Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

כבר לא חושבת שנהרסו לנערה של ששי גז החיים. ההודאה המטומטמת שלה מאתמול חושפת את זה שכל מה שהיא רוצה בחיים זה צומי. גם פרסום רע זה פרסום. 

לא אתפלא אם נראה אותה בעתיד בתכניות ריאליטי וכאלה.

5 דקות לפני, duss21 said:

לא הבנתי מה קרה בסטורי

אחת הנערות עשתה לייב ליד גבר עם נרגילה וכל הלייב הם התלהבו שיש הרבה צופים והיא אמרה שהיא מעל 16.

44 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל מה לעשות שהכתבים צמאי דם? הם הרסו גם לילדות וגם לשחקנים והכל בשביל רייטינג.

אני לא מנהל רישום של מי אמר מה על מי, ואני לא הולך לבדוק מה אתה אמרת, אבל אתה יודע כמוני שרוב האש כאן (ובהמשך - גם מחוץ לפורום) מופנית כלפי הנערות האלה. אז הכתבים צמאי דם, ובפורום צמאי דם, ובסוף הדם של כולם נשפך.

43 דקות לפני, זיפו said:

איזה בעיה מרכזית?

זה שאתה חושב שאסור לשחקן לשכב עם נערה בגיל ההסכמה? (השחקנים לא ידעו את הגיל) 

כל אחד והמוסר שלו, כל עוד זה חוקי שיעשו מה שבראש שלהם.

יפה. כל אחד והמוסר שלו. לי יש את שלי, לך יש את שלך, לאנשים בפורום יש את שלהם, לקהל מחוץ לפורום יש את שלו, לכלל האוכלוסיה יש שלה ולהנהלת המועדון יש את שלה. לצער חלק ניכר מהמשתמשים כאן - זו לא שאלה בינארית. זה לא שחור או לבן. ובהחלט - זו הסוגייה המרכזית.

וד.א. כולם מניחים שאני חושב משהו מסויים ("נגד השחקנים") למרות שלא רק שלא אמרתי מה אני חושב, זה אפילו לא השתמע ממה שאני אומר. זה לא במקרה; יש צורך לקטלג כל אדם ודעה ל-"הם" ו-"אנחנו". זה מסתדר אם אתם ילדים, זה פחות נכון אם אתם מבינים שהמציאות היא עניין מורכב.

32 דקות לפני, חןחן said:

כבר לא חושבת שנהרסו לנערה של ששי גז החיים. ההודאה המטומטמת שלה מאתמול חושפת את זה שכל מה שהיא רוצה בחיים זה צומי. גם פרסום רע זה פרסום. 

לא אתפלא אם נראה אותה בעתיד בתכניות ריאליטי וכאלה.

אנחנו חיים בחברה.

חברה של תאיר ראדה ניצחה בטח הגדול 

פלילי זה לא, מוסרי שכל אחד יבחר מה מידות המוסר שלו.

שאלה מעניינת - אם עכשיו אתם מכבי, בראייה לעונה הבאה מה אתם עושים? מחזירים אותם?

אני הייתי מחזיר 

4 hours ago, ששון הצהוב said:

מסכים.

אבל זה קודם כל בשבילנו האוהדים שליווינו אותם מתחילת שנה.

ולא כדי "להרים אותם".

מבחינתי מדובר בשני נבלים לא רצויים עד שיובהר אחרת.

לגבי אחד מהם לפחות- בוודאות 

אלו פשוט הפרטים הקורקטיים.

הם עובדתית שותפו באליפות (כמו גם נדב נידם), ומכבי צריכה היתה לנהוג בקורקטיות.

בשבילנו האוהדים.

בשבילם- שיטפלו בהם מאחורי הקלעים, בהתאם לסיפור האמיתי.

(ושפרטיו טרם נחשפו עבורנו)

אוי עכשיו נזכר שהבטחתי לא להגיב פה.

אדאג לסמן קבוע את הנושא כ"נקרא".

תגיד לי יא חתיכת יצור מסכן מי אתה חושב שאתה?? קח את כל העלאק מוסר שלך ודחוף אותו לתחת יא אפס.

נבלים לא רצויים עלאק

חומץ אני לא בא לצאת בהאשמות או לתלות אנשים בכיכר העיר אבל עובדתית הנערות שיקרו וסיבכו את השחקנים שלנו בכל הסיפור הזה על לא עוול בכפם ועוד הוסיפו חטא על פשע ופרסמו את זה בכל מקום. אז נכון שהן לא חיפשו אותם במיוחד כדי להעליל עליהם ולהתלונן במשטרה וכל הסיפור התפוצץ בעיקר בגלל טפשות שלהן אבל בסופו של דבר עובדתית כל הסיפור הזה נוצר רק בגללן. לשחקנים אין שום צד בסיפור הזה. 

5 hours ago, ששון הצהוב said:

מסכים.

אבל זה קודם כל בשבילנו האוהדים שליווינו אותם מתחילת שנה.

ולא כדי "להרים אותם".

מבחינתי מדובר בשני נבלים לא רצויים עד שיובהר אחרת.

לגבי אחד מהם לפחות- בוודאות 

אלו פשוט הפרטים הקורקטיים.

הם עובדתית שותפו באליפות (כמו גם נדב נידם), ומכבי צריכה היתה לנהוג בקורקטיות.

בשבילנו האוהדים.

בשבילם- שיטפלו בהם מאחורי הקלעים, בהתאם לסיפור האמיתי.

(ושפרטיו טרם נחשפו עבורנו)

אוי עכשיו נזכר שהבטחתי לא להגיב פה.

אדאג לסמן קבוע את הנושא כ"נקרא".

אתה פשוט לקחת את החוק שאומר שכל אחד חף מפשע עד שיוכח אחרת והפכת אותו 180 מעלות.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

הלוואי וישאירו את צו איסור הפרסום. אם אין כלום אין סיבה לפרסם את השמות של השחקנים.

להפך, הם חייבים לדרוש הפוך.

אחרת הם גם לא יוכלו לדבר ולהגן על עצמם, אחרי שחודש שלם מכפישים את שמם. אני אמנם בדעה שמרנית ולא על כל דבר אפשר לוותר ויש דברים שכביכול על הנייר אם עושים אז חד משמעית מועדון אמור לסלק. כל זה על הנייר.

יחד עם זאת, אני משוכנע במליון אחוז בחפותו של השחקן הצעיר, אין מצב שהוא היה עושה דבר כזה, אני בטוח במיליון אחוזים בכפותו, עם כי דיון תיאורטי על " מה אם " , היה קצת מעניין. וגם כתבתי את דעתי. אבל אני לא רואה שום מצב שזה נכון. זה יהיה הלם טוטאלי עבורי

כנראה שהן מעשנות נובלס מגיל 12, אחרת לא ברור לי איך השחקנים לא הבינו את גילן רק על פי הקול.

20 דקות לפני, Krishi said:

חומץ אני לא בא לצאת בהאשמות או לתלות אנשים בכיכר העיר אבל עובדתית הנערות שיקרו וסיבכו את השחקנים שלנו בכל הסיפור הזה על לא עוול בכפם ועוד הוסיפו חטא על פשע ופרסמו את זה בכל מקום. אז נכון שהן לא חיפשו אותם במיוחד כדי להעליל עליהם ולהתלונן במשטרה וכל הסיפור התפוצץ בעיקר בגלל טפשות שלהן אבל בסופו של דבר עובדתית כל הסיפור הזה נוצר רק בגללן. לשחקנים אין שום צד בסיפור הזה. 

מתוך ההנחה המבוססת שהנערות שיקרו לגבי הגיל שלהן, צדיקות גדלות הן לא, השחקנים חשבו שהן בנות 17, ולא היה שום דבר חריג במפגש המיני (קרי, אונס וכיוצא בזה) - בוא נתרכז ב-"...לשחקנים אין שום צד בסיפור הזה". 

אישית - לא חושב שזה נכון. אני לא היחידי. אבל כאמור - זה לא בינארי.לעצמו זה לא מספיק בשביל להחליט החלטות גורפות. יש פה שאלה של "עד כמה הם לא בסדר", ובפרט, האם ההתנהגות שלהם שלילית במידה כזו כדי שהם יזרקו מהמועדון. אני מבין מי שחושב שאין אשמה בכלל. אני גם מבין מי שחושב ההפך. ואם מישהו חושב ההפך - זה לא הופך אותו לאוייב העם, או אוייב מכבי. זה לגיטימי. עצם הדיון הזה לגיטימי, אבל רוב האנשים רוצים לחשוב שדברים הם ברורים. הם לא, וככל הנראה גם למעלה מתייחסים לזה ככה.

כמו שמישהו אחר אמר פה - אני שמח שלא אני צריך לקבל את ההחלטה הזו.

ברגע שיפורסמו תמונות של הבנות

ונשמע את הקול שלהן ווידאו ואיך הן מתנהגות בוידאו

יהיה הרבה יותר קל

כל יום שהצו איסור הזה קיים זה גזר דין מוות עבורם, יהיה קשה לשנות את זה תדמיתית.

כולם מדברים עליהם והם לא יכולים להגן על עצמם

איפה הזכויות שלהם מדינת משטרה

כל הפרשה הזאת חרטא אחת גדולה. נערות חרמניות שרצו לשכב עם מפורסמים כל מה שמעבר סתם יצא מפרופורציות בגלל ההורים שלהם, עורכי הדין צמאי הכסף והתקשורת צמאת הדם. 

הם ישארו במכבי והכל יחזור להיות כרגיל

21 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מתוך ההנחה המבוססת שהנערות שיקרו לגבי הגיל שלהן, צדיקות גדלות הן לא, השחקנים חשבו שהן בנות 17, ולא היה שום דבר חריג במפגש המיני (קרי, אונס וכיוצא בזה) - בוא נתרכז ב-"...לשחקנים אין שום צד בסיפור הזה". 

אישית - לא חושב שזה נכון. אני לא היחידי. אבל כאמור - זה לא בינארי.לעצמו זה לא מספיק בשביל להחליט החלטות גורפות. יש פה שאלה של "עד כמה הם לא בסדר", ובפרט, האם ההתנהגות שלהם שלילית במידה כזו כדי שהם יזרקו מהמועדון. אני מבין מי שחושב שאין אשמה בכלל. אני גם מבין מי שחושב ההפך. ואם מישהו חושב ההפך - זה לא הופך אותו לאוייב העם, או אוייב מכבי. זה לגיטימי. עצם הדיון הזה לגיטימי, אבל רוב האנשים רוצים לחשוב שדברים הם ברורים. הם לא, וככל הנראה גם למעלה מתייחסים לזה ככה.

כמו שמישהו אחר אמר פה - אני שמח שלא אני צריך לקבל את ההחלטה הזו.

איזה צד כבר יכול להיות לשחקנים די נו... הם שני אינדובידואלים שהעבירו לילה עם 2 בחורות. בזה כל הסיפור הזה מסתכם. אם יש לך או לכל אחד אחר בעיה עם זה, אז יש לכם בעיה הרבה יותר גדולה ועמוקה עם כלל החברה של ימינו ולא רק עם 2 השחקנים האלה.

ומאחר ולרוב החברה שלנו לא מפריע שאנשים שוכבים אחד עם השני בשביל בילוי לילי חד פעמי (גם אם הם בעצמם לא עושים זאת) וזה כן דבר מקובל אז גם לא אמור להפריע להם מה שהשחקנים עשו אלא אם הם צבועים.

1 דקה לפני, Krishi said:

איזה צד כבר יכול להיות לשחקנים די נו... הם שני אינדובידואלים שהעבירו לילה עם 2 בחורות. בזה כל הסיפור הזה מסתכם. אם יש לך או לכל אחד אחר בעיה עם זה, אז יש לכם בעיה הרבה יותר גדולה ועמוקה עם כלל החברה של ימינו ולא רק עם 2 השחקנים האלה.

ומאחר ולרוב החברה שלנו לא מפריע שאנשים שוכבים אחד עם השני בשביל בילוי לילי חד פעמי (גם אם הם בעצמם לא עושים זאת) וזה כן דבר מקובל אז גם לא אמור להפריע להם מה שהשחקנים עשו אלא אם הם צבועים.

מאחר וזמני בכל זאת מוגבל, לא ארחיב, אבל זה לא מסתכם ב-"שני אינדובידואלים שהעבירו לילה עם 2 בחורות".

יש כאן שני עניינים מבחינתי:

1. אם יוצא שהן נהנו ורק בגלל לחץ מההורים או איזה גורם אינטרסנט מהתקשורת בנו כאן קייס כביכול פלילי ורק בגלל זה הם כאילו נחפשו, מבחינתי זו ראיה לא קבילה כמו האזנה לא חוקית. הבעיה שלא אנחנו קובעים אלא גולדהאר והוא עלול הלחליט שהכל כביל ואולי מספיק עניין האלכוהול כדי לסמן את הגבול. 

2. לצערי התקשורת ומי שרצה להפיץ את העניין הזה כבר השיג את מטרתו והדרך היחידה שהם יוכלו לדבר ולנקות את שמם זה אם יווכח שהפרסום היה מכוון לפגוע ואם היה נסיון נטו לחלץ כמה שקלים, אחרת זה כבר לא ישנה מה יגידו ולכן אני לא בטוח שביטול צו האיסור יעזור להם במטרה הזאת. אני לא רואה סרט שצו הפרסום מוסר, אין אישום פלילי ואז הם יוצאים על הבנות ופותחים את הגרסה שלהם. 

אתם טוחנים מים

בסוף, אם כשנשמע אותה יהיה לה קול של ילדה בת 14, אז מה תגידו? שהם לוקים גם בשמיעה?

ואם הן יראו מאד בוגרות ומעשנות באנגים מגיל 13 (וואלה אני לא אתפלא), אז ברור שכולם יהיו בצד של השחקנים

בסוף זה נטו כל אחד ודעתו ישמעו את הסיפור של שני הצדדים בתקשורת וכל אחד מה שחשוב יחשוב

באמת שחלאס לטחון מים

יש פה עוד נקודה שלא עלתה, לחברי הפורום זה לא יזיז ומניח שלטובת מכבי מקצועית זה יטיב אבל מבחינת תדמיתית/תקשורתית/מקצועית לשחקנים זה יזיק

זה נושא הנבחרת, אורן חסון יו"ר ההתאחדות אמר "הסטנדרט המוסרי של ההתאחדות גבוה מזה הפלילי"

הכיוון די ברור במיוחד שהוא העיף את מורן מאירי מההתאחדות, נשארו שם רק שונאים שלנו

במידה והשמות יתפרסמו, התקשרות תרשה לייחס את השחקנים לעצמה כי הם בנבחרת, ויזכירו את זה בכל זימון או כתבה על השחקנים

אחד במילא לא היה פקטור בנבחרת והשני לא שיחק הרבה אבל עדין אני יניח שלשחקנים זה יפריע במידה וישעו אותם

בנוסף התקשורת תחגוג על זה כי הנבחרת היא "של העם" ולא כמו מכבי וידרשו להשעות אותם עם כל מיני טורי דעה של טליה סלנט

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש פה עוד נקודה שלא עלתה, לחברי הפורום זה לא יזיז ומניח שלטובת מכבי מקצועית זה יטיב אבל מבחינת תדמיתית/תקשורתית/מקצועית לשחקנים זה יזיק

זה נושא הנבחרת, אורן חסון יו"ר ההתאחדות אורן חסון אמר "הסטנדרט המוסרי של ההתאחדות גבוה מזה הפלילי"

הכיוון די ברור במיוחד שהוא העיף את מורן מאירי מההתאחדות, נשארו שם רק שונאים שלנו

במידה והשמות יתפרסמו, התקשרות תרשה לייחס את השחקנים לעצמה כי הם בנבחרת, ויזכירו את זה בכל זימון או כתבה על השחקנים

אחד במילא לא היה פקטור בנבחרת והשני לא שיחק הרבה אבל עדין אני יניח שלשחקנים זה יפריע במידה וישעו אותם

בנוסף התקשורת תחגוג על זה כי הנבחרת היא "של העם" ולא כמו מכבי וידרשו להשעות אותם עם כל מיני טורי דעה של טליה סלנט

זה יהיה ממש מפגר מצד אחד, לא מפתיע מצד שני, וטוב לנו ולמכבי מצד שלישי.

2 hours ago, Krishi said:

בגלל אלמוג בוקר שומר הצדק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.