Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

אמרה לא... בגלל זה היא גם התלהבה בהודעות מול חברות שלה נכון?

כשבחורה נאנסת היא נוטה לשמור את זה לעצמה ולא לפרסם את זה לכל העולם בגלל שהנושא פגיע, ההורים עושים נזק לשחקנים עם ההצהרה הזאת זה ברור, אבל בעיקר לילדה.

מקווה שלא תתחיל לחשוב בטעות שהיא באמת נאנסה כי אם כן זה הולך לדפוק לה את החיים.

למה כל הבליץ הזה של הראיונות, כתבות והתקשורת עכשיו? זה ברור, בגלל שהחקירה על סף סיום, מנסים להפעיל לחץ.

מזה מתחילת הפרשה הכי חששתי, שהמשטרה או הפרקליטות ייכנעו ללחץ.

ראינו כבר מקרים בעבר שהם נכנעו ללחצים

3 hours ago, liron1006 said:

אני רק שאלה: לא שהם כוס התה שלי, אבל להחרים אותם או לא?

https://celebs.walla.co.il/item/3370391

תעשה גוגל ותבדוק בן כמה הוא ובת כמה היא.

קודם כל, יש הבדל בין סתם סטוץ לבין מערכת יחסים (ובוא לא נהיה תמימים ונחשוב שזה היה משהו חד פעמי).

דבר שני, לא אמרתי שצריך להחרים את שני השחקנים, לא יודע למה אתה מכניס לי מילים לפה.

אני לא יודע מה צריכה להיות הענישה במסגרת המועדון, כי מסתמן לשמחתנו שהם לא עברו על החוק, אבל גם מצד שני הם לא שה תמים.

לא יודע מה איתכם, לי זה ברור מאליו שכשאתה משחק במועדון הכי גדול ומכובד במדינה רף ההתנהגות שלך אמור להיות יותר גבוה.

47 דקות לפני, itanar said:

היום במהדורת 13 ראיון של אלמוג בוקר עם הורי הנערה.

הוא כל כך אפס.

מנסה לייצר עוד קצת הכרה לעצמו על חשבון הנערות והכדורגלנים... כזה אפס

בעזרת השם עוד יום יומיים הכל ייגמר והם יחזרו לסגל שלנו וימשיכו בחיים שלהם. וגם לבנות האלה אני מאחל חיים טובים ושיתגברו על הפרשה הזאת כמה שיותר מהר.

להורים של הנערות ולכל התקשורת והארגונים מטעם עצמם אני מאחל לחטוף ת'כאפה כמה שיותר מהר ולעשות חשבון נפש. אתם האשמים היחידים בכל הפרשה הזאת.

3 hours ago, תחיית המתים said:

אז מתי זה נהפך להיות מוסרי בעיניך?

כמו שאמרתי, מאוד תלוי הקשר.

הגיל כנראה ישחק תפקיד, אבל הרבה פעמים משני.

הם אשכרה מנסים להוציא פה תיק אונס?

מקווה מאוד שכל זה יגמר השחקנים ומכבי באמת ישקלו לתבוע אותם חזק אבל.

אגב..עומרי חיון הזה

לא הבנתי מאיפה יש לו את ההגנה הזאת לכתוב ולפרסם כרצונו למרות איסור פרסום?

גל מאד התחברתי להודעה שלך אבל אני ממש לא מסכים איתך לגבי נושא הבגידות "והעולם הגדול". בכל ההיבט המוסרי של הפרשה יש כאן טעם לפגם במידה והדיווחים נכונים. שוב אני לא קופץ למסקנות אז בוא נשאיר את זה בגדר דיון תיאורטי תרבותי בלי להתייחס ספציפית למקרה הזה.

למעט מספר מצומצם של תרבויות יש קונצנזוס ענק בעולם סביב נושא האמון על אחת כמה וכמה אמון במערכות יחסים. 

מצחיק קצת שזה בסדר ולגיטימי לבגוד באישתך לטענתך כשאתה שחקן כדורגל וחלק מהעולם הגדול וזה מתקבל בהכלה עצומה, אבל אם בגדת חלילה באמון של קהל אוהדים ועברת ממכבי להפועל או ההפך אז דמך בראשך ויעשו לך את המוות עד סוף הקריירה. זה רק מראה כמה אנחנו חיים במוסר כפול הרי אם בגידה זה לגיטימי כי זה חלק מהתרבות של שחקני הכדורגל (לא מסכים אבל נניח) אז למה לכעוס עליהם שהם עוברים להפועל? הרי גם פה יש בגידה באמון לכאורה. שונה אבל נוגעת בנקודות של האמון האנושי. וכשזה נשחק, יהיה בדרך כלל כתם על השחקן.

דעתי האישית הלא מעניינת היא שחלאה מי שבוגד באישתו ולהפך. אבל ייתכן ויש נסיבות ודינמיקה משפחתית שמצדיקות דברים מסוימים. אני בז גם לזה אבל עדיף שלא אכנס לזה. אני אומר ככותרת שמי שבוגד - ויש הבדל בין בגידה לנישואים פתוחים או וואט אבר - הוא רקוב מוסרית ולא הייתי רוצה אותו בתור חבר שלי ובטח לא קרוב אליי אישית. 

שחקן של מכבי חייב להיות עם סטדנרט מוסרי גבוה. אחושילינג גבוה. מעניין את הקצה של הזרת שלי שהוא יידע להבקיע במספרות מהחצי מגרש או לעשות סללומים ולהבקיע. בסוף מועדון כדורגל מתבסס על דרך, על ערכים ועל עשרות אלפי נערים ונערות שמסתכלים על הכוכבים שלהם ורוצים להיות כמוהם. 

יש השפעה ישירה של כוכבים ואנשים מפורסמים על הנוער ובעיקר על החברה הישראלית. יש פה הודעות הזויות שמכשירות מוסר ירוד בשביל לתת לשחקן כזה או אחר לשחק. 

שוב 

אין לי מושג קלוש מה הלך שם

אבל קיבינימט אין שחקן שהוא מעל למועדון 

והמועדון הוא לא רק לקחת אליפות או לנצח בדרבי. הארגון הזה שואף להתוות דרך חיים באמצעות הספורט וצריך להפנים את זה שמי שלא יעמוד בקוד מוסר חברתי-אוניברסלי-ישראלי שהוא ברור ומובן ולא ממוצא משום מקום, פשוט לא יהיה במכבי וזה לגיטימי ומשמח אותי מאוד. 

קודם כל, אני חושב שבעולם בו יש ילדים בני 10 מחליטים להיות טרנסג׳נדרים וקובעים את זהותם המינית אז גם נערה בת 15 יכולה להחליט יפה מאוד על עצמה. איך היא הגיעה לשם? למה היא וחברה שלה יזמו את הקשר עם הכדורגלנים באינסטגרם?
דבר שני, איך מי שהשקו אותה באלכוהול עד כדי ״שיכרון ועילפון״ לדבריהם,
יכול להיות שפוי ולהתכתב עם חברות שלה בוואצאפ ולהשוויץ שקנו אותך בסושי ופיצה ולהשוויץ בפני החברות שלך שהיית עם אחד ואז עם השני?

זונות אינסטגרם ותו לא.

שום תיק אונס לא יהיה פה ולא נעליים ומכבי חייבים לתבוע את עומרי חיון הבן זונה הזה.

הוא אשכרה מפרסם כתבות עם השמות המלאים:״חשיפה!! צפו ב*** **** ו**** ***** דוחפים אצבעות לנערות בנות ה15!!״

Just now, חרישי הוא הלילה ואפל said:

קודם כל, אני חושב שבעולם בו יש ילדים בני 10 מחליטים להיות טרנסג׳נדרים וקובעים את זהותם המינית אז גם נערה בת 15 יכולה להחליט על עצמה! איך היא הגיעה לשם? למה היא וחברה שלה יזמו את הקשר עם הכדורגלנים באינסטגרם?
דבר שני, איך מי שהשקו אותה באלכוהול עד כדי ״שיכרון ועילפון״ לדבריהם,
יכול להיות שפוי ולהתכתב עם חברות שלה בוואצאפ ולהשוויץ שקנו אותך בסושי ופיצה ולהשוויץ בפני החברות שלך שהיית עם אחד ואז עם השני?

זונות אינסטגרם ותו לא.

שום תיק אונס לא יהיה פה ולא נעליים ומכבי חייבים לתבוע את עומרי חיון הבן זונה הזה.

הוא אשכרה מפרסם כתבות עם השמות המלאים:״חשיפה!! צפו ב*** **** ו**** ***** דוחפים אצבעות לנערות בנות ה15!!״

הוא באמת פרסם את הסרטון?

כן אבל הוא עדיין מפרסם שם שהוא באיסור פרסום.

מה החוק כנגד זה? ולמה אפאחד לא אומר לו כלום לעולם?

מי זה?

(באמת שואל)

5 דקות לפני, מרגוליס said:

כן אבל הוא עדיין מפרסם שם שהוא באיסור פרסום.

מה החוק כנגד זה? ולמה אפאחד לא אומר לו כלום לעולם?

מי זה?

(באמת שואל)

גם אני לא הכרתי עד שכתבו את השם שלו פה וחיפשתי בגוגל... יש לו אתר או משהו בסגנון,מתעסק בעיקר בצהוב.

אני דיברתי עם אחד מעורכי הדין הוא אמר שזה ידוע ובטיפול. לא יודע מה כזה בטיפול כי הוא עדיין ממשיך אבל בכל מקרה הם מודעים לזה

1 hour ago, Shlomix said:

קודם כל, יש הבדל בין סתם סטוץ לבין מערכת יחסים (ובוא לא נהיה תמימים ונחשוב שזה היה משהו חד פעמי).

דבר שני, לא אמרתי שצריך להחרים את שני השחקנים, לא יודע למה אתה מכניס לי מילים לפה.

אני לא יודע מה צריכה להיות הענישה במסגרת המועדון, כי מסתמן לשמחתנו שהם לא עברו על החוק, אבל גם מצד שני הם לא שה תמים.

לא יודע מה איתכם, לי זה ברור מאליו שכשאתה משחק במועדון הכי גדול ומכובד במדינה רף ההתנהגות שלך אמור להיות יותר גבוה.

אז אם הם היו נפגשים איתם 3 4 פעמים הכל היה בסדר?

לדעתי הם לא יכולים כרגע לפעול בנושא כל עוד יש צו איסור פרסום.

אם הם מגישים נגדו תביעה או שולחים התראה זה כאילו הם נותנים התייחסות שאלו השמות של השחקנים.

אחרי שהפרשה תסתיים הוא יקבל תביעה

8 דקות לפני, itanar said:

ששי גז שלח את ההורים לתקשורת.

עדיף שישלח אותם לסדרת

"חינוך ילדים".

הבושה הכי גדולה אלה ההורים

הם מייצגים את כל מה שחולה במדינה שלנו.

קיצר התיק הזה אבוד לו והוא כמו תמיד מחפש מניפולציות בשקל וחצי.

מקווה מאוד שמיטש ישאר שקול ולא יעשה עם השחקנים צעדים דרסטיים.

שיתן להם עונש חינוכי "עבודות שירות"

שיעבירו הרצאות  לילדים בבית הספר

אם מיטש הנחיל סטנדרט קנדי עד הסוף ויש Code of Conduct בארגון שכולם מחויבים לחתום עליו, אני די בטוח שזה הסוף שלהם בארגון (ובצדק) - לא סתם יש חוק שמגן על נערות בנות 15.

בנימה אישית אני מאוד מאוכזב מהם, משום מה הם הצטיירו לי כחברה טובים...

"לא הכנתי אותה לסיטואציה שבה גברים עם כסף מנצלים אותה.."

אז מדוע הבת שלה רשומה בסוכנות דוגמנות, עולם שבהגדרה שלו בלשון המעטה מעודד מיניות תמורת כסף ותהילה?

"תוך 2 או 3 משפטים מבינים שהן ילדות, לאן השיחה יכולה כבר להתפתח מעבר לאיך היה בבית ספר?"

בואי, היא בת 15 וחצי ולא בת 5, בדור שבו כל הידע שיש נגיש בכמה נגיעות במסך.

מגוחך.

אלמוג בוקר גם הוא חתיכת סמרטוט רצפה, מהלבנים המגעילים האלה שנהיים קשים וכבדים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.