Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

אנחנו מדברים פה על בנות שיש להן באינסטגרם תמונות שלהן עם אלכוהול כן? לא צריך איזה עבודת חקירה מעמיקה.

מי ישמע קיבלו בראוני חשוד בהפתעה.

יש גבול להיתממות של אנשים פה, כל מי שלא בתול בעולם הזה בערך שתה עם מישהי ושכב איתה, וזה בסדר גמור, ומי שרוצה לטעון שזה אונס שיטען לשני הצדדים.

עצימת עיניים מפויזציה, זה הכי מסוכן.

2 hours ago, YNWA said:

לתת אלכוהול לקטינה ואז לשכב איתה זה לא חמור בעיניכם? כל פעם שאני נכנס לנושא הזה אני מרגיש כמו נזיר קתולי, כבר איבדתי את הביטחון עצמי בדעתי, מה באמת בגדר הלגיטימי ומה לא.

ראיתי דבר או שניים בחיים כמו שאתה יודע. 

אנחנו בכל הפרשה מדלגים בין חוק מוסר צדק וחינוך אני באמת לא חושב שיש קו ברור שמפריד בין הדברים הכל פה שלוב. 

התשובה לשאלה שלך יכולה להיות שצריך לסרס את האיש לפני שמכניסים אותו לכלא אם הוא השתמש באלכוהול/סמים כדי לעזור לו לבצע את זממו

לבין "חרטה ברטה" אם נניח האלכוהול הוא סרח טיפשי ולא רלוונטי, לדעתי במקרה הזה חד וחלק האלכוהול אינו רלוונטי למרות שיכול להיות שהוא העברה על החוק שתיתקע אותם. 

אני אשאל אותך אחרת, מבוגר שרואה קטין שותה בפאב/מפגש אוהדים כזה או אחר

האם מחובתו לדאוג להפסקת השתייה של הקטין ו/או לדווח עליו על מי שנתן/מכר/קנה עבורו את האלכוהול ?  ( שאלה מכשילה תחשוב טוב לפני שאתה עונה  :yellow_cool1:

שורה תחתונה

אם לא השחקנים, הם היו שותות אלכוהול בכל מקום אחר בכל זמן אחר, היום בני הנוער מעשנים סמים בגיל 12 כבר..מעשנים סיגריות במחששות אז להאשים שחקנים שסיפרו להן שהילדות בגיל המותר זה כמו להאשים את בעל הקיוסק שמכר לילד בן 18 שקנה בשביל קטין זה אותו דבר

אם מה שהיה שם זה כמה שלוקים של אלכוהול, אז הכוון הזה של החקירה צריך להיסגר מטעמי חוסר עניין לציבור.

אבל באמת - היום, כמו לפני חודש, האספקט הפלילי נראה קלוש והוא כנראה יסתיים בלי השלכות משמעותיות. זו לא הבעיה.

פרשה מאוסה. בחלק מגופי התקשורת מנסים לצייר את זה כמגמה של שחקני מכבי. דפוס חוזר.

אם מחפשים דפוס חוזר, שילכו לנתן אשל המטרידן. אם מחפשים להגיע לחקר האמת, אז אפשר לשחרר את השחקנים לחלוטין ולסיים עם הבלאגן הזה.

ברור לכולנו שגם אם הנערות שתו באותו הערב, זה היה רק בשביל להעביר את האלכוהול, הסמים והאנגאובר של ערב קודם.

מקווה שלא יעשו תקדים על הראש של שחקני מכבי. זה מבלי להיכנס לעניין המוסר שגם הדיון הזה מיצה את עצמו לגמרי.

10 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם מה שהיה שם זה כמה שלוקים של אלכוהול, אז הכוון הזה של החקירה צריך להיסגר מטעמי חוסר עניין לציבור.

אבל באמת - היום, כמו לפני חודש, האספקט הפלילי נראה קלוש והוא כנראה יסתיים בלי השלכות משמעותיות. זו לא הבעיה.

האמת, חזקת החפות ,הצדק, כל אלו לא מעניינים את המשטרה

הם רוצים לסיים את הפרשה בלי שיעשו עליהם תחקיר כאילו היתה פה חקירת vip כמו עם אייל גולן שאמר לחוקר " נו באמת, אפילו אתה לא היית עושה אותה"

1 hour ago, אקיטה said:

אנחנו מדברים פה על בנות שיש להן באינסטגרם תמונות שלהן עם אלכוהול כן? לא צריך איזה עבודת חקירה מעמיקה.

מי ישמע קיבלו בראוני חשוד בהפתעה.

יש גבול להיתממות של אנשים פה, כל מי שלא בתול בעולם הזה בערך שתה עם מישהי ושכב איתה, וזה בסדר גמור, ומי שרוצה לטעון שזה אונס שיטען לשני הצדדים.

עצימת עיניים מפויזציה, זה הכי מסוכן.

אני אשמח שאם יש לך תמונות כאלה תנסה להעביר אותן לעורכי הדין של השחקנים (או לשחקנים עצמם)

1 hour ago, הצבר said:

ראיתי דבר או שניים בחיים כמו שאתה יודע. 

אנחנו בכל הפרשה מדלגים בין חוק מוסר צדק וחינוך אני באמת לא חושב שיש קו ברור שמפריד בין הדברים הכל פה שלוב. 

התשובה לשאלה שלך יכולה להיות שצריך לסרס את האיש לפני שמכניסים אותו לכלא אם הוא השתמש באלכוהול/סמים כדי לעזור לו לבצע את זממו

לבין "חרטה ברטה" אם נניח האלכוהול הוא סרח טיפשי ולא רלוונטי, לדעתי במקרה הזה חד וחלק האלכוהול אינו רלוונטי למרות שיכול להיות שהוא העברה על החוק שתיתקע אותם. 

אני אשאל אותך אחרת, מבוגר שרואה קטין שותה בפאב/מפגש אוהדים כזה או אחר

האם מחובתו לדאוג להפסקת השתייה של הקטין ו/או לדווח עליו על מי שנתן/מכר/קנה עבורו את האלכוהול ?  ( שאלה מכשילה תחשוב טוב לפני שאתה עונה  :yellow_cool1:

יש קו מאוד ברור שמפריד בין כל אלה.

ידעת שהבחורה מתחת לגיל 16 = עבירה פלילית

לא ידעת שהיא מתחת ל16 אבל ידעת שהיא מתחת ל18  יש שיגידו בעיית מוסר יש שיגידו שאין. ועל כן זה נקרא מוסר.

חשבת שהיא מעל 18? יש שיגידו בעיית מוסר אם אתה נשוי. ויש שיגידו שאין בעיה. ועל כן זה נקרא מוסר.

חינוך? תמימות דעים שהורי הנערות כשלו בחינוך. לגבי השחקנים? שוב נחזור לעניין האם זה מוסרי או לא.

נראה לי שהקווים פה מאוד מאוד ברורים

עם כל הכבוד הדיון כאן שפטי בלבד. אני לא חושב שמכבי כמועדון צריכה להיכנס לשחקנים לתחתונים. אם שחקן מחליט שבא לו לזיין בנות 18, וואלה, כל עוד הוא לא חתום על זה מפורשות , לא צריכה להיות עם זה בעיה. אני חושב שכולנו נסכים ששחקן בן 28 לא צריך לחפש כאלה גילאים, אבל לדעתי המועדון לא צריך להתעסק בזה בכלל. 

אם שחקן חושב שבחורה בת 17, אומר, היא חוקית ועדיין נותן לה אלכוהול, זו בעיה משפטית, הוא עובר על החוק וכאן כבר הם נכנסים לבעיה מול המועדון (שוב לדעתי)

בכל מקרה אני מניח שמיץ' יעשה להם וועדת משמעת (גם אם לא יהיה כתב אישום) ויתן להם הזמדנות לדבר, אולי הם יצליחו לשכנע אותו. 

10 דקות לפני, תחיית המתים said:

יש קו מאוד ברור שמפריד בין כל אלה.

ידעת שהבחורה מתחת לגיל 16 = עבירה פלילית

לא ידעת שהיא מתחת ל16 אבל ידעת שהיא מתחת ל18  יש שיגידו בעיית מוסר יש שיגידו שאין. ועל כן זה נקרא מוסר.

חשבת שהיא מעל 18? יש שיגידו בעיית מוסר אם אתה נשוי. ויש שיגידו שאין בעיה. ועל כן זה נקרא מוסר.

חינוך? תמימות דעים שהורי הנערות כשלו בחינוך. לגבי השחקנים? שוב נחזור לעניין האם זה מוסרי או לא.

נראה לי שהקווים פה מאוד מאוד ברורים

אם היא 3 שניות לפני גיל 18 זה בעייתי, ואם חיכית 4 שניות עכשיו זה בסדר?

יש בעייתיות כשמנסים לנתק מקרים כאלה מההקשר ולהכניס אותם למסגרות. למחוקק אין ברירה אז הוא עושה את זה.

1 hour ago, Insigne said:

ברור לכולנו שגם אם הנערות שתו באותו הערב, זה היה רק בשביל להעביר את האלכוהול, הסמים והאנגאובר של ערב קודם.

מה שנקרא, "ילדה, איך את מדברת, החלב עוד לא ייבש מהשפתיים שלך!"

-"זה לא חלב..."

3 hours ago, Shlomix said:

בלי קשר לפליליות, לשכב עם בת 17, אפילו 18, כשאתה בן 26 או 28 זה די מגעיל.

זה אפילו יותר מגעיל כשאתה מפורסם ובעמדת כח.

לא אומר שצריך לסלק על זה, אבל איך אומרים? עם כח גדול באה אחריות גדולה.

אני כן מצפה לקצת יותר משחקני מכבי, בטח ובטח משחקנים מובילים כמוהם.

אני רק שאלה: לא שהם כוס התה שלי, אבל להחרים אותם או לא?

https://celebs.walla.co.il/item/3370391

תעשה גוגל ותבדוק בן כמה הוא ובת כמה היא.

1 hour ago, הלב הצהוב said:

אם היא 3 שניות לפני גיל 18 זה בעייתי, ואם חיכית 4 שניות עכשיו זה בסדר?

יש בעייתיות כשמנסים לנתק מקרים כאלה מההקשר ולהכניס אותם למסגרות. למחוקק אין ברירה אז הוא עושה את זה.

אז מתי זה נהפך להיות מוסרי בעיניך?

49 דקות לפני, liron1006 said:

טיעון חלש

זה לא המה, אלא האיך.

עם ד.מ היה מציג בציבור את הזוגיות הקבועה שלו עם בת 16, הייתי נגעל- אבל הדיון המוסרי היה משתנה.

כשנעשה מעשה כלשהו במחשכים- אז זה הרקע לדיון.

אם צביקה פיק היה נתפס עם קטינה בערב חד פעמי עמום שפרטיו חסויים ושקרה דרך האינטרנט בשברי מידע, ורסיסי ספקות מרחפים עליו כעננה, ושברקע הקשר המעורפל יש בגידה- אז כן הדיון הציבורי היה שלילי.

3 hours ago, ת"א שלנו said:

אני לא מסנגר על אף אחד אבל תיזהרו עם האובר שיפוטיות הזאת בלי לדעת את הפרטים.

סתם לדוגמא

ממהרים לקפוץ למסקנות ולצאת על השחקן הנשוי עם שני הילדים שבגד. ומסכים שמוסרית זה מגעיל ומכעיס אבל מצד שני, חבר שלי, אתה יודע מה קורה אצלו במשפחה? אולי אישתו בגדה בו קודם והוא תפס אותה וכביכול "החזיר" לה. ובמקום להיות המנייאק הוא הופך להיות הקורבן בסיפור.

הופה איך זה משנה פתאום את הדברים. 

אז אם הוא נקם אז איזה גבר הוא שהוא בטח נקם בה!

אילו פעוטות תמימים לא היו משוועים לאב שכזה מזיין קטינות, למטרה כ"כ נאצלת כמו נקם?

Just now, ששון הצהוב said:

חבר'ה אשתו של ע.א השרמוטה היא זו שבגדה בו!

איזה גבר הוא שנקם בה!

ואיזה אבא נהדר הוא שהוא נקם בה!!

איזה פעוטות רכים לא היו מייחל לאבא שכזה נהדר שמזיין קטינות כדי לנקום באמא השרמוטה שלהן!

ע.א עולה א עולה א עולה!

הליצן התורן. באמת תהיתי לעצמי איפה מכביניו

חבל שאתה מתעקש לא להבין את כוונתי 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הליצן התורן. באמת תהיתי לעצמי איפה מכביניו

חבל שאתה מתעקש לא להבין את כוונתי 

מבין את הכוונה- אתה מציע להיזהר עם השיפוטיות, ובאותה נשימה מציע איזשהו תרחיש דמיוני שלא קרה.

בשביל להיות זהיר עם השיפוטיות צריך להתאזר בסבלנות שייחשפו הפרטים.

עד אז אין מה להוסיף פרטים דמיוניים.

הפרטים שמסתמנים כנכונים הם שהוא בגד בה.

מהדברים משתמע שקרה הפוך- ואתה עוד קורא לנו אחרי להיזהר בשיפוט.

אם אתה עומד מאחורי מה שמשתמע מהדברים שלך (שהיא בגדה בו ראשונה)- אז טרחתי לדייק כמה אבא נהדר הוא שהוא בגד כדי לנקום.

כי בטח לילדה בת 5 החודשים שלו אכפת מאיזה סיבה הוא בגד נכון?

לא יכול להסביר את הבוז וחוסר הכבוד שלי ל"אוהדי מכבי" ששופטים את השחקן הנשוי. אני ממש מכיר את רובכם הגדול, בנס אתם לא בתולים. בהנתן אופציה כזאת גם אם אתם נשואים עם 13 ילדים הייתם עושים, זה מציאות אחרת זה עולם אחר ואני לא מצליח להבין אם אנשים פשוט מטומטמים שהם לא מבינים את זה או שהם עד כדי כך לא מודעים שהם משקרים לעצמם שהיו נוהגים אחרת, הזייה. באמת.

ששון הצהוב

שתהיה לי בריא יא חביבי

אתה מייחס לי משהו שהוא מנוגד לדעתי והדגשתי את זה טוב בהודעה שכתבתי רק מה יא נשמה טובה, ציטטת את ההודעה שלי בלי החלק שמסייג את הדברים ואז אתה בא עוד בטענות על מה שכתבתי. 

זה כמו לקרוא את ההרכב של מכבי מהחלוץ ועד ההגנה, לא כולל השוער, ואז להתעצבן על איביץ שהוא עולה למשחק בלי שוער בשער. 

1 hour ago, liron1006 said:

בדיוק רציתי לשלוח את זה. 11 שנים הבדל ביניהם, אבל חוץ מלאונן על כמה הזוגיות שלהם הורסת אף אחד לא מרים גבה או טוען למוסר פגום.

Just now, Sawyerdroid said:

לא יכול להסביר את הבוז וחוסר הכבוד שלי ל"אוהדי מכבי" ששופטים את השחקן הנשוי. אני ממש מכיר את רובכם הגדול, בנס אתם לא בתולים. בהנתן אופציה כזאת גם אם אתם נשואים עם 13 ילדים הייתם עושים, זה מציאות אחרת זה עולם אחר ואני לא מצליח להבין אם אנשים פשוט מטומטמים שהם לא מבינים את זה או שהם עד כדי כך לא מודעים שהם משקרים לעצמם שהיו נוהגים אחרת, הזייה. באמת.

חחח אז לא לשפוט את הנשוי שהוא אב ל- 2 פעוטות?! 

וואו.

איזו מוסכמה חברתית הבאה תנוקה בשם היותם שחקני מכבי?

באמת סקרן סוייר לגלות היפותטית איזה מעשה של שחקן מכבי יוציא אותך מכליך?

יגרום לך לסנן "וואלאק זה ממזר...פה הגזים השחקן"

מה הטעם האישי שלך לגבי מוסר?

אם אתה מוכן להכיל ולקבל כל מעשה אז אני מכבד אותך אבל אתה קצה שאיננו מייצג נורמה חברתית.

ואם אתה מחפש להחיל על שחקן מכבי נורמה חברתית, אז תגדיר איפה הגבול שהחוצה את הקו שלו רשאי להינזף.

אבא בוגד זה גבול שנחצה.

אם הוא אבא בוגד- אז כן, אני מרשה לעצמי להיות שופט מוסר, זה הגבול שלשחקן מכבי. הוא לא נורמטיבי.

חד וחלק.

3 דקות לפני, Tomer_R said:

אתה מבין שגדולים ממנו במכבי בגדו בנשים שלהם, כן?

אם זה לא היה נודע לי- לא הייתי טורח להתערב.

אם זה נהיה עניין ציבורי- אז זכות הציבור להתערב.

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אם זה לא היה נודע לי- לא הייתי טורח להתערב.

אם זה נהיה עניין ציבורי- אז זכות הציבור להתערב.

למה זכות הציבור להתערב?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.