Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

37 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

דמות? שטויות.

למה קשה כאן לאנשים שנפגעתי בשם המועדון? כבר כתבתי את זה בעבר וגם הסכימו איתי.

שוב, ביאס אותי לראות את מכבי בכותרות שליליות.

מה, אתם חושבים שפגעתם רק בעצמכם? במשפחה? נו באמת... הודעת עורך דין גנרית שקנתה אתכם בשקל.

הודעה גנרית שקנתה אותנו בשקל? תגיד אתה אמיתי? מעבר לזה שההודעות מכובדות ביותר (מעבר לזה שלא ברור למה הם לא הזכירו את המועדון) ואפילו חושפניות במקרה של אצילי, אני לא בטוח שהם היו חייבים בכלל להתנצל... מקווה מאוד שמכבי יקבלו החלטה להחזיר אותם (ושאם חלילה יהיה כתב אישום אז אפשר לפעול אחרת)

1 hour ago, Almogl said:

אם אתה באמת לא מטריל,אז קודם כל קבל את התנצלותי למרות שלא שכנעת אותי.

אתה רושם באופן שיטתי דברים שהם קודם כל לא הגיוניים לדעתי ודבר שני הפוכים מדעת הפורום,זו התנהגות של דמות.

אבל באמת,אם אלו באמת הדעות שלך אז תדע שאני ממש לא מסכים איתן אבל מכבד כל עוד הן לא נגד מכבי

הכל בסדר, אני במקום שאני לא לוקח אישית שמבטלים דעה שלי.

תאמין לי אין לי בעיה לקבל ביקורת, אני פעיל כאן בפורום 6 שנים ועדיין יש חבר'ה שחושבים שאני אוהד הפועל.

37 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הודעה גנרית שקנתה אותנו בשקל? תגיד אתה אמיתי? מעבר לזה שההודעות מכובדות ביותר (מעבר לזה שלא ברור למה הם לא הזכירו את המועדון) ואפילו חושפניות במקרה של אצילי, אני לא בטוח שהם היו חייבים בכלל להתנצל... מקווה מאוד שמכבי יקבלו החלטה להחזיר אותם (ושאם חלילה יהיה כתב אישום אז אפשר לפעול אחרת)

מכובדות, ואני שמח שבסוף לא יצא מזה כלום מבחינה פלילית.

אבל, כאוהד... הם פגעו במועדון שאני כל כך אוהב, עצבן אותי כל כך שהם שמו אותנו בסיטואציה כזו, כוסאימא של כל התקשורת כן? אבל וואלה, ביאס כל ההתעסקות הזאת.

מעבר לזה שאני רוצה ששניהם יחזרו לקבוצה,אני באמת אוהב את דור ויהיה לי קשה ברמה האישית אם סמל כמוהו יסיים כך את דרכו במועדון.

אני אופטימי ששניהם יחזרו וכל הנושא הזה ידעך.

מאוד אהבתי את התמיכה של השחקנים והאקסים.

לא מגיע להם שתיגמר להם הקריירה ואני לא מבין אוהדים שלנו שחושבים שהם לא צריכים להישאר.

2 hours ago, דקסטר said:

דווקא נראה לי שההפך. אם למכבי היה יד בעניין (איזה גורם במועדון יחד עם הסוכן שדחפו לפרסם) אז הם היו רושמים משהו על המועדון ש"הם מייצגים" ובלה בלה

מבין לגמרי שאם כרגע יש נתק בניהם למכבי אז לא הזכירו את הקבוצה.

הרגשה רעה בנושא.

דווקא זאת טקטיקה מוכרת של להרחיק בין העובד שעשה דבר בעייתי מהחברה שהוא עובד בה בהתנצלות שלו, בשביל לא לתת הרגשה שהחברה קשורה לכך.

לא אתפלא אם זה קיבל אישור מקנדה.

45 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הכל בסדר, אני במקום שאני לא לוקח אישית שמבטלים דעה שלי.

תאמין לי אין לי בעיה לקבל ביקורת, אני פעיל כאן בפורום 6 שנים ועדיין יש חבר'ה שחושבים שאני אוהד הפועל.

מכובדות, ואני שמח שבסוף לא יצא מזה כלום מבחינה פלילית.

אבל, כאוהד... הם פגעו במועדון שאני כל כך אוהב, עצבן אותי כל כך שהם שמו אותנו בסיטואציה כזו, כוסאימא של כל התקשורת כן? אבל וואלה, ביאס כל ההתעסקות הזאת.

את כולנו ביאסה ההתעסקות וכנראה בעיקר את היושב בקנדה

52 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני רוצה להבין. כל אחד יכול לבוא להתלונן סתם ככה על שחקן של מכבי בלי שום עובדות ואתה ישר תאשים את השחקן שהוא זה שפגע במכבי? זה נשמע לך הגיוני?

וגם, איפה המועדון פה חטף ביקורות שליליות (חוץ מאולי קצת בימים הראשונים שטענו שצריכים להשעות אותם)? ואני לא מתכוון לביקורות של פמינאציות למיניהן שהן מעניינות ת'ביצה פחות או יותר.

היחידים שחטפו פה ביקורת אמיתית זה רק השחקנים עצמם.

הם לא פגעו במועדון כי הם לא עשו שום דבר רע. מי שפגע במועדון, אם כבר אתה רוצה לכעוס על מישהו, זה הבנות האלה, ההורים שלהן והתקשורת.

4 hours ago, המכבייה said:

מרגיש לי כמו התחלה של אסטרטגיה לכיוון חזרה. אולי היה איתות מקנדה.

הפוך גוטה.

הפוסטים שהוכתבו ע״י עורכי הדין והסוכן יחד עם הניסיונות לייצר השפעה תקשורתית לזירוז ההליכים מראה שמקנדה אין איתות ואם יש הוא לא לכיוון המיוחל. אני לא חושב שיש מישהו שלא רוצה אותם חזרה במיוחד כשברור כשמש שהם נפלו בפח ואני לא אכנס לזה בכלל. יש האומרים שהמניעים של מיטש גם כלכליים, זו השנה האחרונה של שניהם בחוזה. קיץ שחור.

20 דקות לפני, MTA For Ever said:

הפוך גוטה.

הפוסטים שהוכתבו ע״י עורכי הדין והסוכן יחד עם הניסיונות לייצר השפעה תקשורתית לזירוז ההליכים מראה שמקנדה אין איתות ואם יש הוא לא לכיוון המיוחל. אני לא חושב שיש מישהו שלא רוצה אותם חזרה במיוחד כשברור כשמש שהם נפלו בפח ואני לא אכנס לזה בכלל. יש האומרים שהמניעים של מיטש גם כלכליים, זו השנה האחרונה של שניהם בחוזה. קיץ שחור.

אנשים מדברים על השנה שחוזים נגמרים, אתם מודעים בכלל למסיימי החוזים בעונה הבאה?

פשוט טירוף- ריקן מיכה אצילי סבוריט ז'איר(?) טננבאום טיבי קנדיל גלזר פרץ בלקמן חוזז ושכטר אם יחתום לשנה רק.

אשכרה כמעט כל הקבוצה.

1 hour ago, MTA For Ever said:

הפוך גוטה.

הולד יט

מי אלו בדיוק האומרים? ככה מתחילות שמועות..חסרות בסיס

11 דקות לפני, turgi said:

מבורך.

לדעתי הסיכוי היחיד שלהם לחזור היה הודעות כאלה.

שווה "עונש" חינוכי של מיץ' כמו הרצאות שלהם לילדי האקדמיה ומתן שעות סיוע לקהילה.

הרבה שחקנים גם ממכבי וגם לא ממכבי הגיבו להם לבבות / תמיכה.

כמובן שערן כתב הודעת תמיכה ארוכה יותר מכולם

1 hour ago, חןחן said:

הרבה שחקנים גם ממכבי וגם לא ממכבי הגיבו להם לבבות / תמיכה.

כמובן שערן כתב הודעת תמיכה ארוכה יותר מכולם

מה כתב לטובת המאותגרים אינסטגרמית?

צנציפח כותב שהנטייה היא לא להשאיר אותם. מעניין מאיפה יש לזין הזה חוצפה להמשיך לכתוב בלי לדעת. (אני רק מקווה שהוא לא צודק חחח)

11 hours ago, MTA For Ever said:

הפוך גוטה.

זה לא משנה על ידי מי הוכתבו, משנה המטרה. נראה לך שאפשר להפעיל לחץ על מיטש ככה? נראה לך שהם חושבים ככה? ובלי קשר לשום אינטרס, הם מוצדקים לכשעצמם. 

3 hours ago, אליהו_הנביא said:

צנציפח כותב שהנטייה היא לא להשאיר אותם. מעניין מאיפה יש לזין הזה חוצפה להמשיך לכתוב בלי לדעת. (אני רק מקווה שהוא לא צודק חחח)

חשבתי שהוא כתב שמסתבר שלאצילי יש נטייה חריפה ימינה בעוד שלמיכה יש נטייה קלה שמאלה

אתחיל ואגיד שלא משנה מה יקרה, אני תומך בגולדהאר ומקבל את החלטתו - הוא צבר מספיק קרדיט במכבי כדי לקבל החלטות שאני לא מרוצה מהן. וכשזה נאמר.. 

לשחרר את מיכה ואצילי יהיה טעות פטאלית שנובעת מאיזה אקלים עולמי, PC ותרבות 2020.

תתארו לכם את הסיטואציה ההזויה שבה אצילי ומיכה משוחררים ממכבי אבל משחקים בקבוצה אחרת בישראל, למה זה מצב הגיוני בכלל? 

אם השחקנים עשו משהו בלתי נסלח - המדינה הייתה צריכה להעניש אותם ולכן לא יכלו לשחק בכלל. (לפחות לתקופת העונש..)

אנחנו חיים במדינת חוק ומערכת המשפט מקבלת בנושא הכרעה ברורה - אין אשמה. וזה הרף הקובע. 

אין שום היגיון או הצדקה להיות הקבוצה שיותר צדיקה מהאפיפיור, גוזרת על עצמה לעמוד בסטנדרטים ממוצאים (ועל הדרך עושה נזק לסמל שגדל במועדון ולכוכב שכבר היכה שורשים במכבי) - זאת לא החלטה שמועדון מקצועני יכול לקבל וזה בלי להכנס למציאות פיירפליי.

אוהב את מיטש גולדהאר, מלך מכבי ת"א והסיבה היחידה שחזרנו להיות מכבי תל אביב אבל לצערי הוא בדרך לכתם המשמעותי הראשון שלו במכבי. לכל אדם יש חסרונות וגולדהאר הוא המשיח גם אם ישחרר את שני השחקנים - אבל ככ כואבת לי הטעות הזאת, מבאסת אותי הגישה ונחמץ לי הלב על דור ועומר. 

למרות שזה לא נראה בכיוון, נתפלל שיישארו איכשהו.

לכל אלה שעדיין חושבים מאיזשהי סיבה שצריך לשחרר אותם בגלל ה"פרשה" הזאת -

איפה הייתם שמכבי החתימו את עטר? הייתה לכם בעיה מוסרית עם זה בזמנו? לא זכור לי...

כי אם תשאלו אותי המקרה הזה פחות חמור ממה שעטר עשה, בטח כשאין פה עבירה על החוק

בקיצר, צריך לדפדף את המקרה הזה ולהמשיך הלאה, יאללה שיחזרו לאימונים כבר לעזור לנו לקחת עוד אליפות

29 דקות לפני, יונתן said:

לכל אלה שעדיין חושבים מאיזשהי סיבה שצריך לשחרר אותם בגלל ה"פרשה" הזאת -

איפה הייתם שמכבי החתימו את עטר? הייתה לכם בעיה מוסרית עם זה בזמנו? לא זכור לי...

כי אם תשאלו אותי המקרה הזה פחות חמור ממה שעטר עשה, בטח כשאין פה עבירה על החוק

בקיצר, צריך לדפדף את המקרה הזה ולהמשיך הלאה, יאללה שיחזרו לאימונים כבר לעזור לנו לקחת עוד אליפות

כן להשוות בין הסיטואציה של עטר (בן 16, מגיע מרקע לא פשוט) למיכה ואצילי (מבוגרים, אחד מהם נשוי עם ילדה קטנה, בעלי מעמד גבוה) זה באמת חכם.

יכול להבין את מי שלא יסתכל על אצילי באותה צורה כמו לפני הפרשה, בסופו של דבר זה לא רק עסק, מעורבות פה רגשות ומי שאוהב שחקנים לרוב אוהב גם את האישיות שלהם

אני אקבל כל החלטה של גולדהאר, הוא הרבה יותר חשוב למכבי מאשר כל שחקן, ובסופו של דבר המועדון מעל הכל.

הוא רואה את התמונה הגדולה וכל דבר שיחליט אני אגיד אמן, מקווה ששאר האוהדים באותה דעה. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.