Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

59 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חחחח לא טרגדיה, אבל לגירושים יש משמעיות הרסניות, בטח מהצד של הגבר.

אני בטוח שהיא לא רוצה לפרק את המשפחה, חושבת על הילדים, עניין הפרנסה, כי סביר להניח שאין לה מקצוע וכו... עדיף לה פשוט לסלוח וזהו, להעביר את זה הלאה.

מזאת אומרת? אין לה זכות קיום בלי אצילי? עם אצילי היא דוקטור לרפואת המוח ובלעדיו מקבצת נדבות?

אתה כתבת שאתה מפחד להתגרש, לא אצילי ולא אישתו. 

תנו להם לנהל את חייהם, הם יודעים יותר טוב על עצמם מאשר אנשי הפורום. משפטים של ריקי לייק לא יעזרו כאן. 

היא תסתדר בלעדיו, הוא יסתדר בלעדיה, כנראה ששניהם מעדיפים את החיים ביחד. 

4 hours ago, חןחן said:

משמח לראות שאצילי ואשתו בסדר

ולכל יפי הנפש- המקרים האלו קורים במלא בתים, רק שלא מדובר במפורסמים ואלמוג בוקרים שנכנסים להם לחיים

מלכה !

כמה זה נכון..

57 דקות לפני, Insigne said:

מזאת אומרת? אין לה זכות קיום בלי אצילי? עם אצילי היא דוקטור לרפואת המוח ובלעדיו מקבצת נדבות?

אתה כתבת שאתה מפחד להתגרש, לא אצילי ולא אישתו. 

תנו להם לנהל את חייהם, הם יודעים יותר טוב על עצמם מאשר אנשי הפורום. משפטים של ריקי לייק לא יעזרו כאן. 

היא תסתדר בלעדיו, הוא יסתדר בלעדיה, כנראה ששניהם מעדיפים את החיים ביחד. 

אני לא מכיר אותה, רק יוצא מנקודת הנחה שאם היא היתה אישה חזקה ועצמאית היא לא היתה סולחת.

בוא, זאת השפלה רצינית, מילא שרק בודדים יודעים אני מבין, אבל מדובר במקרה שהוא פומבי, אם היא מבטלת את עצמה, סביר להניח שזה רק בגלל עניין ילדים/כסף.

ואני טוען את זה מניסיון, יש לי חברים שהתגרשו והיו במצב כלכלי מעולה לפני, אבל היום? בקושי גומרים את החודש.

לחלק נכסים, מזונות, לריב על משמורת ילדים עם עורכי דין, מה לא... מפחיד רצח, אני לא רוצה להיות במקום הזה, עצוב, אבל מעדיף לחיות בשקר.

מרגריטי מאיפה לך לשפוט אותה ככה? מיליוני נשים ברחבי העולם סלחו ויסלחו על בגידות, זה לא דילברייקר מבחינת כולם. אפילו סיפורי דיסני השתנו עם המציאות המשתנה.

אני מניחה שרע לך בזוגיות ולא רק בגלל התחום המיני, אל תשליך את המערכת הזוגית שלך על כולם.  תאמין לי שיש גברים ונשים שסלחו לבן או בת הזוג שלהם על הרבה יות גרוע מזה. כל אחד וההחלטות שלו, אולי כי כשמתבגרים מבינים שבעיות הן חלק מהחיים ושום דבר לא מושלם. גם אני סלחתי לבעלי לעתיד שהביא את טבעות הנישואין מהחנות בקופסא אדומה, אי אפשר לפרק בית על כל דבר. 

1 דקה לפני, חןחן said:

גם אני סלחתי לבעלי לעתיד שהביא את טבעות הנישואין מהחנות בקופסא אדומה, אי אפשר לפרק בית על כל דבר. 

על זה כן 

3 דקות לפני, חןחן said:

מרגריטי מאיפה לך לשפוט אותה ככה? מיליוני נשים ברחבי העולם סלחו ויסלחו על בגידות, זה לא דילברייקר מבחינת כולם. אפילו סיפורי דיסני השתנו עם המציאות המשתנה.

אני מניחה שרע לך בזוגיות ולא רק בגלל התחום המיני, אל תשליך את המערכת הזוגית שלך על כולם.  תאמין לי שיש גברים ונשים שסלחו לבן או בת הזוג שלהם על הרבה יות גרוע מזה. כל אחד וההחלטות שלו, אולי כי כשמתבגרים מבינים שבעיות הן חלק מהחיים ושום דבר לא מושלם. גם אני סלחתי לבעלי לעתיד שהביא את טבעות הנישואין מהחנות בקופסא אדומה, אי אפשר לפרק בית על כל דבר. 

כשרציתי להציע נישואין לאשתי, הלכתי לקנות טבעת והמוכרת שמה את זה בקופסא אדומה, אמרתי לה הלו הלו תחליפי בבקשה לצבע אחר, לא אכפת לי איזה אבל תחליפי, אמרה שזה יפה וזה צבע של אהבה ... אמרתי לה תקשיבי, תחליפי או שאני לא לוקח את הטבעת :lol: 

40 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני לא מכיר אותה, רק יוצא מנקודת הנחה שאם היא היתה אישה חזקה ועצמאית היא לא היתה סולחת.

בוא, זאת השפלה רצינית, מילא שרק בודדים יודעים אני מבין, אבל מדובר במקרה שהוא פומבי, אם היא מבטלת את עצמה, סביר להניח שזה רק בגלל עניין ילדים/כסף.

ואני טוען את זה מניסיון, יש לי חברים שהתגרשו והיו במצב כלכלי מעולה לפני, אבל היום? בקושי גומרים את החודש.

לחלק נכסים, מזונות, לריב על משמורת ילדים עם עורכי דין, מה לא... מפחיד רצח, אני לא רוצה להיות במקום הזה, עצוב, אבל מעדיף לחיות בשקר.

רוב הרצון להתגרש זה מאשליה שבחוץ יש עולם טוב יותר

אז תן לי לחדש לך. כל הנשים וכל הגברים אותו דבר

אישה שחושבת שמחכה לה בעל יותר טוב בחוץ חיה בסרט, וגם גבר שחושב שמחכה לו בחוץ אישה יותר טובה חי בסרט

גם אשתו של אצילי יודעת את זה באיזהשהו מקום

אף אחד לא מושלם ולכל אחד יש את הפאקים שלו, ובן זוג שמבין שגם לו יש פאקים וגם איתו צריך להתמודד, ידע להתמודד עם הפאקים של בת הזוג שלו

12 דקות לפני, חןחן said:

גם אני סלחתי לבעלי לעתיד שהביא את טבעות הנישואין מהחנות בקופסא אדומה, אי אפשר לפרק בית על כל דבר. 

אני מצטער, אבל זה לגמרי דיל ברייקר. 

להתחיל את הנישואים שלכם בכזה חטא... וואו... 

זה פורום אוהדים והכל אבל יש פה תגובות גועל נפש.

צאו לאנשים מהחיים! זה לא עניינכם מה היה בין אצילי ואשתו.

17 דקות לפני, חןחן said:

חח גדול, אני לא שופט, רק מניח שזה המצב, כי זה מה שאני מכיר מעצמי ומהסביבה שלי.

מה הסיפור שם באמת אני לא יודע, אבל הסיבות שנתתי יש אחוזים גבוהים מאוד מקבלת ההחלטות.

לצערי שיתפתי כאן יותר מדיי על המצב שלי, לא רע לי בזוגיות.

אבל אני מרגיש שם לא שלם, לקחתי החלטה להתחתן לא ב-100 אחוז, וזה משהו שמציק לי כל הזמן, דחפו אותי לזה, הקטע הזה שלקחה אותי פרח, הוא אמנם בדיחה כאן, אבל זה נכון.

47 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

קשה לי לקבל את מה שאתה כותב. היא יכולה להיות חזקה ועצמאית וגם לסלוח. למה זה נוגד אחד את השני? בגלל המוסכמות שלך עם עצמך לגבי זוגיות ואיך דברים אמורים לעבוד?

למה אתה חושב שהיא מבטלת את עצמה? בגלל מוסכמות חברתיות?

שרה נתניהו מבטלת את עצמה? שרה נתניהו אישה חזקה וגם בה בגדו.......;) סתם. יאללה נקסט.

אחלה אצילי ושיהיה להם בהצלחה. רק מכבי

11 דקות לפני, maccabi-king said:

רוב הרצון להתגרש זה מאשליה שבחוץ יש עולם טוב יותר

אז תן לי לחדש לך. כל הנשים וכל הגברים אותו דבר

אישה שחושבת שמחכה לה בעל יותר טוב בחוץ חיה בסרט, וגם גבר שחושב שמחכה לו בחוץ אישה יותר טובה חי בסרט

גם אשתו של אצילי יודעת את זה באיזהשהו מקום

אף אחד לא מושלם ולכל אחד יש את הפאקים שלו, ובן זוג שמבין שגם לו יש פאקים וגם איתו צריך להתמודד, ידע להתמודד עם הפאקים של בת הזוג שלו

וואלה? כל האנשים אותו דבר? מעניין.

1 hour ago, חןחן said:

ראסמי את בחורה לטבעת

כל מילה שלך זהב

2 hours ago, קובי השועל said:

מרגרטי אתה אוהד מכבי?

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

הכנתי לעצמי נס, מזל שקראתי את זה רגע לפני השלוק אחרת היה קורה לי אסון מול המסך

חחחחחח

4 hours ago, חןחן said:

קופסא אדומה?!?!?

7 hours ago, nirc2 said:

זה שהיא סלחה לו לא הופך את מה שהוא עשה למוסרי או לא מוסרי.

אני עוד זוכר את הדיון על מונוגמיה והאם זה טבעי ולמה בני אדם מאוד קנאים לגבי יחסי מין וכו'... 

1 hour ago, snufkin said:

אני עוד זוכר את הדיון על מונוגמיה והאם זה טבעי ולמה בני אדם מאוד קנאים לגבי יחסי מין וכו'... 

וואי, זה היה נושא קלאסי

3 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אולי מסננים את כתבי התקשורת

אותם בטוח לא מסננים

תפסיקו להאמין לחרטא כל שנה אותו דבר

יש מצב 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.