Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

פרשת הכדורגלנים והקטינות: שחקן כדורגל נוסף מסר היום (רביעי) עדות במשטרה, והציג בפני החוקרים התכתבות עם אחת הנערות לאחר התפוצצות הפרשה, במסגרתה שאל אותה למה לא סיפרה על גילה האמיתי. מכשיר הטלפון הנייד שלו נלקח על ידי החוקרים.

לטענת גורם המעורה בחקירה, בהתכתבות השיבה הנערה כי ידעה שאם תאמר מה גילה ייתכן ולא ירצו שתגיע למסיבה. הנערה התנצלה בהתכתבות בפניו, ואמרה לו שהיא יודעת שהוא בחור טוב ושלא חשבה שזה יגיע למצב הזה.

1 דקה לפני, nirdag7 said:

תגידו צ'לסי העיפו את הדסון-אודוי שהיה נגדו חשדות לאונס ונמצא זכאי? 

מועדון "קצת" יותר גדול ממכבי 

זה לא בדיוק אותו דבר...

14 דקות לפני, Insigne said:

הבעיה כאן שאנחנו לא ד"ר פיל או ריקי לייק. אנחנו קבוצת כדורגל.

אם נעבוד ע"פ מה שרשמת, צריך לסגור חצי ליגה.

ושום מילה שלי על המוסר שלגביו אני די מסכים איתך. הבעיה היא איפה זה מתחיל ואיפה זה נגמר.

אני מנחש שעניין הנשוי/לא נשוי פחות יעניין את המועדון. זה יותר עצם ההתרועעות עם בנות בגיל הזה, וכניסה לסיטואציה בהן משהו כזה בכלל יכול לקרות.

אבל גם פה - אנחנו לא יודעים. אחרי שהחקירה תסתיים, אני מניח שהשחקנים יכנסו לאיזה תהליך משמעתי במכבי. יכול להיות שלא יקרה כלום בסוף.

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

פרשת הכדורגלנים והקטינות: שחקן כדורגל נוסף מסר היום (רביעי) עדות במשטרה, והציג בפני החוקרים התכתבות עם אחת הנערות לאחר התפוצצות הפרשה, במסגרתה שאל אותה למה לא סיפרה על גילה האמיתי. מכשיר הטלפון הנייד שלו נלקח על ידי החוקרים.

לטענת גורם המעורה בחקירה, בהתכתבות השיבה הנערה כי ידעה שאם תאמר מה גילה ייתכן ולא ירצו שתגיע למסיבה. הנערה התנצלה בהתכתבות בפניו, ואמרה לו שהיא יודעת שהוא בחור טוב ושלא חשבה שזה יגיע למצב הזה.

מעולה. זה בדיוק מה שאמרתי - 
יש פה לכאורה קבלת דבר במרמה: הבנות שיקרו לגבי גילן מאחר ואם היו אומרות את האמת לא היו מוכנסות למסיבה ולא היו שוכבות עם השחקנים. 
אז מילא, אני לא מבקש שיעמידו לדין נערות בנות 15, אבל למה לשקר אח"כ שכן אמרת את הגיל האמיתי\שהשחקנים לא שאלו? 
ולמה להגדיל לעשות ולהפיץ את זה ולהתרברב בזה ששכבת איתם? הרי ידעת שזה יכול לסבך אותם, מה שאכן קרה.
הבנות יודעות שהם עשו את זה איתן רק בעקבות המרמה שלהן לכאורה לגבי הגיל. 
חוזר על מה שאמרתי: יש פה עבירה לכאורה של קבלת דבר במרמה - בעבירה הזאת יש קורבן למרמה ואלו השחקנים ויש את מי שביצע את המרמה ואלו הבנות. 

מקווה מאוד שמכבי תתבע את "אב השנה" על הוצאת דיבה,  
ושהשחקנים יתבעו את הבנות על האגרול והפיצה זיתים שהשקיעו בהן.

25 דקות לפני, הנדון said:

אני מאוד מקווה שבמידה ויוכח שהבנות שיקרו הם ישארו בקבוצה אחרת זה פתח לעוד הרבה דברים ויהיו ניסיונות להפיל אותנו. איפה זה יעצר? יאשימו שחקן שלנו שהוא סוחר בטלגראס יוכח שזה לא נכון אז יצטרכו להעיף אותו מהקבוצה בגלל שזה פגע בדמית? מי שם את מכבי כשופט ומוציא גזר דין. אולי גם יהיה בכל חוזה סעיף שאפשר לזיין רק גרושות.

אבל אין ספק שהם שכבו עם ילדות בנות 15, גם אם יוכח שאין אשמה פלילית

You had one job - לא לשכב עם בת 15. בלי קשר לאם היא שיקרה לך או לא שיקרה לך, זייפה תעודה או לא - זה כבר מה שיקבע אם תסיים בכלא או לא. אבל ברגע ששכבת עם בת 15, תהא מתוחכמת מניפולטיבית ושקרנית ככל שתהא, אתה כנראה תמצא את עצמך בחוץ...

בוא נגיד ככה - אם אני רווק עשיר ומבוקש, והמטרה שלי בחיים היא לא לשכב עם בנות 15, אני בטוח ב100 אחוז שאצליח לעמוד במטרה הזאת. ופה קבור הכלב לגבי האם ישחקו במכבי או לא... גם אם אנחנו מסכימים שהאירוע הוא לא שחור ולבן והבנות הם לא מסכנות וחפות מכל אשמה והשחקנים לא זאבים פדופילים, עדיין יש מידת אחריות על השחקנים ויתכן שמידת האחריות הזו מספיקה בשביל שלא ילבשו יותר צהוב

אני אפילו לא מסכים עם ההשוואות שעשו פה למקרים כמו רונאלדו שהואשם באונס והמשיך לשחק כרגיל  - משום שהעובדה שאין עליה מחלוקת היא שהוא שכב איתה, וזה בסדר, והקביעה שיש עליה מחלוקת היא שהוא אנס אותה - וכל העניין הוא האם זה קרה לא. במקרה של השחקנים פה, האירוע שאין עליו מחלוקת - שהם שכבו עם ילדות בנות 15, הוא חמור כשלעצמו, והאירוע שיש עליו מחלוקת, האם הם ידעו, הוא זה שקובע האם זה מממשששש חמוררררר או שזה רק חמור כשלעצמו...

ובנימה אישית - פאק, בת 15... פאקינג 15... סירייסלי? בגיל 18 ילדות בנות 15 נראו לי ילדות קטנות.. אז בגיל השחקנים?

2 דקות לפני, Milvador said:

You had one job - לא לשכב עם בת 15. בלי קשר לאם היא שיקרה לך או לא שיקרה לך, זייפה תעודה או לא - זה כבר מה שיקבע אם תסיים בכלא או לא. אבל ברגע ששכבת עם בת 15, תהא מתוחכמת מניפולטיבית ושקרנית ככל שתהא, אתה כנראה תמצא את עצמך בחוץ...

בוא נגיד ככה - אם אני רווק עשיר ומבוקש, והמטרה שלי בחיים היא לא לשכב עם בנות 15, אני בטוח ב100 אחוז שאצליח לעמוד במטרה הזאת. ופה קבור הכלב לגבי האם ישחקו במכבי או לא... גם אם אנחנו מסכימים שהאירוע הוא לא שחור ולבן והבנות הם לא מסכנות וחפות מכל אשמה והשחקנים לא זאבים פדופילים, עדיין יש מידת אחריות על השחקנים ויתכן שמידת האחריות הזו מספיקה בשביל שלא ילבשו יותר צהוב

אני אפילו לא מסכים עם ההשוואות שעשו פה למקרים כמו רונאלדו שהואשם באונס והמשיך לשחק כרגיל  - משום שהעובדה שאין עליה מחלוקת היא שהוא שכב איתה, וזה בסדר, והקביעה שיש עליה מחלוקת היא שהוא אנס אותה - וכל העניין הוא האם זה קרה לא. במקרה של השחקנים פה, האירוע שאין עליו מחלוקת - שהם שכבו עם ילדות בנות 15, הוא חמור כשלעצמו, והאירוע שיש עליו מחלוקת, האם הם ידעו, הוא זה שקובע האם זה מממשששש חמוררררר או שזה רק חמור כשלעצמו...

ובנימה אישית - פאק, בת 15... פאקינג 15... סירייסלי? בגיל 18 ילדות בנות 15 נראו לי ילדות קטנות.. אז בגיל השחקנים?

אין להם מטרה לא לשכב עם בנות 15, יש להם מטרה לא להפר את החוק ובטח לא להסתבך בפלילים, זהו, אף אחד לא היה מעיף אותם ממכבי אם שכבו עם בת 17 רסמית. למה אתה לוקח את זה לכיוון כזה?

4 דקות לפני, Milvador said:

לא צריך להתחסד, 
בחורה שנראת בת 18, אומרת לך שהיא מעל לגיל ההסכמה (17-18-19, מה שלא אמרה להם), ייתכן שגם מציגה לך ת.ז מזוייפת לכאורה, 
מה אתה צריך יותר מזה לפני סטוץ'? להכיר את ההורים? שתגיש לך עבודת שורשים? 
די נו. 
גם החוק לא רואה את זה כפי שאתה מתאר, אם שיקרו לגבר לגבי הגיל - התיק נסגר, ע"ע מליון תקדימים אחרים. 
אז למה אתה מבקש משחקני כדורגל להיות יותר צדיקים מהאפיפיור? 
ולמה לפטור מאחריות ועונש נערות שביצעו עבירה לכאורה של קבלת דבר במרמה? בנוסף לזיוף מסמכים, גם כן לכאורה? 

1 דקה לפני, YoC said:

לא צריך להתחסד, 
בחורה שנראת בת 18, אומרת לך שהיא מעל לגיל ההסכמה (17-18-19, מה שלא אמרה להם), ייתכן שגם מציגה לך ת.ז מזוייפת לכאורה, 
די נו. 
גם החוק לא רואה את זה כפי שאתה מתאר, אם שיקרו לגבר לגבי הגיל - התיק נסגר, ע"ע מליון תקדימים אחרים. 
ולמה לפטור מאחריות ועונש נערות שביצעו עבירה לכאורה של קבלת דבר במרמה? בנוסף לזיוף מסמכים, גם כן לכאורה? 

ואני אקח זה אפילו יותר רחוק, אם תיהיה פגיעה בשם של השחקנים ברמה שמכבי תעיף אותם ואף אחד לא ירצה אותם בארץ, למרות שינוקו פלילית, אני חושב שהם צריכים לתבוע את הילדות על פגיעה בשם, מוניטין תוך הונאה מכוונת

18 דקות לפני, הישראלי היפה said:

כדרך אגב, איפה ראית את זה?

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

ואני אקח זה אפילו יותר רחוק, אם תיהיה פגיעה בשם של השחקנים ברמה שמכבי תעיף אותם ואף אחד לא ירצה אותם בארץ, למרות שינוקו פלילית, אני חושב שהם צריכים לתבוע את הילדות על פגיעה בשם, מוניטין תוך הונאה מכוונת

מסכים איתך לגמרי. 
אם השחקנים היו הולכים בידיעה וכוונה לשכב עם בנות 15, זה עליהם. כמובן בפן הפלילי אבל גם במוסרי\תדמיתי, הם שקלו את הסיכון מול התגמול והחליטו ללכת על זה ועכשיו שיתמודדו עם התוצאות, 
וכמובן שבמקרה כזה הייתי מצדד בנערות, שאמרו את האמת ובכל זאת השחקנים הבגירים בחרו לשכב איתן. 
אבל, מה לעשות שזה לא המקרה? 
מה לעשות שהן שיקרו ורימו את השחקנים כדי שאלו יעשו משהו שלא היו עושים לו היו יודעים את האמת? (יש להם יותר מידי מה להפסיד ולא חסרות להן בחורות חוקיות, הם לא היו נוגעים בהן אם היו יודעים שהן מתחת לגיל ההסכמה וזה חתיכת בלאגן פוטנציאלי), כדי שהן יקבלו מה שהן רצו לקבל אגרול\"אגרול"(זין)\אבק כוכבים וכו', הן החליטו לרמות את השחקנים, ועוד הגדילו לעשות והפיצו את זה - מה שסיבך אותם והכתים אותם, שיפגע בהם מקצועית וכלכלית עוד לאורך הדרך. ועוד ממשיכות לשקר לאחר התפוצצות הפרשה לכאורה ("השחקנים לא שאלו מה הגיל\ידעו שאנחנו תלמידות בנות 16" וכו') הן צריכות לשלם על המרמה הזאת לכאורה. במיוחד שמתברר שזה לא חדש להן, מסתובבות לכאורה עם ת.ז מזוייפת ועוד.

18 דקות לפני, YoC said:

לא צריך להתחסד, 
די נו. 

לא התייחסתי לאיך החוק רואה את זה (אמרתי שיתכן שאין אחריות פלילית) ולא פטרתי את הנערות מאחריות.

לא חושב שכל הרציונאל לגבי מי ישחק בקבוצה שאני אוהב מתחיל ונגמר במישור הפלילי.

אני מאלה שחושבים שבסופו של יום - הם שכבו עם ילדות בנות 15, וזה מזעזע בעיני למרות שסביר שזה לא פלילי בגלל כל מה שציינת, ולכן אקבל את זה אם מיץ' יחליט שהם בחוץ. סה טו.

6 דקות לפני, Milvador said:

לא התייחסתי לאיך החוק רואה את זה (אמרתי שיתכן שאין אחריות פלילית) ולא פטרתי את הנערות מאחריות.

אני מאלה שחושבים שבסופו של יום - הם שכבו עם ילדות בנות 15, וזה מזעזע בעיני למרות שסביר שזה לא פלילי בגלל כל מה שציינת, ולכן אקבל את זה אם מיץ' יחליט שהם בחוץ. סה טו.

הם לא שכבו בידיעה עם בנות 15, הם שכבו עם בנות 17 לכל הפחות אם לא 18-19 (יש גרסאות שונות של מה הבנות סיפרו להן, מ17 ועד 19 לכאורה).
מה גם שהם עש את זה כי הם נפלו למרמה, שיקרו להן לגבי הגיל, רימו אותם, אחרת הם לא היו עושים את זה, 
אז למה אתה מאשים את הקורבן למרמה? הם לא הלכו בכוונה לשכב עם ילדות כי הם בקטע של קטינות (אם כן זה היה סיפור אחר לגמרי והייתי אומר דברים דומים למה שאתה אומר),
הם הוטעו בכוונה, לחשוב שהן שוכבים עם בנות חוקיות.

10 דקות לפני, Milvador said:

אם מחר עושים לגלזר בדיקת סמים ויוצא שהוא לקח סמים ואחר כך בחקירה מתברר ששמו לו בתוך האוכל/שתייה סמים, אז הוא פאקינג לקח סמים? זה גם יהיה מזעזע בעינייך? 

אם מגלים בחקירה שהשחקנים לא אשמים, מבחינתי אין סיבה שהם לא ימשיכו במכבי ואם הם ישוחררו אני אתאכזב מאוד. מה שכן יכול להיות טוב אם יתנו להם קנס ואת הכסף יתנו לאיזה עמותה או פשוט יקחו אותם להתנדב כדי שזה יראה טוב (זה גם מה שאני מאמין שיקרה).

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם מחר עושים לגלזר בדיקת סמים ויוצא שהוא לקח סמים ואחר כך בחקירה מתברר ששמו לו בתוך האוכל/שתייה סמים, אז הוא פאקינג לקח סמים? זה גם יהיה מזעזע בעינייך? 

אם מגלים בחקירה שהשחקנים לא אשמים, מבחינתי אין סיבה שהם לא ימשיכו במכבי ואם הם ישוחררו אני אתאכזב מאוד. מה שכן יכול להיות טוב אם יתנו להם קנס ואת הכסף יתנו לאיזה עמותה או פשוט יקחו אותם להתנדב כדי שזה יראה טוב (זה גם מה שאני מאמין שיקרה).

אם גלזר היה אומר שבסה"כ לקח סיגריה ואמרו לו שזה סיגריה ובסוף הסתבר שזה סמים אז כן זה גם היה אחריותו כנראה.

בסוף, הם שכבו עם ילדה בת 15. בעיני לגיטימי לקבוע שאם תשכב עם ילדה בת 15, אתה מחוץ לקבוצה, גם אם חשבת שהיא בת 25. זה שחשבת שהיא בגיל הסכמה פוטר אותך פלילית, אבל בעיני עדיין עברת איזשהו גבול שהיית צריך להמנע מלעבור אותו.

אני אנסה להבהיר את עצמי. לגיטימי בעיני שבתחילת שנה בעלים של קבוצה יקח את השחקנים ויגיד להם - היי חברים, שמעו, אם אי פעם אחד מכם ימצא את עצמו שוכב עם ילדה שלא בגיל הסכמה, אז לא יעניין אותי מה הסיפור, וגם אם זה לא פלילי, אני מפטר אתכם. בעיני זה לגיטימי, יש איזה קו אדום דמיוני שאני מעביר שאני אומר - וואלה, שכבת עם בת 15, לא מעניין אותי אם ידעת או לא, בעיני לגיטימי להעיף אותך.. מבין? 

אגב - בעיני ביום שאחרי יהיה צורך גם בקביעת רף ענישה והרתעה לילדות שמתחזות לבוגרות ע"מ להשיג הטבות מאנשים מפורסמים או בעלי השפעה. אולי לחשוף את ההורים לאישומים פליליים או כלכליים.

פרשת הקטינות ושני שחקני מכבי תל אביב: הכדורגלן שאירח את המסיבה המדוברת הגיע הבוקר (רביעי) לתחנת המשטרה על מנת למסור את עדותו וסיים לאחר מספר שעות. עורך דינו אייל אוחיון אמר: "הלקוח שאני מייצג הגיע לצורך מתן עדות פתוחה בלבד. המשטרה במהלך פעולות החקירה גילתה שיש בידיו מידע שיכול לשפוך אור על החקירה. הוא אישר להם לחדור לתוך המכשיר הנייד שלו ולהעתיק אותו. הראיות האלה מלמדות לשיטתנו שעבירות פליליות בפרשה הזאת לא היו. הוא נחקר במשך כשעה ושוחרר לביתו ללא כל תנאים. להערכתי יש למשטרה די והותר ראיות כדי לקבל את ההחלטה הראויה בדבר סגירת התיק כבר בשלב הזה".

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

קצת הומור...

חחח מנקה את ההקצנה של ההומור זה באמת נכון שאם מישהי נראת בגירה, אומרת לך שהיא בגירה, מציגה לך ת.ז ששם מופיע שהיא בגירה ובסוף עדיין מאשימים אותך שלא עלית על זה שהיא מרמה אותך ומציגה לך מסמכים מזוייפים אז באמת מה נשאר כבר חוץ מלשאול בפייסבוק אם מישהו מכיר אותה ויכול לאמת את הגיל.

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההקבלה צריכה להיות שמצאו ששכטר צרך סמים, 

הוא אומר שכנראה שמו לו במשקה, ואז מגלים שהוא יצא לאיזה מסיבת טראנס במועדון סטייל דאנג׳יין ושם זה קרה. 

ואז ״הניקוי״ תדמית שלו הוא לא מיידי כי עולה שאלת המוסר - למה אדם נשוי עם ילדים הולך למועדון זימה שכולם שם על סמים ...

משהו כזה. 

2 דקות לפני, קאוביין said:

ההקבלה צריכה להיות שמצאו ששכטר צרך סמים, 

הוא אומר שכנראה שמו לו במשקה, ואז מגלים שהוא יצא לאיזה מסיבת טראנס במועדון סטייל דאנג׳יין ושם זה קרה. 

ואז ״הניקוי״ תדמית שלו הוא לא מיידי כי עולה שאלת המוסר - למה אדם נשוי עם ילדים הולך למועדון זימה שכולם שם על סמים ...

משהו כזה. 

לא זה לא! אין עבירה פלילית ללכת לדאנג'ן. 

אם הם ישארו רק עם האישום של הגשה או שתייה אלכוהול עם הנערות, לדעתכם גולדהאר יעבור על זה בשתיקה? לדעתי לא

מקווה שהכל יסתדר והם ישארו אצלנו, אבל אי אפשר לדעת איך יגיב גולדהאר.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

אם הם ישארו רק עם האישום של הגשה או שתייה אלכוהול עם הנערות, לדעתכם גולדהאר יעבור על זה בשתיקה? לדעתי לא

מקווה שהכל יסתדר והם ישארו אצלנו, אבל אי אפשר לדעת איך יגיב גולדהאר.

לא בטוח שהמשטרה תשאיר תיק כזה פתוח רק על זה, אבל אני חושב שכל תוצר מהתיק הזה צריך להיפסל, כמו ראיה שהושגה בדרך לא חוקית. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.