Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

שמע חומץ, כנראה שהבנת הנקרא שלי באמת לקויה. שמח שאתה מבין את עצמך. זה הכי חשוב. מה שבקיצור ולעניין אני בא לומר פה, כי אני מבין שאתה נעול על זה שתייגתי אותך "ברעים" וכל מיני שטויות אחרות שכתבת, זה שאין לאף אחד מושג קלוש על הפרשה הזאת בהקשר של התנהגות השחקנים - וגם לא לך. הסיבה ששני השחקנים בהשעיה כרגע ממכבי זה בגלל שמכבי מחכה לפרטים נוספים. אין בשר. יש צו איסור פרסום וכל יומיים מתפרסמות כתבות אחרות שחלקן סותרות את עצמן. אתה מתיימר לכתוב דברים כאלו (מה שציטטתי מאחת ההודעות שלך) ואז לרשום פה שאתה לא מתעסק בשיפוטיות, אך עצם המילים שאתה כתבת פה ושסימנתי בקו תחתון (השקעתי הפעם עוד יותר בשבילך) רק מראה שאתה כן שופט את המקרה ואת מעשי השחקנים בלי שמץ של מושג. 

ציטוט ממך:

"

ג. כנראה שהשחקנים חפים מפשע בהיבט הפלילי. לומר שבהבט המוסרי הם חפים מפשע, זה כבר בעיני המתבונן. אתה חושב שמוסרית הם לא חטאו. יש אחרים שחושבים שהם דווקא כן. אני מכיר כמה אוהדי מכבי כאלה. הבעלים של הקבוצה שלך אולי יחשוב ככה גם. עניין השחקן הנשוי מול אשתו דווקא שולי בעיני,  אני מנחש שגם בעיני מי שיצטרך להחליט בסוף מה יקרה.

ד. העיסוק הוא, צר לי, לא בהיבט התרבותי של מעשי הנערות, אלא בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים."

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שמע חומץ, כנראה שהבנת הנקרא שלי באמת לקויה. שמח שאתה מבין את עצמך. זה הכי חשוב. מה שבקיצור ולעניין אני בא לומר פה, כי אני מבין שאתה נעול על זה שתייגתי אותך "ברעים" וכל מיני שטויות אחרות שכתבת, זה שאין לאף אחד מושג קלוש על הפרשה הזאת בהקשר של התנהגות השחקנים - וגם לא לך. הסיבה ששני השחקנים בהשעיה כרגע ממכבי זה בגלל שמכבי מחכה לפרטים נוספים. אין בשר. יש צו איסור פרסום וכל יומיים מתפרסמות כתבות אחרות שחלקן סותרות את עצמן. אתה מתיימר לכתוב דברים כאלו (מה שציטטתי מאחת ההודעות שלך) ואז לרשום פה שאתה לא מתעסק בשיפוטיות, אך עצם המילים שאתה כתבת פה ושסימנתי בקו תחתון (השקעתי הפעם עוד יותר בשבילך) רק מראה שאתה כן שופט את המקרה ואת מעשי השחקנים בלי שמץ של מושג. 

ציטוט ממך:

"

ג. כנראה שהשחקנים חפים מפשע בהיבט הפלילי. לומר שבהבט המוסרי הם חפים מפשע, זה כבר בעיני המתבונן. אתה חושב שמוסרית הם לא חטאו. יש אחרים שחושבים שהם דווקא כן. אני מכיר כמה אוהדי מכבי כאלה. הבעלים של הקבוצה שלך אולי יחשוב ככה גם. עניין השחקן הנשוי מול אשתו דווקא שולי בעיני,  אני מנחש שגם בעיני מי שיצטרך להחליט בסוף מה יקרה.

ד. העיסוק הוא, צר לי, לא בהיבט התרבותי של מעשי הנערות, אלא בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים."

אין לי מה להוסיף. הטקסט שציטטת מסביר את עצמו הייטב. אני יכול להסביר עד גבול מסויים.

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ציטוט ממך:

"

סליחה שאני מתערב, אבל אני לא מוצא שיפוטיות במשפטים שציינת.

להבנתי, הוא טוען שזה צריך להיות במוקד הדיון, בלי להביע להביע דעה לכאן או לכאן לגבי אשמים.

עצם העיסוק בהבעת עמדה שיפוטית בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים בלי להבין בכלל מה הם עשו זה לתת לגיטימציה לשפיטת מעשיהם - בהיבט התרבותי - מבלי לדעת אפילו מה היה שם. 

18 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

סליחה שאני מתערב, אבל אני לא מוצא שיפוטיות במשפטים שציינת.

להבנתי, הוא טוען שזה צריך להיות במוקד הדיון, בלי להביע להביע דעה לכאן או לכאן לגבי אשמים.

אם הוא לא יודע מה היה שם אז באיזה עניין תרבותי יש לדון?

22 דקות לפני, ת"א שלנו said:

עצם העיסוק בהבעת עמדה שיפוטית בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים בלי להבין בכלל מה הם עשו זה לתת לגיטימציה לשפיטת מעשיהם - בהיבט התרבותי - מבלי לדעת אפילו מה היה שם. 

אז כמעט כל הפורום הזה, ששפט את ה-"היבט התרבותי של מעשי השחקנים בלי להבין מהם בכלל עשו", טעה? הוא בעצם "נתן לגיטימציה לשפיטת מעשיהם"?

לשיטתך - "עצם העיסוק בהבעת עמדה שיפוטית" הוא שגוי. רציונל מרחיק לכת. לפיו, לא יכולה להיות לאף דעה על הטיפול במשבר הקורונה. גם לא על הרצח של תאיר ראדה. גם על ההרכבים של איביץ' לא יכולה להיות לנו דעה. אנחנו הרי לא יודעים את כל העובדות. אבל לא רק שלא יכולה להיות דעה, אפילו אנחנו לא יכולים להתעסק (!) בדיון על מה שקרה. בעצם אמרת - כל השרשור הזה, וכל מה שנכתב בתוך ומחוץ לפורום לחיוב, לגנות או אפילו תהייה שאינה מביעה צד - היא פסולה כי היא נותנת לגיטמציה לשפיטה. וואו.

הורים שיודעים שהבת שלהם רשומה בסכונות דוגמנות כ*חוקית*, בנות עם תז מזויפות, מגיעות למסיבה של גברים *מפורסמים* *בידיעה* שכמעט כל מי ששם פי 2 מגילן, מגיעות לדירה של השחקנים מ*רצון*, אחרי שכל העסק נגמר *מתרברבות* בפומבי, וגם בזמן הפרשה אחת עולה לאינסטוש להמשיך להתרברב.

והמסקנה? הנערות בסך הכל באו לעשות עבודת מחקר בביולוגיה, והשחקנים הם רשעים אנסים.

זה כמו ללחוץ על פול גז בכביש, לעצום עיניים, ואז לומר שהתאונה שעשית היא לא באשמתך כי הצד השני לא היה חגור.

הדיון המוסרי פה צריך להיות לכל הורה והילד שלו בנושא הרשתות החברתיות.

2 hours ago, אקיטה said:

הורים שיודעים שהבת שלהם רשומה בסכונות דוגמנות כ*חוקית*, בנות עם תז מזויפות, מגיעות למסיבה של גברים *מפורסמים* *בידיעה* שכמעט כל מי ששם פי 2 מגילן, מגיעות לדירה של השחקנים מ*רצון*, אחרי שכל העסק נגמר *מתרברבות* בפומבי, וגם בזמן הפרשה אחת עולה לאינסטוש להמשיך להתרברב.

והמסקנה? הנערות בסך הכל באו לעשות עבודת מחקר בביולוגיה, והשחקנים הם רשעים אנסים.

זה כמו ללחוץ על פול גז בכביש, לעצום עיניים, ואז לומר שהתאונה שעשית היא לא באשמתך כי הצד השני לא היה חגור.

הדיון המוסרי פה צריך להיות לכל הורה והילד שלו בנושא הרשתות החברתיות.

אני לא יודע מה אתה רוצה מההורים...

הרי ההורים של חתן השמחה היו גם במסיבה, אז הם לא חששו כי יש שם מבוגרים אחראיים

3 hours ago, ת"א שלנו said:

בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים.

קשה שלא לקרוא את זה בקול של לוני הרציקוביץ'

אני לא מבין מה אתם רוצים,

כל עוד השחקנים לא ידעו שהבנות קטינות וזה מה שמתברר מה הבעיה פה?

מה הם עשו לא בסדר?

את המוסרי שלכם תדחפו לתחת, באמת נמאס מהזיוני מוסר האלה.

חוקי לשכב עם נערה מעל גיל 16, מה זה תסביכי מיניות שלכם שאתם כ"כ מגנים על הבנות?
חוקי לשכב עם נערה בת 16 - זהו!

בזה הסיפור נגמר, אני מחכה ומצפה ל-2 שחקנים שהונו ע"י הבנות שיחזרו לשחק ולייצג את הקבוצה.

2 דקות לפני, זיפו said:

אני לא מבין מה אתם רוצים,

כל עוד השחקנים לא ידעו שהבנות קטינות וזה מה שמתברר מה הבעיה פה?

מה הם עשו לא בסדר?

את המוסרי שלכם תדחפו לתחת, באמת נמאס מהזיוני מוסר האלה.

חוקי לשכב עם נערה מעל גיל 16, מה זה תסביכי מיניות שלכם שאתם כ"כ מגנים על הבנות?
חוקי לשכב עם נערה בת 16 - זהו!

בזה הסיפור נגמר, אני מחכה ומצפה ל-2 שחקנים שהונו ע"י הבנות שיחזרו לשחק ולייצג את הקבוצה.

נקודה

https://www.mako.co.il/news-law/2020_q3/Article-38c1d64efed1371027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

פרשת הכדורגלנים: המחוזי התיר את פרסום השמות - סנגורם ערער לעליון

סוגיית צו איסור הפרסום על שמות השחקנים ממשיכה להסתעף • בתגובה לערעורי גופי תקשורת - בית המשפט המחוזי הכריע: ניתן יהיה לחשוף את זהותם של המעורבים • עורך דינם של השניים ערער על ההחלטה לבית המשפט העליון, והמשמעות: עיכוב בביצוע הצו - עד יום שלישי

30 דקות לפני, erantheking21 said:

N12 לא נכנעים אה?

כאילו שמישהו משלם להם כסף שם

לדעתי "הארץ" הגישו את הבקשה להסרת צו איסור הפרסום.

כמובן שאחריי שהכרענו את העונה הסיפור מתקרב לסיומו, כמו שהיה ברור לכולנו לא יהיה כאן כתב אישום, השחקנים חפים מפשע, לא ביצעו שום עבירה חוקית ובסהכ לפי דעתן שכבו עם בנות 18. 

כמו שהיה ברור לכולנו - אין כלום, כי לא היה כלום. 

ובקשר לחומץ בלסמי..? תנו לו להמשיך להאמין שהעולם שטוח וכולנו עיוורים למציאות, כמו שהבנתם כבר אין לו דרך לחזור בו.. אז פשוט תתעלמו.

*מנהלים אם אפשר להעביר אוטומטית את כל ההודעות שלו לנושא קונספירציה - מבורך. 

14 דקות לפני, Sawyerdroid said:

כמובן שאחריי שהכרענו את העונה הסיפור מתקרב לסיומו, כמו שהיה ברור לכולנו לא יהיה כאן כתב אישום, השחקנים חפים מפשע, לא ביצעו שום עבירה חוקית ובסהכ לפי דעתן שכבו עם בנות 18. 

ובקשר לחומץ בלסמי..? תנו לו להמשיך להאמין שהעולם שטוח וכולנו עיוורים למציאות, כמו שהבנתם כבר אין לו דרך לחזור בו.. אז פשוט תתעלמו.

הא. מעניין. רק שאלה, ברשותך: לחזור בי ממה, בדיוק?

15 דקות לפני, Sawyerdroid said:

איפה זה עומד עכשיו? הבנות מבקשות מהשחקנים תשלום עבור מה שהיה? 

25 דקות לפני, YoC said:

איפה זה עומד עכשיו? הבנות מבקשות מהשחקנים תשלום עבור מה שהיה? 

אם הבנות מבקשות כסף כולנו יודעים מה זה אומר עליהן...

17 דקות לפני, itanar said:

תהיה היום כתבה בחדשות של אדווה דדון על העוול שנעשה לשחקנים ובני משפחתם?

תיהיה כתבה על איך נשבר לה הלב כששחקן הכדורסל שהתחיל איתה לא פירק אותה. 

18 דקות לפני, itanar said:

תהיה היום כתבה בחדשות של אדווה דדון על העוול שנעשה לשחקנים ובני משפחתם?

אל תדאג לא יהיה כלום בחדשות ואם יהיה זה איפשהו לקראת סוף המהדורה בפסיק בין טיול הטבע הבא לתחזית מזג האוויר.

ההר הוליד עכבר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.