Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

24 דקות לפני, yuval11 said:

ואללה לא מבין מי שחושב שהשחקנים צריכים להיענש בצורה כזו או אחרת אם התיק הפלילי ייסגר ויתברר שהם הוטעו (גם אם ידעו שאחת מהבנות קטינה בת 17.5).

על מה ולמה? מי שם אתכם לקציני מוסר? אתם מחרימים גם את עומר אדם שנכנס לזוגיות עם קטינה?

תכלס אתה צודק, רק שמעל עומר אדם אין בוס קנדי ששופך מליונים. הכל ספקולציות בינתיים בואו נחכה...

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

ההשוואה לאייל גולן דמגוגית וזו בדיוק מטרת התקשורת, אייל גולן היה בית חרושת, שיטתי ומכוון לגילאים האלה. כאן כנראה שלא, לא מכוון לגיל ולא שיטתי, לכאורה כמובן.

תראה איך התחלת את המשפט בבטחון מלא (בצדק), המשכת בגמגום קל (בצדק) וסיימת בחוסר מושג לגבי הדברים (בצדק)..

:)

14 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

תראה איך התחלת את המשפט בבטחון מלא (בצדק), המשכת בגמגום קל (בצדק) וסיימת בחוסר מושג לגבי הדברים (בצדק)..

:)

בדיוק כמו שההשוואה מבוססת על כלום ועל השערות. לך תחפש מישהו אחר להקטין. בוא נגיד שלפי מה שידוע: אייל גולן היה ממש מנגנון ש''צד'' את הבנות להביא אותן וזה היה רב פעמי , מה שלא קורה כאן. אצל אייל גולן הבנות לא הונו אותו כדי לקבל טובה כזאת או אחרת ויש עוד פרט אחד משמעותי, אייל גולן אדון לעצמו וכל עוד הוא לא פלילי, למעשה אין לו נזק, במקרה הזה, יש סכוי גבוה שהקריירה שלהם תינזק גם אם יצאו ''חוקיים''.

אח שלי סתם זה הצחיק אותי לא התכוונתי להקטין אותך בקטע רע..

בכל אופן כל מה שרשמת על אייל גולן נכון, לגבי שניהם אני לא יודע אם זה היה שיטתי או חד פעמי (ואם זה היה חד פעמי אני יכול לסלוח לאחר שהם יכפכפו את עצמם ויבינו מה גודל הטעות שעשו), וכן אם מנכ"ל של העסק הכי גדול בישראל היה מתגלה כמי שביצע פעולה כמו שהם חשודים, אני מניח שהוא היה מפוטר למחרת בבוקר לא משנה מה יצא הדין הפלילי. זאת השוואה יותר הגיונית מלהשוות אותם לאייל ועומר השולמנים  (עצמאיים), הרי עצמאי לא מפטר את עצמו, בר רפאלי לא פיטרה את עצמה על העלמות מס..

משהו על השאלה של האם או לא נכון להעיף אותם מהקבוצה:

כתבו כאן שהיו שחקנים שעשו דברים דומים (וגרועים יותר) ונשארו במועדונים שלהם, גם מועדונים גדולים משלנו. מצד שני, היו גם מקרים הפוכים של שחקנים שעשו עבירות משמעת קלות והוצאו מהמועדון. בסרט class of 92, על דור הזהב של מנצ׳סטר יונייטד, ריאן גיגס מספר על איך בגיל 17 פרגוסון תפס אותו ואת לי שארפ מתארגנים לבילוי עם בחורות בלילה (לא קטינות). פרגוסון הופיע בבית של לי שארפ, צרח עליהם, ואז לקח את גיגס הצידה ואמר לו ״שארפ כבר גמור אצלי- לך עוד יש סיכוי״. שארפ מצא את עצמו מחוץ לקבוצה די מהר, ומדובר בעבירת משמעת מינורית שהמון כדורגלנים עוברים. הוא גם היה שחקן מאד מרכזי בהתקפה של יונייטד באותה תקופה. 

כמה שנים אחר כך, קנטונה עלה ליציע והכניס לאוהד של קריסטל פאלס בעיטת קונג-פו לפנים. ההתאחדות האנגלית השעתה אותו להמון זמן, ואותו פרגוסון גיבה אותו ונסע לצרפת כדי לשכנע אותו לחזור לכדורגל אחרי שבית המשפט האריך לו את ההשעייה. אני לא יודע איך אפשר להשוות בין בעיטה לפנים של אוהד לבין מה שהשחקנים שלנו עשו, אבל אפשר לכל הפחות להסכים שבסבירות מאוד גבוהה מה שקנטונה עשה הוא לא פחות חמור. 

כשמאמן, מנג׳ר או הנהלה מחליטים בנושאים כאלה יש להם המון שיקולים שונים וההחלטות הן לא תמיד עקביות. הכל תלוי נסיבות. אני יכול לראות למה גולדהאר לא יירצה להשאיר אותם: הפרוייקט ארוך הטווח שלו הוא לבנות קבוצה מבוססת על שחקני בית, שתהייה מקצועית וממושמעת - לשנות קצת את המנטליות פה. במקרה הזה הוא מוצא את עצמו מתעסק עם שני בחורים שעברו מזמן את גיל 17 ומתנהגים כמו פלייבויז. זה סותר את כל הפרוייקט. אני לא יודע מה הוא צריך לעשות (והוא גם לא שואל אותי). אבל אם הם מועפים אז זה לא בגלל מה שהם עשו נטו, אלא בגלל איך מה שהם עשו מתחבר או לא מתחבר למועדון שגולדהאר מנסה לבנות. 

אגב, אם הייתי צריך לנחש, אז אחרי כל הבלגן שני השחקנים יירצו לעוף מכאן עד יעבור זעם, וזה יכול להיות הזמן שלהם לצאת קצת לחו״ל.

דוגמאות שהבאת באמת לא קשורות בכלום לאירוע הזה. 

הסיפור עם יונייטד זה בכלל עניין של משמעת, לא מוסר או חוק. 

קנטונה זה תקיפה אלימה של אוהד. 

אני לא זוכר שחקן בכיר שמשוחרר מקבוצה בגלל עבירת "מוסר", יש כן מקרים שמתלבשים עם המקרה כדי להיפטר משחקן כושל כמו איזה עומרי קנדה כזה. 

6 hours ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

אח שלי סתם זה הצחיק אותי לא התכוונתי להקטין אותך בקטע רע..

בכל אופן כל מה שרשמת על אייל גולן נכון, לגבי שניהם אני לא יודע אם זה היה שיטתי או חד פעמי (ואם זה היה חד פעמי אני יכול לסלוח לאחר שהם יכפכפו את עצמם ויבינו מה גודל הטעות שעשו), וכן אם מנכ"ל של העסק הכי גדול בישראל היה מתגלה כמי שביצע פעולה כמו שהם חשודים, אני מניח שהוא היה מפוטר למחרת בבוקר לא משנה מה יצא הדין הפלילי. זאת השוואה יותר הגיונית מלהשוות אותם לאייל ועומר השולמנים  (עצמאיים), הרי עצמאי לא מפטר את עצמו, בר רפאלי לא פיטרה את עצמה על העלמות מס..

אז לא הבנתי אותך נכון, מסכים.

9 hours ago, אליהו_הנביא said:

לפני עשרים שנה אם נערה הייתה נוהגת כמוהן היא הייתה גמורה, על מה אתה מדבר בכלל? כאן אין להן בושה בכלל? כל ילדה בת 15 מחזיקה אינסטגרם של כוכבת ויקטוריה סיקרט בואך בית זונות, אל תיתמם.

מי סיפר לך שלפני 20 שנה נערות כאלו היו גמורות? התופעה של נערות שעושות סקס עם מפורסמים הייתה תמיד. 

9 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מי סיפר לך שלפני 20 שנה נערות כאלו היו גמורות? התופעה של נערות שעושות סקס עם מפורסמים הייתה תמיד. 

אבל לפני 20 שנה השם שלה+עמוד האינסטגרם שלה+מספר הפלאפון שלה+ צילום ת"ז לא היה רץ בוואטספ בקצב הדבקה של קורונה וכנראה שבסוף גם אף אחד לא היה שומע על זה.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

אבל לפני 20 שנה השם שלה+עמוד האינסטגרם שלה+מספר הפלאפון שלה+ צילום ת"ז לא היה רץ בוואטספ בקצב הדבקה של קורונה וכנראה שבסוף גם אף אחד לא היה שומע על זה.

בדיוק בגלל זה היום הנערות נענשות ציבורית הרבה יותר ממה שהיה פעם, בלי קשר לאיך הפרשה תסתיים.

2 hours ago, קאוביין said:

אני לא זוכר שחקן בכיר שמשוחרר מקבוצה בגלל עבירת "מוסר", יש כן מקרים שמתלבשים עם המקרה כדי להיפטר משחקן כושל כמו איזה עומרי קנדה כזה. 

אדריאן מוטו נחשב?

10 דקות לפני, ong1 said:

בדיוק בגלל זה היום הנערות נענשות ציבורית הרבה יותר ממה שהיה פעם, בלי קשר לאיך הפרשה תסתיים.

נענשות? רק מתפרסמות יותר. 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נענשות? רק מתפרסמות יותר. 

מתפרסמות כ"שרמוטות שהפילו שחקני כדורגל" ואני בטוח שעם כמה שהן רוצות להתפרסם היו מוותרות על כל הקללות שהן מקבלות באינסטגרם ומאנשים בתיכון שלהן.

12 דקות לפני, ong1 said:

מתפרסמות כ"שרמוטות שהפילו שחקני כדורגל" ואני בטוח שעם כמה שהן רוצות להתפרסם היו מוותרות על כל הקללות שהן מקבלות באינסטגרם ומאנשים בתיכון שלהן.

עוד שנתיים גג הן מופיעות על שער באיזה עיתון כולשהו עם מלא עוקבים וקמפיינים.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עוד שנתיים גג הן מופיעות על שער באיזה עיתון כולשהו עם מלא עוקבים וקמפיינים.

ועוד ארבע שנים באח הגדול

1 hour ago, Omer said:

אדריאן מוטו נחשב?

מוטו נתפס חיובי בבדיקת סמים ממריצים (קוקאין) וקיבל השעייה ארוכה.הוא הפר חוזה וגם נתבע ופיצה את הקבוצה במיליונים.

אין פה שום קשר למוסר או פגיעה בערכיות, זה העבירה הכי חמורה לספורטאי. 

1 hour ago, לופו5 said:

IMG_20200619_105108.thumb.jpg.af0315b18c417d1276a8fe3e2fe88f76.jpg

כמה בנאדם צריך להיות אטום בשביל להצהיר "מאמינה לך" בלי לדעת את העובדות?

איזה אג'נדה הם מקדמים פה? נולדת אישה אז את אמינה בהגדרה?

5 דקות לפני, הלב הצהוב said:

כמה בנאדם צריך להיות אטום בשביל להצהיר "מאמינה לך" בלי לדעת את העובדות?

איזה אג'נדה הם מקדמים פה? נולדת אישה אז את אמינה בהגדרה?

השאלה היותר גדולה היא למה הן בדיוק מאמינות?

הן לא הלכו בכלל למשטרה, ולא טענו עד כמה שידוע לי על כך שהם ידעו שהן קטינות או שהן חלילה לא רצו והם בכל זאת לחצו עליהן (ושלא נדבר על זה שהן כנראה שיקרו על הגיל) 

מקרה נוראי בעיניי בזה אני מסכימה איתם, גם אם הם חשבו שהן "כבר" בנות 17 אבל למה לקחת כל דבר לקיצון

פרוגרסיבים טפשים.  אותם מפגינים יפגינו גם נגד אכילת חיות, נגד מדינת ישראל, ונגד שוביניזם ובעד שווין מגדרי. זה אותם אנשים שאין להם מה לעשות מלבד להפגין. אותם טיפוסים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.