Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

42 דקות לפני, אדביסי said:

כן להשוות בין הסיטואציה של עטר (בן 16, מגיע מרקע לא פשוט) למיכה ואצילי (מבוגרים, אחד מהם נשוי עם ילדה קטנה, בעלי מעמד גבוה) זה באמת חכם.

יכול להבין את מי שלא יסתכל על אצילי באותה צורה כמו לפני הפרשה, בסופו של דבר זה לא רק עסק, מעורבות פה רגשות ומי שאוהב שחקנים לרוב אוהב גם את האישיות שלהם

אני אקבל כל החלטה של גולדהאר, הוא הרבה יותר חשוב למכבי מאשר כל שחקן, ובסופו של דבר המועדון מעל הכל.

הוא רואה את התמונה הגדולה וכל דבר שיחליט אני אגיד אמן, מקווה ששאר האוהדים באותה דעה. 

עטר היה בן 19 כשזה קרה, לא בן 16.

וכן, המקרה של עטר הרבה יותר חמור, הוא הורשע.

מיכה ואצילי רחוקים מזה.

אם כבר מוסרית, אז אולי רק אצילי אשם.

אם גולדהאר בזמנו נתן אוקיי להחתמת עטר למרות שהורשע בעבר, לא רואה סיבה מדוע (לדעתי) הוא צריך להיפרד ממיכה ואצילי.

כמובן שמכבד כל החלטה שלו גם אם היא לא לטעמי.

לדעתי הם צריכים לחזור לקבוצה ולהתאמן עד למקרה שיהיה שינוי לרעה במצבם הפלילי (אם יהיה), כרגע הם כבר קיבלו סוג של עונש שישבו בצד כל הזמן הזה.

1 hour ago, אדביסי said:

כן להשוות בין הסיטואציה של עטר (בן 16, מגיע מרקע לא פשוט) למיכה ואצילי (מבוגרים, אחד מהם נשוי עם ילדה קטנה, בעלי מעמד גבוה) זה באמת חכם.

יכול להבין את מי שלא יסתכל על אצילי באותה צורה כמו לפני הפרשה, בסופו של דבר זה לא רק עסק, מעורבות פה רגשות ומי שאוהב שחקנים לרוב אוהב גם את האישיות שלהם

אני אקבל כל החלטה של גולדהאר, הוא הרבה יותר חשוב למכבי מאשר כל שחקן, ובסופו של דבר המועדון מעל הכל.

הוא רואה את התמונה הגדולה וכל דבר שיחליט אני אגיד אמן, מקווה ששאר האוהדים באותה דעה. 

איך אתה אוהב להתבטא בנחרצות על דברים שאין לך מושג בהם, עטר ממש לא היה בן 16 בזמנו, עטר היה בן 19 (זה קרה באפריל 2006), שזה בגיר, ומה שהוא עשה היה פלילי, והוא קיבל על זה 6 חודשי מאסר בפועל שהומרו בעבודות שירות.

במידה ויחליטו שאין שום עבירה פלילית במקרה שלהם, אז אין שום סיבה לשחרר אותם, וזה בלי קשר לעובדה שמקצועית זו תהיה טעות חמורה, כי אצילי הוא אחד משחקני הכנף הכי טובים שיש בישראל, שחקן של מספרים שיכול לסדר שערים מכלום (אין הרבה כאלו בארץ) שגם ביום גרוע שווה שערים ובישולים שלפעמים הם ההבדל בין ניצחון לאיבוד נקודות (גם יוני הוא שחקן כזה, זה לוקסוס מטורף להחזיק שניים כאלו בקבוצה), ולגבי מיכה, אמנם לא נתן עונה טובה השנה, אבל כולם יודעים שמיכה בכושר טוב שווה השחקן הכי טוב בארץ, אז כן זו תהיה טעות מטורפת לוותר עליהם.

4 דקות לפני, Marco_Reus said:

איך אתה אוהב להתבטא בנחרצות על דברים שאין לך מושג בהם, עטר ממש לא היה בן 16 בזמנו, עטר היה בן 19 (זה קרה באפריל 2006), שזה בגיר, ומה שהוא עשה היה פלילי והוא קיבל על זה 6 חודשי מאסר בפועל שהומרו בעבודות שירות.

במידה ויחליטו שאין שום עבירה פלילית במקרה שלהם, אז אין שום סיבה לשחרר אותם, וזה בלי קשר לעובדה שמקצועית זו תהיה טעות חמורה, כי אצילי הוא אחד משחקני הכנף הכי טובים שיש בישראל, שחקן של מספרים שיכול לסדר שערים מכלום (אין הרבה כאלו בארץ) שגם ביום גרוע שווה שערים ובישולים שלפעמים הם ההבדל בין ניצחון לאיבוד נקודות (גם יוני הוא שחקן כזה, זה לוקסוס מטורף להחזיק שניים כאלו בקבוצה), ולגבי מיכה, אמנם לא נתן עונה טובה השנה, אבל כולם יודעים שמיכה בכושר טוב שווה השחקן הכי טוב בארץ, אז כן זו תהיה טעות מטורפת לוותר עליהם.

אני לא שופט או מאשים אף אחד, אני לא בית משפט

אני רק אומר שבשורה התחתונה - כל החלטה שתתקבל אני אהיה יותר מבסדר איתה.

הצד המקצועי לא רלוונטי לכלום בטח לא לא לגולדהאר... יש תמונה גדולה כאן מעבר לאיכות שחקנים.

אני אגב בטוח שהם נשארים ומכבי רק מחכים לפרקליטות, שום דבר לא השתנה מההתחלה כמו שאני רואה את זה

זו תהיה טעות גדולה לשחרר אותם משתי סיבות עיקריות.

הראשונה היא שבתקופה שאין שחקנים להביא ואנחנו עדיין עם הגבלות פיננסיות לא בא בחשבון לשחרר שניים מהטובים בארץ ועוד לשלם להם פיצויים.

השניה היא שברגע שהם יעזבו את מכבי, כל העליהום שהיה על השחקנים ועל מכבי יתפוגג והם פשוט יחתמו בחיפה או בביתר והפרשה תישכח כמו כשקורה כאשר מדובר בשחקנים של קבוצות אחרות; זריהן ווארן מב"ש, כמו הפרשיות החוזרות ונשנות של שועה ועוד.

אני מרגיש שיש גורמים בתקשורת הספורט בארץ שהיו רוצים לראות את מכבי נחלשת או סתם יודעים שפיצוצים במכבי יביאו יותר רייטינג והם מנצלים את זה.

מכבי היא מועדון בבעלות פרטית, לא צריך לתת דין וחשבון לאף אחד, בטח לא במדינה שבה אנשים שוכחים הכל אחרי שבוע.

זה לפני שמדברים על שאלת מידת האשמה שלהם.

עתיד המועדון בשנים הקרובות תלוי בהחלטה הזו.

1 hour ago, אדביסי said:

כן להשוות בין מעשה פלילי ולבין מעשה לא פלילי זה באמת חכם

ואם החתמת מישהו מבחוץ(!) שעשה עבירה פלילית בצעירותו ו"סלחת" לו על כך בזה שהחתמת אותו (לא שאני נגד כן?), לא רואה סיבה לא להשאיר שחקנים שכבר במועדון ולא עשו משהו פלילי וצריך "לסלוח" להם 

בלי קשר לזה שאני אכבד כל החלטה של מיץ' , אני פשוט חושב שזו תהיה טעות אם הוא יחליט לא להשאיר אותם

58 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עטר היה בן 19 כשזה קרה, לא בן 16.

וכן, המקרה של עטר הרבה יותר חמור, הוא הורשע.

מיכה ואצילי רחוקים מזה.

אם כבר מוסרית, אז אולי רק אצילי אשם.

אם גולדהאר בזמנו נתן אוקיי להחתמת עטר למרות שהורשע בעבר, לא רואה סיבה מדוע (לדעתי) הוא צריך להיפרד ממיכה ואצילי.

כמובן שמכבד כל החלטה שלו גם אם היא לא לטעמי.

לדעתי הם צריכים לחזור לקבוצה ולהתאמן עד למקרה שיהיה שינוי לרעה במצבם הפלילי (אם יהיה), כרגע הם כבר קיבלו סוג של עונש שישבו בצד כל הזמן הזה.

בול.

2 hours ago, Sawyerdroid said:

אתחיל ואגיד שלא משנה מה יקרה, אני תומך בגולדהאר ומקבל את החלטתו - הוא צבר מספיק קרדיט במכבי כדי לקבל החלטות שאני לא מרוצה מהן. וכשזה נאמר.. 

לשחרר את מיכה ואצילי יהיה טעות פטאלית שנובעת מאיזה אקלים עולמי, PC ותרבות 2020.

תתארו לכם את הסיטואציה ההזויה שבה אצילי ומיכה משוחררים ממכבי אבל משחקים בקבוצה אחרת בישראל, למה זה מצב הגיוני בכלל? 

אם השחקנים עשו משהו בלתי נסלח - המדינה הייתה צריכה להעניש אותם ולכן לא יכלו לשחק בכלל. (לפחות לתקופת העונש..)

אנחנו חיים במדינת חוק ומערכת המשפט מקבלת בנושא הכרעה ברורה - אין אשמה. וזה הרף הקובע. 

אין שום היגיון או הצדקה להיות הקבוצה שיותר צדיקה מהאפיפיור, גוזרת על עצמה לעמוד בסטנדרטים ממוצאים (ועל הדרך עושה נזק לסמל שגדל במועדון ולכוכב שכבר היכה שורשים במכבי) - זאת לא החלטה שמועדון מקצועני יכול לקבל וזה בלי להכנס למציאות פיירפליי.

אוהב את מיטש גולדהאר, מלך מכבי ת"א והסיבה היחידה שחזרנו להיות מכבי תל אביב אבל לצערי הוא בדרך לכתם המשמעותי הראשון שלו במכבי. לכל אדם יש חסרונות וגולדהאר הוא המשיח גם אם ישחרר את שני השחקנים - אבל ככ כואבת לי הטעות הזאת, מבאסת אותי הגישה ונחמץ לי הלב על דור ועומר. 

למרות שזה לא נראה בכיוון, נתפלל שיישארו איכשהו.

אין לך מה לדאוג, אדביסי אמר שהם נשארים והכל טוב.

אני רוצה לחדד איזה נקודה(ללא נקיטת עמדה)...

הטענה שצריך לשחרר אותם בגלל מוסר, ערכי המועדון ופגיעה בו, מתוחזקת על ידי התזה שצריך לשמור על הפרנצ'ייז ועל שם המועדון נקי וזה יהיה שיקול מרכזי בהחלטה של מיטש. אני לא יודע. אני מכיר רק דוגמאות הפוכות ומקרה ברייאנט ולייקרס ישר קופץ לראש. ושם, מדובר במקרה חמור בסדרי גודל. אז שם שמרו על המותג והכסף שמתגלגל שם בצורה הפוכה- השאירו אותו. אני גם מתקשה לראות את לברון נחתך משם על מעשים דומים של אצילי ומיכה. הכל לפתחו של מיטש. אקבל כל החלטה אבל כשמדברים על ערכי מועדון וניקיון המותג, צריך לזכור איך מותגים עולמיים וגדולים באמת פעלו.

והיא ממשיכה 

כתבה מוואלה!NEWS, עו"ד של אחת הקטינות בפרשת אצילי ומיכה: "צדתם את הנערות"

https://sports.walla.co.il/item/3375963?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

1 hour ago, המכבייה said:

הטענה שצריך לשחרר אותם בגלל מוסר, ערכי המועדון ופגיעה בו, מתוחזקת על ידי התזה שצריך לשמור על הפרנצ'ייז ועל שם המועדון נקי וזה יהיה שיקול מרכזי בהחלטה של מיטש. אני לא יודע. אני מכיר רק דוגמאות הפוכות ומקרה ברייאנט ולייקרס ישר קופץ לראש. ושם, מדובר במקרה חמור בסדרי גודל. אז שם שמרו על המותג והכסף שמתגלגל שם בצורה הפוכה- השאירו אותו. אני גם מתקשה לראות את לברון נחתך משם על מעשים דומים של אצילי ומיכה. הכל לפתחו של מיטש. אקבל כל החלטה אבל כשמדברים על ערכי מועדון וניקיון המותג, צריך לזכור איך מותגים עולמיים וגדולים באמת פעלו.

בוא, יש "קצת" הבדל בין קובי ולברון לדור מיכה ועומר אצילי. 

1 דקה לפני, ravid said:

בוא יש "קצת" הבדל בין לוס אנגלס לייקרס למכבי תל אביב

כל הזמן אנחנו עסוקים בתדמית, לא אתפלא אם מיטש בכלל לא מגיע לשלב הזה. מבחינת הסטנדרטים שהוא מכתיב מה שהתרחש זה ביג נו.

אני לא רוצה שהם יעזבו יועזבו וזו תהיה אכזבה עצומה מבחינתי, אבל מיטש כבר הוכיח שהוא מוביל סטנדרטים ולא אחד שמגיב לפי הממוצע העולמי בין רע לטוב.

שורה תחתונה, מיטש הוא הטוב ביותר שיש וההחלטה שלו בעניין היא זו שתמשיך למצב אותנו ככאלה.

30 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

כל הזמן אנחנו עסוקים בתדמית, לא אתפלא אם מיטש בכלל לא מגיע לשלב הזה. מבחינת הסטנדרטים שהוא מכתיב מה שהתרחש זה ביג נו.

אני לא רוצה שהם יעזבו יועזבו וזו תהיה אכזבה עצומה מבחינתי, אבל מיטש כבר הוכיח שהוא מוביל סטנדרטים ולא אחד שמגיב לפי הממוצע העולמי בין רע לטוב.

שורה תחתונה, מיטש הוא הטוב ביותר שיש וההחלטה שלו בעניין היא זו שתמשיך למצב אותנו ככאלה.

מסכים עם כל מילה!

היא בעצמה מייצגת נערות שעברו על החוק -

זיוף תעודות וזיוף גילן,

אחת מהן הפרה צו איסור פרסום שדיברה על הפרשה באינסטגרם,

לפחות אחת מהן שיקרה בעדות במשטרה.

חוצפנית

1 hour ago, ravid said:

בטח שיש הבדל בין אונס ופגיעה פיזית באשה לבין מה שהם עשו. זה מקזז את גודל המותג. ודיברתי על העיקרון. אפילו לא הבעתי את דעתי.

לא זומנו למחנה אימונים, מאמין שעד שזה לא יהיה רשמי והפרקליטות תסגור את התיק הם לא יחזרו.

רז אמיר טוען שהם בדרך החוצה אבל קשה לי להאמין שבגלל שהם לא יוצאים למחנה אימון הסיבה היא שהם סיימו את דרכם במכבי.

אם הוציאו אותם לחופשה בגלל הפרשה אז לא יחזירו אותם עד שהיא תסתיים. זה לא רלוונטי כמה אנחנו רוצים.

ולא מפתיע שהתקשורת עושה את תפקידה ומנסה להפוך את המצב להרבה יותר גרוע ממה שהוא באמת עם כל הכותרות האלו. 

מפתיע אותי איך אנשים מקבלים בכזאת שלוות נפש את העובדה שיש סיכוי שהם ישוחררו ומגבים כל החלטה של מיץ'.

זה ביזיון על וכתם ענק על המועדון אם הם ישוחררו.

ואני ממש לא אקבל "כל החלטה של מיץ'". מותר לבקר ומותר גם למחות אפילו על החלטות של הבעלים הנהדר שלנו.

שנים שהתעמרו בקהל שלנו ובארגון ושתקם, עכשיו מתעמרים גם בשחקנים על לא עוול בכפם על בסיס איזו טרהתנות לא מובנת וגם אז תשתקו? איפה הסוף. זה ממש ירידה לזנות כבר

4 hours ago, המכבייה said:

זה המקרה הכי מפורסם.

גם רונלדו היה מעורב לכאורה בפרשות.

בנזמה וריברי בזמנו. היו כל כך הרבה, כל עוד הפרשה נסגרת והם זכאים זה אבסורד.

אני בכלל חושב שמכבי רוכבים על הפרשה, מנסים לקצף תתקציב שכר ומצאו תירוץ טוב.

איו סיכוי בגלל פרשה שאם וכאשר השחקנים יצאו זכאיים ישחררו אותם, מביך, אין שום הגיון.

שבוע טוב, הבנתי שהם פרסמו מכתבי התנצלות בסוף שבוע, דובר בחדשות וזה היה ברור שזה שאלה של זמן מתי הם חוזרים אבל עכשיו אני קורא שמכבי ממשיכים בשלהם, לא מבין את הבזיון בהתנהלות של מיץ', מה הוא עושה בסיפור הזה? התנצלו גם שלא בטוח שהיה צריך אבל עשו הכל חלאס מיץ' שחרר כבר את האגו!! אנחנו עומדים מאחוריך שנים גם בימים קשים וקלים וזאת החלטה קלה שצריך להעביר הלאה...למה לפגוע במועדון מבחינה מקצועית?

אם חלילה זה יקרה, זאת מכה אדירה גם מקצועית וגם כלכלית.

הם מרוויחים חצי מיליון, בהנחה שהם יקבלו 250 אלף במקום אחר צריך להשלים להם את השכר - בתקופה הזאת זה ממש רע.

מעבר לזה, אסור לשחרר אותם כשהם אפילו עדיין לא הואשמו במשהו פלילי ואפילו אין נגדם כתב אישום.

במיוחד מיכה - הוא פאקינג נמצא במועדון מגיל 6!!!!!! ואנחנו יודעים שהוא אדם טוב.

חבל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.