Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

3 דקות לפני, זיפו said:

כתבה חדשה בספורט 5: השקו אותנו באלכוהול, ניסיון מיני ראשון.

בקיצור? מנסים להפיל את השחקנים.

מדובר בשרמוטות מקצועניות 

תקרא את העדות כולה, זה נשמע ממש רע.

עכשיו, נשאלת השאלה, למה יש פער כזה בין הגרסאות?

אם היה אונס כמו שהיא טוענת, אז אנסו את שתיהן, לא "קיפחו" אחת.

יכול להיות שהעו"ד שלה ניפח משהו?

הרי הוא בעצמו מצוטט כשהוא אומר, "אני לא משקר, אני רק לוקח את מה שהלקוח אומר לי ומתרגם אותו לשפה משפטית."

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הרי הוא בעצמו מצוטט כשהוא אומר, "אני לא משקר, אני רק לוקח את מה שהלקוח אומר לי ומתרגם אותו לשפה משפטית."

זה לא יכול להיות אונס כי הילדות האלה התלהבו מהשהות עם השחקנים ובכלל מהסקס עצמו. עשו לייב באינסטגרם והתלהבו, דיברו עם כל אחד ואחת וסיפרו להם על החוויה וזה רק מראה שהם לא נאנסו אלא זה היה מרצון.

הם שיקרו לגבי הגיל ולכן הכל קרה.

עכשיו ששי גז רוצה כסף, ההורים רוצים כסף, הילדות רוצות כסף. 

העדות של השקרניות האלה לא תהיה קבילה, בחורות שמזייפות תעודות זהות ומשקרות לגבי הגיל שלהם לא אמינות.

ששי גז אמר פעם בראיון שלא קשור למקרה. לא אכפת לי אם הלקוח שלי משקר, מה שהוא מספר אני מספר ושלא אכפת לו מהאמת האמיתית.

כמובן הכל לכאורה 

היו כמה ימים של שקט בגזרת הפרשה, אז בערוץ 13 זה שהביא את "הסקופ" היו חייבים להביא שוב את זה לכותרות.

זה יימשך עוד זמן לא מעט כל ההדלפות האלה לטובת הנערות מהערוץ הזה.

"יומיים לאחר מכן, בשעות הערב, הם הזמינו לנו מונית לבית של אחד מהם. בחלק הראשון של הערב אכלנו פיצה. הם לחצו שנשחק משחק וקשרו לתוכו שתיית אלכוהול בשוטים. הם נתנו לנו לשתות שוב ושוב. אני אפילו לא יודעת מה שתינו, אבל זה היה הרבה אלכוהול. הרבה שוטים. הם מזגו לנו, זה היה חלק מהמשחק שלהם כדי לטשטש אותנו ולממש את התכנית שלהם. בהתחלה זה היה לא ברור, אבל לאחר מכן כבר הייתי בחוסר שליטה וערפול בגלל האלכוהול שהישקו אותנו".

קיצר

נראה שיש כאן אפס אחריות אישית.

הכל הם הם והם.

נשגב מבינתי תמונת מצב שמציגה שני שחקנים פופולארים שצריכים לרקום מזימה כדי להכניס שתי ילדות בנות 15 למיטה תוך כדי טשטוש. 

עדות מהסרטים.

וזה בלי לדעת כלום על הפרשה. 

נראה מה המשטרה תגיד.

4 hours ago, Dalembert said:

יענק'ל לא יקח אותם. בית"ר אולי 

חוגג לא יקח אותם. אני מאמין שהם יגלו לחו"ל. בארץ אחרת זה יותר קל למי שיש כתם מהעבר (ע"ע קונטה)

אתם נגררים אחרי אלמוג בוקר.

לפי ynet בינתיים השאירו את צו איסור הפרסום כי השופטת ראתה שאין ראיות לעבירה וכדי לא לפגוע בשמם של השחקנים.

בשלב הזה המשטרה מנסה לגרור את הפרשה כמה שיותר כדי להיות בכותרות.

40 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הפער היחיד שקיים זה כי הן צריכות לשחק עכשיו את תפקיד הקורבן. בין אם מיוזמתן כדי לא לצאת רע מהסיפור או בעצת עורכי הדין שלהן.

בחיאת כולנו ראינו את ההתכתבויות (שכן פורסמו) בואו לא צריך להיות פה גאון גדול כדי להבין מה קרה. הן לא נוצלו לא סבלו ואף אחד לא הכריח אותן לעשות שום דבר. הן העבירו איתם לילה בכיף ושמחה והמשיכו בחייהן.

השאלה היחידה היא שאלה פלילית האם השחקנים ידעו או לא שהן מתחת לגיל 16. 

זה הכל. כל השאר זה ספינים.

4 דקות לפני, itanar said:

לפי ynet בינתיים השאירו את צו איסור הפרסום כי השופטת ראתה שאין ראיות לעבירה וכדי לא לפגוע בשמם של השחקנים.

ניצחון חלקי לכדורגלנים בפרשת הקטינות: בית משפט השלום בראשון לציון אישר הערב (ראשון) להאריך את צו איסור הפרסום על שמות הכדורגלנים ממכבי תל אביב החשודים בפרשת הקטינות עד להגשת כתב אישום - אם אכן יוגש. ל-ynet נודע כי השופטת זהר דיבון סגל קבעה שבשלב זה אין מספיק ראיות שמצדיקות את חשיפת השמות.

בימים האחרונים התנהלה סאגה משפטית שלמה בין ימ"ר מרכז לבית המשפט סביב החקירה. לאחר שחוקרי היחידה ביקשו צו איסור פרסום על שמות השחקנים ולאחר מכן ביקשו לבטל אותו, סנגוריהם של השניים, עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן, דרשו להשאיר את הצו על כנו. שופטת דיבון סגל ביקשה לעיין בתיק כדי לקבל החלטה, ובימ"ר מרכז הגישו בקשה מיוחדת לקבלת התיק בחזרה כדי להשלים פרטי חקירה.

השופטת קבעה בהחלטת הביניים כי היא מסרבת להחזיר את התיק, וטענה בין היתר כי ליחידה החוקרת יש העתק שלו. בהודעה שנשלחה היום לצדדים כתבה השופטת כי יש להתיר את צו איסור הפרסום עד לרגע שבו יוחלט להגיש כתב אישום נגד השניים.

"בנקודת זמן זו, כאשר דבר קיומה של חקירה פלילית ומהות החשדות ידועים לציבור, בנסיבות המיוחדות של מקרה דנן ולאור דלות הראיות וכאשר החלטה בדבר הגשת כתב אישום ואם לאו מהווה נדבך משמעותי, מבלי להפחית במאום מעקרון פומביות הדיון ומזכות הציבור לדעת, יש להעדיף את מניעת הנזק החמור שעלות להיגרם לחשודים כתוצאה מפרסום שמם", כתבה השופטת.

הסנגורים מסרו בתגובה כי "דעתנו לפני תחילת החקירה בעינה עומדת וביתר שאת. בהתנהלות מרשינו לא דבק רבב, מפאת כבודן של הנערות לא נוסיף בעת הזו. אנו שמחים שהחלטת בית המשפט לאחר שנחשף לחומרים אף היא ברוח זו".

9 דקות לפני, itanar said:

עוד לפני שהחליטו בכלל שיש ראיות ושהחקירה עדיין מתנהלת, המשטרה הולכת וממהרת לבקש לבטל את צו איסור הפרסום.

למה?? החליטו שם שהם כבר אשמים?? חושש שבגלל הלחץ מהתקשורת המשטרה תיפול בפח ותיכנע ללחץ.

חושש מאוד

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

עוד לפני שהחליטו בכלל שיש ראיות ושחקירה עדיין מתנהלת, המשטרה הולכת וממהרת לבקש בטל את צו איסור הפרסום.

למה?? החליטו שם שהם כבר אשמים?? חושש שבגלל הלחץ מהתקשורת המשטרה תיפול בפח ותיכנע ללחץ.

חושש מאוד

כמובן שרדודפי הרייטינג והכותרות לא יכולים לסגור את הפרשה הזאת מהר וינצלו כל גרם של יח"צ איזה ארגון מאוס.

Just now, הנדון said:

כמובן שרדודפי הרייטינג והכותרות לךא יכולים לסגור את הפרשה הזאת מהר וינצלו כל גרם של יח"צ איזה ארגון מאוס.

זה ברור לי.

אבל אני חושש מאוד שבגלל זה המשטרה תחליט שהשחקנים אשמים - ראינו בהרבה פרשיות בארץ שהגישו כתבי אישום בגלל לחץ.

זה קרה גם בצבא וכל מיני מקומות

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זה ברור לי.

אבל אני חושש מאוד שבגלל זה המשטרה תחליט שהשחקנים אשמים - ראינו בהרבה פרשיות בארץ שהגישו כתבי אישום בגלל לחץ.

זה קרה גם בצבא וכל מיני מקומות

המשטרה לא יכולה לקבוע אשם, היא יכולה להעביר את התיק לפרקליטות שתחליט אם להגיש כתב אישום או לא. 

וגם אז אם יוגש כתב אישום ויתנהל משפט הם צריכים לשכנע את השופט שבוצעה פה עבירה מעל לספק סביר. 

בקיצור, עברייני מין הם לא יהיו ככל הנראה. האם הם יסבלו הרבה עד שהפרשה תסתיים בגלל תאוות היח"צ של המשטרה והפרקליטות? בהחלט יכול להיות לצערי. 

Just now, Krishi said:

המשטרה לא יכולה לקבוע אשם, היא יכולה להעביר את התיק לפרקליטות שתחליט אם להגיש כתב אישום או לא. 

וגם אז אם יוגש כתב אישום ויתנהל משפט הם צריכים לשכנע את השופט שבוצעה פה עבירה מעל לספק סביר. 

בקיצור, עברייני מין הם לא יהיו ככל הנראה. האם הם יסבלו הרבה עד שהפרשה תסתיים בגלל תאוות היח"צ של המשטרה והפרקליטות? בהחלט יכול להיות לצערי. 

לזה בדיוק התכוונתי, חושש הם הולכים לסבול עוד הרבה זמן בגלל הלחץ שיש על המשטרה.

סימן ראשון לזה הוא שמשטרה ממהרת לבקש לבטל את הצו אסור פרסום, למה אם זה לא בגלל לחץ? רק בגלל זה

גם ראינו בעבר מקרים שהפרקליטות לקחה החלטה בגלל לחצים שונים.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

לזה בדיוק התכוונתי, חושש הם הולכים לסבול עוד הרבה זמן בגלל הלחץ שיש על המשטרה.

סימן ראשון לזה הוא שמשטרה ממהרת לבקש לבטל את הצו אסור פרסום, למה אם זה לא בגלל לחץ? רק בגלל זה

גם ראינו בעבר מקרים שהפרקליטות לקחה החלטה בגלל לחצים שונים.

לפי דברי השופטת הסיכוי להגשת כתב אישום לפי החקירה והראיות הנוכחיים הוא נמוך מאוד, אני מאמין שגג שבוע-שבוע וחצי הפרשה הזאת תגמר.

יחסית למשהי ששתתה אלכוהול והייתה בעירפול היא הצליחה לא רע להתכתב בוואטסאפ בלי להתבלבל באות אחת.

זה מרשים כי אני עד היום אחרי הרבה צ'ייסרים לא מצליח לעשות את זה ואני בן 36.

4 דקות לפני, גולם said:

יחסית למשהי ששתתה אלכוהול והייתה בעירפול היא הצליחה לא רע להתכתב בוואטסאפ בלי להתבלבל באות אחת.

זה מרשים כי אני עד היום אחרי הרבה צ'ייסרים לא מצליח לעשות את זה ואני בן 36.

אל תשכח שכל זה בזמן שהיא חווה חוויה מינית ראשונה.

הן בכלל חשבו שהם באות לטורניר קטאן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.