Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

קרישי אתה סתם עושה שרירים ברשת אם היית אחד ממנהיגי היציע אולי הייתי לוקח את הדברים שלך ברצינות ואולי מנהיגי היציע יחליטו מה שיחליטו כשיגיע הזמן

אבל לכתוב פה דברים כאלה בשלב זה זה לעשות שרירים ולצפות שבעקבות כמה הודעות בפורום ההנהלה תיישר איתכם קו

לא ככה העניינין במכבי מתנהלים בימינו לשמחתי

ורוב מי שכותב פה בכלל לפני 5 שנים לא היה קיים אף אחד לא לוקח אתכם ברצינות, ככה לפחות אני מקווה

כך שגם אם מישהו בהנהלה קורא כאן. לעיל כתוב מה שכתוב, תהיו רגועים, הפורום הזה לא מדד לכלום 

9 דקות לפני, YNWA said:

18 אין בעיה, 17 וחצי זה משהו אחר.

למה ? איפה ההגיון בזה ? 
אם אתה מבדיל בין החוקי למוסרי אז גם 17.5 זה חוקי ואם אתה מדבר רק על המוסרי אז למה החלטתה להעביר את הקו דווקא ביום הולדת 18 ? 
יום אחד זאת עבירה שדינה סקילה (מוסרית לפחות) ואחרי שעתיים זה פתאום תקין  ? ולמה ? כי מישהו באנגליה קבע את זה לפני 100 שנה ואנחנו ירשנו את זה מהמנדט ? 
למה לא למשל גיל 16 או אפילו 14 כמו בחלק מהמדידנות או לחילופין 21 כמו בחלק אחר מהמדינות ? 
אני לא מביע דעה אני רק חושב שהדבר הזה מאוד מאוד מסובך ומאוד אינדיבידואלי

3 דקות לפני, YNWA said:

קרישי אתה סתם עושה שרירים ברשת אם היית אחד ממנהיגי היציע אולי הייתי לוקח את הדברים שלך ברצינות ואולי מנהיגי היציע יחליטו מה שיחליטו כשיגיע הזמן

אבל לכתוב פה דברים כאלה בשלב זה זה לעשות שרירים ולצפות שבעקבות כמה הודעות בפורום ההנהלה תיישר איתכם קו

לא ככה העניינין במכבי מתנהלים בימינו לשמחתי

ורוב מי שכותב פה בכלל לפני 5 שנים לא היה קיים אף אחד לא לוקח אתכם ברצינות, ככה לפחות אני מקווה

כך שגם אם מישהו בהנהלה קורא כאן. לעיל כתוב מה שכתוב, תהיו רגועים, הפורום הזה לא מדד לכלום 

אני לא מבין מה אתה רוצה ממני ועל איזה שרירים אתה מדבר. ומי זה אנחנו או אתכם. 

5 דקות לפני, אקיטה said:

מעניין אם רייכרט היה עדיין במכבי מה היה הלוז

היינו מביאים את חזיזה בתור רכש,  החזיזה לא רואה את דור מיכה ממטר. 

למעשה חזיזה גם לא רואה את עצמו בראי, כי כל פעם שהוא מנסה הראי נשבר

3 דקות לפני, הצבר said:

למה ? איפה ההגיון בזה ? 
אם אתה מבדיל בין החוקי למוסרי אז גם 17.5 זה חוקי ואם אתה מדבר רק על המוסרי אז למה החלטתה להעביר את הקו דווקא ביום הולדת 18 ? 
יום אחד זאת עבירה שדינה סקילה (מוסרית לפחות) ואחרי שעתיים זה פתאום תקין  ? ולמה ? כי מישהו באנגליה קבע את זה לפני 100 שנה ואנחנו ירשנו את זה מהמנדט ? 
למה לא למשל גיל 16 או אפילו 14 כמו בחלק מהמדידנות או לחילופין 21 כמו בחלק אחר מהמדינות ? 
אני לא מביע דעה אני רק חושב שהדבר הזה מאוד מאוד מסובך ומאוד אינדיבידואלי

מסכים שזה אינדווידואלי

מה שמיץ׳ יחליט מקובל עליי

In mitch we trust

וקרישי

"לא יעבור בשתיקה" זה שרירים מבחינתי.

"אנחנו"= אתה ועוד 1,2 שהצדיקו אותך בעמוד הקודם.

Just now, YNWA said:

מסכים שזה אינדווידואלי

In mitch we trust

וקרישי

"לא יעבור בשתיקה" זה שרירים מבחינתי.

זה מה שאני חושב שיקרה. פירשת לא נכון. 

1 דקה לפני, YNWA said:

מסכים שזה אינדווידואלי

In mitch we trust

זה ברור כשמש
אבל מעבר להכל במקרה הספציפי הזה אני חייב להודות שאני שמח שזה הוא שצריך להחליט ולא אני. 

2 hours ago, Krishi said:

גם מוסרית אין עם זה שום בעיה

מאמין שזה מה שאתה חושב וזכותך,

יש גם אנשים שחושבים שמה שאייל גולן עשה הוא לא בעיה מוסרית.

אני מכבד אתכם, אבל לא כך אחנך את ילדיי, ואם הבעלים של המועדון שלי בוחר בדרך של ערכים גבוהים, אשרנו מבחינתי!

34 דקות לפני, אקיטה said:

גבר, הצד השפוי או לא, זה העולם היום.

לדעתי מעטים שחקני הכדורגל המפורסמים, או באופן כללי אנשי בידור מפורסמים נקרא לזה ככה, שלא משתתפים במסיבות כאלה ואחרות וכן שיש בהן כאלה שכל חלומן להיות כוכבות, הרבה מהן גם בנות 18.

אם אתה לא חושב שזה ככה אז באמת תמים מאוד מצדך.

האם זה תקין? אני סולד מאוד מהתרבות הזאת, רשתות חברתיות סקס ותשומי, אבל ככה זה כיום, וזה הרבה יותר נפוץ בקרב בני נוער בימים אלה כמו שאתה רואה שחלקם מוכנים לדחוף כל כך חזק תוך כדי שקרים בשביל זה.

היום? זה היה העולם תמיד.

מי שחושב שהיום זה יותר גרוע מפעם טועה. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

היום? זה היה העולם תמיד.

מי שחושב שהיום זה יותר גרוע מפעם טועה. 

הכוונה שהיום זה בולט יותר ונגיש יותר לנערים ונערות.

לכן האחריות היא על ההורים, וכל מסע ההכפשה נגד השחקנים מבחינה מוסרית, אינו עולה בקנה אחד עם איך שהעולם הזה מתנהל, במילים אחרות, צביעות.

2 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אני מכבד אתכם, אבל לא כך אחנך את ילדיי, ואם הבעלים של המועדון שלי בוחר בדרך של ערכים גבוהים, אשרנו מבחינתי!

ההשחואה לאייל גולן דמגוגית וזו בדיוק מטרת התקשורת, אייל גולן היה בית חרושת, שיטתי ומכוון לגילאים האלה. כאן כנראה שלא, לא מכוון לגיל ולא שיטתי, לכאורה כמובן.

לגביי ארז כלפון - א ם המשטרה סוגרת את התיק תהיה לו בעיה רצינית.

איך בדיוק הוא מודד נזק? איזה חוקים בענייני יחסים כדורגלנים-נשים הוא ישית בעתיד? 17 וחצי אסור? הוא יוציא קוד אתי מאיזה גיל הוא מרשה לקיים יחסי מין? הוא יוציא וד אתי שאם כדורגלן מקיים יחסי מין עם בת 18 אסור שזה יהיה סטוץ והם חייבים לצאת ל-3 דייטים לפני וגג תהיה נשיקה עד אז? 

יש חוק. ברגע שאנשים מנסים לעשות חוקים אמורפיים לפי המוסר שלהם שלא חופף את החוק-  אז נכנסת בעיה.

יתכבד מר כלפון ויכתוב ספר חוקים מאלף ועד תו מה הוא מרשה ומה הוא לא מרשה עם גבולות גזרה.

ואם מכל הפרשה הזאת מי שיאכל את כל הזין זה השחקנים, אז אנחנו כחברה נפספס בענק. כי הנוער היום זה זבל אחד גדול, ההתרסקות שלהם בעניינים תפלים וחסרי תוכן ומה ילמדו שאר הנערים, שההונאה משתלמת.

5 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לא יודע אם זה אשרינו כל כך. אני חושב שזה אובר התחסדות ולא אמור להיות עניינו כל כך. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

איך בדיוק הוא מודד נזק? איזה חוקים בענייני יחסים כדורגלנים-נשים הוא ישית בעתיד? 17 וחצי אסור? הוא יוציא קוד אתי מאיזה גיל הוא מרשה לקיים יחסי מין? הוא יוציא וד אתי שאם כדורגלן מקיים יחסי מין עם בת 18 אסור שזה יהיה סטוץ והם חייבים לצאת ל-3 דייטים לפני וגג תהיה נשיקה עד אז? 

יש חוק. ברגע שאנשים מנסים לעשות חוקים אמורפיים לפי המוסר שלהם שלא חופף את החוק-  אז נכנסת בעיה.

יתכבד מר כלפון ויכתוב ספר חוקים מאלף ועד תו מה הוא מרשה ומה הוא לא מרשה. זה יהיה מגוחך לחלוטין ברגע שהוא יתחיל להכנס לחישובי גילאים מותרים לסקס ובאילו תנאים, אם הוא לא מסכים עם גיל ההסכמה. 

הם פשוט יודיעו על קנס כבד למטקת הנאות משרד ונגמר הסיפור

זה לא שהם לא עשו את זה בעבר

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

ואם מכל הפרשה הזאת מי שיאכל את כל הזין זה השחקנים, אז אנחנו כחברה נפספס בענק. כי הנוער היום זה זבל אחד גדול, ההתרסקות שלהם בעניינים תפלים וחסרי תוכן ומה ילמדו שאר הנערים, שההונאה משתלמת.

הנוער היום לא יותר זבל גדול ממה שהיה פעם. יש בני נוער נפלאים, ויש אשפה. זה היה ככה תמיד. 

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יתכבד מר כלפון ויכתוב ספר חוקים מאלף ועד תו מה הוא מרשה ומה הוא לא מרשה עם גבולות גזרה.

גם אני לא הבנתי מה הוא רוצה סתם עוד פופליסט.

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הנוער היום לא יותר זבל גדול ממה שהיה פעם. יש בני נוער נפלאים, ויש אשפה. זה היה ככה תמיד. 

לפני עשרים שנה אם נערה הייתה נוהגת כמוהן היא הייתה גמורה, על מה אתה מדבר בכלל? כאן אין להן בושה בכלל? כל ילדה בת 15 מחזיקה אינסטגרם של כוכבת ויקטוריה סיקרט בואך בית זונות, אל תיתמם.

47 דקות לפני, YNWA said:

סבבה חשבתי שאתה מנסה להסית אז שכח מזה

טמבל כמו שאמרת הפורום לא מדד לכלום והרבה מאוד אוהדים נגד זה שאחד כמו השחקן בית יעופו מהקבוצה ,לא כולם סמרטוטים כמו אנשים כמוך שבגלל לחץ תקשורתי וארגוני נשים יתנו לגיטימציה לבעלים גדול ככל שיהיה להעיף את השחקן הזה עם כל הכבוד לגולדאהר ויש כבוד כמובן 

31 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ארז כלפון הוא הבן אדם האחרון שיכול להרצות על יחסי מין עם קטינות

ודי לחכימא ברמיזא

לא יודע מה איתכם. במקרה הזה אני מעדיף שיחשבו שאנחנו לא מוסריים ונמשיך לאכול את הליגה מאשר שיגידו לנו כל הכבוד ומחר בבוקר נראה את שניהם חוגגים אליפות בקבוצה יריבה.

ואללה לא מבין מי שחושב שהשחקנים צריכים להיענש בצורה כזו או אחרת אם התיק הפלילי ייסגר ויתברר שהם הוטעו (גם אם ידעו שאחת מהבנות קטינה בת 17.5).

על מה ולמה? מי שם אתכם לקציני מוסר? אתם מחרימים גם את עומר אדם שנכנס לזוגיות עם קטינה?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.