Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/article/342626/

ככה לוקחים כותרת ומייצרים לחץ ודעת קהל. תגידי? איפה ראית שמישהו אמר שהוא חשב שהן מעל 18? הרי כל ההודעות שפורסמו עד עכשיו אמרו מעל 17. למה את מנסה להסיט ולשנות את החוק כאילן 18 הוא הגיל המותר?

3 hours ago, Dbolsa said:

מישהו שמע אתמול אופירה וברקו ב102? סוף סוף מישהו דיבר אמת וזה ברקו... עף על אדווה דדון ועל אופירה.

https://102fm.co.il/sport/?Summyid=93685

מי שרוצה לשמוע, מדקה 10 ברקו מתעורר

5 hours ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

של נב"ד פתוח

אם היא הייתה כל כך מפוחדת מההודעות ומקיאה כל היום היא לא הייתה הופכת את האינסטגרם לפתוח בשביל עוד כמעט 4000 עוקבים.

4 hours ago, אליהו_הנביא said:

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/article/342626/

ככה לוקחים כותרת ומייצרים לחץ ודעת קהל. תגידי? איפה ראית שמישהו אמר שהוא חשב שהן מעל 18? הרי כל ההודעות שפורסמו עד עכשיו אמרו מעל 17. למה את מנסה להסיט ולשנות את החוק כאילן 18 הוא הגיל המותר?

אגב, הגיל המותר לקיום יחסי מין הוא 16, לא 17.

אם הדברים שברקוביץ טוען לגבי הקריירה של השחקנים נכונים,שהקריירה שלהם נהרסה בגלל ההד התקשורתי והפרשנות המוקדמת של כלל הכתבים והארגונים הפמיניסטיים למיניהם, זה בין הדברים הבזויים ביותר שהיו כאן במדינה לאחרונה.
משפט שדה לשני אנשים שלא הוכחה אשמתם ,זה דבר שלא עושים במיוחד לא בשביל רייטינג-  להרוס ככה חיים לבן אדם, ומקווה שאלוהים יעניש את האשמים האמיתיים בסיפור המזעזע הזה...

דעה לא פופולרית: גם אם יסגר התיק, עדיף לכולם, גם לשחקנים וגם למועדון שהשחקנים האלו יעברו לשחק בחול לשנה-שנתיים. כאן בארץ יעשו את המוות להם ולמועדון.

32 דקות לפני, snufkin said:

דעה לא פופולרית: גם אם יסגר התיק, עדיף לכולם, גם לשחקנים וגם למועדון שהשחקנים האלו יעברו לשחק בחול לשנה-שנתיים. כאן בארץ יעשו את המוות להם ולמועדון.

למועדון פחות, האש תוכוון בעיקר ספציפית אליהם.

במקרה הזה, הסוס כבר יצא מהאורווה. אין פה דרך חזרה לדעתי, גם אם התיק ייסגר. השם שלהם הוכתם.

31 דקות לפני, snufkin said:

בתחילת הפרשה גם אני חשבתי ככה.

אבל הבנתי מהר שאם הם ישחקו בחו"ל שנה שנתיים עדיין כוחות הרשע לא ישכחו להם ויעשו להם את המוות כשיחזרו.

חחח אתם הזיה! לא ישחקו כי ישירו להם? אנחנו לא שרים לבוזגלו/טועמה/ראדי/שועה וכו' וכו'.. זה חלק מהמקצוע שלהם והם צריכים לקחת את זה בחשבון שינסו להקניט אותם אוהדי קבוצות יריבות.

אם אני בשבלונה שלהם היום, אני יוצא וכל הדבר הזה רק מדרבן אותי יותר להצליח ולדרוך על כמה שיותר אוהדים כאלה שישירו לי.

הייתי ב-2017 בקלסיקו במדריד, אוהדי ריאל לא הפסיקו לקלל את מסי אפילו לשניה זה היה מטורף.. בכל נגיעה בכדור, בכל פעם שהתקרב לאיזור החוץ הקהל היה פשוט בטרוף ולא הפסיק להקניט אותו, מסי כבש את השער הראשון של בארסה ובדקה 90 ומשהו כשהתוצאה 2-2 מסי דפק להם את השלישי בשער עוצר נשימה, הוא הוריד את החולצה ושם את השם שלו מול כל אותם הבני זונות שלא הפסיקו לקלל אותו. סתם סיפור על ספורטאי ענק שהופך את הדבר הזה למוטיבציה.

בתסריט אופטימי הייתי אומר שיש להם סיכוי להישאר במכבי : 

המשטרה בימים קרובים מודיע שהתיק נסגר בגלל ראיות ברורות של השחקנים שלא ידעו את גיל הנערות ושהנערות שיקרו להם ושהעדות שלהן לא קבילה. 

בסתריט הפסימי אני לא רואה אותם ממשיכים :

התיק נסגר, אבל לא בגלל ראיות חותכות אלא מחמת הספק שאין למשטרה יכולת לתת חומר שיעזור לפרקליטות להרשיע אותם בבית משפט.  

ואז כל מיני עמותת "יד לשרמיט" וכאלו יגידו שיעתרו לבג"ץ וגורמים אינטרסנטים

במשטרה ידליפו חומרי חקירה מביכים כלפי השחקנים, והסיפור ייסרב לדעוך

1 hour ago, הלב הצהוב said:

בחיים לא חשבתי שאגיד או אכתוב את זה: אבל כל הכבוד ברקו.

כבוד על מה ? 

הפריע לאדווה דדון לספר איך כדורסלן ניסה להעמיס אותה שהיתה קטינה 

ברקוביץ דיבר על העניין בצורה אובייקטיבית בעוד שדדון ניסתה לגרום לשחקנים לצאת פושעים מגומורה.

לפי הטור הזה גברת דדון היא לא הכתבת הכי ישרה בקלמר:

https://www.the7eye.org.il/303466

לדעתי כל הסלנטיות והדדוניות האלו רוכבות על הפרשה בשביל צומי ובשביל לצאת "לוחמות צדק פמיניסטיות בעולם של גברים רשעים"

הלוואי שהן גם תחטופנה משפטי שדה כפי שהן עושות לשחקנים, אני מאמינה שהקארמה תביא להן את זה בעתיד 

16 דקות לפני, חןחן said:

לדעתי כל הסלנטיות והדדוניות האלו רוכבות על הפרשה בשביל צומי ובשביל לצאת "לוחמות צדק פמיניסטיות בעולם של גברים רשעים"

הלוואי שהן גם תחטופנה משפטי שדה כפי שהן עושות לשחקנים, אני מאמינה שהקארמה תביא להן את זה בעתיד 

אז יהיה טור דעה מרגש בחדשות 12 על איזה עצוב זה שעושים שיימנג ומה זה אומר על החברה שלנו. כמו שאופירה הצבועה קיבלה מתקפה ממשפחת נתניהו אבל שהיא תקפה אנשים בעולם הספורט זה היה בסדר כי היא כביכול עיתונאית ואשת תקשורת.

ברמת העיקרון עורכת הדין של אחת הנערות נהייתה בלתי נסבלת, כל פעם שהיא עולה לשידור או לראיון, כ למה שיש לה להגיד זה שהמצב הנפשי של הילדה רע ושלאט לאט היא מבינה מה קרה שם... ברור, היא הייתה בתולה ורק עכשיו כשאתן אוכלות לה את הראש היא מתחילה להבין.  זה בעצם הטיעון שלך? המצב שלה לא טוב? 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5754131,00.html

23 hours ago, אליהו_הנביא said:

ברמת העיקרון עורכת הדין של אחת הנערות נהייתה בלתי נסבלת, כל פעם שהיא עולה לשידור או לראיון, כ למה שיש לה להגיד זה שהמצב הנפשי של הילדה רע ושלאט לאט היא מבינה מה קרה שם... ברור, היא הייתה בתולה ורק עכשיו כשאתן אוכלות לה את הראש היא מתחילה להבין.  זה בעצם הטיעון שלך? המצב שלה לא טוב? 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5754131,00.html

האמת שדווקא מעורכת הדין התרשמתי בהתחלה לטובה שכל מה שמעניין אותה זה שהסיפור ייסגר והצעירה לא תפגע. 

יתכן שמאז היא עברה מטמורפוזה ו/או שיחת עדכון צפופה עם צצי גז הפרקליט הממולח 

לגבי הבתולה, מחקתי את מה שכתבתי על גיל 13, נראה לי שדשו בזה מספיק באשכול 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.