. היי, זה לא מובן מאליו. לא מיטש גרם לסערה הזאת. הם שכבו עם ילדות מתחת לחוק. לא מיטש. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.