Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

מישהו פה דיבר איתי על תיבת תהודה. זה די מצחיק מול הדפים האחרונים.

בכל מקרה - כולם פה זועמים ומשתוללים - כרגיל - כלפי הדבר הלא נכון. בכל השבועות שמאז שהכל התפוצץ, שום דבר לא השתנה. היה צפוי שזה לא יעבור את הרף הפלילי מחד, והיה צפוי שהבעיה של השחקנים תהיה מול הקבוצה (ע"ע ההמנעות מאזכור שמותיהם אתמול) בלי קשר. אני מבין שכולם מאוד נהנים ללכלך על הבחורות האלה, ולהסביר כמה שהן מופקרות ו/או רוצות כסף ו/או השד יודע מה, אבל השחקנים נבדקים לא מול עד כמה הבחורות האלה היו "שרמוטות" אלא עד כמה ההתנהלות שלהם הייתה בסדר.

אתם יכולים לדבר על הבחורות כמה שאתם רוצים, זה מאוד נוח, כי קל יותר שיש אויבים, גם אם הם מדומיינים. אבל זו לא הנקודה וגם לא תהיה הנקודה.

ברור לי שההודעה הזו תגרור (שוב), איחולים שונים וחרון כי רב, רק שימו לב בבקשה שאני אפילו לא מביע דעה לגבי מה צריך לעשות, אלא מנסה להסביר את הסיטואציה, כי עושה רושם שאנשים פה קצת עוורים מזעם.

הבעיה היא שלך אכפת רק מצד אחד. מהצד של הבנות. 

מה עם השחקנים שלך? שמהן צריך להיות לך אכפת? מה עם שני שחקנים שהעלילו עליהם ששברו ילדה קטנה, שיכרו במתכוון ואנסו אותה! את הבתולה שזה הניסיון המיני בכלל הראשון שלה! והעבירו מאחד לשני, ועכשיו היא שבורה ומסכנה ומתה.

רק ש... הכל שקרים. הכל היה שקר. השחקנים שכבו עם נערות שרצו לשכב איתן ושיקרו לגבי גילן. 

זה שכדי לסחוט אותם בתקשורת ולהרוויח כסף ההורים + עורכי דין שלהם ניהלו דרך התקשורת, ארגונים פמינאצים ואפסים כמוך מלחמת הכפשה בשחקנים כדי לסחוט אותם. זה סבבה.

מגיע לשחקנים. הם טעו שחשבו שהן בנות 17/18 וזה חוקי ולכן מגיע להם שיסחטו אותם עם שקרים בוטים. 

למה לא אכפת לך משחקני מכבי? למה לא אכפת לך מהעוול נגדם? למה הם צריכים לקבל הכל אבל לצד השני מותר לשקר ולסחוט ואין כלפיו טענות? למה אתה כזה אפס?

סליחה, זה לא נכון. אני בוודאי לא אמרתי ש"השחקנים רעים ותהנהגו בצורה מחפירה", או משהו דומה . בעיקר כי, כמו כולם, אני לא יודע באמת מה היה שם. מה נאמר, מה נעשה, מה קרה לפני ומה קרה אחרי. בניגוד לכולם, אני לא משלים את הפערים מדמיוני. ממה שאני מבין, תאורית האונס תחת שיכרות מגוחכת באותה המידה כמו ההחלטה שהן הלכו לשם בשביל לסחוט מהשחקנים כסף. זו תמונת מראה. אתם שופכים שמן מצד אחד, הם שופכים שמן מהצד השני, והשחקנים (וגם הנערות, יש לומר), נשרפים באמצע.

ובואו - בגדול, לא אכפת לי במיוחד מהבנות. בוודאי שלא יותר מהשחקנים שלנו. אני לא מכיר אותן. רק שאני לא מבין את הצורך להכפיש אותן. זה גם סתם מגעיל בעיני באופן כללי, בפרט מפאת גילן, וגם - פשוט לא עוזר.

חומץ, 

אני לא שותף להכפשות, 

אבל בוא אחי, זו דרך של האוהדים להוציא ונטילציה כלפי המקרה. 

אף אחד לא מכיר את אותן נערות באופן אישי ולאף אחד אין עניין לרדת להם לחיים. 

אני חושב שהתסכול והכעס הוא כלפי התופעה התרבותית הבזויה של הונאה, סחטנות ורמייה לכאורה של אנשים בעלי ממון וזה מכעיס. 

אז אחד זורק קללה, השני אומר שהן קיבלו חינוך לא ראוי. בסדר. כל אחד והתגובה שלו. בשורה התחתונה יש פה לכאורה מגמה תרבותית שעלולה לקבור שני אנשים בגלל גחמות וחמדנות יתר לכאורה.

אני מזכיר - השחקנים חפים מפשע נכון לרגע זה. גם בהיבט הפלילי וגם בהיבט המוסרי. גם אם תגיד בגידה זה לא ראוי - אז אני אגיד לך נכון אבל. 

נכון אבל, כי מבחינה חברתית - זה טאבו ולא מקובל, אבל מבחינה משפחתית כל אחד עושה בד' אמותיו מה בראש שלו ושל משפחתו. מי שמנו לקבוע לאדם איך הוא יתנהל עם משפחתו? אולי זה לגיטימי ואולי לא. כרגע אנחנו לא יודעים ולכן העיסוק הוא כלפי ההיבט התרבותי של מעשי הנערות.

1 hour ago, hen34 said:

אוי ואבוי חן אך את מדברת אלוהים ישמור...

שלא יצאו עלייך פה חבורת המוסרים הנאורים 

שלא יגיע בטעות לטוויטר ואז יתעוררו עלייך כל הפמיניסטיות הטרחניות

בנות שרמוטות אמא של השרמוטות 

וחבל שיש פה כאלה כבשים שלא מבינים את זה

אלה בדיוק אותם גברים שנותנים לנשים שלהם להשפיל אותם

פרשתי מהטוויטר בגלל הטרחנות :) פיד ספורט היה כיפי וחביב, אבל הצדקנות הושיטה אותי החוצה. יש שם אנשים מקסימים, אבל חוץ מהם יש מלא אנשים שכל היום עסוקים בלשכנע את המשוכנעים. עדיף כבר את הנרקסיסטים של האינסטגרם

9 דקות לפני, חןחן said:

פרשתי מהטוויטר בגלל הטרחנות :) פיד ספורט היה כיפי וחביב, אבל הצדקנות הושיטה אותי החוצה. יש שם אנשים מקסימים, אבל חוץ מהם יש מלא אנשים שכל היום עסוקים בלשכנע את המשוכנעים. עדיף כבר את הנרקסיסטים של האינסטגרם

רק הפורום זה מרגש אין כלום בחוץ.

4 דקות לפני, הנדון said:

רק הפורום זה מרגש אין כלום בחוץ.

גם לפה זולגים צמאי צומי משועממים וטרחנים, בנושא הזה השתתפו כמה.

18 דקות לפני, חןחן said:

הלשכנע את המשוכנעים זה קטע גדול. הם חוסמים כל מי שלא חושב כמוהם ועדיין כותבים מניפסטים כאילו זה משפיע על מישהו ולא סתם סוחט מחמאות.

אחת הנערות בפרשה עלתה אמש (רביעי) לסרטון “לייב” בחשבון האינסטגרם שלה שבמהרה צבר מאות צופים. 

בין שלל הציטוטים שאמרה אותה הנערה, היא הודתה בעצם בקיומה של תעודת זהות מזויפת: “זה היה בשביל להיכנס למסיבות”. בהמשך היא מגיבה לכך שכותבים לה שהיא בת 15 כי “אני לא בת 15, אני בת 16”.

יאללה יש הודאה שחררו אותנו כבר

1 hour ago, ת"א שלנו said:

חומץ, 

אני לא שותף להכפשות, 

אבל בוא אחי, זו דרך של האוהדים להוציא ונטילציה כלפי המקרה. 

אף אחד לא מכיר את אותן נערות באופן אישי ולאף אחד אין עניין לרדת להם לחיים. 

אני חושב שהתסכול והכעס הוא כלפי התופעה התרבותית הבזויה של הונאה, סחטנות ורמייה לכאורה של אנשים בעלי ממון וזה מכעיס. 

אז אחד זורק קללה, השני אומר שהן קיבלו חינוך לא ראוי. בסדר. כל אחד והתגובה שלו. בשורה התחתונה יש פה לכאורה מגמה תרבותית שעלולה לקבור שני אנשים בגלל גחמות וחמדנות יתר לכאורה.

אני מזכיר - השחקנים חפים מפשע נכון לרגע זה. גם בהיבט הפלילי וגם בהיבט המוסרי. גם אם תגיד בגידה זה לא ראוי - אז אני אגיד לך נכון אבל. 

נכון אבל, כי מבחינה חברתית - זה טאבו ולא מקובל, אבל מבחינה משפחתית כל אחד עושה בד' אמותיו מה בראש שלו ושל משפחתו. מי שמנו לקבוע לאדם איך הוא יתנהל עם משפחתו? אולי זה לגיטימי ואולי לא. כרגע אנחנו לא יודעים ולכן העיסוק הוא כלפי ההיבט התרבותי של מעשי הנערות.

א. ונטליציה זה תרוץ. לאף אחד אין עניין לרדת להן לחיים, אבל משום מה כולם יורדים להן לחיים. מה שקורה בפורום זה פשוט המשך למה שקורה שם בחוץ. מיותר,מכוער ולא עוזר לכלום. גם לא לשחקנים.

ב. אם לך מותר לכעוס כלפי הונאה, סחטנות ורמייה לכאורה, אז לאנשים אחרים מותר לכעוס כלפי אונס וניצול קטינות לכאורה גם כן. או במקום, אולי עדיף שאף אחד לא יאשים אף אחד אחר בדברים שאין להם מושג לגביהם במקרה הטוב, או ממציא אותם במקרה הרע. אני לא מצאתי סיבה להניח שהיה פה לא זה ולא זה.

ג. כנראה שהשחקנים חפים מפשע בהיבט הפלילי. לומר שבהבט המוסרי הם חפים מפשע, זה כבר בעיני המתבונן. אתה חושב שמוסרית הם לא חטאו. יש אחרים שחושבים שהם דווקא כן. אני מכיר כמה אוהדי מכבי כאלה. הבעלים של הקבוצה שלך אולי יחשוב ככה גם. עניין השחקן הנשוי מול אשתו דווקא שולי בעיני,  אני מנחש שגם בעיני מי שיצטרך להחליט בסוף מה יקרה.

ד. העיסוק הוא, צר לי, לא בהיבט התרבותי של מעשי הנערות, אלא בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים.

אני מצפה ממכבי שאם וכאשר לא יוגש שום כתב אישום והכל יתברר כחרטא (אמן), שעוד באותו היום יודיעו על חזרתם לאימונים.

העיקר אמרו שאולי אוהדים הכינו את התעודות המזויפות האלה כדי להגן על שחקנים.. בושה וחרפה מי שאמר את זה שיתנצל.

מכפישים גם אותנו בסיפור הזה.

13 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ד. העיסוק הוא, צר לי, לא בהיבט התרבותי של מעשי הנערות, אלא בהיבט התרבותי של מעשי השחקנים.

העיסוק הוא קודם כל אם הם עברו עבירה פלילית או לא. 

אחרי זה תרבותי ולא מוסרי. 

מסכת שקרים מצד משפחת הנערות, בגיבוי תקשורת שצמאה לדם גברי מהזן של הכדורגלנים, משאירה את העניין הפלילי באוויר. 

מותר לכעוס על זה ? 

3 hours ago, ששון הצהוב said:

מסכים.

אבל זה קודם כל בשבילנו האוהדים שליווינו אותם מתחילת שנה.

ולא כדי "להרים אותם".

מבחינתי מדובר בשני נבלים לא רצויים עד שיובהר אחרת.

לגבי אחד מהם לפחות- בוודאות 

אלו פשוט הפרטים הקורקטיים.

הם עובדתית שותפו באליפות (כמו גם נדב נידם), ומכבי צריכה היתה לנהוג בקורקטיות.

בשבילנו האוהדים.

בשבילם- שיטפלו בהם מאחורי הקלעים, בהתאם לסיפור האמיתי.

(ושפרטיו טרם נחשפו עבורנו)

אוי עכשיו נזכר שהבטחתי לא להגיב פה.

אדאג לסמן קבוע את הנושא כ"נקרא".

בין אם אני מסכים או לא מסכים אם הדיעה שלך שהם נבלים לא רצויים  או לא (אגב לא הבנתי מה קרה לחף מפשע עד שהוכחה אשמתו) לבין זה שהם היו שותפים מלאים לאליפות הזאת וראוי שלפחות יזכירו אותם בטקס הנפת הצלחת (מבחינתי הם היו צריכים להיות שם פיסית בכלל) - אין שום קשר.

43 דקות לפני, קאוביין said:

העיסוק הוא קודם כל אם הם עברו עבירה פלילית או לא. 

אחרי זה תרבותי ולא מוסרי. 

מסכת שקרים מצד משפחת הנערות, בגיבוי תקשורת שצמאה לדם גברי מהזן של הכדורגלנים, משאירה את העניין הפלילי באוויר. 

מותר לכעוס על זה ? 

אני בטח לא מחליט, תכעס על מה שאתה רוצה, רק אל תשלה את עצמך לגבי איפה העניין האמיתי כאן, ותשתדל לשמור על כבוד כל המעורבים. שני הדברים האלה לא כ"כ קורים, אני חושש.

12 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני בטח לא מחליט, אבל תכעס על מה שאתה רוצה, רק אל תשלה את עצמך לגבי איפה העניין האמיתי כאן, ותשתדל לשמור על כבוד כל המעורבים. שני הדברים האלה לא כ"כ קורים, אני חושש.

ההורים של אותן נערות מעלילים על השחקנים בדיות ושקרים על אונס וסימום, איזה כבוד מגיע להורים האלו ולכל הכתבים צמאי הדם ?

אני מאחל להם כלמידיה.

אתה מוזמן להמשיך לשמש כקונדום ויראלי שמגן עליהם. 

15 דקות לפני, קאוביין said:

ההורים של אותן נערות מעלילים על השחקנים בדיות ושקרים על אונס וסימום, איזה כבוד מגיע להורים האלו ולכל הכתבים צמאי הדם ?

אני מאחל להם כלמידיה.

אתה מוזמן להמשיך לשמש כקונדום ויראלי שמגן עליהם. 

לא יודע מי מעליל, וזה אפילו לא מעניין אותי במיוחד. אני לא חושב שהשחקנים סיממו או אנסו או משהו דומה. זה היה די ברור מהרגע הראשון, והחקירה רק הבהירה את זה יותר. לא מגן ולא מנסה להגן על מה שהנערות האלה עשו, אבל לא רואה צורך בהתעסקות בהן מעבר למה שנדרש. גם כי היא ברובה מכוערת ולא עניינית (ודומה מאוד ל"הורים האלה וכל הכתבים צמאי הדם"), גם כי זה עוזר לאף אחד וגם כי זו הוצאת קיטור על אויב דמיוני שמשמש פה את כולם כאמצאי להתעלם דרכו מהבעיה המרכזית.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא יודע מי מעליל, וזה אפילו לא מעניין אותי במיוחד. אני לא חושב שהשחקנים סיממו או אנסו או משהו דומה, זה היה די ברור מהרגע הראשון, והחקירה רק הבהירה את זה יותר. לא מגן ולא מנסה להגן על מה שהנערות האלה עשו, אבל לא רואה צורך בהתעסקות בהן מעבר למה שנדרש. גם כי היא ברובה מכוערת ולא עניינית (ודומה מאוד ל"הורים האלה וכל הכתבים צמאי הדם"), גם כי זה עוזר לאף אחד וגם כי זו הוצאת קיטור על אויב דמיוני שמשמש פה את כולם כאמצאי להתעלם דרכו מהבעיה המרכזית.

איזה בעיה מרכזית?

זה שאתה חושב שאסור לשחקן לשכב עם נערה בגיל ההסכמה? (השחקנים לא ידעו את הגיל) 

כל אחד והמוסר שלו, כל עוד זה חוקי שיעשו מה שבראש שלהם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.