Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

מה זה הושקתה באלכוהול? מה היא עציץ? מעניין שאף אחד לא דיבר על אלכוהול כשהשחקנים הואשמו בהתחלה על בעילה בהסכמה.

רק כשהתיק נחלש נזכרו באלכוהול

ומי שיבחר לצטט אותי, ראוי שיהיה מעל גיל 30, עם ראש על הכתפיים, אחרת דעתכם לא באמת רלוונטית כי אתם פשוט לא בגיל המתאים כדי להתיחס לזה

1 דקה לפני, YNWA said:

ומי שיבחר לצטט אותי, ראוי שיהיה מעל גיל 30, עם ראש על הכתפיים, אחרת דעתכם לא באמת רלוונטית כי אתם פשוט לא בגיל המתאים כדי להתיחס לזה

לשלוח תעודת זהות ותעודת יושר בפרטי?

Just now, YNWA said:

גם אם היא קטינה והושקתה באלכוהול?

ובן כמה אתה?

המסקנה המתבקשת בעקבות התלונות כאן

ככל שהכותב יותר קרוב לגיל הבנות, זה נראה לו יותר לגיטימי

תשאל בן אדם מבוגר, 40 לצורך העניין, ותראה מה הוא יגיד לך...

אתם פשוט קרובים לגילן

קטינה זה רק מספר, יש דשא יש משחק.

סתם סתם סתם, עכשיו ברצינות, המחוקק החליט ובעצת מומחים בעניין שגיל 16 זה גיל בו אפשר לקבל החלטה על קיום יחסי מין בצורה אחראית ולהנות מזה, אז אין שום דבר רע בזה.

זה שאסור לה להצביע בבחירות לא אומר כלום על סקס, אל תערבב בין השניים.

לשאלתך, אני אוטוטו בן 37.

Just now, לופו5 said:

לשלוח תעודת זהות ותעודת יושר בפרטי?

לצחוק עכשיו או אחר כך

תכף כל הזונות לייקים שלכם יבואו

מזל שאתם לא קיימים במציאות

1 דקה לפני, nirc2 said:

קטינה זה רק מספר, יש דשא יש משחק.

סתם סתם סתם, עכשיו ברצינות, המחוקק החליט ובעצת מומחים בעניין שגיל 16 זה גיל בו אפשר לקבל החלטה על קיום יחסי מין בצורה אחראית ולהנות מזה, אז אין שום דבר רע בזה.

זה שאסור לה להצביע בבחירות לא אומר כלום על סקס, אל תערבב בין השניים.

לשאלתך, אני אוטוטו בן 37.

סבבה, וממרום גילך, אינך חושב שאלכוהול השפיע על כושר השיפוט של הבנות האלה? הרי ידוע שחלק מתהליך ה "השכבה" כולל בתוכו שיכרון ואז הבחורה יותר זורמת

אז תעשו לי טובה

נראה לי שהרוב פה מעל 30,

בקשר למה שאמרת כמו שאמרתי, אין שום הצדקה אישית שלי לנערות ששותות אלכוהול, יחד עם זאת כמו שציינתי זה משהו שקורה בתדירות בדור הזה, ילדים שותים מגיל 10 כבר שתיה חריפה..אם זה הקייס אז צריך בעצם לעצור לא מעט גברים שנותנים לילדים שלהם לשתות, שהילדים האלה משיגים אלכוהול בכל מיני שיטות.

מטרת התגובה היא שאין מה להשוות בין מתן שתיה לבעילה ואם הם התעסקו עכשיו במתן שתיה אז יש פה אכיפה בררנית.

דבר נוסף הוא מאיפה הגיע האלכוהול? מי קבע שהבנות לא הביאו את זה בעצמן? האם זה פעם ראשונה? האם הן לא הכירו את זה מהבית?

בקיצר החקירה קורסת ונשענת על כרעי תרנגולת, אם זה ירד לאלכוהול זה מראה שאןי להם הוכחות רציניות לשום דבר.

Just now, YNWA said:

סבבה, וממרום גילך, אינך חושב שאלכוהול השפיע על כושר השיפוט של הבנות האלה? הרי ידוע שחלק מתהליך ה "השכבה" כולל בתוכו שיכרון ואז הבחורה יותר זורמת

אז תעשו לי טובה

אלכוהול משפיע על כושר השיפוט של כל אדם, גם בני 20+

ככה שהיותן בנות 16 לא משנה כאן.

עד כמה שידוע לי, לשכב עם בחורה תחת השפעת אלכוהול נחשב לאונס בספר החוקים הישראלי, גם אם היא בגירה, ועצם זה שאחרי לקיחת כל כך הרבה עדויות המשטרה לא הולכת על הקו הזה, כנראה שזה לא הגיע למצב הזה. 

13 דקות לפני, YNWA said:

גם אם היא קטינה והושקתה באלכוהול?

ובן כמה אתה?

המסקנה המתבקשת בעקבות התלונות כאן

ככל שהכותב יותר קרוב לגיל הבנות, זה נראה לו יותר לגיטימי

תשאל בן אדם מבוגר, 40 לצורך העניין, ותראה מה הוא יגיד לך...

אתם פשוט קרובים לגילן

אני בן 38 מקווה שעונה לקריטריונים שלך.

בלי קשר לדעותי האישיות לגבי המוסר של השחקנים,בת 16 שמשקרת לגבי הגיל שלה והולכת לבית של שחקנים יודעת שהיא לא באה לטורניר טאקי.

"השקו אותה באלכוהול" - בוא, מהבחינה הזו היום זה פשוט זוועה עם הכמות אלכוהול שהנוער צורך בלי ש "ישקו אותו".

אומר לך עם יד על הלב שאם זו הייתה הבת שלי, הייתי נותן לעצמי סטירה ומנסה לחשוב איפה טעיתי כהורה(זה נכון אגב גם אם הייתי הורה של אחד השחקנים).

16 דקות לפני, YNWA said:

לתת אלכוהול לקטינה ואז לשכב איתה זה לא חמור בעיניכם? כל פעם שאני נכנס לנושא הזה אני מרגיש כמו נזיר קתולי, כבר איבדתי את הביטחון עצמי בדעתי, מה באמת בגדר הלגיטימי ומה לא.

קודם כל הם טוענים שלא היה שום הגשת אלכוהול.

וגם אם היה אלכוהול הם חשבו שהן בגירות, הו זרמו, מה שהיה פה זה סקס מוסכם בין 4 צדדים.

שים לב שהסעיף המדובר הוא רק על "הגשת אלכוהול". ולא על מה שקרה אחר כך בעקבות זאת.

שמע זה אישום מצוץ מהאצבע. חצי מדינה אתה יכול לתבוע על דבר כזה.

ראבק איתכם! אם משקים מישהי בת 40 או בת 16 באלכוהול והיא גמורה מהאלכוהול ושוכבים איתה זה אונס ולא משנה הגיל. אף לא אחד מדבר פה על אונס , אין שום הדלפה על אונס ואין כלום.

אז דיי כבר עם הטיעון המטומטם הזה של השקייה באלכוהול, זה בולשיט אחד גדול.

Just now, liron1006 said:

ראבק איתכם! אם משקים מישהו בת 40 או בת 16 באלכוהול והיא גמורה מהאלכוהול ושוכבים איתה זה אונס ולא משנה הגיל. אף לא אחד מדבר פה על אונס , אין שום הדלפה על אונס ואין כלום.

אז דיי כבר עם הטיעון המטומטם הזה של השקייה באלכוהול, זה בולשיט אחד גדול.

הם מנסים בכוח למצוא קייס בשביל לרצות ארגוני נשים והתקשורת.

36 דקות לפני, YNWA said:

אז תעשו לי טובה

אתה חושב שבלי אלכוהול הן לא היו שוכבות איתם? אתה מרגיש בהודעות whatsapp שדלפו איזו נימה של חרטה?

בלי קשר לפליליות, לשכב עם בת 17, אפילו 18, כשאתה בן 26 או 28 זה די מגעיל.

זה אפילו יותר מגעיל כשאתה מפורסם ובעמדת כח.

לא אומר שצריך לסלק על זה, אבל איך אומרים? עם כח גדול באה אחריות גדולה.

אני כן מצפה לקצת יותר משחקני מכבי, בטח ובטח משחקנים מובילים כמוהם.

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מסתבר שעיתון הארץ הוא זה שפנה לבית המשפט להסיר את צו איסור הפרסום

נבלות

היה גילוי נאות שמיץ' פעם גרר אותם עד קנדה לתביעה על הוצאת לשון הרע ? 

24 דקות לפני, Shlomix said:

בלי קשר לפליליות, לשכב עם בת 17, אפילו 18, כשאתה בן 26 או 28 זה די מגעיל.

זה אפילו יותר מגעיל כשאתה מפורסם ובעמדת כח.

לא אומר שצריך לסלק על זה, אבל איך אומרים? עם כח גדול באה אחריות גדולה.

אני כן מצפה לקצת יותר משחקני מכבי, בטח ובטח משחקנים מובילים כמוהם.

ניצלו את המעמד והכח שלהם 

למ' אני נותן הנחות אבל כשהשני עשה את זה בתור נשוי עם ילדה ואשה בהריון נהיתה בי תחושה של גועל 

אני לא מסנגר על אף אחד אבל תיזהרו עם האובר שיפוטיות הזאת בלי לדעת את הפרטים.

סתם לדוגמא

ממהרים לקפוץ למסקנות ולצאת על השחקן הנשוי עם שני הילדים שבגד. ומסכים שמוסרית זה מגעיל ומכעיס אבל מצד שני, חבר שלי, אתה יודע מה קורה אצלו במשפחה? אולי אישתו בגדה בו קודם והוא תפס אותה וכביכול "החזיר" לה. ובמקום להיות המנייאק הוא הופך להיות הקורבן בסיפור.

הופה איך זה משנה פתאום את הדברים. 

קיצר 

לא שזה באמת קרה. לא באמת יש לי מושג מה היה שם. אבל בוא ננוח עם השיפוטיות כי אין לנו מושג מה פרטי החקירה ובטח לא מה הדינמיקה והיחסים בזוגיות של אחרים.

2 hours ago, לופו5 said:

מעניין שלא התייחסו לזה עדיין בשום מקום.

ח"כ סונדוס סאלח מהרשימה המשותפת (תע"ל) בשבוע בערך הצעה לסדר-יום בכנסת שהתקבלה במליאת הכנסת ביום רביעי האחרון.

היא דורשת להעלות את הנושא לדיון באחת מוועדות הכנסת. הדיון בנושא מתקיים עכשיו ויש ויכוח בין חברי כנסת ו2 יושבי ראש ועדות איזו ועדה תקבל לידיה את הנושא.

עדכון : הדיון עובר לטיפול ועדת החינוך התרבות והספורט. מרב מיכאלי וניצן הורוביץ חברים בה.

צפו לפנינים חברים.

דיון על מה לא הבנתי

17 hours ago, אליהו_הנביא said:

איך כל התיק הזה מתנקז עכשיו להאם שתו אלכוהול או לא, כאילו שתיהן לא שתו ארגזים של וודקה לפני זה עם התעודות המזוייפות שלהן.

בדיוק!

אנשים מיתממים כאילו הן הלכו עם תעודות הזהות האלו לערבי קומיקס עם שלדון ולאונרד מהמפץ הגדול

איזו עצימת עיניים

18 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

ניצלו את המעמד והכח שלהם 

למ' אני נותן הנחות אבל כשהשני עשה את זה בתור נשוי עם ילדה ואשה בהריון נהיתה בי תחושה של גועל 

לא מבין איך אתם מחזירים את הדיון לנושא המוסרי שנטחן פה, ותחושות ה"גועל" הסובייקטיביות האלו 

7 דקות לפני, חןחן said:

בדיוק!

אנשים מיתממים כאילו הן הלכו עם תעודות הזהות האלו לערבי קומיקס עם שלדון ולאונרד מהמפץ הגדול

איזו עצימת עיניים

!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.