Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

השחקנים והבנות נפגעים מכל הדרמה הזאת והפמפום בתקשורת.

מי ישמע על אלמוג בוקר או אדווה דדון אם זה יירד מסדר היום? 

חומץ בלסמי, ברמה הפשוטה ביותר: ילדה שבוחרת לשכב במודע עם שני גברים מבוגרים ממנה, בהרבה, ומתרברבת בזה, היא שרמוטה.

בלי שום קשר כלשהו לפרשה בכלל.

2 דקות לפני, itanar said:

השחקנים והבנות נפגעים מכל הדרמה הזאת והפמפום בתקשורת.

מי ישמע על אלמוג בוקר או אדווה דדון אם זה יירד מסדר היום? 

הם רוכבים על הפרשה כי הם יודעים שזה יעזור להם בעתיד. כבר ראיתי כתבה שאומרת שאדווה דדון היא הדבר הבא בחדשות.

ממש היורם לס של הפרשה הזאת.

אוקי, אין טעם להמשיך את הדיון הזה איתך. 

מקווה שמישהו אחר לקח מזה משהו. 

לגבי החקירה של השחקנים, ניתן עדיין להאשים אותם גם אם ראו ת.ז. במקרה שהם יכלו להסיק ממשהו ברור שהבנות מתחת לגיל. משהו אחר שהן אמרו או ראו במקרה ולא ביררו. 

חומץ,

בחייאת. אתה לא עקבי במה שאתה כותב. 

מקווה שתיקח את זה בטוב כי אין לי כוונה לפגוע אבל כתבת ככ הרבה דברים שסותרים את עצמך. שים לב רק

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

חומץ,

בחייאת. אתה לא עקבי במה שאתה כותב. 

מקווה שתיקח את זה בטוב כי אין לי כוונה לפגוע אבל כתבת ככ הרבה דברים שסותרים את עצמך. שים לב רק

איפה חוסר העקביות שלי, מעניין אותי לדעת. אשמח להבהיר את הסתירות.

10 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

איפה חוסר העקביות שלי, מעניין אותי לדעת. אשמח להבהיר את הסתירות.

באמת מגיע לך פרס על המאמץ.

אני תוהה כמה מהיוזרים שבוחרים לקרוא בשמות לילדות האלו קרובים לגיל הזה בעצמם, לא מוצא הסבר אחר לאדם בוגר שבוחר להתבטא כך כלפי ילדות שהוא לא מכיר.

6 דקות לפני, kutomer said:

אני תוהה כמה מהיוזרים שבוחרים לקרוא בשמות לילדות האלו קרובים לגיל הזה בעצמם, לא מוצא הסבר אחר לאדם בוגר שבוחר להתבטא כך כלפי ילדות שהוא לא מכיר.

אני תוהה איך משטרת המוסר של הפורום הייתה מגיבה אם אח/בן של אחד מכם היה מזרים ילדה 15 בידיעה שהיא בת 18 ומסתבך בפרשיה דומה, אני בטוח שחומץ למשל היה פוטר את השרמוטה מאחריות.

45 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני אפילו לא מגונן עליהן. אין לי מה לגונן עליהן. אני לא מכיר אותן, ואני מקווה לשכוח מקיומן במהרה.

זה לא אומר שאפשר לזרוק עליהן אשמה במשהו שלהן אין אחריות בו, לא חוקית ולא מוסרית.

זיוף תעודת זהות, התחזות לאדם בגיר(הסתרת הגיל) לכאורה חוקי?

אין להן אחריות?

ממש צדיקות.

27 דקות לפני, avich15 said:

חומץ בלסמי, ברמה הפשוטה ביותר: ילדה שבוחרת לשכב במודע עם שני גברים מבוגרים ממנה, בהרבה, ומתרברבת בזה, היא שרמוטה.

בלי שום קשר כלשהו לפרשה בכלל.

אויש נו באמת. לקרוא לילדה בת 15 שרמוטה

3 דקות לפני, זיפו said:

אין להן אחריות?

ממש צדיקות.

יש. לגמרי. רק שאם השחקנים ידעו שהן קטינות, זה לא רלוונטי לאשמת השחקנים. ועוד יותר מוזר - זה גם לא רלוונטי אם השחקנים לא ידעו שהן קטינות. או בקצרה - זה לא רלוונטי.

9 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אני תוהה איך משטרת המוסר של הפורום הייתה מגיבה אם אח/בן של אחד מכם היה מזרים ילדה 15 בידיעה שהיא בת 18 ומסתבך בפרשיה דומה, אני בטוח שחומץ למשל היה פוטר את השרמוטה מאחריות.

אני תוהה איך עברייני המקלדת של הפורום היו מגיבים אילו אחותם הקטנה \ הבת שלהם הייתה שוכבת עם גבר מבוגר ממנה כמעט ב15 שנה כשהיא מתחת לגיל הסכמה, אני בטוח שהיו קוראים לה בשמות.

5 דקות לפני, זיפו said:

אין להן אחריות?

ממש צדיקות.

אני לא רוצה לתמלל אף אחד, אבל ההבדל הוא בין אחריות חוקית לאחריות מוסרית.

ברמה החוקית האחריות שלהן כמעט ולא קיימת, לא מכיר אף ילד שנעצר על זיוף תעודה בשביל לקנות אלכוהל לצורך העניין.

כנ״ל ״התחזות לאדם בגיר״.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

יש. לגמרי. רק שאם השחקנים ידעו שהן קטינות, זה לא רלוונטי.

חשבתי שאמרתי שאין פה אשמה של הבנות אלא רק אשמה או לא אשמה של השחקנים לא ?

הן זייפו תעודות, שיקרו על גילן במודע ובמכוון וגם כשעלה חשד טרחו לבטלו. אח''כ הלכו במודע לשחקנים הבייתה ואני מניח שידעו שלא הולכים לשחק דוקים, אח''כ הן היו כל כך מרוצות מעצמן שהן פרסמו את זה, קצת יותר מדי כנראה. לא חושב שהייתה להם כוונת זדון, אלא רק טמטום של ילדות, אבל אז זה יצא, ובמקום להגיד אנחנו רימינו ואין כאן נזק, עזבו אותם בשקט ואל תפרסמו, הן גילו אפס אחריות ואפס אומץ, אולי במחשבה שזה יביא עוד כמה עוקבים ואולי לא ועל הדרך נתנו לתקשורת ולהורים שלהם להשתלת בשחקנים ובמכבי. מצטער, השם כבר לא משנה.

Just now, I promise said:

חשבתי שאמרתי שאין פה אשמה של הבנות אלא רק אשמה או לא אשמה של השחקנים לא ?

בפעם ה-100, כי למה לא: אחריות למשכב עם קטינה - על אחריות השחקנים בלבד. אחריות למשהו אחר - לא מעניין אותי, ולא מבין למה זה צריך לעניין אותך.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בפעם ה-100, כי למה לא: אחריות למשכב עם קטינה - על אחריות השחקנים בלבד. אחריות למשהו אחר - לא מעניין אותי, ולא מבין למה זה צריך לעניין אותך.

לא מעניין אותך אם רימו 2 שחקנים מהקבוצה שלך ?

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הן זייפו תעודות, שיקרו על גילן במודע ובמכוון וגם כשעלה חשד טרחו לבטלו. אח''כ הלכו במודע לשחקנים הבייתה ואני מניח שידעו שלא הולכים לשחק דוקים, אח''כ הן היו כל כך מרוצות מעצמן שהן פרסמו את זה, קצת יותר מדי כנראה. לא חושב שהייתה להם כוונת זדון, אלא רק טמטום של ילדות, אבל אז זה יצא, ובמקום להגיד אנחנו רימינו ואין כאן נזק, עזבו אותם בשקט ואל תפרסמו, הן גילו אפס אחריות ואפס אומץ, אולי במחשבה שזה יביא עוד כמה עוקבים ואולי לא ועל הדרך נתנו לתקשורת ולהורים שלהם להשתלת בשחקנים ובמכבי. מצטער, השם כבר לא משנה.

משאיר לך כיסא השנה בניגוד לשאר השנים

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

מזתומרת זה לא מעניין אותך 

אז אם זה לא מעניין אותך למה אכפת לך מהאמירות (המגונות) שאומרים עליהן ?

9 דקות לפני, kutomer said:

הבת שלי לא רחוקה מהגיל שלהן.

באמת לא מבין מה נתקעתם על הצדקנות הזו, זה בעיני לא מילת גנאי כמו סטייט אופ מיינד. 

חומץ צודק שהחוק פוטר אותן מאחריות.

החוק למעשה מבוסס על אותה גישה קונסרבטיבית של החברה על ההבדל בין גבר לאישה בכל הנוגע למין וסיפוק ייצרים וגם כמובן על עניין הגיל.

בעולם שיוויוני מקביל שהבנות הן לא "שרמוטות" אז היינו מדברים על העונש שלהן כעברייניות מתחזות.

אין לכל זה קשר לעובדה שאם מישהו מהשחקנים ידע את גילן האמיתי אז הוא צריך להיכנס לכלא או מה שיחליט בית משפט.  

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

השאלה אם היועצת בית ספר לא דיברה עם הבנות לפני וישר רצה עם זה החוצה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

השאלה אם היועצת בית ספר לא דיברה עם הבנות לפני וישר רצה עם זה החוצה.

אם היא זאת שהוציאה את זה ,זה בסדר מבחינתה ,זה כנראה מה שהייתה אמורה לעשות, אבל זה הגיע אליה רק בגלל ההתרברבות שלהן וגם אז הן יכלו להגיד אנחנו יזמנו ושיקרנו על הגיל, דפדפו.

50 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חבר שלי שלח לי הקלטה עכשיו של אופירע הפוסטמה מהתוכנית רדיו היום (אני לא מתקרב לתוכנית הזאת).

היא העלתה את העורך דין של אחד השחקנים, המפגרת לא נתנה לו כמעט לדבר, ואז התחילה לצעוק עליו שלא ילכלך על הילדות (הוא בקושי אמר מילה) ולא נתנה לו לדבר. בסוף הוא "ירד" על השפה וההתנהגות שלה והיא כמובן הורידה אותו מהשידור.

האישה הזאת פשוט מטומטמת. איך נשים מכוערות, מגעילות ומפגרות כמוה מצליחות בחיים לעזאזל?!

כי אנשים צורכים את האשפה הזו. בין אם ברדיו, ובין אם בתכנית שלה בטלויזיה שהחלה כמשהו של דאחקות (עם ברקוביץ') ומהר מאוד מצאנו את עצמנו עם פוליטיקאים שהולכים לשם. זה פשוט לא ייאמן בעיניי.

11 דקות לפני, I promise said:

לא מעניין אותך אם רימו 2 שחקנים מהקבוצה שלך ?

הרבה פחות מאשר לדעת אם השחקנים מהקבוצה שלי שכבו עם קטינות כשהם יודעים מזה. זו השאלה העיקרית והכמעט בלעדית בעניין פה.

10 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מזתומרת זה לא מעניין אותך 

אז אם זה לא מעניין אותך למה אכפת לך מהאמירות (המגונות) שאומרים עליהן ?

כי זה מכוער בלי קשר לכלום. לתקוף ילדות בנות 15 - אפילו שעשו מה שעשו - באופן הזה זה משהו שקשה לי איתו באופן כללי. ספציפית אני מודע ומעורב במקרה הזה בגלל שמעורבים שחקנים ואוהדים של מכבי, אז אני מגיב. אבל שאלת "האם הם יעברו איזה הליך משמעתי מול המשטרה" וזה-  מזה אני לא מוטרד וזה פחות מעניין אותי.

יפה אתה יותר מבסדר שאתה מגנה את התגובות האלה אני גם לא מסכים איתן. מצד שני גם התגובות האלה לא קשורות לאחריות השחקנים ולנושא עצמו ואתה בוחר להתעסק בהן כי אולי אתה מבין שאתה לא רוצה לחיות בעולם שמדברים ככה לילדות בנות 15. כלומר- העברת את הדיון לזירה התרבותית האישית שלך. וברגע שעשית את זה בעצם הסטת את הדיון לעניין תרבותי אישי שלך. לכן אני אומר שמבחינת התרבות האישית שלי (כי זה כבר שיח תרבותי ולא דיון חוקי או מוסרי) לי אישית מגעיל שבני נוער משקרים על גילם ועלולים לסבך מבוגרים מהם ואני מאמין בכל ליבי שעליהם לשאת באחריות במידה שמתגלה אי אמת. 

כמה בן אדם צריך להתנפח בעצמו כדי להטיף מוסר לאנשים אחרים?

בלי להכיר ובלי לדעת?

הילדות לא שרמוטות

השחקנים מוזמנים לזיין בנות 17 כמה שבא להם כל עוד זה בהסכמה 

אם השיחה הזו לא מגיעה ליועצת של הבית ספר ואלמוג בוקר לא היה אינטרסנט דוחה שהרס לאנשים את החיים סתם, לא היינו שומעים על זה וחיים את חיינו כרגיל. 

הצדק היחידי שנעשה פה הוא כלפי אשתו של עומר אצילי הטמבל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.