Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 hour ago, פנחס שוף said:

חשבתי גזרת על עצמך חופש שבועיים

אמור לשבת בשקט עד ה 21/7.

על שער שגאנם כבש.

לדעתי הבישול צריך להוסיף לו עוד כמה ימים.

וגם ההבטחות במהלך המשחק שהספסל של מכבי יביא את השינוי החל מדקה 60 כי לב''ש אין עומק

52 דקות לפני, ohadn said:

על שער שגאנם כבש.

וגם ההבטחות במהלך המשחק שהספסל של מכבי יביא את השינוי החל מדקה 60 כי לב''ש אין עומק

שער ובישול שווה כבר הרחקה לכל החיים ומציצה לגאנם בלייב בפורום, לא?

תן עונשים כמו בהתאחדות תן.

לכו תדעו, אולי המקרה הזה יגרום להם להתבגר.

אולי בכלל בגלל המקרה הזה הם יבינו שהם לא יכולים יותר להתנהג כמו ילדים/נערים מתלהבים אלה כאנשים בוגרים עם אחריות

3 hours ago, ohadn said:

על שער שגאנם כבש.

ועל זה שהוא טרול שרמיט עוד כמה הוא צריך לקבל? 

14 hours ago, Krishi said:

בחיאת כל הניתוח אישיות הזה על סמך תמונה אחת?

הפכת אותם לאיזה ילדות צופים קטנות עם קוקיות....

יחזרו כמו גדולים ויביאו לנו עוד הרבה הישגים ותארים. הם לא מהיום בכדורגל ועברו כבר מספיק ויתגברו גם על זה. 

הא? תמונה אחת? למה הייתי צריך את התמונה הזאת כדי לדעת איזה אישיות ויכולות מנטליות יש לשחקנים האלה?

גם 10 עמודים אחורה כתבתי את זה , התמונה רק מחזקת את דעתי

לא אצילי ולא מיכה, קרוצים מהחומר של אלירן עטר, ולדעתי הם יעשו פיפי בתחתונים

את מיכה מלטפים מלפני שהוא התחיל ללטף

תעשה לי טובה, הלוואי ואתה צודק מה אני לא רוצה לקחת אליפות ב30 הפרש ושמיכה יבשל 20? לא רואה את זה קורה

מה שעוד יותר מעצים את הדעה הזו אצלי

זה העובדה שהם בכלל לא מתראיינים, יש עליהם איסור להתראיין? כל יום שהם יושבים על הגדר הם קוברים את עצמם

האבא מטנף והם סותמים

32 דקות לפני, YNWA said:

הא? תמונה אחת? למה הייתי צריך את התמונה הזאת כדי לדעת איזה אישיות ויכולות מנטליות יש לשחקנים האלה?

תעשה לי טובה, הלוואי ואתה צודק מה אני לא רוצה לקחת אליפות ב30 הפרש ושמיכה יבשל 20? לא רואה את זה קורה

זה העובדה שהם בכלל לא מתראיינים, יש עליהם איסור להתראיין? כל יום שהם יושבים על הגדר הם קוברים את עצמם

האבא מטנף והם סותמים

אני לא בטוח שזה חכם בכלל שיתראיינו. בכלל לא.

תקשורתית הדבר הכי חכם לעשות זה לנסות לתת לגל לעבור. לתת לזה להיגמר משפטית, להוציא הודעת מועדון קצרה ועניינית אחרי שזה ייגמר, וגם אז לשמור על שקט ולא להתראיין בנושא.

לתת לזה להתפייד, הזמן מנרמל את הכל.

59 דקות לפני, YNWA said:

האבא מטנף והם סותמים

מה יעזור להם להתראיין?

האם ראיון כזה או אחר אצל כתב שמחפש דם וכותרות זאת התרופה לעליהום הציבורי עליהם? לא.

לא משנה מה הם יגידו, דעת הקהל כבר עוצבה יופי יופי כנגדם ע"י אנשים כמו אדווה דדון ואלמוג בוקר.

כשאתה "אויב המדינה" עדיף לעשות את הראיונות האלה אחרי שער ובישול בעונה הבאה ולא היום.

1 hour ago, YNWA said:

האבא מטנף והם סותמים

הם יסתדרו מצוין הם לא ילדים קטנים וזה שהם לא מתראיינים טוב להם בתאכלס כי הם לא עשו שום דבר רע ולא חייבים לאף אחד תשובות או להצטדק בפני אף אחד. ככל שפחות ידברו על זה ככה זה יישכך מהר יותר ויישאר מקסימום בגדר איזה שיר של כמה דקות של הקהל היריב שגם זה לך תדע מתי יקרה עד שיאשרו לנו לחזור ליציעים. 

אפשר להתראיין בצורה שכל הראיון כתוב פחות או יותר מראש לא חייב להתראיין אצל כל אחד להפך מי שיראיין אותם ראשון יסכים לעשות בשביל זה הרבה והם יכולים לבוא עם תסריט שיחה מוכן

כשאתה לא מתראיין, זה יוצר תחושה שיש לך מה להסתיר.

מוכרח להגיד שדבריי יצאו אולי בצורה מעט אגרסיבית ויכלתי לכתוב אותם אחרת

אבל אני בספק גדול אם מישהו מהם קרוץ מהחומר של אלירן

ואם כן, וזה אומר שאם יקללו אותם הם יוציאו מעצמם יותר, אז מה טוב, כי מקצועית אם זה ככה, אז רק נרוויח.

מאחל לשחקנים נחת ושלווה איפה שלא יהיו ומקווה שיצליחו בכל דרך שילכו הם חלק משמעותי מההצלחה של המועדון ולא רוצה שישתמע שכאילו אני אנטי

שבוע טוב

1 hour ago, YNWA said:

אפשר להתראיין בצורה שכל הראיון כתוב פחות או יותר מראש לא חייב להתראיין אצל כל אחד להפך מי שיראיין אותם ראשון יסכים לעשות בשביל זה הרבה והם יכולים לבוא עם תסריט שיחה מוכן

ואם כן, וזה אומר שאם יקללו אותם הם יוציאו מעצמם יותר, אז מה טוב, כי מקצועית אם זה ככה, אז רק נרוויח.

מאחל לשחקנים נחת ושלווה איפה שלא יהיו ומקווה שיצליחו בכל דרך שילכו הם חלק משמעותי מההצלחה של המועדון ולא רוצה שישתמע שכאילו אני אנטי

שבוע טוב

חייבת לומר שאני לא מסכימה עם האופי של עטר, כששיחקנו נגד חיפה זה הוציא אותו מדעתו הוא אף פעם לא היה טוב נגדם ואפילו העיף עליהם כדורים כאילו לא בכוונה..

הבעיה פה היא שמדובר על כל הליגה וזה משהו שעטר פחות התמודד איתו.

3 hours ago, סי הצהובה said:

חייבת לומר שאני לא מסכימה עם האופי של עטר, כששיחקנו נגד חיפה זה הוציא אותו מדעתו הוא אף פעם לא היה טוב נגדם ואפילו העיף עליהם כדורים כאילו לא בכוונה..

מסכים, את עטר הצליחו להוציא מהכלים מספר פעמים.

זהבי לעומת זאת, הייתי מתפלל שיזרקו עליו איזה משהו לפני משחק, קרח בורידים.

ועדין לצערי הרב מה שעטר וזהבי עברו לתחושתי זה כלום לעומת מה שיעשו לאצילי ומיכה.

לא קל יהיה להתמודד עם מה שהם יעברו במידה ויהיה קהל.

57 דקות לפני, kutomer said:

מסכים, את עטר הצליחו להוציא מהכלים מספר פעמים.

זהבי לעומת זאת, הייתי מתפלל שיזרקו עליו איזה משהו לפני משחק, קרח בורידים.

ועדין לצערי הרב מה שעטר וזהבי עברו לתחושתי זה כלום לעומת מה שיעשו לאצילי ומיכה.

לא קל יהיה להתמודד עם מה שהם יעברו במידה ויהיה קהל.

מה הם יעברו מה אתה מבלבל את המוח?

באמת אפשר להשוות בין הרשעה של עטר לסיוע בשוד זקנה לבין כלום ושום דבר שהיו עם בנות 18 לדברי הבנות ושיחקו איתם מסירות.

אז קצת עומר מזיין קטינות מיכה שפיכה.. תתבגרו חברים, דווקא ההרמה להנחתה פה היא שלהם אלינו כי הקטינות שלנו זה הפועל וחיפה שמשחקות אותה מעל מי שהן באמת ודי דורשות את הבולבול. שחרר אחי.

למען הסר ספק, התגובה נכתבה בסוטול רציני והח"מ די מוטרד מהעניין ורוצה שזה רק יגמר.

6 hours ago, YNWA said:

שבוע טוב

הם פועלים עפ״י ההנחיות של עורכי הדין שלהם.

הם יתראיינו אך ורק לאחר הכרעה ולא כאשר עדיין החקירה פתוחה. אני די משער שהמטרה לכאורה לראיון של האבות : ״בוא נעשה רעש תקשורתי על מנת לנסות להשפיע זה לא הולך לכיוון של כתב אישום״ . 

עם כל האהבה לאלירן עטר , על איזה חומר מדובר ? אלירן במשך שנים היה בועט כדורים ליציעים של חיפה ולא מצליח להתרכז במשחק . הוא העיד על עצמו כשג׳ורדי הגיע למכבי הצמידו לו פסיכולוג לעניין ובצדק . 

יש לך דוגמא מובהקת לא צריך לחשוב יותר מדי. ערן זהבי הוא יחיד סגולה שככל שתקלל אותו יותר ככה תספוג . שאל את הקהל של הפועל וחיפה

5 hours ago, MTA For Ever said:

הם פועלים עפ״י ההנחיות של עורכי הדין שלהם.

הם יתראיינו אך ורק לאחר הכרעה ולא כאשר עדיין החקירה פתוחה. אני די משער שהמטרה לכאורה לראיון של האבות : ״בוא נעשה רעש תקשורתי על מנת לנסות להשפיע זה לא הולך לכיוון של כתב אישום״ . 

עם כל האהבה לאלירן עטר , על איזה חומר מדובר ? אלירן במשך שנים היה בועט כדורים ליציעים של חיפה ולא מצליח להתרכז במשחק . הוא העיד על עצמו כשג׳ורדי הגיע למכבי הצמידו לו פסיכולוג לעניין ובצדק . 

יש לך דוגמא מובהקת לא צריך לחשוב יותר מדי. ערן זהבי הוא יחיד סגולה שככל שתקלל אותו יותר ככה תספוג . שאל את הקהל של הפועל וחיפה

בדיוק מה שבאתי להגיד, עטר בעצמו אמר אחרי העונה הראשונה עם ג'ורדי שרק ברגע שנתנו לו פסיכולוג שיעזור לו להתגבר על הקללות הוא הצליח

עטר בהחלט ידוע בכך שהוא יודע לנטרל רעשי רקע. חח סתם.

הדבר הכי טוב שהם יכולים לעשות זה להתחתן 1 ולהביא עוד ילד 2. 

image.png.64eade53e78c97c0e222ad402bbaaf23.png

איזה קללות איזה 

לא יהיה קהל במגרשים עד החיסון לקורונה שזה עוד חצי שנה עד שנה.

שיגידו תודה אלף פעם לסיני שאכל עטלף כי כשהקהל יחזור למגרשים כל הסיפור שלהם כבר ישכח והביטחון העצמי שלהם בכדורגל כבר יהיה גבוה.

14 hours ago, סי הצהובה said:

מה?

צמד בסמי

גול ניצחון טוטו

גם נגד עטר כל הליגה בערך שרה ולא רק אוהדי חיפה, פשוט הם בעיקר ובאובססיביות, זה בדיוק מה שיהיה עם מיכה ואצילי

כמה שערים יש לעטר בראש כל הקריירה? מעניין.

חוץ מזה למעלה ומהדרבי ההוא, יש לו עוד שערים בנגיחה?

מרשים לראות את עטר נוגח, זה כמו לראות את אבי נוגח.

2 hours ago, מביך said:

Fun fact: השלמתי עכשיו בגרות באזרחות והייתה שאלה לגבי צו איסור פרסום.

נקודות בחינם 

כל מה שאני יודע בחיים קשור איכשהו לכדורגל או כדורסל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.