Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

3 דקות לפני, הנדון said:

בגלל אלמוג בוקר שומר הצדק.

כן הוא הציף את זה בסופו של דבר וזה בעיקר רשום גם על שמו, אבל כל זה לא היה קורה בכלל אם הן לא היו משקרות מלכתחילה.

1 hour ago, Sawyerdroid said:

:/

יש מישהו חוץ מאביב בקבוצה שלא ראה אותן מדברות בסירטון כלשהו? נו באמת

אשמח לקבל בפרטי.

אני כבר לא בגיל של המאגניבים 

ואין לי את הקשרים שלך

אה, ו.. מתבקש:

:/

5 hours ago, חומץ בלסמי said:

א. ונטליציה זה תרוץ. לאף אחד אין עניין לרדת להן לחיים, אבל משום מה כולם יורדים להן לחיים. מה שקורה בפורום זה פשוט המשך למה שקורה שם בחוץ. מיותר,מכוער ולא עוזר לכלום. גם לא לשחקנים.

ב. אם לך מותר לכעוס כלפי הונאה, סחטנות ורמייה לכאורה, אז לאנשים אחרים מותר לכעוס כלפי אונס וניצול קטינות לכאורה גם כן. או במקום, אולי עדיף שאף אחד לא יאשים אף אחד אחר בדברים שאין להם מושג לגביהם במקרה הטוב, או ממציא אותם במקרה הרע. אני לא מצאתי סיבה להניח שהיה פה לא זה ולא זה.

ג. כנראה שהשחקנים חפים מפשע בהיבט הפלילי. לומר שבהבט המוסרי הם חפים מפשע, זה כבר בעיני המתבונן. אתה חושב שמוסרית הם לא חטאו. יש אחרים שחושבים שהם דווקא כן. אני מכיר כמה אוהדי מכבי כאלה. הבעלים של הקבוצה שלך אולי יחשוב ככה גם. עניין השחקן הנשוי מול אשתו דווקא שולי בעיני,  אני מנחש שגם בעיני מי שיצטרך להחליט בסוף מה יקרה.

ד. העיסוק הוא, צר לי, לא בהיבט התרבותי של מעשי הנערות, אלא בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים.

בעצם סעיף ד' סותר את כל הסעיפים האחרים שכתבת.

הדגשתי לך איפה הפרדוקס בין סעיף ב' לד'.

מצד אחד, אתה מציע לא להאשים אף אחד בדברים שאין מושג לגביהם אבל מצד שני אתה כן מתעסק בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים למרות, שכפי שאתה טוען, אין לנו מושג לגבי המעשים או הכוונות שלהם?

לא ברור חומץ. 

הזוי בעיני שהיא הפרה צו איסור פרסום על הפרשה שלה עצמה ולא הפכו את העולם על זה, קצת רעש בבוקר ואלי סניור טען ב103 שזה כלום. איך כלום?

ואיך אף כתב לא מרים כאן כתבה על כמה היא שבורה ועצובה? מה נהיה כאן?

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הזוי בעיני שהיא הפרה צו איסור פרסום על הפרשה שלה עצמה ולא הפכו את העולם על זה, קצת רעש בבוקר ואלי סניור טען ב103 שזה כלום. איך כלום?

הפרה צו איסור פרסום - כלום

זייפה תעודת זהות - כלום

על כמה דברים אפשר לוותר לה ולא לעשות כלום? עד מתי יוותרו לה?

בנוסף, יש גם חשד ששיקרה בחקירה.

עד לאן זה יגיע???

16 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

היא קטינה, אין לה אחריות על כלום.

עוד יגידו ש"הרשת המסוכנת" לחצה עליה.

3 hours ago, YNWA said:

ברגע שיפורסמו תמונות של הבנות

ונשמע את הקול שלהן ווידאו ואיך הן מתנהגות בוידאו

יהיה הרבה יותר קל

כל יום שהצו איסור הזה קיים זה גזר דין מוות עבורם, יהיה קשה לשנות את זה תדמיתית.

כולם מדברים עליהם והם לא יכולים להגן על עצמם

איפה הזכויות שלהם מדינת משטרה

למה שיפרסמו

1 hour ago, מביך said:

צוקרברג זומן לשימוע

8 hours ago, חןחן said:

כבר לא חושבת שנהרסו לנערה של ששי גז החיים. ההודאה המטומטמת שלה מאתמול חושפת את זה שכל מה שהיא רוצה בחיים זה צומי. גם פרסום רע זה פרסום. 

לא אתפלא אם נראה אותה בעתיד בתכניות ריאליטי וכאלה.

כן, אה?

"האח הגדול", "הישרדות", "שוכבים עם כוכבים"...

5 hours ago, מביך said:

גיל אחריות פלילית בארץ הוא 12 ועד כמה שידוע לי זיוף תעודת זהות זאת עבירה פלילית

14 hours ago, אליהו_הנביא said:

היא בפוסט טראומה וסובלת מצניחת שפיך במחזור הדם תוותר לה

16 hours ago, ת"א שלנו said:

בעצם סעיף ד' סותר את כל הסעיפים האחרים שכתבת.

הדגשתי לך איפה הפרדוקס בין סעיף ב' לד'.

מצד אחד, אתה מציע לא להאשים אף אחד בדברים שאין מושג לגביהם אבל מצד שני אתה כן מתעסק בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים למרות, שכפי שאתה טוען, אין לנו מושג לגבי המעשים או הכוונות שלהם?

לא ברור חומץ. 

מסוג התגובות שתופסות אותי מופתע.

אכן הוכחת יכולות סימון טקסט ברמה גבוהה מאוד, אבל מה? על מה אתה מדבר? סותר? מצד אחד אני מבקש לא להמציא כל מיני דברים שלא נעשו ואין להם שום הוכחה ומצד שני אני מבקש להסביר שהדיון שצריך להתקיים, זה שמסרבים להכיר בו כאן, הוא לגבי מה שאנחנו יודעים שקרה. לא רק שהדברים לא סותרים אחד את השני, אלא שהם לגמרי שונים אחד מהשני. זה אפילו לא בר השוואה. לצורך העניין יכולת לקחת שני משפטים אקראיים ולומר עליהם שהם סותרים. זה בערך אותו אפקט. מה השלב הבא? תמרקר לי משפט באדום ותסביר שבגימטריה כתוב שם "חומץ בלסמי אוהד הפועל 666"?

כשלא מצליחים (או אולי מתעקשים שלא) להבין את הנקרא, אז כן, דברים יהיו לא ברורים.

35 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אכן הוכחת יכולות סימון טקסט ברמה גבוהה מאוד, אבל מה? על מה אתה מדבר? סותר? מצד אחד אני מבקש לא להמציא כל מיני דברים שלא נעשו ואין להם שום הוכחה ומצד שני אני מבקש להסביר שהדיון שצריך להתקיים, זה שמסרבים להכיר בו כאן, הוא לגבי מה שאנחנו יודעים שקרה. לא רק שהדברים לא סותרים אחד את השני, אלא שהם לגמרי שונים אחד מהשני. זה אפילו לא בר השוואה. לצורך העניין יכולת לקחת שני משפטים אקראיים ולומר עליהם שהם סותרים. זה בערך אותו אפקט. מה השלב הבא? תמרקר לי משפט באדום ותסביר שבגימטריה כתוב שם "חומץ בלסמי אוהד הפועל 666"?

מת להבין מאיפה הביטחון לכתוב תגובה כל כך מתנשאת כשאתה בערך היחיד(ששון לא נחשב) שמחזיק בדעה הזאת בפורום והולך ראש בקיר נגד כולם.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

תודה אח

אני באמת טכנופוב לא נורמלי אז באמת תעריך את ההדגשה שעשיתי. לא מובן מאליו 

מעבר לכך

אשמח לדעת מה אתה כן יודע על הפרשה הזאת בהקשר להתנהגות השחקנים שנותן לך את הלגיטימציה לשפוט אותם?

2 hours ago, חומץ בלסמי said:

מוזר שבפורום שלם של אנשים אף אחד לא מצליח להבין את הנקרא

13 hours ago, AvielMaccabi4 said:

מת להבין מאיפה הביטחון לכתוב תגובה כל כך מתנשאת כשאתה בערך היחיד(ששון לא נחשב) שמחזיק בדעה הזאת בפורום והולך ראש בקיר נגד כולם.

לא ביטחון, יהירות והתנשאות מובנת. 

זה חלק בלי נפרד מהאובר אובייקטיביות ומרכיב מרכזי בדמות שמצייר לעצמו האדם שאין לו דרך אחרת לשכנע את עצמו שכולם טועים והוא צודק מלבד כמובן, אותה מחשבה ראשונית ש.. כולם טועים ומוטים ורק הוא מתגבר על זה ואובייקטיבי ונקי ושווה לקריאה. 

הבעיה העיקרית היא שכאשר אותם אנשים שמוטים לצד השני קוראים אותו הם משבחים אותו ומשכנעים אותו שהוא באמת אובייקטיבי וצודק מה שגורם להזנה של האהבה שחסרה לו ודלק להניע את המכונה של האובר אובייקטיביות.

אחת התופעות הכי מכוערות ושנואות עליי.

23 hours ago, ת"א שלנו said:

תודה אח

אני באמת טכנופוב לא נורמלי אז באמת תעריך את ההדגשה שעשיתי. לא מובן מאליו 

מעבר לכך

אשמח לדעת מה אתה כן יודע על הפרשה הזאת בהקשר להתנהגות השחקנים שנותן לך את הלגיטימציה לשפוט אותם?

אמנם ההודעות של סוייר מספקות לי הפוגה קומית מסויימת, אבל זה מעט מעייף.

אני יודע בדיוק מה שאתה יודע. לא פחות, בוודאי שלא יותר. אתה כ"כ במוד של להתנגד לכל מי שלא מסכים בדיוק עם מה שאתה כותב שאתה אפילו לא שם לב, די כרגיל בשלב הזה, שאני לא שופט אותם. בכלל, אם להשתמש בטרמנילוגיה שלך (שיפוט), אני כמעט היחידי פה שלא שופט אותם. מבין שנינו מי ש-"שופט" זה אתה. כן, להחליט שאין שום בעיה עם מה שקרה זה שיפוט. אם להסביר את דברי (שוב): מתוך מה שאנחנו יודעים, בעיני עולה פה שאלת התנהגות ולי קשה להכריז על משהו חד משמעי (שיפוט, בלשונך) כמוך. כנראה שגם בעיני המועדון, שזה בעצם גולדהאר, אין החלטה כזו, וידרש בירור פנימי נוסף. בסוף הזכרתי גם שישנם אנשים שלוקחים את אותן עובדות ידועות, ולדעתם (שיפוט חד משמעי בדיוק כמו שלך) צריכה להיות פה סנקציה מצד המועדון.

לא יודע אם תנוח דעתך. כנראה שלא. לאנשים כ"כ קשה לקבל דעה ומציאות שיש בהן טיפה מורכבות, שלא מיושרות ב-100% עם מה שהם חושבים, שמייד הם ממציאים תוויות שיקלו עליהם לסווג את בעל הדעה באיזה צד מומצא ברובו של ה-"רעים". אז הייתי נגד השחקנים. בעד הבחורות. חושב שהוא יודע יותר על הפרשה. הכל כדי אפשר יהיה לסמן את הדעה שלי כלא לגיטימית.

עכשיו אתם מבינים את הבעיה של חומץ? הוא כבר לא יכול לחזור בו, הוא לא יכול לשנות את דעתו. זה מזכיר לי קצת חובבי קונספירציות סטייל העולם שטוח. 

הם התחילו עם זה בקטנה אבל ככל שהזמן עובר כולם תוקפים אותם שהם אובר אובייקטיביים/מאמיני עולם שטוח והם כבר עם הגב אל הקיר. גם אם הוא יודה שהוא טעה והיה אובר אובייקטיבי/מבין שהעולם לא שטוח אז עדיין נצחק עליו איזה טיפש הוא היה ואיזה מביך זה והוא רק ישים את עצמו כמושא ללעג ותכלס לא ישכחו לו את זה בחיים. אין לו שום אינטרס בעצם להודות או לנסות לפתוח את הראש ברמת להבין שהעולם לא שטוח/שאובר אובייקטיביות היא עליבות ומחלה - כי הוא רק ניזוק מזה.

כל מה שנותר לו זה להתבצר עוד יותר עמוק בעמדה שלו, להתחבר להזויים הנוספים שחיים איתו בקוקוס שלהם ולזיין לנו את השכל עם כל מני שטויות שמנוסחות בדכ בצורה לא ברורה.

אז אנחנו טיפשים ומוטים ושטוחים בחשיבה סופר לא אובייקטיבים ועיוורים למציאות הבסיסית ורק אותם יחידי סגולה, אינטליגנטיים, אובייקטיביים יודעים את האמת שהעולם שטוח וכולנו כבשים.

לפי מה שמתפרסם בכל מיני מקויות, יהיה איזהשהו הסדר עם השחקנים.

הימור שלי:

הנערות יודו ששיקרו והכל בהסכמה

השחקנים יודו במתן אלכוהול

מאה אלף שעות עבודות שירות

ושני משחקי רדיוס למכבי

1 hour ago, Avogadro said:

לפי מה שמתפרסם בכל מיני מקויות, יהיה איזהשהו הסדר עם השחקנים.

הימור שלי:

הנערות יודו ששיקרו והכל בהסכמה

השחקנים יודו במתן אלכוהול

מאה אלף שעות עבודות שירות

ושני משחקי רדיוס למכבי

אל תשכח שהם פעם עלו לעמדת איש גדר אז גם סגירת שער 11 ל2 משחקים במינימום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.