Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

תגיד לי אתה על כדורים?

מי כתב עליהן משהו בכלל 

אז אתה כותב באופן תיאורטי על ילדות/ים בכלל? אין קשר לשתי הנערות כאן?

מצטער, לרגע חשבתי שזה הנושא. 

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

סליחה, אבל אחריות למה בדיוק?

אחריות על ההשלכות והבנת חומרת המעשים שעשית. זה כמובן תלוי סיטואציה ומקרה.

סיפור אמיתי: נער הטריד מינית בגיל 12 - כתוצאה מזה הצבא לא מוכן שאותו נער ישרת שירות קרבי כלוחם. הממסד רואה בנער אחראי למעשיו. אותו נער גדל, חי חיים נורמטיבים לחלוטין ורוצה כעת להיות לוחם. יכול או לא? רוב הסיכויים שלא. יהיה קשה מאוד לאותו נער להתקבל לשירות קרבי (אבל לא בלתי אפשרי). גם 10 שנים לא יעזרו בהכרח לאותו נער בן 12 לסגור את התיק ולהתגייס לקרבי. זה ההשלכות למעשיו והוא יצטרך להתמודד איתם כחלק מלקיחת אחריות על המקרה שעשה אבל זה שהיה בן 12 לא פוטר אותו מאחריות על הנושא. זו הכוונה. 

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

אחריות על ההשלכות והבנת חומרת המעשים שעשית. זה כמובן תלוי סיטואציה ומקרה.

סיפור אמיתי: נער הטריד מינית בגיל 12 - כתוצאה מזה הצבא לא מוכן שאותו נער ישרת שירות קרבי כלוחם. הממסד רואה בנער אחראי למעשיו. אותו נער גדל, חי חיים נורמטיבים לחלוטין ורוצה כעת להיות לוחם. יכול או לא? רוב הסיכויים שלא. יהיה קשה מאוד לאותו נער להתקבל לשירות קרבי (אבל לא בלתי אפשרי). גם 10 שנים לא יעזרו בהכרח לאותו נער בן 12 לסגור את התיק ולהתגייס לקרבי. זה ההשלכות למעשיו והוא יצטרך להתמודד איתם כחלק מלקיחת אחריות על המקרה שעשה אבל זה שהיה בן 12 לא פוטר אותו מאחריות על הנושא. זו הכוונה. 

אני מנסה להבין, אתה בעצם מנהל דיון על אחריות בגילאי נוער באופן כללי בלי שום קשר למה שקרה?

10 דקות לפני, רויקלה said:

אתה מכיר אותן? אתה חוקר במשטרה שמעורב בתיק? 

באמת שלא רוצה להעליב אותך ומנסה לשמור על דיון ברמה מתורבתת, אבל איך אתה רוצה שאני אקח אותך ברצינות אם אתה מצטט משפט מתגובה, שבמשפט כתוב שאם מה שמסופר עליהן נכון, זאת לא השמצה, ושואל אותי אם אני חוקר במשטרה. 

תהיה בריא ולילה טוב. 

7 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לספר כמה הבחורות האלה מופקרות ואשמות והשד יודע מה למרות שאין לך שום מושג מי הן ומה הן, ומה הן רוצות ומה הן אוהבות, תו"כ שאתה מתעלם מגילן ולמרות שזה לא משנה דבר בנושא חקירת השחקנים שלנו - זו "הסתכלות למציאות בעיניים וניתוח קר של הסיטואציה כפי שהיא"? מה? על מה אתה מדבר?  אין לי שום מושג על איזו "סיטואציה" אתה מדבר ומה כולל ה-"ניתוח הקר" שאתה מבצע. אם זה נראה, נשמע, ומרגיש כמו השמצה - זו כנראה השמצה.

אם זה נראה , נשמע ומרגיש לך כמו השמצה, הייתי ממליץ לך קודם לפתוח מילון ולברר מה זה באמת השמצה. 

אז קח, חסכתי לך את החיפוש

"פגיעה בכבודו של אדם או במוֹנִיטִין שלו על ידי אמירה או כתיבה של עלילת דברים, דברי גנאי בלתי מבוססים, דברי דִּבָּה."

אז אני אחזור שוב, אם כל מה שסופר עליהן הוא לא נכון, הן לא היו במסיבה של אנשים כפול מגילן, הן לא מזייפות ת.ז., לא שיקרו לשחקנים, בנות טובות ירושלים שכל היום יושבות ועושות ש.ב. אז כן, השמצתי אותן.

אני באמת חושב שזה לא המקרה, התחלת לשחק אותה אהבל ואתה שואל מאיפה אני כ"כ בטוח שזה אכן נכון, ברור לי שאתה סתם מתמם כי נכנסת עמוק מדי לעמדה שלך, אבל בכל זאת אני אענה לך, אז אני שומע מה למשל אומרים עו"ד של הנערות. 

לא הכחישו לרגע לדוגמה שזה לא תעודות הזהות המזויפות של הבנות הללו, אלא רק שלא שלחו אותן לשחקנים, משמע, אכן ת.ז. מזוייפת ששייכת להן שכנראה השתמשו בה במקרים אחרים, או שלא היו במסיבות האלה ושיקרו לגבי גילן לשחקן הנוסף שאירח את המסיבה.

גם לך אני מאחל לילה שקט וטוב. 

16 דקות לפני, nirnir20 said:

באמת שלא רוצה להעליב אותך ומנסה לשמור על דיון ברמה מתורבתת, אבל איך אתה רוצה שאני אקח אותך ברצינות אם אתה מצטט משפט מתגובה, שבמשפט כתוב שאם מה שמסופר עליהן נכון, זאת לא השמצה, ושואל אותי אם אני חוקר במשטרה. 

תהיה בריא ולילה טוב. 

אם זה נראה , נשמע ומרגיש לך כמו השמצה, הייתי ממליץ לך קודם לפתוח מילון ולברר מה זה באמת השמצה. 

אז קח, חסכתי לך את החיפוש

"פגיעה בכבודו של אדם או במוֹנִיטִין שלו על ידי אמירה או כתיבה של עלילת דברים, דברי גנאי בלתי מבוססים, דברי דִּבָּה."

אז אני אחזור שוב, אם כל מה שסופר עליהן הוא לא נכון, הן לא היו במסיבה של אנשים כפול מגילן, הן לא מזייפות ת.ז., לא שיקרו לשחקנים, בנות טובות ירושלים שכל היום יושבות ועושות ש.ב. אז כן, השמצתי אותן.

אני באמת חושב שזה לא המקרה, התחלת לשחק אותה אהבל ואתה שואל מאיפה אני כ"כ בטוח שזה אכן נכון, ברור לי שאתה סתם מתמם כי נכנסת עמוק מדי לעמדה שלך, אבל בכל זאת אני אענה לך, אז אני שומע מה למשל אומרים עו"ד של הנערות. 

לא הכחישו לרגע לדוגמה שזה לא תעודות הזהות המזויפות של הבנות הללו, אלא רק שלא שלחו אותן לשחקנים, משמע, אכן ת.ז. מזוייפת ששייכת להן שכנראה השתמשו בה במקרים אחרים, או שלא היו במסיבות האלה ושיקרו לגבי גילן לשחקן הנוסף שאירח את המסיבה.

גם לך אני מאחל לילה שקט וטוב. 

ונניח שכל מה שסופר נכון. אני למשל מניח שרוב מה שסופר נכון. רק שזה אומר.... מה, בעצם? שדמן הוירטואלי מותר? שאנחנו מכירים אותן? שאנחנו יודעים עליהן משהו באמת מעבר לפרטים טכניים? אני אף פעם לא אמרתי לאף אחד לא לומר או להתעלם מהעובדות, בפרט אם הן רלוונטיות לחקירה. ובהחלט - היו פה המון התבטאויות שעונות להגדרת ההשמצה שהיטבת לצטט.

אל תכפישו אותן. אל תקראו להן בשמות ואל תנסו לייצר להן איזו תדמית שלילית. אנחנו לא יודעים עליהן מספיק (ע"ע השמצה) מחד, וצריכים להיות מודעים לגילן מאידך. זה מכוער, וחוץ מלייצר רפש, זה לא עושה טוב לאף אחד.

לילה טוב.

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

ציני או אמיתי?

זה מה ששמעתי, ראיתי גם תמונות שהיא מדברת בלייב ושואלים אותה ושואלים אותה לגבי "הגודל של ** של השחקנים"

ומישהו שם אמר ש ** יש קטן כי הוא ראה את התמונה המפורסמת.

לכאורה*

Image may contain: bridge and text

ביום שישי הקרוב, 19.06.2020, בשעה 10:00, אנחנו יוצאות כדי להפגין תמיכה בנערות שנפגעו בפרשת הכדורגלנים, ולהזכיר להן ולכל המדינה: אף אחת לא אשמה שפגעו בה או ניצלו אותה. אין תירוצים - לא מנצלים מעמד, לא מנצלים כוח, כדי לשכב עם נערות מתחת לגיל ההסכמה. וודאי שלא מאשימים אותן בפירוק משפחה!

אנחנו מאמינות לנערות, אנחנו תומכות בהן. אנחנו קהילת השרמוטות, ואנחנו יודעות שאף אחת לא אשמה שפגעו בה.
*חובה להירשם להשתתפות במיצג בשל הגבלות משרד הבריאות*
https://cutt.ly/9uchOyO

הם אומרים שזה היה בהסכמה, שהן ניצלו את הכדורגלנים, שהן מפרקות משפחות. כל מנגנוני ההגנה על הגברים כבר נכנסו לפעולה; חבר כנסת לשעבר כותב "זה היה בהסכמה", הנשים של הכדורגלנים מקבלות זמן מסך ומספרות איך הנערות פירקו להן את המשפחה. ושוב, הדיון הופך מהר מאוד לדיון שבו נעשה בירור - האם הן שיקרו או לא, האם היו תעודות זהות מזויפות או לא. כמו תמיד, האחריות מוטלת על הנערות הצעירות, שהן, כידוע, מתחת לגיל ההסכמה, בעוד שהגברים שניצלו אותן זוכים לאהדה ציבורית רחבה. והן? הן יושבות בבית וקוראות טוקבקיסטים שקוראים להן שרמוטות.

ביום שישי הקרוב, נעמוד יחד ונצעק - אנחנו שרמוטות גאות ואתן לא תביישו ותשפילו אותן.

#מאמינהלך - מיזם תמיכה בנערות - בשישי הקרוב, 19.06.2020, בשעה 10:00, בכיכר רבין בתל אביב. בואו עם שלטים! האירוע יתקיים בהתאם להוראות משרד הבריאות.

כמה כיף ופשוט להיות בעולם של שחור ולבן

7 דקות לפני, לופו5 said:

אם קהילת השרמוטות היא זו שמקבלת אותן...אין הרבה מה להרחיב. 

רויקלה וחומץ go get 'em tigers. 

2 hours ago, nirnir20 said:

תהיה בריא ולילה טוב. 

אז אתה בעצם כותב גם שאם מה שמסופר עליהן לא נכון אז זאת כן השמצה?

44 דקות לפני, לופו5 said:

אין מילים לתאר כמה מחליאה אותי אסופת האינטרסים הדוחה הזו.אפס מוסר,ים צדקנות והרבה שנאה למין השני במצבו הלא כנוע.

עכשיו הן ירכבו על הגב של השחקנים והנערות וינגסו בתדמית של שני הצדדים בשביל להאדיר את עצמן.

אני חושב שחומץ ורויקלה מתפרצים לדלת פתוחה. אף אחד פה לא מצדיק את התקיפה שהבנות האלה עוברות. גם אני לא. 

עם זאת, מסכים עם שנאמר שהן כן בגיל שאפשר להטיל עליהן את האחריות על מעשיהן. להגיד שאפשר לפטור אותן מכל אחריות רק כי הן בנות 15 זה קצת תלוש מהמציאות. כולנו היינו בני 15, וכולנו ידענו כבר אז להבחין בין טוב ורע, בין נכון ולא נכון, בין צודק לא צודק ובעיקר בין חוקי ולא חוקי. האם היו פעמים שהריסון העצמי שלנו לא היה חזק מי יודע מה (עקב הגיל, החינוך, הסביבה, האלף גורמים אחרים..) ועשינו בכל זאת את המעשה השגוי? בוודאי. אבל זה עדיין לא פוטר אותנו מהאחריות. וכמו שיש בני 15 שעושים שטויות שהם לא אמורים לעשות, יש הרבה בני 15 שכן מפעילים את הריסון הזה ולא מסתבכים בפלילים. אי אפשר להגיד שנער בן 15 הוא איזה תינוק לא מפותח חסר כל יכולת של חשיבה וביקורת עצמית (ואגב חומץ, מבדיקה שעשיתי, לא חסר מדינות שקטינים נשפטים בתור בגירים על פשעים חמורים). 

having that said.... הן הצד הפחות מעניין מבחינתי, בתור אוהד מכבי, בסיפור הזה. ולא מבין למה אנחנו צריכים להתעסק בזה יותר מדי.

מה שחורה לי בעיקר זה ההתקפה על השחקנים.

כל "פשעם" של השחקנים שלנו היה שרצו להינות מסקס הדדי ובהסכמה עם זוג בחורות שחשבו שהן בגירות. הפרש הגילאים לא מעניין אותי, כמו גם זה שאחד מהם נשוי. הוא לא הראשון ולא האחרון שבוגד בעולם הזה. 

מכאן כשאני קורא שהשחקנים שלנו טפשים או מפגרים שצריכים לשאת בעונש כלשהו בין אם במישור הפלילי ובין אם במישור התעסוקתי בתור שחקני הקבוצה זה מעצבן אותי. 

אם לצאת מנקודת הנחה שהם באמת הונו ורומו לגבי הגיל של הבנות, מכאן מתקבלת מסקנה אחת ויחידה - הם לא עשו שום דבר רע. הם עשו פעולה בסיסית שמבצעים מליוני אנשים בעולם בכל רגע נתון. להאשים את השחקנים שלנו פה במשהו זה בעצם להאשים אינדובידואלים בקיום יחסי מין. ואם הם אשמים באישום שכזה - הרי שכולנו אשמים כמוהם (מניח שאין פה בתולים, כולם בפורום השדים). וזה, מן הסתם, אישום מגוחך. יתרה מזאת, מתוך מודעות למעמדם והרצון להימנע מהסתבכות בפרשיות מן הסוג הזה, הן נקטו אמצעי זהירות בלוודא שהם באמת לא עוברים על שום חוק. 

אני אהיה מאוד מאוד מאוד מאוכזב אם תהיה החלטה כלשהי שגורעת אותם מהסגל שלנו. ואני אבין כל מחאה שתקום בעקבות כך. 

גם לטהרנות יש גבול. 

היה דיון לא מזמן על גבר שמוריד קונדום בזמן הסקס ללא ידיעת האישה, והאם המקרה הזה נחשב כאונס.

הרי האישה הסכימה לקיים יחסים מוגנים בלבד, וכאשר הגבר מפר את ההסכמה הזאת הוא בעצם אונס את האישה לקיים יחסים שהיא לא מסכימה להם.

המקרה כאן מזכיר לי את זה.

השחקנים הסכימו או הובילו ליחסים עם הנערות כי אמרו להם שהבנות בגיל מסויים.

ברגע שהמשתנה הזה הוא שקרי, אז אפשר להגיד כמו במקרה הנ''ל שהשחקנים נאנסו לקיים יחסים שהם לא רצו בהם.

הבנות בעצם ניצלו את השחקנים, וגם אם המניע הוא ילדותי השחקנים לא יכלו לדעת את זה.

לפי ההגדרה של חומץ, קטינים יכולים לשאת באחריות על מקרים כמו רצח ואונס גם לפני "גיל ההסכמה".

2 hours ago, Krishi said:

אני חושב שחומץ ורויקלה מתפרצים לדלת פתוחה. אף אחד פה לא מצדיק את התקיפה שהבנות האלה עוברות. גם אני לא. 

עם זאת, מסכים עם שנאמר שהן כן בגיל שאפשר להטיל עליהן את האחריות על מעשיהן. להגיד שאפשר לפטור אותן מכל אחריות רק כי הן בנות 15 זה קצת תלוש מהמציאות. כולנו היינו בני 15, וכולנו ידענו כבר אז להבחין בין טוב ורע, בין נכון ולא נכון, בין צודק לא צודק ובעיקר בין חוקי ולא חוקי. האם היו פעמים שהריסון העצמי שלנו לא היה חזק מי יודע מה (עקב הגיל, החינוך, הסביבה, האלף גורמים אחרים..) ועשינו בכל זאת את המעשה השגוי? בוודאי. אבל זה עדיין לא פוטר אותנו מהאחריות. וכמו שיש בני 15 שעושים שטויות שהם לא אמורים לעשות, יש הרבה בני 15 שכן מפעילים את הריסון הזה ולא מסתבכים בפלילים. אי אפשר להגיד שנער בן 15 הוא איזה תינוק לא מפותח חסר כל יכולת של חשיבה וביקורת עצמית (ואגב חומץ, מבדיקה שעשיתי, לא חסר מדינות שקטינים נשפטים בתור בגירים על פשעים חמורים). 

having that said.... הן הצד הפחות מעניין מבחינתי, בתור אוהד מכבי, בסיפור הזה. ולא מבין למה אנחנו צריכים להתעסק בזה יותר מדי.

מה שחורה לי בעיקר זה ההתקפה על השחקנים.

כל "פשעם" של השחקנים שלנו היה שרצו להינות מסקס הדדי ובהסכמה עם זוג בחורות שחשבו שהן בגירות. הפרש הגילאים לא מעניין אותי, כמו גם זה שאחד מהם נשוי. הוא לא הראשון ולא האחרון שבוגד בעולם הזה. 

מכאן כשאני קורא שהשחקנים שלנו טפשים או מפגרים שצריכים לשאת בעונש כלשהו בין אם במישור הפלילי ובין אם במישור התעסוקתי בתור שחקני הקבוצה זה מעצבן אותי. 

אם לצאת מנקודת הנחה שהם באמת הונו ורומו לגבי הגיל של הבנות, מכאן מתקבלת מסקנה אחת ויחידה - הם לא עשו שום דבר רע. הם עשו פעולה בסיסית שמבצעים מליוני אנשים בעולם בכל רגע נתון. להאשים את השחקנים שלנו פה במשהו זה בעצם להאשים אינדובידואלים בקיום יחסי מין. ואם הם אשמים באישום שכזה - הרי שכולנו אשמים כמוהם (מניח שאין פה בתולים, כולם בפורום השדים). וזה, מן הסתם, אישום מגוחך. יתרה מזאת, מתוך מודעות למעמדם והרצון להימנע מהסתבכות בפרשיות מן הסוג הזה, הן נקטו אמצעי זהירות בלוודא שהם באמת לא עוברים על שום חוק. 

אני אהיה מאוד מאוד מאוד מאוכזב אם תהיה החלטה כלשהי שגורעת אותם מהסגל שלנו. ואני אבין כל מחאה שתקום בעקבות כך. 

גם לטהרנות יש גבול. 

יש טהרנות ויש מצב שילדה אומרת לך שהיא בת 17.5 ואתה זורם. עכשיו השאלה, למה גבר בן כמעט 30, צריך לזרום עם תלמידת תיכון? זה לא נשמע טוב, נכון שזה חוקי, אבל יש כאן טעם לפגם.

דבר שני, יש כאן עניין שיצטרך להתברר וזה האם במהלך הערב הם אמרו לאחת מהן, שאין לה 16 והאם זה היה בצחוק או ברצינות. 

דבר נוסף לגבי האחריות, אנשים כאן קצת מזיינים תשכל (וסלחו לי על השפה), יש להן האמא של האחריות, כי כל ההתנהלות שלהן עקומה מלכתחילה ועובדה שאחת מהן נחקרה האזהרה בעניין תעודות הזהות.

3 hours ago, Krishi said:

כרישי, הלוואי והייתי מתפרץ לדלת פתוחה. לא רק שאנשים כאן מצדיקים את התקיפה של הנערות - הם מצטרפים אליה. קרא את התגובות בעמודים האחרונים. 

בנוגע לאחריות - בוודאי שיש להן אחריות. גם לפי החוק נערות/ים בגיל 15 הן/ם בגיל אחריות פלילית, גם אם אחריות פחותה ממבוגרים. הנקודה היא שבמקרה הזה לא ברור לי למה אתה רוצה שהן יהיו אחראיות בדיוק (ככל שאני יודע הן לא מואשמות בכלום), ובכל מקרה זה לא קשור למה שאנחנו כותבים כאן שוב ושוב ושוב: ההתקפות שהן עוברות ברשתות החברתיות ולצערי כאן הן לא הוגנות ומציבות אותן בסכנת חיים. 

אם זה באמת כל ״פשעם״ אז זה בהחלט לא פשע. אף אחד לא מתווכח על זה (וגם זה נכתב פה כבר יותר מפעם אחת). אבל בינתיים אנחנו שומעים גם עדויות אחרות, שאולי הן נכונות ואולי לא. אני מקווה מאוד שייסגר התיק במהרה וכולם כאן יחזרו להתמקד באיחולי מיתה ומחלות לשופטים, אבל כרגע אני לא מצליח להשתכנע משום דבר. זהו.

(ובלי קשר, הסיפור של עומרי חיון זה גועל נפש, ואני מקווה ששני השחקנים ייתבעו אותו על דיבה וייגמרו אותו אחת ולתמיד. הוא כתב שהם סיממו אותן, שזאת האשמה באונס - אין כאן מקום לפרשנות)

2 hours ago, Krishi said:

להגיד שאפשר לפטור אותן מכל אחריות רק כי הן בנות 15 זה קצת תלוש מהמציאות.

התלישות היא לחשוב שנפש של בן 15 היא יציבה, בגיל שבמציאות הגוף מפוצף הורמונים, הווסת מטלטלת, מיתרי הקול רועדים, והגוף כולו חווה לידה מחדש- הגבולות הפיזיים מתנפצים מהפנימיות אל המראה החיצוני: גביהה, חצ'קונים, הפרעות אכילה.

הכל תופעות של התמרדות בעולם פיזי, אז בטח גם בעולם הנפשי.

זה בדיוק הגיל בו אין קוהרנטיות לקחת אחריות.

כי אין אחריות.

וזה לא רק חינוך.

זה כי הגוף לא מסוגל לסבול אחריות בגיל הזה.

הוא נוגד אחריות במהות שלו.

לכן הגיל נקרא נוער, כי הוא מתנער מאחריות (נ.ע.ר).

ואנחנו לא צריכים להיות בצד של השחקנים,

אלא בצד של האמת.

אגב אחריות, בהתחלה קראת להכל פייק...עכשיו עברת לחריצת גורלות על בסיס פרטים לא ידועים.

בואו ניתן קודם לחוקרים לעבוד.

31 דקות לפני, רויקלה said:

כרישי, הלוואי והייתי מתפרץ לדלת פתוחה. לא רק שאנשים כאן מצדיקים את התקיפה של הנערות - הם מצטרפים אליה. קרא את התגובות בעמודים האחרונים. 

בנוגע לאחריות - בוודאי שיש להן אחריות. גם לפי החוק נערות/ים בגיל 15 הן/ם בגיל אחריות פלילית, גם אם אחריות פחותה ממבוגרים. אבל זה לא קשור למה שאנחנו כותבים כאן שוב ושוב ושוב. בלי קשר לאחריות שלהן, ההתקפות שהן עוברות ברשתות החברתיות ולצערי כאן הן לא הוגנות ומציבות אותן בסכנת חיים. 

לא ראיתי יותר מדי הצדקות של של תקיפת הנערות. היו כאלה שהפילו עליהם גם חלק מהאחריות אבל ממש תקיפות כמו שהן חוות באופן אישי אולי רק מתי מעט. 

31 דקות לפני, רויקלה said:

אם זה באמת כל ״פשעם״ אז זה בהחלט לא פשע. אף אחד לא מתווכח על זה. אבל בינתיים אנחנו שומעים גם עדויות אחרות, שאולי הן נכונות ואולי לא, ואני עדיין לא משוכנע בכלום. 

אז זהו, שיש כאלה שטוענים שגם אם הטענות שלהם צודקות, הם עדיין איכשהו יצאו פה לא בסדר.

9 דקות לפני, ששון הצהוב said:

התלישות היא לחשוב שנפש של בן 15 היא יציבה, בגיל שבמציאות הגוף מפוצף הורמונים, הווסת מטלטלת, מיתרי הקול רועדים, והגוף כולו חווה לידה מחדש- הגבולות הפיזיים מתנפצים מהפנימיות אל המראה החיצוני: גביהה, חצ'קונים, הפרעות אכילה.

הכל תופעות של התמרדות בעולם פיזי, אז בטח גם בעולם הנפשי.

זה בדיוק הגיל בו אין קוהרנטיות לקחת אחריות.

כי אין אחריות.

וזה לא רק חינוך.

זה כי הגוף לא מסוגל לסבול אחריות בגיל הזה.

הוא נוגד אחריות במהות שלו.

לכן הגיל נקרא נוער, כי הוא מתנער מאחריות (נ.ע.ר).

ואנחנו לא צריכים להיות בצד של השחקנים,

אלא בצד של האמת.

אגב אחריות, בהתחלה קראת להכל פייק...עכשיו עברת לחריצת גורלות על בסיס פרטים לא ידועים.

בואו ניתן קודם לחוקרים לעבוד.

אתה מזלזל מאוד בגיל 15. לדעתי שלא בצדק. כאילו נוער בגיל כזה הוא חסר כל עכבות. מה גם שהסיטואציה שאליה הן נקלעו היא לא סיטואציה שגרתית, שהן בעצמן יזמו וחתרו אליה (אני מדבר באופן כללי לשקר לגבי הגיל, לזייף ת.ז לכאורה, להסתנן למקומות שנועדו לאנשים מבוגרים יותר, להכיר סלבס. להיות חתום בסוכנות דוגמניות). יש פה מעשים במחשבה תחילה שהניעו את כל ההתרחשות הזאת.

אני אוהד מכבי, אני בעד השחקנים שלי ובעד החפות שלהם כל עוד לא הוכח אחרת. אתה היית מעדיף שהם ימצאו אשמים? כי זה "או או". אין באמצע.

נכון שקראתי בהתחלה להכל פייק, כי ככה זה נראה, תלוש לגמרי. וככל שהפרטים מתגלים יותר ויותר לא הייתי רחוק מהאמת. לא בקטע שזה לא קרה, אלא בקטע שההאשמות עצמן הן פייק. עם זאת, גם אני כמו כולם מסייג את כל דבריי ב"אם" ו"כאשר". אז לא חרצתי עוד שום גורל. 

גם לטהרנות יש גבול. 

מסכים על הכל 

אבל אני לא אבין שום מחאה.

אם תהיה סגירת תיק מהירה שישתמע שהמשטרה ניקתה אותם מכל חשד פלילי -אני לא מצפה שהמועדון יעניש אותם 

אבל בכל מקרה אחר שהסיפור הזה לא נגמר מהר אני אבין אם מיץ' ירצה להיפטר מהם או לפחות השעייה עד תום ההליכים. 

9 דקות לפני, Krishi said:

לא ראיתי יותר מדי הצדקות של של תקיפת הנערות. היו כאלה שהפילו עליהם גם חלק מהאחריות אבל ממש תקיפות כמו שהן חוות באופן אישי אולי רק מתי מעט. 

באמת לא ראית כלום? אז הינה כמה מהדברים שנכתבו עליהן בשרשור הזה:

״זונות רשת״, ״שרמוטות מהזן הנמוך ביותר״, ״בת זונה״, ״משתרללות״, ״אם היו עוברים על התמונות שלהן באינסטגרם לא היו מאמינים שבנות בגיל 15 מצטלמות ככה״, "״זונות״, ״נשים חזקות וחכמות עד שמתבקש מהן קצת לחשוב עם מי להזדיין ועם מי לא... אני חושב שמגיע לבנות האלה את כל הרע בעולם״, ״שתי פרובוקטוריות גדולות יותר מאבוקסיס וטועמה גם יחד...״, ״ ״הבחורה הציעה עצמה על מגש של פיצה״, ״שתי שרמוטות שזרם להם לילה עם כוכבים ואחר כך עוד התרברבו על כך בבית ספר, נתפסו על חרטא ועכשיו מנסות להרוס להם את החיים.״ 

והינה כמה האשמות שהופצו כאן, שכרגע אין להן כיסוי (לכתוב ״לכאורה״ אחרי שמטנפים זה אולי מגן עליכם חוקית, אבל לא הופך את מה שאתם כותבים לבסדר):

״שיקרו לגבי הגיל״, ״הפיצו את זה לאנשים״, ״שיקרו, רימו, עברו עבירה פלילית מובהקת״, ״בת 18 עם ת.ז מזוייפת והולכת מרצונה ויוזמתה למסיבות סקס עם כדורגלנים בני 30 שעושים עליה תורות,״ ״הגיעו לביתם של גברים להזדיין הן פאקינג שרמוטות והן ממש לא תמימות״, ״רמאיות שמציגות מצג שווא לגבי גילן בכל דף או עמוד שיש להן ברחבי הרשת ויש להן מלא. לדעתי אחת מהן חושבות שהיא חייה בסאו פאולו כי כל תמונה שנייה שלה היא בחוטיני,״ ״רוצה להרוויח כמה שקלים״,

... וזה רק מאז שנפתח השרשור האחרון. ככה אתם רוצים להראות? זה מה שאנחנו כאוהדים?

אני נמנע מלכנות בשמות את הבנות האלו, אבל תמימות הן ממש לא ולא סתם נקלעו לסיטואציה הזאת, הן ידעו יפה מאוד לאן זה הולך ( לכאורה).

הן אף הגיבו  באינסטגרם של שון מלכה על תמונות שלו : ״תעשי לי ילד״, מי זה הדבר היפה הזה״ וכ׳ו וכ׳ו.

לא רואה בעיה פה. לפי רוב הפירסומים הם זייפו תעודות ואת הגיל שלהן. הם גם לא הכחישו את זה. 

במידה וזה נכון, רוב הדברים שאמרו פה נכונים. הן חיפשו זין ומצאו.

אל תנסו להראות אותן כתמימות, כי הן ממש לא כאלה. ילדה בת 15 היא לא כזאת מפגרת וחסרת מודעות כמו שאתם עושים ממנה. במיוחד היום.

כל מה שנכתב מסוייג בכך שמאמינים לגרסה של השחקנים ועל סמך כל הוואטסאפים

כמו לדוגמא לראות אותה בלייב מצחקקת על שהפכה לאושיית רשת לאיזה שעה אחרי שהפרשה התפוצצה. 

אין בזה שום הצדקה בפגיעה בנערה. 

יש פה שני שחקנים אהובים, שמקשרים את זה עם הגועל מסקס עם בת 15 - הדבר הנוח זה להגיד היא שיקרה, היא שרמוטה, היא נראית מבוגרת...אז אני מבין למה אתה נגד זה. 

אבל אם זה באמת נכון אז מה הטעם להצטדק ?  

4 hours ago, לופו5 said:

"כולן" זה ארגון של מיזאנדריות שבעבורן כל הגברים הם אנסים לכאורה. הכיתוב בערבית בולט בלוגו, אבל ניחוש קל שהן לעולם לא הפגינו בשכונות ערביות.

17 דקות לפני, רויקלה said:

באמת לא ראית כלום? אז הינה כמה מהדברים שנכתבו עליהן בשרשור הזה:

״זונות רשת״, ״שרמוטות מהזן הנמוך ביותר״, ״בת זונה״, ״משתרללות״, ״אם היו עוברים על התמונות שלהן באינסטגרם לא היו מאמינים שבנות בגיל 15 מצטלמות ככה״, "״זונות״, ״נשים חזקות וחכמות עד שמתבקש מהן קצת לחשוב עם מי להזדיין ועם מי לא... אני חושב שמגיע לבנות האלה את כל הרע בעולם״, ״שתי פרובוקטוריות גדולות יותר מאבוקסיס וטועמה גם יחד...״, ״ ״הבחורה הציעה עצמה על מגש של פיצה״, ״שתי שרמוטות שזרם להם לילה עם כוכבים ואחר כך עוד התרברבו על כך בבית ספר, נתפסו על חרטא ועכשיו מנסות להרוס להם את החיים.״ 

והינה כמה האשמות שהופצו כאן, שכרגע אין להן כיסוי (לכתוב ״לכאורה״ אחרי שמטנפים זה אולי מגן עליכם חוקית, אבל לא הופך את מה שאתם כותבים לבסדר):

״שיקרו לגבי הגיל״, ״הפיצו את זה לאנשים״, ״שיקרו, רימו, עברו עבירה פלילית מובהקת״, ״בת 18 עם ת.ז מזוייפת והולכת מרצונה ויוזמתה למסיבות סקס עם כדורגלנים בני 30 שעושים עליה תורות,״ ״הגיעו לביתם של גברים להזדיין הן פאקינג שרמוטות והן ממש לא תמימות״, ״רמאיות שמציגות מצג שווא לגבי גילן בכל דף או עמוד שיש להן ברחבי הרשת ויש להן מלא. לדעתי אחת מהן חושבות שהיא חייה בסאו פאולו כי כל תמונה שנייה שלה היא בחוטיני,״ ״רוצה להרוויח כמה שקלים״,

... וזה רק מאז שנפתח השרשור האחרון. ככה אתם רוצים להראות? זה מה שאנחנו כאוהדים?

שמע אתה חתיכת אפס 

לפחות היית מביא את הציטוטים המלאים..

מי שרשם שרמוטות וכו, לא הגן על השחקנים או הצדיק את התנהגותם

אלא פשוט רשם מה הוא חושב על הבחורות האלה

לא דיברתי עם גולדהאר ואין לי מושג מה יהיה אבל התחושה היא שב90% השחקנים לא ממשיכים איתנו.

זה כואב ממש והם מהאהובים ביותר (יש לי חולצות של שניהם) אבל אני פשוט לא רואה איך מיץ' משאיר אותם.

חוץ מהעניין שמיץ' משקיע המון כסף בפרוייקטים של חינוך נוער וכאלה הוא גם מסתכל על התמונה באופן רחב יותר. מבחינתו, השם של המועדון, הדוגמא לנוער וההתנהלות של השחקנים חשובה לא פחות מהאיכות שלהם. ואפשר לראות מה קורה אצלנו בנוער - השחקנים שלנו הכי מחונכים הכי מסודרים בראש הכי מקצוענים והכי איכותיים. גם אם יש כוכב על כמו שועה אבל אין לו את זה בפן המנטלי הוא עף על טיל למרות שאפשר לעשות עליו מיליונים. הכסף לא מעניין במקרה הזה.

אני מאמין שמיץ' יודע שבלי שני השחקנים האלה האליפות בעונה הבאה בסימן שאלה (במיוחד אם יעזבו גם איביץ אמאדור גולסה ואולי ימכרו כהן או גלזר) אבל לדעתי גם במחיר של אובדן אליפות הוא יעדיף לנקות את שם המועדון ולהוציא את הכתם הזה שימשיך גם עוד 20 שנה קדימה.

הלוואי וזה היה אחרת אבל זה המצב ואני לגמרי אבין אותו אם זה מה שהוא יעשה. כמה שנשלים עם זה יותר מהר יהיה יותר קל ונוכל להתחיל את העונה הבאה בכל זאת עם יתרון לעומת שאר הקבוצות. ובלי חיכוכים מיותרים במועדון.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.