Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

החלטה לא טובה נקודה.

זה שיתעלמו מהם יעמיק את הנזק.

מה זה הטיפשות הזאת. יש כאן ראש ממשלה שמוביל את המדינה ותחת חקירות וכתב אישום ורואים אותו ללא הפסקה,

אבל שני שחקנים שהסתבכו בפרשה הזויה מנסים להעלים לנו מתחת לרדאר כאילו לא דרכו במכבי מעולם

יש גבול מה קורה פה, זה קיצוניות על גבול ההפקרות 

עצוב מאוד. היו צריכים להיות שם עם כולם, או במינימום של המינימום מוזכרים ע"י הכרוז המפגר הזה. לא מבין מי אחראי על ההחלטה הזאת. כאילו מחקו אותם ואת כל התרומה שלהם לגמרי

2 דקות לפני, Krishi said:

עצוב מאוד. היו צריכים להיות שם עם כולם, או במינימום של המינימום מוזכרים ע"י הכרוז המפגר הזה. לא מבין מי אחראי על ההחלטה הזאת. כאילו מחקו אותם ואת כל התרומה שלהם לגמרי

כרישי גם אני ישר אמרתי, אבל כנראה בגלל שזה של המנהלת. מקווה שמחר או עוד כמה ימים תיהיה הודעה לטובתם ושיקבלו את הכבוד שמגיע להם.

אם זה מגיע מהמנהלת מכבי צריכה לדפוק על השולחן ולא לתת לדבר כזה לעבור

מי הם בכלל. אף שחקן לא היה צריך לעלות להניף את הצלחת בלי להזכיר אותם בצורה רשמית

זו שערוריה וביזיון מהרמות הכי גבוהות שיש. פשוט יריקה בפרצוף שלהם. 

אני מצפה לגיבוי אחר. הם עדיין לא הואשמו ובטח לא בהיבט הפלילי

דחילק, קצת גיבוי פורמלי. 

עם כמה שזה נשמע מפגר, מכבי פועלים נכון.

ככל שהם יהיו פחות בכותרות, שמם ישמע פחות ויזכירו אותם פחות, ככה גם הפרשה תדעך, אם מכבי היו מזכירים את שמם היו עושים פה רעש, עושים הכל לחשוף אותם וכ'ו, מכבי פועלים נכון למענם ולמען השחקנים כדאי שכל מיני ארגוני נשים לא יבלבלו תמח... חוץ מערוץ שהעלה את הכתבה הזאת לחיות ומנסה בכח לעלות איזה כתבה עם ההורים זה כבר לא מענין אף אחד, מקווה שעד סוף השבוע היא גם תסתיים ללא כתב אישום והשחקנים המדובברים ומכבי יעשו הכל לפתור את הבעיה ויחזירו אותם לאימונים.

לא פועלים נכון ולא בטיח. הם שותפים מלאים לאליפות הזאת ויש להם כל זכות להיות שם בדיוק כמו כל השחקנים ועל הזין שלי המנהלת החקירות או הבנות האלה. במינימום של המינימום להיות מוזכרים ע"י הכרוז זה פשוט בלתי נתפס 

מכבי לא פועלים נכון. כל יום יש כותרות חדשות וטבעי שהבאז שהיה בהתחלה ידעך ויעניין פחות. מכבי צריכה לתת גב במקרים נקודתיים כאלה גם במחיר של עוד כתבה באתר רנדומלי

לפי הראיון של שרן ואיביץ', הכתיבו להם מה לומר. יש להם אשכרה דף מסרים מול התקשורת. הם יצאו מהשאלות בצורה קלאסית אבל זה ממש לא במקום ולא חברי. 

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

לפי הראיון של שרן ואיביץ', הכתיבו להם מה לומר. יש להם אשכרה דף מסרים מול התקשורת. הם יצאו מהשאלות בצורה קלאסית אבל זה ממש לא במקום ולא חברי. 

וכל שחקן אותה שאלה.

ייני גמר אותי חחחחח

שאלו על 2 השחקנים וייני אמר את השמות של מיכה ואצילי, קלט שעשה פדיחה והתחיל מיד בסריה של שמות אחרים כולל מיטרוביץ במקום ניקוליץ.

שלחו לי עכשיו תמונה של אחת הבחורות בלייב באינסטגרם ליד איזה גבר עם נרגילה.

והוא אמר שהיא טענה שהיא מעל 16 והיא ממש לא נראית מתחת (גם לא בהתנהגות).

5 hours ago, מכביסט לעד said:

שלחו לי עכשיו תמונה של אחת הבחורות בלייב באינסטגרם ליד איזה גבר עם נרגילה.

והוא אמר שהיא טענה שהיא מעל 16 והיא ממש לא נראית מתחת (גם לא בהתנהגות).

האבא לוקח את הסיפור של החינוך שלה לידיים 

היא כבר לא תצטלם עם שבורים ונרגילות. 

רק סלפי מעליות באקירוב ופארק צמרת שיד שעירה עם רולקס ומפתחות ל BMW מבצבצת בצד  

מזועזע בפעם השלישית, אף אחד פה לא לומד לקח, לא התקשורת ולא כלום ממשיכים לתת יד בפגיעה בפרנסה ל2 כדורגלנים(לא תמימים מבחינה מוסרית, אך כנראה הוטעו) וממשיכים לעשות להם דרייפוס

עד מתי תתנו לדבר הזה כח? כבר לא הפנמתם שאתם הורסים פה כל חלקה טובה בגלל אינטרס מובהק?

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=344529

אם יש פה מישהו שפועל נכון זו מכבי. זו ממש לא התעלמות מהם, אלא לא לתת כלום לתקשורת הזבלה שמנסה להוציא בכח עוד כותרת כי אין להם כלום. צו איסור פרסום מעולם לא היה מועיל כל כך.

כן זה עצוב ומבאס תתחת אבל תאמינו לי אם מכבי מזכירה אותם זה פותח מהדורות וסתם יפגע בהם.

איך אף אחד כאן לא הקליט את השידור לייב שהיא עשתה? בוואן כתוב:

בין שלל הציטוטים שאמרה אותה הנערה, מי שהוצגה באחרונה בתקשורת כ”נערה במצוקה”, לא הייתה נראית במצוקה מול המצלמה ולמעשה היא הודתה בעצם בקיומה של תעודת זהות מזויפת: “זה היה בשביל להיכנס למסיבות”.

שמעי את חתיכת זבל. איך את מעבירה באהלן אהלן את זיוף תעודת הזהות שלך , ככה מחליקה את זה. מה זה מראה על דפוס ההתנהגות שלך? למה להאמין לך בכלל?

היא לא אמורה להיות שבורה, נסערת, בדיכאון ובשביתת רעב?

איך היא מעלה סטורי? אפילו קים קרדישאן אחרי שנשדדה עזבה את האינסטגרם והסטורי לתקופה קצרה.

לתחושתי יש כאן תרמית שדומה מאוד לחיים צינוביץ השרוף. הבחורה המציאה איזו בדייה בשביל להתפרסם.

וואלק אם רצתה להתפרסם הייתה עושה ניתוח להסרת המוח כמו יעלה שלבייה, היה לה יותר קל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.