Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

3 דקות לפני, Krishi said:

לפי דברי השופטת הסיכוי להגשת כתב אישום לפי החקירה והראיות הנוכחיים הוא נמוך מאוד, אני מאמין שגג שבוע-שבוע וחצי הפרשה הזאת תגמר.

אז למה המשטרה שאני מניח שיודעת את זה שהראיות חלשות ביקשה לבטל אותו??

שוב, לחץ!

ששי גז

חוקר א' נאנסת ב' מעיד ג' מהלאומית ינון היימן

נחקר א'

חוקר ב' נאנסת א'

נחקר ב' עדי כרמלי אבא של נאנסת ב'

וזאת פרשה טובה בשבילי , לכאורה כמובן הכל.

10 דקות לפני, קובי השועל said:

זה כמו שתגיד אני לא מבין איך התקלחת ואז חירבנת

לחרבן אחרי המקלחת זה הכי גרוע. לעומת זאת לחרבן לפני זה תענוג. 

איך עוד פעם הגענו לנושאי קקי?

לא יודע מה יותר זעזע אותי 2

הפוסט של אופירה להטפת מוסר בכל הנושא שקשור בדבר 

או זה שהנערות טענו שהשחקנים התנהגו כמו ציידים, לא רוצה להוסיף מעבר 

8 דקות לפני, erantheking21 said:

האינסטיקט הראשוני (גם שלי) הוא ללכלך על הילדות, אבל צריך לזכור שעכשיו זה הכל דברים שעורכי הדין שלהן מכתיבים להן. 

חייב לפרוק קצת..

אני לא מרבה לרכוש מרצ'נדייז של מכבי, אבל מדי פעם כשיוצאת חולצה ששווה את זה אני מפנק את עצמי. ולא רק זה, החלטתי שפעם ראשונה אני גם יוסיף שם של שחקן מאחורה, החלטתי שזה שחקן שאני מאוד מעריך ושבאמת אני מרגיש גאווה שתהיה לי חולצה שלו בארון.

מפה לשם, בחרתי באחד השחקנים שמעורב בפרשה ואני לא רואה את עצמי הולך עם החולצה הזאת בקרוב אם בכלל.

13 דקות לפני, erantheking21 said:

כוס אמא של הורסת המשפחות הזאת, העיקר על אייל גולן היא הגנה בפרשת הקטינות, צבועה סרוחה, הבוטוקס נכנס לה עמוק למוח 

15 דקות לפני, Pollak said:

חייב לפרוק קצת..

אני לא מרבה לרכוש מרצ'נדייז של מכבי, אבל מדי פעם כשיוצאת חולצה ששווה את זה אני מפנק את עצמי. ולא רק זה, החלטתי שפעם ראשונה אני גם יוסיף שם של שחקן מאחורה, החלטתי שזה שחקן שאני מאוד מעריך ושבאמת אני מרגיש גאווה שתהיה לי חולצה שלו בארון.

מפה לשם, בחרתי באחד השחקנים שמעורב בפרשה ואני לא רואה את עצמי הולך עם החולצה הזאת בקרוב אם בכלל.

מוכר לי בחצי מחיר?

משטרת ישראל כבכל תיק מתוקשר הולכת לפי הלחץ הציבורי, בניסיון להשיג שם ופרסום ולפאר בעשיה הלא קיימת. 

במקום לחקור תעשיה שקיימת בה סוכני דוגמניות לכאורה שולחים לכאורה נערות בנות 15 לכל מסיבה כדי להשיג קצת פרסום ותמונות, נופלים על השחקנים כמעין ציידי קטינות.

אני מאוד מאוכזב משניהם, בעיקר בגלל הטמטום והזילות. אני לא חושב לרגע שהם צריכים לעזוב או שיראו להם את הדלת. הוכיחו שהם אהבלים ולא יותר מזה.

המשפחות של הנערות צריכות להתאפס מבחינת החינוך של שתי המעורבות, שידעו להתהדר ולהתרברב בפני חצי תיכון שהן לומדות בו ולפרסם תוכן רלוונטי באינסטגרם.

ציד מכשפות.

57 דקות לפני, Pollak said:

חייב לפרוק קצת..

הפוך גוטה

זה מגוחך איך רואים שלא הנערות מדברות אלא העורכי דין שלהן אמרו להן בדיוק מה להגיד ואפילו השופטת לא מאמינה לסיבוב הזה שפתאום הן נוצלו ובלה בלה בלה. 

1 hour ago, אלק נילאש said:

האינסטיקט הראשוני (גם שלי) הוא ללכלך על הילדות, אבל צריך לזכור שעכשיו זה הכל דברים שעורכי הדין שלהן מכתיבים להן. 

כן אבל יש גבול

• מנהלים ראשיים
4 hours ago, Krishi said:

חבר'ה בואו נזכור שיש צו איסור פרסום וחשוב יותר מזה את מה שהמנהל של הפורום שלנו ביקש.... 

שימו לב למה שכרישי רשם, פעם אחרונה שאני מוחק הודעות. כל עוד יש צו אז תכבדו אותו. בפעם הבאה זה לא יהיה בצורה הזאת.

ונקווה שהוא גם לא יוסר לעולם.

גם בשביל השחקנים וגם בשביל הבנות.

כמב שהתקשורת תאכל זין אם באמת לא יוכלו לדבר על זה ולהזכיר את שמות השחקנים. חלום מתוק!

עד היום חשבתי שצריך לנהוג בכבוד הנערות כי באמת הלחץ התקשורתי והבלאגן יכול להרוס חיים.

אבל אם יתגלה שכל הסיפורים האלה הם שקר והן עכשיו מתחילות להמציא שהשקו אותן בכוח כדי לטשטש ומלכלכות במקום להגיד שזה מה שהן רצו אני הולך לקלל אותן בכל משחק ובכל פעם שישירו.

אם וכאשר יתגלה שהן משקרות הן שרמוטות בנות שרמוטות עם עורך דין שרמוטה.

מנסות להרוס להם את החיים בכוח? מה שהוא עלייך אל תעשה לחבריך ואני הפסקתי לרחם עליהן (אם יתגלה שהכל שקר והן המציאו את זה רק כדי להפיל את השחקנים ולהוציא כסף)

6 hours ago, חןחן said:

כוס אמא של הורסת המשפחות הזאת, העיקר על אייל גולן היא הגנה בפרשת הקטינות, צבועה סרוחה, הבוטוקס נכנס לה עמוק למוח 

מדובר באשת תקשורת צ'חצ'חית שמשתמשת בפלפל המזרחי שלה והבחנה  מתקנת כדי לעשות רעש ולקבל זמן מסך, היא לא הייתה מגיעה לאיפה שהיא היום בלי להתנהג כמו אחרון הבבונים, בטח שלא למקומות יותר רציניים בטלוויזיה.

11 hours ago, זיפו said:

עכשיו ששי גז רוצה כסף, ההורים רוצים כסף, הילדות רוצות כסף. 

ירדן שועה רוצה כסף,  דולב נישליס רוצה כסף, גם יאניב קטן רוצה כסף

8 hours ago, סזאר מנדיונדו said:

עד היום חשבתי שצריך לנהוג בכבוד הנערות כי באמת הלחץ התקשורתי והבלאגן יכול להרוס חיים.

אבל אם יתגלה שכל הסיפורים האלה הם שקר והן עכשיו מתחילות להמציא שהשקו אותן בכוח כדי לטשטש ומלכלכות במקום להגיד שזה מה שהן רצו אני הולך לקלל אותן בכל משחק ובכל פעם שישירו.

אם וכאשר יתגלה שהן משקרות הן שרמוטות בנות שרמוטות עם עורך דין שרמוטה.

מנסות להרוס להם את החיים בכוח? מה שהוא עלייך אל תעשה לחבריך ואני הפסקתי לרחם עליהן (אם יתגלה שהכל שקר והן המציאו את זה רק כדי להפיל את השחקנים ולהוציא כסף)

מה זה אם יתגלה? חחחחחחח כבר מאוד ברור מה היה שם. אחרת כבר מזמן היה כתב אישום והיה מותר לפרסם את שמות השחקנים.

גם כל מי שמצדד בהן ברשתות החברתיות לא טוען שהשחקנים משקרים, רק שזה לא רלוונטי כי הן היו ילדות או שזה בכלל לא משנה והם אנשים דוחים וחסרי מוסר.

סה"כ פרשה שמגעילה אותי אישית מכל הכיוונים - השחקנים, הילדות, התקשורת וכל המתייפיפים והפמיניסטיות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.