Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

19 hours ago, הנדון said:

כמה המשטרה עוד מתכוון למשוך את הסיפור הזה?

המשטרה תכף ממצים את החקירה העסק די פשוט מבחינתם. עכשיו זה יעבור לזיני השכל מהפרקליטות שם הם חיים מהדלפות. 

למעשה אנשים מקודמים בפרקליטות עפ"י כמות יחסי הציבור שהם מקבלים בזכות ההדלפות, עוד נתגעגע להדלפות של המשטרה.

בינתיים בכתה של האגדול מדווח.

ההערכה היא שההחלטה הדרמטית - לכאן או לכאן

יהיה ניצחון, תיקו או ההפסד.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איך כל התיק הזה מתנקז עכשיו להאם שתו אלכוהול או לא, כאילו שתיהן לא שתו ארגזים של וודקה לפני זה עם התעודות המזוייפות שלהן.

מדהים.

התחילו מאונס , עברו להפרת בידוד, משם להפרת בידוד של שחקני הליגה, בעילת קטינה, שיטתיות של השחקנים, איום על הנערות, מחיקת עדויות. הכל כמובן לכאורה וחארטה ברטה לא עשו שום דבר אז החליטו ליפול על בקבוק וודקא שהיה על השולחן, בחיאת דינק שחררו אותנו כבר מהשטות הזאת, הכתם כבר בצבע כהה מאוד וכל יום שעובר זה רק גובר יותר ויותר, בושה וחרפה של כל הנוגעים בדבר.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

התחילו מאונס , עברו להפרת בידוד, משם להפרת בידוד של שחקני הליגה, בעילת קטינה, שיטתיות של השחקנים, איום על הנערות, מחיקת עדויות. הכל כמובן לכאורה וחארטה ברטה לא עשו שום דבר אז החליטו ליפול על בקבוק וודקא שהיה על השולחן, בחיאת דינק שחררו אותנו כבר מהשטות הזאת, הכתם כבר בצבע כהה מאוד וכל יום שעובר זה רק גובר יותר ויותר, בושה וחרפה של כל הנוגעים בדבר.

19 דקות לפני, itanar said:

מדהים.

אין בזה שום דבר מדהים. זה היה צפוי למדי מהרגע הראשון. הבעיה העיקרית של מכבי והשחקנים מעולם לא הייתה במישור הפלילי/משפטי.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אין בזה שום דבר מדהים. זה היה צפוי למדי מהרגע הראשון. הבעיה העיקרית של מכבי והשחקנים מעולם לא הייתה במישור הפלילי/משפטי.

הם כבר בחקירה פלילית חודש, עצרו להם את החיים בגלל זה. איך זו לא הבעיה העיקרית?

2 דקות לפני, itanar said:

הם כבר בחקירה פלילית חודש, עצרו להם את החיים בגלל זה. איך זו לא הבעיה העיקרית?

כי הבעיה העיקרית, שלהם לפחות, היא מה יקרה איתם אחרי שהחקירה תגיע לסיומה הצפוי. החקירה הזו, לרבות הזמן שהיא נמשכת, מתנהלת כמו שאפשר היה להעריך מראש.

11 hours ago, תחיית המתים said:

חומץ תחזור לקונכיה

לא כל כך מהר, עכשיו זה תלוי למי יש יותר קשרים בביצת ההדלפות הלאומית, שנקראת גם הפרקליטות. והם יכולים למרר את החיים/לסגור את התיק בהתאם ישיר ליחס הקומבינה. 
הקטע עם האלכוהול קצת מטריד אותי, זה נראה שמחפשים בכוח לתפור ( אני לא יודע אם אי פעם העמידו לדין מישהו רק על מתן אלכוהול לקטין/נה בטח מעל 17 לכאורה ) 

אם יסתמן שיהיה כתב אישום על "הגשת" אלכוהול (לא מכירה) זה אמנם עבירה קלה בחוק,

אבל התקשורת תצייר את זה כ-2 מבוגרים עשירים ומפרוסמים שהביאו בנות 16 באינסטגרם, שיכרו אותם ושכבו איתם ורק בגלל עניין טכני הם מתחמקים מהעמדה לדין על בעילה.  

אפילו שזה הכי רחוק מהמציאות אז התדמית שלהם תהיה גמורה. 

איך אני אוהב את הכתבות שאומרים "השחקנים ניצלו את מעמדם"

כאילו כוכבי רוק פופ לא שוכבים עם מעריצות וזה רק שני הכדורגלנים, פשוט יש אינסטגרם ותיעוד זה לא דבר נדיר

בעיקרון אם אמילי רטאייקאוסקי תרצה לשכב איתי אני לא ארגיש מנוצל אלא שהגשמתי חלום

בדיוק היום אני קורא על טרנסג'נדרית בת 10 שנאמה אתמול במצעד הגאווה ועדיין עולות לי כל אותן נשים שטוענות שלילדות בנות 15 אין שיקול דעת. 

16 דקות לפני, Moryo said:

בדיוק היום אני קורא על טרנסג'נדרית בת 10 שנאמה אתמול במצעד הגאווה ועדיין עולות לי כל אותן נשים שטוענות שלילדות בנות 15 אין שיקול דעת. 

יש לה אינסטגרם?

זה מגוחך שאין להם באמת כלום נגד השחקנים אחרי שהם הוכיחו להם שהנערות שיקרו לגביי הגיל אז מחפשים איזה משהו בכל זאת להשאיר את זה בכותרות כי זה כבר לא כזה מעניין כמו שהיה בהתחלה... למשטרה משעמם. 

1 hour ago, Moryo said:

והאנשים האלו שמעריצים ומחבקים ומתעוררת להם ההשראה מהילד המסכן הזה הם מטיפי המוסר הגדולים בהיסטוריה האנושית.

לא ידוע כבר מה המטרה

בעילת קטינה ואלכוהול זה 2 קייסים שונים לגמרי, אם המטרה המרכזית כבר נופצה אז מה הם ממשיכים לדוש ולנסות להרוס להם את הקריירה?

אני חוזר ושואל

אתם יודעים כמה קטינות שותות אלכוהול? כמה גברים\נשים שותים ומציעים שתיה לקטינים? זה משהו יומיומי

אז על כולם נפתח חקירה?

צריך לדעת מתי לשחרר, המטרה הושגה, העד הציבורי הושג, הרעש נעשה למרות שכולם יודעים מה היה שם באמת

סגרו את התיק, תנו לשחקנים שקט, תסבירו לילדות שעדיף להן באמת שקט נפשי כי באלכוהול כבר לא יושג כלום, תמשיכו בשלכן וזהו , אם אני אבא של הילדות היתי מבקש מזמן לסגור את התיק הזה מהפדיחה האישית.

מעניין שלא התייחסו לזה עדיין בשום מקום.

ח"כ סונדוס סאלח מהרשימה המשותפת (תע"ל) בשבוע בערך הצעה לסדר-יום בכנסת שהתקבלה במליאת הכנסת ביום רביעי האחרון.

היא דורשת להעלות את הנושא לדיון באחת מוועדות הכנסת. הדיון בנושא מתקיים עכשיו ויש ויכוח בין חברי כנסת ו2 יושבי ראש ועדות איזו ועדה תקבל לידיה את הנושא.

עדכון : הדיון עובר לטיפול ועדת החינוך התרבות והספורט. מרב מיכאלי וניצן הורוביץ חברים בה.

צפו לפנינים חברים.

לתת אלכוהול לקטינה ואז לשכב איתה זה לא חמור בעיניכם? כל פעם שאני נכנס לנושא הזה אני מרגיש כמו נזיר קתולי, כבר איבדתי את הביטחון עצמי בדעתי, מה באמת בגדר הלגיטימי ומה לא.

Just now, nirc2 said:

לשכב עם מישהי מעל גיל ההסכמה לא נראה חמור בעיניי, לא

גם אם היא קטינה והושקתה באלכוהול?

ובן כמה אתה?

המסקנה המתבקשת בעקבות התלונות כאן

ככל שהכותב יותר קרוב לגיל הבנות, זה נראה לו יותר לגיטימי

תשאל בן אדם מבוגר, 40 לצורך העניין, ותראה מה הוא יגיד לך...

אתם פשוט קרובים לגילן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.