Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

כותבים הרבה פעמים שלפי רוב הגרסאות הן זייפו ת.ז ולשחקנים לא היה מושג ירוק שהן קטינות

קודם כל אנחנו לא חשופים לכל הפרטים

ודבר שני אני הבנתי שהת.ז שלהן זוייף בכלל לא במעמד השחקנים, ולפי ההתכתבויות הן הוצגו כבנות 17

אני לא חושב שהם ידעו שהן קטינות

אבל חושב גם שהם לא ידעו בוודאות שהן לא קטינות

אלא הפרשנות שלי (מהבטן בלבד) היא שהשחקנים מה שנקרא העדיפו לא לדעת.

עכשיו השאלה מה כל אחד בודק לפני סטוץ היא אולי יותר אישית

אני כמובן דוד מת ונשוי +1

אבל לצורך הדיון, אני מחליף 2 מילים עם הבחורה לפני שאני מפעיל את האיבר.

לא בקטע של פשפוש במסמכים, אבל וואלה "מי את, מה את עושה פה, רכבת כל הדרך מהנגב על גמל אז את לא שותה ונוהגת?"

כנראה זה אני. משעמם אני יודע.

אחרי שמצאתי את עצמי פעם מסיע שיכורת סטוץ 120 ק"מ לפנות בוקר הלוך חזור (כי לא טרחתי לשאול לפני מאיפה את), אז הבנתי שמזיין מי שמזיין אחרון.

הכתם חד משמעית על השחקנים.

16 דקות לפני, Shroud said:

העניין עם השיחה שאחת הנערות מתנצלת שאמרה שהן בנות 17 מעניין מאוד. כי בכל הסיפור נטען שרק אחת מהן דיברה איתם על גיל. הנערה השניה לא דיברה איתם והיתה כביכול נגררת עי חברתה. לא יודע איך יתחסומלזה מבחינה משפטית כי נערה אחת לא יכולה לקחת תחת חסותה נערה אחרת, ויכול להיווצר מצב שבו יהיה עימות בין שתי הנערות. כל עוד לא שאלו את הנערה השניה לגילה זה מצב בעיתי. מעניין איך יצאו מזה והאם המשטרה תתייחס להודאה של הנערה הראשונה בקשר לגילן כחסות לנערה השניה גם

הנערה כותבת לפי הצילום מסך שהראו למעלה, "בפעם הראשונה הבנו (שנינו) שאם נגיד את הגיל האמיתי זה לא יתאים (הערה שלי: משמע, שיקרנו לגבי הגיל כדי שזה כן יתאים)".
היא מדברת ברבים ועושה רושם של נערה אינטיליגנטית מאוד ביחס לבני נוער בגיל הזה, מאמין שהיא לא סתם דיברה ברבים בתור לשון דיבור, 
עושה רושם שגם יש לה מצפון מוסרי חזק יותר מהנערה השנייה כי היא מודה ולוקחת אחריות לעומת השנייה שלכאורה שיקרה שהשחקנים ידעו שהן בנות פחות מ-16 ולא שאלו אותן בכלל לגיל וכו'. 
את זה אני לא אומר מידיעה אלא מקריאה בין השורות וייתכן שאני טועה: מרגיש לי שאותה אחת שאבא שלה התראיין, טינף והשמיץ ללא שום קשר למציאות והוא צריך להודות יום שלם שמכבי לא תבעה אותו על כך, זאת אותה אחת ששכרה את ששי גז וזאת אותה אחת שלא לוקחת אחריות על הרמיה שלה לכאורה אלא מאשימה את השחקנים - בניגוד לשנייה שהבינה את הטעות והודתה לזכותה יאמר. 
אז שהמשטרה תערוך עימות בין שתיהן אם צריך ויראו שאכן שתיהן היו שותפות לנושא הרמיה פה לכאורה.  

https://besttv232-ynet-images1-prod.cdn.it.best-tv.com/PicServer5/2020/06/17/10040932/1004093101000899801910no.jpg

יש גם את החלק הזה שעכשיו פרסמו, בקיצור כל הסימנים מראים שהן אכן בילפו לגבי הגיל וזה כל הסיפור פה, לפחות מבחינה חוקית/משפטית.

10 דקות לפני, YoC said:

הנערה כותבת לפי הצילום מסך שהראו למעלה, "בפעם הראשונה הבנו (שנינו) שאם נגיד את הגיל האמיתי זה לא יתאים (הערה שלי: משמע, שיקרנו לגבי הגיל כדי שזה כן יתאים)".
היא מדברת ברבים ועושה רושם של נערה אינטיליגנטית מאוד ביחס לבני נוער בגיל הזה, מאמין שהיא לא סתם דיברה ברבים בתור לשון דיבור, 
עושה רושם שגם יש לה מצפון מוסרי חזק יותר מהנערה השנייה כי היא מודה ולוקחת אחריות לעומת השנייה שלכאורה שיקרה שהשחקנים ידעו שהן בנות פחות מ-16 ולא שאלו אותן בכלל לגיל וכו'. 
את זה אני לא אומר מידיעה אלא מקריאה בין השורות וייתכן שאני טועה: מרגיש לי שאותה אחת שאבא שלה התראיין, טינף והשמיץ ללא שום קשר למציאות והוא צריך להודות יום שלם שמכבי לא תבעה אותו על כך, זאת אותה אחת ששכרה את ששי גז וזאת אותה אחת שלא לוקחת אחריות על הרמיה שלה לכאורה אלא מאשימה את השחקנים - בניגוד לשנייה שהבינה את הטעות והודתה לזכותה יאמר. 
אז שהמשטרה תערוך עימות בין שתיהן אם צריך ויראו שאכן שתיהן היו שותפות לנושא הרמיה פה לכאורה.  

זה מה שהנערה השנייה אמרה בעדות שלה

פרשת הכדורגלנים והקטינות | קצת מעדותן של הנערות: 1. ״נכון שלא אמרתי אמת לגבי הגיל שלי בהתכתבות עם אחד השחקנים לפני שהוא הזמין אותנו, אבל באותו הערב נושא הגיל עלה, באיזו כיתה אנחנו בתיכון והוא אמר לי ״אין לך אפילו 16״ וצחקנו.

זאת אמרת שהיא כן התכתבה עם השחקנים

3 דקות לפני, sveta said:

https://besttv232-ynet-images1-prod.cdn.it.best-tv.com/PicServer5/2020/06/17/10040932/1004093101000899801910no.jpg

יש גם את החלק הזה שעכשיו פרסמו, בקיצור כל הסימנים מראים שהן אכן בילפו לגבי הגיל וזה כל הסיפור פה, לפחות מבחינה חוקית/משפטית.

איפה זה פורסם?

3 דקות לפני, sveta said:

זה לפני או אחרי הזיון ???

20 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זה מה שהנערה השנייה אמרה בעדות שלה

פרשת הכדורגלנים והקטינות | קצת מעדותן של הנערות: 1. ״נכון שלא אמרתי אמת לגבי הגיל שלי בהתכתבות עם אחד השחקנים לפני שהוא הזמין אותנו, אבל באותו הערב נושא הגיל עלה, באיזו כיתה אנחנו בתיכון והוא אמר לי ״אין לך אפילו 16״ וצחקנו.

זאת אמרת שהיא כן התכתבה עם השחקנים

היא אומרת שהזמין אותן, אולי היא מתכוונת לבעל האירוע

7 דקות לפני, zeudemort said:

היא מדברת על שחקני מכבי, לא האירוע, אין ספק שהיה כאן דפוס של התחזות בגיל, השאלה אם הם באמת דיברו על זה באותו לילה, או שזה היה בצחוק, בקטע של תראי איזה קטנה את

5 דקות לפני, zeudemort said:

תקרא שוב.

"נכון שלא אמרתי אמת לגבי הגיל שלי בהתכתבות עם אחד מהשחקנים לפני שהוא הזמין אותנו"

הזמין אותם - בטח לדירה

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

תקרא שוב.

"נכון שלא אמרתי אמת לגבי הגיל שלי בהתכתבות עם אחד מהשחקנים לפני שהוא הזמין אותנו"

הזמין אותם - בטח לדירה

אבל כל הפרשה הזאת מלאה בשחקנים, גם בעל האירוע היה שחקן.

אין ספק שהכתיבה של הכתבה לא משהו.

5 hours ago, סזאר מנדיונדו said:

א. גרמו נזק למועדון ולתדמית

ב. הקוד האתי הרבה יותר מחמיר מהחוק ויכול להיות שמסיבת חילופי זוגות באמצע הלילה עם בחורות בנות 17 (זה מה שהם טוענים שהם חשבו) לא עומד בקוד האתי.

5 hours ago, אליהו_הנביא said:

פגיעה בשם המועדון, במותג, זה משהו שיכול להוות סיבה לפיטורין, בכל מקום בתעשיה אגב.

וואלה מה אתם אומרים, כתוב להם בחוזה שאסור להם לדפוק אורגיות כי זה לא עומד באותו קו אתי של המועדון? ברצינות? זה לא עניין של אף אחד ואני בשוק שאוהדי מכבי בעד לחתוך אותם מהקבוצה.

30 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

קיצר אני לא אתפלא עם היו להן עוד מיקרים עם עוד שחקנים ואז נראה איזה רעש תקשורתי יהיה אם זה יהיה שחקן מחיפה או באר שבע

יהיה רעש, כמו המקרה של אספה שהגיע בסה"כ ממ.ס. אשדוד (ברור שזה שמדובר בילד של אבי נשר השפיע על הסיקור, אבל לא רק)

אמבוש על המועדון כמו במקרה של מכבי? בחיים לא, לא זכורה לי מילה אחת רעה בתקשורת מיינסטרימית על זה שאשדוד תמכו בו ונתנו לו לשחק גם אחרי שכבר היה פסק דין חלוט

14 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

וואלה מה אתם אומרים, כתוב להם בחוזה שאסור להם לדפוק אורגיות כי זה לא עומד באותו קו אתי של המועדון? ברצינות? זה לא עניין של אף אחד ואני בשוק שאוהדי מכבי בעד לחתוך אותם מהקבוצה.

עם כל הכבוד לכל עניין האתיקה והפגיעה בשם הטוב של המועדון, יש גבול לכמה שאפשר להכנס לתחתונים של השחקנים .

אתה רואה סנריו שבו מקום עבודה כלשהו מפטר עובד בגלל שמתגלה שהוא שכב עם מישהי קטינה?  מה השלב הבא ? לפטר עובד בגלל נטיה מינית/טעם/פטיש מסויים?

אסור לשכוח שבסופו של דבר , עם כמה שאנחנו מרגישים שהשחקנים "שייכים" למועדון מדובר באנשים פרטיים שזכותם לעשות מה שעולה להם בראש כל עוד המעשה הוא חוקי.

כל זה בהנחה ואין שום היבט פלילי בעניינם והדיון הוא על ענייני מוסר/אתיקה נטו. 

עריכה- אביאל,נכתב כתגובה לציטוטים בהודעה שלך ולא להודעה שלך עצמה.

1 דקה לפני, YoniC said:

יהיה רעש, כמו המקרה של אספה.

אמבוש על המועדון כמו במקרה של מכבי? בחיים לא, לא זכורה לי מילה אחת רעה בתקשורת מיינסטרימית על זה שמ.ס. אשדוד תמכו בו ונתנו לו לשחק גם אחרי שכבר היה פסק דין חלוט

חבל על הדיון

אין עוד שחקנים מקבוצות אחרות שמעורבים. 

ברור שכמה שהמועדון גדול ופופולארי יותר אז התקשורת מיינסטרים תתעניין יותר. 

חומץ, אם הנערות שיקרו ניתן להאשים אותן כמו שעורך הדין של השחקנים אמר/רמז והן כן עברו על החוק. אחריות פלילית מתחילה בגיל 12. 

אל תדאג, זה לא יקרה. 

6 דקות לפני, Jolly Roger said:

חומץ, אם הנערות שיקרו ניתן להאשים אותן כמו שעורך הדין של השחקנים אמר/רמז והן כן עברו על החוק. אחריות פלילית מתחילה בגיל 12. 

אל תדאג, זה לא יקרה. 

אני לא מודאג, ואני גם לא לא מודאג. זה פשוט לא כ"כ מעניין אותי עד כמה יאשימו את הנערות בהתחזות.

זה פשוט לא משנה כהוא זה לגבי האחריות של השחקנים.

27 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

תלמד לקרוא, לא אמרתי שאני בעד, אני לא קובע, יש אחד בקנדה, הוא הקובע. וכן, בהחלט יכול להיות שהם חתומים על קוד אתי, לא אני ולא אתה יודעים.

חומץ, אתה טענת שמערכת המשפט מורידה לגמרי את האחריות ובעיקר שהבדל השנים קטן. 

ההפרש הקטן אכן חשוב כי לפי מערכת המשפט הוא עובד דווקא הפוך ומחזק את האחריות הפלילית שלהן. 

זה בדיוק הפוך ממה שאתה אמרת.

מוסרית זה טיעון אחד אבל חוקית להבדיל ממה שרשמת המערכת לא מסכימה איתך. 

אתה מציג את זה בערך מתחילת הנושא אז חשבתי שזה מעניין אותך או חשוב לך.

11 דקות לפני, Jolly Roger said:

חומץ, אתה טענת שמערכת המשפט מורידה לגמרי את האחריות ובעיקר שהבדל השנים קטן. 

ההפרש הקטן חשוב כי לפי מערכת המשפט הוא עובד דווקא הפוך ומחזק את האחריות הפלילית שלהן. 

זה בדיוק הפוך ממה שאתה אמרת.

מוסרית זה טיעון אחד אבל חוקית להבדיל ממה שרשמת המערכת לא מסכימה איתך. 

אתה מציג את זה בערך מתחילת הנושא אז חשבתי שזה מעניין אותך או חשוב לך.

סליחה, אבל אני לא טענתי כזה דבר. טענתי ש (1) האחריות של הבנות והאחריות של השחקנים אינן חליפיות. זה לא שככל שהנערות אשמות במשהו יותר, השחקנים אשמים במשהו פחות ולהפך. (2) אם השחקנים שכבו עם קטינות ביודעין - אין לבנות שום אחריות בעניין הזה. זה ממש לא משנה מה הנערות עשו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.