Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

כן הוא אמר שהוא לא ירפה עד שזה יהיה פלילי .

הבן אדם עצוב כי הוא לא קיבל כסף וכי כולם יודעים שהוא גידל שרמוטה / שקרנית.

הוא אמר שהבנות גם לא היו מעריצות של השחקנים, אז איך זה מסתדר עם ניצול המעמד?

קיצר הוא בדיכאון כי ציפה לכסף

אבא סרסור.

לכאורה

1 דקה לפני, חןחן said:

כן הוא אמר שהוא לא ירפה עד שזה יהיה פלילי .

הבן אדם עצוב כי הוא לא קיבל כסף וכי כולם יודעים שהוא גידל שרמוטה / שקרנית.

הוא אמר שהבנות גם לא היו מעריצות של השחקנים, אז איך זה מסתדר עם ניצול המעמד?

קיצר הוא בדיכאון כי ציפה לכסף

אבא סרסור. אמא זונה.

ככה גדלים, ילדים בשכונה.

הסיבה עיקרית לסגירת התיק לפי מה שנודע לי זה לא רק עניין הגיל והראיות שהבנות שיקרו לגביו 

אלא שהשחקנים הציגו למשטרה את ההתכתבות עם הבנות לפני קביעת המפגש ושם דיברו במפורש על מפגש מיני לכאורה עם בנות 17-18

ודווקא זה סוגיית המפתח שהופכת את העניין אם היה אלהוכול או לא לשולי. 

כדי לשמור על כבוד הנערות לא יפרסמו איזה הודעות הן שלחו לשחקנים. 

זה לא כמו הכדורסלן שאמר לאדווה דדון "רוצה לבוא אליי" ואין שום כיפה אדומה ב"דירה סגורה".  

1 דקה לפני, קאוביין said:

הסיבה עיקרית לסגירת התיק לפי מה שנודע לי זה לא רק עניין הגיל והראיות שהבנות שיקרו לגביו 

אלא שהשחקנים הציגו למשטרה את ההתכתבות עם הבנות לפני קביעת המפגש ושם דיברו במפורש על מפגש מיני לכאורה עם בנות 17-18

זה לא כמו הכדורסלן שאמר לאדווה דדון "רוצה לבוא אליי" ואין שום כיפה אדומה ב"דירה סגורה".  

מאיפה נודע לך

3 דקות לפני, קאוביין said:

אם זה נכון ומוכח ראייתית יש לתבוע את האב הוצאת דיבה

איזה אבא מעיק אלוהים ישמור 

שחרר מאיתנו ולך תחנך את הבת שלך ואולי פעם הבאה תשים לב גם באיזה מסיבות היא מסתובבת 

5 דקות לפני, קאוביין said:

מחבר קרוב שעובד בגוף שמרבה להדליף. 

* כל תשובה במילא תגרור בדיחות על דוד דתי 

חבר דתי? אולי יש קשר דם בינכם?

1 דקה לפני, YNWA said:

אם זה נכון ומוכח ראייתית יש לתבוע את האב הוצאת דיבה

זכותו להגיד מה שהבת שלו אמרה לו ומה שהוא מאמין.

גם יש הרבה מקרי אונס שהתחילו מבחורה שאמרה שרוצה זיון ואז התחרטה.זה לא מצדיק את האנס. 

אבל במקרה הזה בשיכלול כל הנסיבות יש לזה משקל משמעותי. 

Just now, מכביסט לעד said:

חבר דתי? אולי יש קשר דם בינכם?

ידעתי משהו עם דתי, לא זכרתי דוד או חבר או מישהו בנתב"ג. 

3 hours ago, thunderbolt said:

שנה הבאה באח הגדול

עוד שנתיים בהשרדות VIP

עוד שלוש שנים מתנשקת עם טיטי במסיבת גג וחוטפת covid-23? :/

בדיוק היום התחילו את האודישנים לאח הגדול

21 דקות לפני, קאוביין said:

זכותו להגיד מה שהבת שלו אמרה לו ומה שהוא מאמין.

גם יש הרבה מקרי אונס שהתחילו מבחורה שאמרה שרוצה זיון ואז התחרטה.זה לא מצדיק את האנס. 

אבל במקרה הזה בשיכלול כל הנסיבות יש לזה משקל משמעותי. 

ידעתי משהו עם דתי, לא זכרתי דוד או חבר או מישהו בנתב"ג. 

אבל לא זכותו לפברק ראיות כדי לצאת צדיק, בטח כשמי שהוא יוצא מולו זה אנשים עם פרופיל תקשורתי גבוה ומוכרים, והוא יוצא נגדם בכל האתרים מול כל המדינה.

להגיד שהכדורגלנים ידעו שהן בנות 15 זה לדוגמה - פברוק ראיות.

איכס איזה ניצול מגעיל של האבא הסרסור שלה. להקיא עליו.

מהברנז'ה הפמינסטית עוד ציפיתי לזה, כי הם אלופים בלשכנע נשים שבדיעבד הן נאנסו, אבל אתה אבא שלה י'תת אדם.

לך ותזדיין יא בן שרמוטה

אביה של אחת הנערות מפרשת הכדורגלנים והקטינות שוחח הבוקר (שלישי) עם גולן יוכפז וענת דוידוב על פרסום שמות השחקנים. "הבת שלי במצב לא טוב מבחינה נפשית, זה השבוע השלישי ברציפות שהיא בבית ולא בבידוד מקורונה", סיפרה בשיחה עם 103FM, "זה לא הולך ומשתפר, וככל שהזמן עובר אנחנו עדים לזה שהכאב ואי הוודאות שלה הולכים ומעמיקים"

אתם מצליחים בכלל לדבר איתה? להגיע אליה?
"כן על דברים שגרתיים, לא מעבר. לא מעבר".

אתמול הכדורגלנים דור מיכה ועומר אצילי נחשפו מרצונם. איך אתה והבת שלך מתייחסים לזה?
"תראה, במקרה אני מבין את הסיטואציה ואני יודע להסביר לעצמי ולסובבים ולבת שלי. הם לא פרסמו את השמות שלהם מרצון, זה היה אמור לעלות לעליון, שהיה בוודאי זורק אותם מכל המדרגות אחרי שהיה רואה את הדברים האלה, ונותן חוות דעת מאוד תקיפה ומאוד נחרצת בעניין שלהם. הם פשוט מנעו מזה שישפילו אותם בתשלום נוסף וייצאו כביכול, תמימים ונקיים ואמרו אנחנו מוכנים לחשוף את השם. זה פשוט תרגיל יח"צני, ותו לא".

איך אתה מתייחס לדיווחים מאתמול שהתיק עומד להיסגר, שהפרקליטות בסופו של דבר תסגור את התיק הזה בלי אישום בעבירות מין ואפילו לא בעבירה של השקיית קטינה באלכוהול
"כל אבא היה רוצה להגן על הבת שלו ואני בהחלט הייתי רוצה להחזיר להם בצורה שתגרום להם ליותר כאב ממה שגרמו לה. אבל אני לא יכול כי אני לא עבריין, אז אני משאיר את זה למשטרה".

אבל אתה שומע שמתכוונים לסגור את התיק
"אם המשטרה והפרקליטות לא סיימו את החקירה והתיק לא הגיע עדיין לפרקליטות והיא עוד לא זימנה את הנערות לשיחה, אז התיק לא נסגר. זה רק בליץ תקשורתי של הצד השני, זה שקר אחד גדול".

"הבת שלי והחברה שלה לא ניסו להטעות אף אחד, הן רק ילדות שלא הכירו את השחקנים", הוסיף בראיון ב-103FM, "הם התקשרו להזמין אותן לדאבל דייט ונערות בגילה מכירות דייטים שהולכים לטייל, לצחוק, לאכול גלידה ופיצה". לדבריו, טמנו להן פח, עשו להן כיפה אדומה בכל לשון. "הביאו אותן לדירה, הזמינו להן אוכל, עשו להן איזה שהוא משחק שמעורב בו אלכוהול, מזגו להן אלכוהול ולאחר מכן נעשו שם עבירות מאוד קשות, מאוד קשות", אמר.

13 דקות לפני, דרור שווץ said:

כן הם מאוד תמימות ומסכנות הם חשבו שהם מזמינות  לדאבל דייט שחקני כדורגל הם ילכו לאכול  גלידה ולטייל

זה מסתדר בול עם לזייף תז 

לא גלידה, הן חשבו שהן הולכות לאכול סושי ופיצה.

29 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

אבל אתה שומע שמתכוונים לסגור את התיק
"אם המשטרה והפרקליטות לא סיימו את החקירה והתיק לא הגיע עדיין לפרקליטות והיא עוד לא זימנה את הנערות לשיחה, אז התיק לא נסגר. זה רק בליץ תקשורתי של הצד השני, זה שקר אחד גדול".

"הבת שלי והחברה שלה לא ניסו להטעות אף אחד, הן רק ילדות שלא הכירו את השחקנים", הוסיף בראיון ב-103FM, "הם התקשרו להזמין אותן לדאבל דייט ונערות בגילה מכירות דייטים שהולכים לטייל, לצחוק, לאכול גלידה סושי ופיצה". לדבריו, טמנו להן פח, עשו להן כיפה אדומה בכל לשון. "הביאו אותן לדירה, הזמינו להן אוכל, עשו להן איזה שהוא משחק שמעורב בו אלכוהול, מזגו להן אלכוהול ולאחר מכן נעשו שם עבירות מאוד קשות, מאוד קשות", אמר.

עכשיו זה בסדר.

6 דקות לפני, duss21 said:

הבאסה היא שהם בחיים לא יתבעו אותו דיבה.

הגיע הזמן לסיים עם הסיפור הזה ולחזור להתעסק בספורט, עונה בעייתית לפנינו עם שינויים רבים ואתגרים רבים.

שיפרסמו הודעה שבה הם לקחים אחריות, מתנצלים ומציעים לפצות את הנערות ביום כיף. הפיצה והסושי עליהם, והם עליהן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.