Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

5 דקות לפני, maccabi-king said:

זה למשל טמטום בהתגלמותו

אסור לבקר את מיץ' הקדוש, אחרת הוא יעלב ויעזוב אותנו

אולי אתה תשחרר אותנו... 

דחיל רבאק, עד היום הלכנו איתו באש ובמים בכל החלטה וגם ראינו שהיה פה החלטות מקצועיות

אבל הפעם ההתנהלות היא לא מקצועית, ושום קורונה לא צריכה לגרום להתנהלות כזאת

זה לא איזה אקסית שמנסים לסנן, זה מועדון שצריכים לנהל

איך אתה יכול לבקר משהו שאתה לא מבין?

רק במבחן התוצאה.

אתה לא יכול לבקר התנהלות שאתה לא בקיא בה.

כרגע אין שום תוצאה,רק הבעלים הטוב בתולדותינו מתנהל או מנהל סיטואציה מורכבת(קורונה ופרשה)כשכל זה יגמר,אם ניהיה כישלון מקצועי ותדמיתי גם אני אבקר,כולנו.

20 דקות לפני, הנדון said:

זה ממש מאכזב היחס של המועדון כלפיהם.

זה מאכזב אם מצפים למשהו. זה היה די ברור מהרגע הראשון שזה יתכנס לסיטואציה הזו.

2 דקות לפני, צהובכחול said:

אם אני שחקן בקבוצה, האפקט שזה גורם לי להרגיש זה סכין בגב מצד המעסיק 

מיץ' נותן להם את התנאים הכי טובים בארץ ביי פאר, על איזה סכין בגב אתה מדבר? יש שני צדדים למטבע.

לא ברורה לי התלות שלנו כמועדון בלו"ז של הפרקליטות. אלה תיקים שיכולה להתקבל בהם החלטה תוך שנה וחצי. למען האמת, גם אין סיבה שהלו"ז של הפרקליטות יהיה תלוי בלחץ מצד עורכי הדין שלהם, בגלל ההחלטות של גולדהאר.

כשהיתה חקירה ההשעיה היתה ברורה - הם לא יכלו להתעסק בכדורגל כשהם בחקירות וכשהם לא בבידוד. אבל זה כבר נגמר, ולא ברור לי למה אי אפשר להחזיר אותם לקבוצה, עם אמירה שכשתתקבל החלטה מצד הפרקליטות תהיה גם החלטה מצד המועדון. אין שום כתם מוסרי באי-חריצת הדין בסיטואציה הנוכחית, כל עוד אין תמונה משפטית ברורה.

גם ברמה החוזית - כל עוד לא נערך להם דין משמעתי בגלל הפרה של הקוד האתי - זה לא בסדר שהם לא יכולים להתאמן עם המועדון. הם כדורגלנים צעירים והסיטואציה הזאת מזיקה להם. אם המועדון לא רוצה לתת להם להתאמן, שיתכבד וישחרר אותם.

בהנחה שהתיק ייסגר, מקווה מאוד שאנחנו לא הולכים לכיוון של לשחרר שחקנים בגלל שהם לא עומדים בסטנדרטים מתחסדים, שמנותקים מהנורמות החברתיות בימינו, ושאין להם שום קשר לכדורגל או לחוק.

22 דקות לפני, maccabi-king said:

במקום לכתוב הודעה סתמית, תענה כמו גבר על כל דבר

אנשים פה סוגדים יותר מדי למיץ' ולהנהלה בצורה מוזרה

עם כל הכבוד למיץ' ויש המון כבוד, הוא ושאר ההנהלה מתנהלים בצורה שבקושי מתאימה לצפרירים חולון ובטח לא למכבי

תעשו לי טובה, יפי נפש שכמותכם

כמו שאנשים פה יצאו נגד אוהדי נמני, צריך לצאת גם על אוהדי מיץ'

אני אוהב אותו והכל, אבל זה לא רציני מה שהולך פה בזמן האחרון

יש לו אחריות מסוימת כלפי המועדון, והיא לא קטנה בכלל, זו קבוצה אלופה שצריכה להתנהל כמו קבוצה אלופה

זה לא פה משה חוגג שיום רוצה ללכת ויום רוצה להישאר

יכולה לענות כמו אישה, לא מבינה מה זה כמו גבר.

המחליט הבלעדי בעניין הוא מיטש והוא לא ייקח החלטה עד שהפרקליטות לא תסגור את התיק אם זו ההחלטה שלה. כל השאר לא רלוונטי, אני עם מיטש בעניין ובתור אוהדת מכבי תפקידי הוא לתמוך בראש המועדון גם אם ההחלטה שלו לא מוצאת חן בעיני. אין פה בכלל מקום לביקורת, אף אחד לא יחזיר לקבוצה שחקנים שמתנהל מולם הליך בבית משפט.

11 דקות לפני, matis said:

תבקר כמה שבא לך, לא להתחשב במצב ובתמונה הגדולה וכמה אנחנו חיים בגן עדן לעומת הזבל מסביב זה פשוט להיות סתום

אין בעיה, בתקופה טרום קורונה מכבי התנהלה מושלם

אבל כרגע, אתם מדברים על מבחן תוצאה כאילו העונה לא מתחילה עוד כמה ימים, אין מאמן, הרבה מהשחקנים בלי חוזה, אין רכש, ויש פה משהו לא כשר מהדרין שמכבי עושה עם שתי השחקנים האלה

מצד האמת צריך להגיד, שאם מיץ' כבר החליט לגביהם, היה צריך לפעול לפני, בין אם זה לשחרר אותם ולתת להם לחפש קבוצה אחרת, ובין אם זה להחזיר אותם

עם כל הכבוד, הם לא רצחו אף אחד ולא אנסו גם

הם סך הכל היו עם בחורות ששיקרו להם לגבי גיל, זה כל פשעם, שאפילו המדינה כבר לא מאשימה אותם בזה

אתם רוצים שמכבי תהיה מודל אירופאי מוצלח? עד היום כל מועדון גדול באירופה לא סילק שחקנים בגלל דברים הרבה יותר חמורים מזה

1 hour ago, Krishi said:

מפתיע אותי איך אנשים מקבלים בכזאת שלוות נפש את העובדה שיש סיכוי שהם ישוחררו ומגבים כל החלטה של מיץ'.

זה ביזיון על וכתם ענק על המועדון אם הם ישוחררו.

ואני ממש לא אקבל "כל החלטה של מיץ'". מותר לבקר ומותר גם למחות אפילו על החלטות של הבעלים הנהדר שלנו.

שנים שהתעמרו בקהל שלנו ובארגון ושתקם, עכשיו מתעמרים גם בשחקנים על לא עוול בכפם על בסיס איזו טרהתנות לא מובנת וגם אז תשתקו? איפה הסוף. זה ממש ירידה לזנות כבר

אה יגבר אתה גם בטח מעדיף לחזור להיות קבוצה של מקום 6 ולחטוף השפלות עם הבולבול מכל הליגה העיקר שנחזיר את מיכה ואצילי ? 

רוצה למחות תמחה אבל מיץ' הוא המלך והוא ההבדל בין מכבי של העשור השחור למכבי של עשור הזהב. 

הוא העתיד של המועדון לא מיכה ולא אצילי עם כל הבאסה, ועם כל זה שאני חושב שזאת טעות ענקית לשחרר אותם בגלל הסיפור הזה. 

עלאק מבלבלים פה תמוח ששחקנים לא ירצו לחתום במכבי אחר כך חחחחחחח 

שחקנים חותמים בהפועל , קבוצה שאשכרה לא משלמת כסף לשחקנים פעם אחר פעם, אז אתם חושבים ששחקן יפחד לחתום במכבי, המועדון הטוב בארץ עם התנאים הכי טובים בארץ והמשכורות הכי טובות בארץ, כי העיפו 2 שחקנים על בעיית משמעת?

מיץ' הוא פנאט של ערכים, לטוב ולרע, 10 שנים זה היה לטוב, כרגע, אם באמת יחליט להעיף אותם, זה לרע. 

1 דקה לפני, judymaccabi said:

יכולה לענות כמו אישה, לא מבינה מה זה כמו גבר.

המחליט הבלעדי בעניין הוא מיטש והוא לא ייקח החלטה עד שהפרקליטות לא תסגור את התיק אם זו ההחלטה שלה. כל השאר לא רלוונטי, אני עם מיטש בעניין ובתור אוהדת מכבי תפקידי הוא לתמוך בראש המועדון גם אם ההחלטה שלו לא מוצאת חן בעיני. אין פה בכלל מקום לביקורת, אף אחד לא יחזיר לקבוצה שחקנים שמתנהל מולם הליך בבית משפט.

התפקיד שלנו הוא ממש לא לתמוך בראש המועדון, הוא לא אלוהים

התפקיד שלנו הוא לתמוך במועדון עצמו

תעשו כבר את ההבדל

עניין נמני all over again

1 דקה לפני, nirnir20 said:

אה יגבר אתה גם בטח מעדיף לחזור להיות קבוצה של מקום 6 ולחטוף השפלות עם הבולבול מכל הליגה העיקר שנחזיר את מיכה ואצילי ? 

רוצה למחות תמחה אבל מיץ' הוא המלך והוא ההבדל בין מכבי של העשור השחור למכבי של עשור הזהב. 

הוא העתיד של המועדון לא מיכה ולא אצילי עם כל הבאסה, ועם כל זה שאני חושב שזאת טעות ענקית לשחרר אותם בגלל הסיפור הזה. 

שחקנים חותמים בהפועל , קבוצה שאשכרה לא משלמת כסף לשחקנים פעם אחר פעם, אז אתם חושבים ששחקן יפחד לחתום במכבי, המועדון הטוב בארץ עם התנאים הכי טובים בארץ והמשכורות הכי טובות בארץ, כי העיפו 2 שחקנים על בעיית משמעת?

אולי גם נעשה חולצה עם מיץ' באמצע וגם צעיפים של "מיץ הוא האלוהים"? 

מה אתה אומר? 

בואו פשוט נשנה את הסמל ונשים את מיץ' באמצע

1 דקה לפני, nirnir20 said:

כן עלית עלי אני מעדיף להיות קבוצה במקום 6 ולחטוף השפלות :doh:

מותר לבקר גם את המלך. לא נעים לך לשמוע אל תקרא

10 דקות לפני, maccabi-king said:

תעשו כבר את ההבדל

היית בצבא נמני?

Just now, maccabi-king said:

תעשו כבר את ההבדל

אין פה שום קשר לנמני, מיטש שם את המועדון מעל הכל וכן גם השם של מכבי הוא חלק מהשיקולים ואם מישהו סרח ויכול להשאיר כתם על המועדון במידה ויישאר שחקן כשעוד מתנהל מולו הליך משפטי אז ברור שאתמוך בראש המועדון שחושב אך ורק על טובת הקבוצה והמעודון.

1 hour ago, אלמוג מלול said:

זה המקרה הכי מפורסם.

גם רונלדו היה מעורב לכאורה בפרשות.

בנזמה וריברי בזמנו. היו כל כך הרבה, כל עוד הפרשה נסגרת והם זכאים זה אבסורד.

אני בכלל חושב שמכבי רוכבים על הפרשה, מנסים לקצף תתקציב שכר ומצאו תירוץ טוב.

איו סיכוי בגלל פרשה שאם וכאשר השחקנים יצאו זכאיים ישחררו אותם, מביך, אין שום הגיון.

כן, אבל ברייאנט אנס ופצע בחורה. זה וודאי. לכן הוא והלייקרס זאת דוגמת הקיצון. 

2 דקות לפני, judymaccabi said:

אין פה שום קשר לנמני, מיטש שם את המועדון מעל הכל וכן גם השם של מכבי הוא חלק מהשיקולים ואם מישהו סרח ויכול להשאיר כתם על המועדון במידה ויישאר שחקן כשעוד מתנהל מולו הליך משפטי אז ברור שאתמוך בראש המועדון שחושב אך ורק על טובת הקבוצה והמעודון.

אם כבר הפוך

הוא כרגע שם את מכבי בתחתית רשימת הסדר יום שלו ורואים את זה 

1 דקה לפני, Krishi said:

כן עלית עלי אני מעדיף להיות קבוצה במקום 6 ולחטוף השפלות :doh:

מותר לבקר גם את המלך. לא נעים לך לשמוע אל תקרא

ברור שמותר לבקר, אבל בסוף אם הוא מקבל החלטה צריך ללכת איתה, זה כל מה שאני אומר. 

מיץ' הוא ההבדל בין מכבי שאתה רוצה למכבי של לחטוף 4-0 מק"ש עם הבולבול , תכניס את זה עמוק לראש שלך כי נראלי שאתה קצת מתבלבל ומגזים. 

2 דקות לפני, maccabi-king said:

אולי גם נעשה חולצה עם מיץ' באמצע וגם צעיפים של "מיץ הוא האלוהים"? 

מה אתה אומר? 

בואו פשוט נשנה את הסמל ונשים את מיץ' באמצע

שמע אני לא רוצה לפגוע או משהו, אבל באמת שאתה עושה רושם של בחור לא הכי מחובר, אתה ברצינות רוצה שמיץ' יעזוב ? 

על מה אתה מדבר, מה אתה רוצה ? שחרר אותנו. 

החיים האמיתיים הם לא מה שכתוב באתרים. ברור שיש תקשורת איתם ואף אחד לא בנתק. יש פה גם עניין חוזי בלי קשר לכלום. כשיחליטו- תדעו. אכלתם כבר את הראש עם כל ספקולציה.

מניסיון של כולנו עם מיץ' והמועדון, כדאי להמתין להודעה רשמית של מכבי בנושא ולא להתפתות להסתמך על אמצעי התקשורת.

ולדעתי,

ריאל מדריד או לייקרס הן דוגמאות לא טובות להשוואה (קראתי שהזכירו אותם כאן קודם). גולדהאר בא להשפיע על הקהילה ועל החברה בישראל. מכבי זו רק הפלטפורמה. לייקרס וריאל הן מפלצות כלכליות שרוב ההחלטות שם מתקבלות בהתאם לשורת הרווח. ופחות הדרך הערכית/מוסרית.

מי שיתפלא אם הוא יציג סטנדרטים מוסריים גבוהים כאלה כנראה לא הבין מה הסיבה שגולדהאר פה. הדרך והתרבות מעניינת אותו יותר מהישגים, כוכבים או נוסטלגיה. אני לא בטוח שאני מבין עד הסוף את הסגנון הזה אבל אפשר לכבד את ההחלטה (אם תהיה כזאת) גם אם רובנו לא נסכים איתה. אני אישית חושב שזה קשוח מידי אבל יש פה דרך שאני יכול להבין אותה. ואני יכול להבין לא בגלל הכסף של גולדהאר אלא בגלל הערך המוסף והדרך הלא מתפשרת שהוא מביא איתו. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

מיץ' הוא ההבדל בין מכבי שאתה רוצה למכבי של לחטוף 4-0 מק"ש עם הבולבול , תכניס את זה עמוק לראש שלך כי נראלי שאתה קצת מתבלבל ומגזים. 

שמע אני לא רוצה לפגוע או משהו, אבל באמת שאתה עושה רושם של בחור לא הכי מחובר, אתה ברצינות רוצה שמיץ' יעזוב ? 

על מה אתה מדבר, מה אתה רוצה ? שחרר אותנו. 

לא מחובר? הוא אחד ההזויים פה אוור. 

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

גולדהאר בא להשפיע על הקהילה ועל החברה בישראל. מכבי זו רק הפלטפורמה. 

אבל אנחנו עדיין מועדון כדורגל עם כל הכבוד.

אז כן, אם הם אשמים זה משהו אחר, אבל זה סיפור שונה לגמרי. 

2 דקות לפני, maccabi-king said:

אם כבר הפוך

הוא כרגע שם את מכבי בתחתית רשימת הסדר יום שלו ורואים את זה 

הוא פילנטרופ והוא עושה לנו טובה שהוא פה ומשקיע כל שנה יותר 50 מיליון שקל, כל יום צריך לומר לו תודה ולקוות שהוא יישאר פה לנצח. אולי בסדר היום אנחנו מקום אחרון אצלו אבל ברור שהוא רוצה את טובת המועדון מכל בחינה שהיא.

2 דקות לפני, nirnir20 said:

אני לא מתבלבל ולא מגזים ואתה לא צריך להסביר לי מה זה מיץ' בשביל מכבי. 

ואף אחד לא אמר שצריך להעיף אותו מהמועדון. כן אפשר למחות נגד ההחלטה אם תתקבל ולא לקבל אותה בכזאת שלווה. כבר עכשיו ההתנהלות איתם לא נכונה ופסולה בעליל וצריך להשמיע קול בנושא. 

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מניסיון של כולנו עם מיץ' והמועדון, כדאי להמתין להודעה רשמית של מכבי בנושא ולא להתפתות להסתמך על אמצעי התקשורת.

ולדעתי,

ריאל מדריד או לייקרס הן דוגמאות לא טובות להשוואה (קראתי שהזכירו אותם כאן קודם). גולדהאר בא להשפיע על הקהילה ועל החברה בישראל. מכבי זו רק הפלטפורמה. 

מי שיתפלא אם הוא יציג סטנדרטים מוסריים גבוהים כאלה כנראה לא הבין מה הסיבה שגולדהאר פה. הדרך והתרבות מעניינת אותו יותר מהישגים, כוכבים או נוסטלגיה. אני לא בטוח שאני מבין עד הסוף את הסגנון הזה אבל אפשר לכבד את ההחלטה (אם תהיה כזאת) גם אם רובנו לא נסכים איתה. אני אישית חושב שזה קשוח מידי אבל יש פה דרך שאני יכול להבין אותה. ואני יכול להבין לא בגלל הכסף של גולדהאר אלא בגלל הערך המוסף והדרך הלא מתפשרת שהוא מביא איתו. 

מדוייק והודעה יפה. אבל...אם מיטש נאחז באילנות גבוהים של ערכי מועדון ופריינצייז שלא מוכתם, יש לזה דוגמאות יותר מוקצנות של הכלה וקבלה של כוכבים. אבל ההודעה שלך- הצגה, כי כנראה שזה מה שחשוב למיטש. ואני זורם עם כל החלטה. בעיניו, כל החלטה שיקבל, משרתת את מכבי. לטווח קצר או ארוך. תודה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מדוייק והודעה יפה. אבל...אם מיטש נאחז באילנות גבוהים של ערכי מועדון ופריינצייז שלא מוכתם, יש לזה דוגמאות יותר מוקצנות של הכלה וקבלה של כוכבים. אבל ההודעה שלך- הצגה, כי כנראה שזה מה שחשוב למיטש. ואני זורם עם כל החלטה. בעיניו, כל החלטה שיקבל, משרתת את מכבי. לטווח קצר או ארוך. תודה. 

כל החלטה של מיטש קדושה

אבל אפשר לבקר אותה וזה בדיוק המקום הנכון לעשות את זה

בפעם האלף כולנו בני אדם וכולנו טועים

אם הם לא מורשעים פלילית יש להם מקום בקבוצה

ועד החלטת הפרקליטות הקבוצה צריכה להחזיר אותם לפעילות

לדעתי מכבי חייבים להוציא הודעה רשמית שמתייחסת לשחקנים, כמו סאת שמחכים להחלטת הפרקליטות וכ׳ו כדאי להרגיע את הרוחות , כולם במכבי רוצים לראות אותם חוזרים, שחקנים ואוהדים..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.