Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

כן אתה חושב שרשום בקוד האתי שאסור לשכב עם בחורה מעל גיל ההסכמה? כי זאת הגירסה המסתמנת לפי כל הפרסומים 

תפסיקו לקבור שחקנים שלכם כבר נחנקנו

1 hour ago, zeudemort said:

הוא באמת פרסם את הסרטון?

לא, אין לו שום סרטון באמת הוא סתם מפרסם לינק ל"כתבה" ואת השמות של השחקנים וזה רק כדי להשחיר עוד את השם שלהם ולהפיץ עוד פייק ניוז

15 דקות לפני, GoldenAxe said:

אם מיטש הנחיל סטנדרט קנדי עד הסוף ויש Code of Conduct בארגון שכולם מחויבים לחתום עליו, אני די בטוח שזה הסוף שלהם בארגון (ובצדק) - לא סתם יש חוק שמגן על נערות בנות 15.

בנימה אישית אני מאוד מאוכזב מהם, משום מה הם הצטיירו לי כחברה טובים...

ועל איזה סעיף אתה חושב שהם עברו?

19 דקות לפני, אקיטה said:

"לא הכנתי אותה לסיטואציה שבה גברים עם כסף מנצלים אותה.."

אז מדוע הבת שלה רשומה בסוכנות דוגמנות, עולם שבהגדרה שלו בלשון המעטה מעודד מיניות תמורת כסף ותהילה?

"תוך 2 או 3 משפטים מבינים שהן ילדות, לאן השיחה יכולה כבר להתפתח מעבר לאיך היה בבית ספר?"

בואי, היא בת 15 וחצי ולא בת 5, בדור שבו כל הידע שיש נגיש בכמה נגיעות במסך.

מגוחך.

אלמוג בוקר גם הוא חתיכת סמרטוט רצפה, מהלבנים המגעילים האלה שנהיים קשים וכבדים.

פשוט תן לבת שלו עוד שנה. והם מדברים על היצירה האחרונה של באך. גם לי זה קרה בקפיצה מ י ליא'

40 דקות לפני, GoldenAxe said:

אם מיטש הנחיל סטנדרט קנדי עד הסוף ויש Code of Conduct בארגון שכולם מחויבים לחתום עליו, אני די בטוח שזה הסוף שלהם בארגון (ובצדק) - לא סתם יש חוק שמגן על נערות בנות 15.

בנימה אישית אני מאוד מאוכזב מהם, משום מה הם הצטיירו לי כחברה טובים...

בהחלט, הוא אמר לכל השחקנים שלו שאסור להם לשכב עם נשים. בכלל כל מי שרווק שיתנזר מסקס.

ממה אתה מאוכזב מהם מה אתה אבא שלהם? הם שחקני כדורגל בקבוצה שאתה אוהד רבאק אנשים לוקחים את זה למקומות הזויים.

אם הם לא ימצאו אשמים במשהו ועדיין ישחררו אותם מהקבוצה זה יהיה ביזיון מדרגה ראשונה של המועדון.

14 hours ago, Krishi said:

בעזרת השם עוד יום יומיים הכל ייגמר והם יחזרו לסגל שלנו וימשיכו בחיים שלהם. וגם לבנות האלה אני מאחל חיים טובים ושיתגברו על הפרשה הזאת כמה שיותר מהר.

להורים של הנערות ולכל התקשורת והארגונים מטעם עצמם אני מאחל לחטוף ת'כאפה כמה שיותר מהר ולעשות חשבון נפש. אתם האשמים היחידים בכל הפרשה הזאת.

התגובה של כל הנושא הזה.

54 דקות לפני, thunderbolt said:

ההורים של הבנות התחילו להופיע בתקשורת ואף "עיתונאי" לא טורח לשאול אותם מה זה החינוך הזבל הזה שהן נתנו לילדות שלהם?

כתבה מוזמנת ומזוקקת. אין ברור מזה.

לא יודע מה היה בערוץ 13 אבל בערוץ 12 אפילו לא טרחו לקחת תגובה מעורכי הדין של השחקנים. איפה ההגינות העיתונאית שלכם? הרי אתם יודעים שהנטיה לסגור את התיק.

להזכירכם, ההורים דיברו על אונס!!! והם אפילו לא לדקה נחקרו בחשד הזה!!

אבל אין כמו התערבות תקשורתית על מנת להשפיע על הפרקליטות. ואחרי זה יגידו לי שהתקשורת עושה את תפקידה.

גם אני לא מבין את העניין הזה שיש צו איסור פרסום של הפרשה וכל אחד שבא לו פשוט זורק אסוטאציות מהמפגש.

מיץ' מעריך מאוד את השחקנים, הם ישארו בקבוצה. אולי יספגו עונש חינוכי כזה או אחר אבל בגדול אין כאן שום עבירה פלילית. לגבי מוסריות הדעות חלקות אבל צריך לזכור שמדובר בשחקנים הכי טובים והכי ידוענים בליגה ככה שהפיתויים הם יום-יומיים. אף אחד לא צריך להכנס לחיים האישיים של איקס או זד כל עוד זה במגבלות החוק ואני לא מבין איך אנשים נפלו לשטות הזאת.

היחידות שיצאו מהמקרה הזה פגועות הן הנערות עצמם ובאמת שהלב שלי איתם כי הם נכנסו כאן לפינה שהן לא רצו בה.

2 hours ago, קובי השועל said:

היחידות שיצאו מהמקרה הזה פגועות הן הנערות עצמם ובאמת שהלב שלי איתם כי הם נכנסו כאן לפינה שהן לא רצו בה.

אני ממש מרחמת על הנערות, עשו להן שטיפת מוח שהן נאנסו, הרסו להן את החיים בחסות הרייטינג

כולה בנות שובבות שהוציאו תעודות זהות מזוייפות בשביל לעשות מעשים שובבים

1 דקה לפני, חןחן said:

אני ממש מרחמת על הנערות, עשו להן שטיפת מוח שהן נאנסו, הרסו להן את החיים בחסות הרייטינג

ממש כך, בשביל רייטינג, פגיעה במכבי ועולב חבורה של אינטרסנטים בתקשורת ובחלונות גבוהים אחרים השמידו להן את החיים. חולני בעיניי

10 hours ago, חןחן said:

הן רק רצו להשתולל

עלק ההורים אומרים "שבמסיבה היו ההורים של החוגג, וזה היה תמים כי ההורים שלו גם במסיבה"

מי ישמע זה מסיבת יום הולדת של ילד בן 12 שמשחקים שם 101 נשיקות ולא מסיבת יום הולדת של כדורגלן בן 27 

איזה טיעון מפגר

25 דקות לפני, פנחס שוף said:

עלק ההורים אומרים "שבמסיבה היו ההורים של החוגג, וזה היה תמים כי ההורים שלו גם במסיבה"

מי ישמע זה מסיבת יום הולדת של ילד בן 12 שמשחקים שם 101 נשיקות ולא מסיבת יום הולדת של כדורגלן בן 27 

איזה טיעון מפגר

אהה הוא כדורגלן? הבת שלי לא ידעה, היא רגילה לעלות למוניות רנדומליות ולסוע לאנשים שהיא לא מכירה בכלל. ככה היא, חברותית.

אם לטענת ההורים

זה היה בבית של החוגג

אז איך הם לא הכירו אותם?

זה סותר לגמרי את כל מה שהם אמרו

הם לא מבינים שהם מביכים וחשופים לתביעת דיבה מצד השחקנים, הם צריכים לעשות עד לכאן ולסיים את הפרשה, העו"ד ממלא אותם בחרטות והם אוכלים את הלוקשים, כמובן שההורים משתפים פעולה כי יש להם אינטרס והם ישקרו ויעשו הכל למען הילדים שלהם אבל יש גבול

אני במקום השחקנים כבר מכין מכתב הגנה+תביעה על שקרים.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

חשבתי לרגע שבמסיבה היו ההורים של משה חוגג

מתי אתה בא אלי?

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ביזיון ענק של מכבי שלא דואגים להזכיר את שני השחקנים בטקס האליפות. יש גבול. 

לא טקס של מכבי, טקס של המנהלת לדעתי.

בכל מקרה, מניח שהם לא רצו להגיע (אם הציעו להם...)

יש עוד שחקנים שלא נמצאים אבל קיבלו את האזכור והקרדיט שמגיע להם. צ'יקו אפאודו אחד מהם.

שני השחקנים האלה זוכים להתעלמות מוחלטת וזה כבר חוצה את גבול הטעם הטוב. אי אפשר להתעלם ממה שהם עשו העונה וההחלטות ההזויות האלה לא מטיבות עם המצב הנפשי שלהם.

פשוט שערוריה. אני מתבייש במי שקיבל את ההחלטה. ביזיון.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.